Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Amin insAllah bitanem sizi yasadiklarinizi bende yasadim.mesajlariniza baktikca kendimk goruyorum eger sormaniz gereken biseyler varsa cevaplarim.seve seve amin insAllah kuzjm
Ne tatlısınız hala bize destek olmaya çalışıyorsunuz çok teşekkür ederiz . Annelik kolay değil dayanıyoruz darısı hepimizin başına senin de yavruna allah sağlıkla uzun bir ömür versin

Canım masallah kuzucuk buyumuş 40 haftayi tamamlasaymıs demekki 4 kilo olurmuş minnoş

Aynen kuzum zaten haftasi 1 hafta ilerideydi cok sukur bu gunumuze canim senin kuzucuk nasil oldi ya iyilesdimi hep yazayim diyorum girince unutuyom
Canım masallah kuzucuk buyumuş 40 haftayi tamamlasaymıs demekki 4 kilo olurmuş minnoş

Aynen kuzum zaten haftasi 1 hafta ilerideydi cok sukur bu gunumuze canim senin kuzucuk nasil oldi ya iyilesdimi hep yazayim diyorum girince unutuyom
Şükur iyilesti canım idrar yolu enfeksiyonu varmış yine turna yemisine devam dedi doktorumuz atesi filan herseyi gecti Rabbime şükür sicaklarda bayağı bastirdı isilik oluyoruz surekli ben bile isilik oldum kollarimdan kayonvalidemler bendeydi 1 hafta kaldılar gittiler memleketlerine böyle idare ediyoruz canım kış mevsimini bekliyoruz rahatlasak nefes alınmıyor

Ay canim bizim buralar bir serinledi havalar buz gibi koylerin birinde de kar yagdi hatta canimm cok sukur cok sevindjm doktor dedigi dogal bisey ver icsin bende gebeligim boyunca kizilcik kyllandim bana antibiotik filan verilmedi doktor enfeksiyona hic dikkat etmiyodu gebelikte tahlil bile verdrmiyodu bana ben oyle dikkat edip korudum

Ay canim kayinvalidelerde geldiyse isiniz dahada zorlasmisdr ben hala annemlerdeydim kadin bana eve gelme bebek buyusun gel dedi bana da sen soyle esine kalmak istiyorum diye soyle esime annesinjn soyledigin soyledim kendim istiyomus gibi dedim dun cok ustume geldi esim sonunda annen dedi dedim kal dedi gelme dedi esim sinirlendi ben insan degilmiyim beni neden dusummuyosunuz dedi annesine varsa yoksa oglunla kizin dedi diger torununa bakiyo bizimki yuk geliyo ya kadina

Kayinvaliden sizlemi yaşıyor canım bebek büyüsün gelsin dedi aynı şehirde yaşamıyorsunuz sanirim

Ay kuzjm en kotusunj yaoiyorim kayinvalideyle aynj evdeyim ya kadin kaynimjn ogly 9 aylik ona bakiyo bana annenlerde kal diyo sonunda esim duyunca sinrlendi ben 5 yik.beklemisim bebegimi ayrimi yascM dedim.ayni sehirdeyiz
Kayinvaliden sizlemi yaşıyor canım bebek büyüsün gelsin dedi aynı şehirde yaşamıyorsunuz sanirim

Ay kuzjm en kotusunj yaoiyorim kayinvalideyle aynj evdeyim ya kadin kaynimjn ogly 9 aylik ona bakiyo bana annenlerde kal diyo sonunda esim duyunca sinrlendi ben 5 yik.beklemisim bebegimi ayrimi yascM dedim.ayni sehirdeyiz
Anladım canım hayırlısı olsun sen eşini dinle evine git aile birliği zarar görmesin canim

Kuzum bende kızılcık ıcıyorum hergun ama bebek keselerıne kdr enfeksiyon cıktı ya bende etkı neden etmedı acaba

Evine dön canım erkekler fazla yalnız kalmaya gelmez esin de seni ozlemiştir evladıni özmistir. Insan yuvasından ayri kalmamalı zaruri durumlar dışında kayinvalidenle bir oturuyordunuz dimi siz eşin artık yavaştan ayrı ev baksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…