Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Canim dikisin maksati o zaten bebegi tutmak balkes ezgiosman ben hepimuz aciklikla geldik ciktik bu haftalara bizim doktorlar her ihtimale karsi ciger gelistrici vurulmamizi soyledi korkma canim

Bnm dr um vermıyo valla cokmu kasılman var pekı

27 haftada kaybın baska bıseydenmıydı cnm ya aslında yasama sansı daha yuksek olmuyormu

Canim dikisin maksati o zaten bebegi tutmak balkes ezgiosman ben hepimuz aciklikla geldik ciktik bu haftalara bizim doktorlar her ihtimale karsi ciger gelistrici vurulmamizi soyledi korkma canim

Crp 35 cikmis klindal antibiyotik verdiler bu enfeksiyonda canimi sikti dr sanirim o yuzden ciger gelistirici vurdular

Bebek cok iyiydi 3.gun entubeden cikti ama birden 15.gün beyin kanamasindan kaybettik premature bebeklerde olabiliyormus bir de bebegimle neotolog degil normal cocuk dr ilgilendi bayrama denk gelmistik
Anladım cnm ıns hepımız zor haftaları atlatıp guzel haftalara gelcez ıns dua edelım bırbırımıze

Kizlar bide ben endolu hep kullandim 30 haftama kadar suda filan azalma yapmadi bende 30 lu haftalardan sonra onerilmiyo cunki o haftalarda kalp kapakcigi kapanirmis endol kapanmasina izin vermiyomus 30 lu haftalarda riskli kizlar
Aynen canım bana da 30 lardan sonra kullanmayacaksın dedi doktorum

Insallah canim en azindan bur 28 leri gorsem diye dua ediyorum hatta 1 haftaya bile raziyim.
Günlerdir ağlayarak geçiyordu zamanım . Aylar önce rapor aldım çalışmıyorum annem eşim yanımda ama aslında kafanın içinde hep bir şeyler dolaşıyor. Sakın üzülme çocuğunla konuş en umutsuz zamanında bile. Çünkü İnan bana bitecek ve sağlıkla alacaksın kucağına

Canim Rabbimin mucizesine sigin canim bana doktorum 32 haftayi gormen zor demisti 36 haftada doguma gittigimde tum doktorlar doktorum su kizin by haftalari gormesine inanamiyorum dedi bir mucize dedi inan canim benim hamileleigimden beri ne kanda ne idrarda enfeksiyona bakilmadi bile doktoruma israr bile etsem baktrmiuodu belkide bendede vari enfeksiyon ben kizilcikla korudum kendimi tahlil filan yaotrmadigim icinde varmiydi yokmuydu bilmiyorum hic
Insallah canim en azindan bur 28 leri gorsem diye dua ediyorum hatta 1 haftaya bile raziyim.

Kızılcogı hep ıctınmı cnm 15 20 gındur sürekli ıcıyorım enfeksiyon vardı gectı ama bende sureklı baktırıyorum

Anladım cnm ıns kısalmaz hıcbırımızın de uzun sure dıkısler goturur bızı ıns haftaua kont var artık ınsan kotu bısey duycak dıye korkuyor

Kizilcigi evet canim dikis yapildigi gunden beri ictim gunde 3-4 bardak kullandim yani taki dogurana kadar valla ben hic baktirmadim enfeksiyona belkide vardi ama bilmedigim icinde kafaya takmadim
Kızılcogı hep ıctınmı cnm 15 20 gındur sürekli ıcıyorım enfeksiyon vardı gectı ama bende sureklı baktırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…