Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

kızlar herkese hayırlı iftarlar simdiden
iftar menümde:
ezogelin çorbası
fırında köfte patates
salata
ayran warr :KK56:

kızlar ben günde 3 bardak suyu anca içerim normalde 1 1.5 litre içiyorum şimdi en fazla o da yani ...

canım yanına koy büyük 2.5 lt ara ara iç hep ben de senin gibiydim hiç su içmeden yatardım kalkardım gün geçirirdim ama içmek lazım ..
zamanla buna alışıyor insan

kızlar bu arada benim kilo verme iyi gitmiyor .. bi 69.8 görüyorum bi 70 bi 71 .. karmakarışık olduu .. bu ramazan yar

bugün sabah beri sular kesik. hazır yemegimde yoktu bide iftarakolay birşeyler yapalım dedik...

iftar menüm
çorba
kıymalı yumurta
kızarmış sucuk
salata
yogurt afiyet olsun kızlar :KK56::KK56::KK56:

iftara 2 saat kala tartıldığımda kilom 69.7 di yani dünkü ya şişlikti muhtemelen öyleydi baya bir su yeşil çay içmiştim
bugün menüm pek parlka değil yemek yapamadım
tarhana çorbası
makarna ve yoğurt var makarnadan 2 yemek kaşığı yicem yani yoğurt ve çorbyala kaldım kızlar :KK43:((

hamd olsun bugün de doyduk :nazar:
haşlanmış mısır yicem birazdann
sırf onun için köftenin tadına baktım sadece :KK1:

merhabalar bende iftarda
1 kepçe tavuklu yeşil mercimek çorbası ( hazır değişik birşey:KK37:)
5 yemek kaşığı bamya yemeği
1 dilim ekmek
çoban salata

Canım ben kendime gore cevap vermek istiyorum sorularına :) Ramazandan once 73 kiloydum zor güc bela ugrasa ugrasa 69'a kadar inebildim fakat ramazandan 1 hafta once bıraktım kendimi (eğer bırakmasaydım daha fazla kilo verebilirdim ) Neyse bu topigi actım care yoktu cünkü aynada gördügüm ben cok rahatsız ediciydi.Sagolsunlar katılım cok oldu yediklerimi paylaşarak arkadaşlarım sayesinde neyin ne kadar oldugunu ne kararda yiyecegimi kavrayabildim.İlk haftayı 2.5 kiloyla bitirdim.Tabi ilk hafta çikolota,dondurma, mantı bile yedigim olmadı mı tabikide oldu ama hepsi kararında yani yememezlik yapıp kendimi diyet psikolojisine sokmadım. Çikolata yiyorsam teraviden sonra yarım yedim..Herşeyi yarıladım.Bide günde 3 lt suyumu ve yeşilcayımı eksik etmiyorum.Yani hic bi seyden uzak tutma kendini sonucta 16 saatin aclıgı var . Her şeyden alsın vücudun cünkü onun şekerede tuzada yağada ihtiyacı var biliyosun . Herşeyi kararında yersen kilo vermen mümkün emin ol ben mi 67 ye düşceem derdim ama kendine inanıyosan mümkündür.Diger arkadaşlarımdanda veren oldu en kötü ihtimal vermeyenler oldu ama en önemlisi almadılar da.Benim diyeceklerim bu kadar, beyaz ekmekten uzak dur yeter :KK61:

cnmm cok tesekkr ederım ya:) ben salak salak sıyetler arastrıyorum netten ama yapamıyorum:KK43: cunku ewdekı yemekler , dolaptakı dondurma her zmn ılgımı cekiyooo:) artık yarın oruc tutcam gecede kahvaltılık dsunuyorum:) ama recel cıkolata falan yemıcemmm:) :KK61:

omleti yapmadım kızlar tarhana çorbası 2 yemek kaşığı makarna ve yoğurt
bir tanede küçük kurabiye yedim az yağlı hafif evde kendim yapmıştım kızıma
sahura yerim omleti artık :)))

hayatım boyunca hep böyle tombik kalıcam sanırsaammmmmmm :26::26:
tartılmıcam ben yaaa

arkadaşlarr moralim çokk şükürr süperrr:nazar:
ramazandan iki hafta önceden başlamıştım diyete, ramazandada devam ettim . yani 1 ayda bir beden inceldimm:)) pantolon almıştım bir beden küçük onu giymenin mutluluğunu yaşıyorum:KK62:

sahurda zar zor meyve yada kahvaltılık yiyorum.
iftar menüm: 2 kepçe yayla çorbası
fırında köfte patates (2 köfte 1patates)
salata

herkeze kolay gelsinnnn...

