Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
İki gün sonra 28 e giriyorum bitmez dediğiniz her hafta bitecek biter mi diye düşündüğünüz her gün geçecek inşallah
Sen bızden 8 9 gın ondesın cnm haklısın bnm dıkısler esnıyo bebekker vurunca patlatır dıye korkuyoruz allah buyuk ıns 30 36 ları da goruruz hepımız kavusuruz saglıkla

Sen bızden 8 9 gın ondesın cnm haklısın bnm dıkısler esnıyo bebekker vurunca patlatır dıye korkuyoruz allah buyuk ıns 30 36 ları da goruruz hepımız kavusuruz saglıkla
Dikiş çok kuvvetliymiş araştırdığım kadarıyla risk tabi ki hep var ikiz hamileliklerde özellikle ama elimizden geleni yapıp gerisini akışına bırakmaktan başka çaremiz yok ki

Dikiş çok kuvvetliymiş araştırdığım kadarıyla risk tabi ki hep var ikiz hamileliklerde özellikle ama elimizden geleni yapıp gerisini akışına bırakmaktan başka çaremiz yok ki
Shıdgort mu yazamadım da oyle bı teknıkle yaptı saglam cnm cokmsukur ama aşlah bılıyo nekadar dayancaksa okadar durucaklar ıste dua edıp yatıyoruz baska elden bısey gelmez ınsallah 30 ları gecerım dıyorum bu yaramaz tekmelere

Canim kaç günde bir banyo yapıyorsun başka kızlarda cevaplayabilir hep yatiyormusun lavabo harici yatarken yada uzanirken hangi pozisyonda oluyorsun

Benim de mcdonald tekniği banyoyu haftada bir yapıyorum yatarken de sol tarafa yatmaya çalışıyorum sürekli yatma pozisyonundayım ben
Anladım canım bende sadece gece yatsrken sağ ve sol tarafa dönüp yatıyorum gündüz ayağımın altında iki yastik hafif kayık şekilde uzanıyorum kizimdaki gibi surekli yatma pozisyonunda değilim bu sefer elhamdülillah

Banyoyu haftada iki kere plastik sandalyeye oturup 5 dk içerisinde yapıp cikiyorum Gaziantep çok sıcak istesemde bir hafta zor oluyor malesef yikanmamak

Banyoyu haftada iki kere plastik sandalyeye oturup 5 dk içerisinde yapıp cikiyorum Gaziantep çok sıcak istesemde bir hafta zor oluyor malesef yikanmamak
Oturarak duşu enfeksiyon açısından önermiyorlar hunileşmeniz yoksa uzunluk iyiyse 5 dk duş almanın zararı olmaz. Benim bebeğin kafası dikişteydi haftada bir 5 dk. ayakta duş alıyordum.

Hunilesme yok canım 2.09 cm 29 haftaya girdim çok.sukur ben alttan ornisid diye bir fitil kullanıyorum kizimdada onu kullanmistim ve elhamdülillah iplerin enfeksiyon olmasını engelliyor ama hergun o fitili kullanıyorum o yüzden kizimdada bundada 1 bile çıkmadı cep bu ilaç sayesinde

Canim kaç günde bir banyo yapıyorsun başka kızlarda cevaplayabilir hep yatiyormusun lavabo harici yatarken yada uzanirken hangi pozisyonda oluyorsun
Cnm haftada bır dus alıyodum bu acıklık cıkınca dr harıcı yıkanmıyorum genelde sacımı yatakta yıkıyıruz annemler vucudumu sık sılıyolar belkı 28 lerı gecersek ıkı dkda gene vıcut dusu almaya baslarım korkuyorum cunku bu arada anteptemısıb sen bende antepte yasıyorum tayıncıyız fakat esım orda calısıyor suan bende ıstanbulda annemdeym mecbur o bakıyor malum drumda burda

Evet canım Antep'te yaşıyorum İbrahimli de oturuyorum bilirsin belki buraları ama aslen hatayliyim 30 senedir Antep'te yaşıyoruz bende burada evlenince ailem hataya tasinmadi

Doktorumda Medical Park doc Hatice Ender Soydinc Antep'te bu hastalığın bir numaralı doktoru

Doktorumda Medical Park doc Hatice Ender Soydinc Antep'te bu hastalığın bir numaralı doktoru
Aaa kuzum bende unıversıtede oturuyorum cok yakınız ıns bebıslerle gorusuruz ılerde bır sene daha antepteyoz bız ay bılseydım keske daha once görüşürduk tek basıma kaldım orda valla sıkıntıdan patladım drları bılmıyorum cnm kıme gıttıysem sevmedım derdıme derman olmadılar en sonunda bende aılemın yanına geldım hem dr bakımından hemde kımsem yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…