napıcaz biz yaa :KK14:
iş varya sadece bir kaşıkta ya o kaşığı zaptedebilsek hersey olucak :KK14:

bilmiyorum canım ben kendimi tutuyorum o konuda bir sıkıntım yok az yiyiyorum zararlı şeyleride hayatımdan çıkardım tüketmiyorum ama spor yapamıyorum ben ozamanda bir faydası olmuyor kendimi tutmamın:KK50:

hanımlar en güzel menüler öyleeee :KK16:

benim iftar menüm:
1 kase çorba
çeyrek lavaşla yapılmış kıymalı dürüm
az biraz karpuz ve üzüm
bol bol su içiyorum şu an ve 2 küçük salatalık yedim.

birazdan spora başlicam ama gözümde büyüyo:84:

arkadaşlarr moralim çokk şükürr süperrr:nazar:
ramazandan iki hafta önceden başlamıştım diyete, ramazandada devam ettim . yani 1 ayda bir beden inceldimm:)) pantolon almıştım bir beden küçük onu giymenin mutluluğunu yaşıyorum:KK62:

sahurda zar zor meyve yada kahvaltılık yiyorum.
iftar menüm: 2 kepçe yayla çorbası
fırında köfte patates (2 köfte 1patates)
salata

herkeze kolay gelsinnnn...

sadece diyet yaparak mı bir beden inceldin canım başka birşey yaptın mı

bilmiyorum canım ben kendimi tutuyorum o konuda bir sıkıntım yok az yiyiyorum zararlı şeyleride hayatımdan çıkardım tüketmiyorum ama spor yapamıyorum ben ozamanda bir faydası olmuyor kendimi tutmamın:KK50:

ben hep az yicem az yicem diyorum ama tencerenin başına gidince koydugum yemek o kdar az geliyoki dolduruyorum zayıflara bakıyorumda bi kepçeden fazla bişey yemiyolar fuzuli zayıf değil onlarrr :KK43:
kilo veriyosan ramazanda spor yapmanın çok bi önemi yok bu halsizlikle napabilcenki insanın dermanı olmuyo
ya ben iftar sahur arası en az 2 litre su içiyorum ama yinede veremiyorum :KK43:
bide dogum kontrol hapı iştahımı açtı benim :KK43:

ben hep az yicem az yicem diyorum ama tencerenin başına gidince koydugum yemek o kdar az geliyoki dolduruyorum zayıflara bakıyorumda bi kepçeden fazla bişey yemiyolar fuzuli zayıf değil onlarrr :KK43:
kilo veriyosan ramazanda spor yapmanın çok bi önemi yok bu halsizlikle napabilcenki insanın dermanı olmuyo
ya ben iftar sahur arası en az 2 litre su içiyorum ama yinede veremiyorum :KK43:
bide dogum kontrol hapı iştahımı açtı benim :KK43:

canım tabağını küçült ve fazla doldurduğunda sana olmayan kıyafetleri falan düşün ben hep öyle yapıyorum sonra vazgeçiyorum yemekten.. evet ramazandan dolayı spor yapcak hal kalmiyor.. evet canım haptan dolayıdır senin ama durdurmayı çalış kendini..

merhaba arkadaşlar
umutsuzluğa kapılmak yok yediklerini sık sık ama azar azar yiyerek kilo verilebilir.ama moral şart.

kızlar neden moral düşürüyosunuz kii
motiwasyonun düşmemesi lazım biraz güwenin kendinizee lütfen ama..

X