Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kizilcigi evet canim dikis yapildigi gunden beri ictim gunde 3-4 bardak kullandim yani taki dogurana kadar valla ben hic baktirmadim enfeksiyona belkide vardi ama bilmedigim icinde kafaya takmadim
Dr a sordunmj hıc bısey dedımı 3 4 bardak baya cnm ben bır bardak ıcıyorum sofa olsun hepımıze ıns

Yok cankm hic sormadim. Cunki meyve yani kizilcikda ben hic antobiotik kullanmadim canim sadece kizilcik kullandim ve sirkeli suyla yikandim
Dr a sordunmj hıc bısey dedımı 3 4 bardak baya cnm ben bır bardak ıcıyorum sofa olsun hepımıze ıns

S samara bu kiz
Yok cankm hic sormadim. Cunki meyve yani kizilcikda ben hic antobiotik kullanmadim canim sadece kizilcik kullandim ve sirkeli suyla yikandim

Samara bu kizilcijtan bende yapsam kuruyemiscilerden bulucam sanirim su an mevsimi degil sekerli mi sekersiz mi yapiyorsun biraz yazsan bana belki enfeksiyon azalir sifa olur bana her gun mü hazirlicaz ne kadar su ile yapicaz.

Canim ayni komposto gibi hazirlican suda kaynatican isterswn sekerli yap ic canim sekersiz cok eksi oluyo ben gunde kac kere iciyodum3-4 kere filan bide bende mevsimide degildi recelini bulmustum suya karistrip iciyodum bide kislik kompostosunu yapmistik onu kullandim

Bende arastirdim Agustos sonu eylül basi çıkıyormuş mecbur kurusunu bulucam belki recelini bulurum bugun hemen basliyayim.antibiyotikle birlikte en azindan cok çıkmasını durdururm insallah bize zamam kazandiriri.

Bende arastirdim Agustos sonu eylül basi çıkıyormuş mecbur kurusunu bulucam belki recelini bulurum bugun hemen basliyayim.antibiyotikle birlikte en azindan cok çıkmasını durdururm insallah bize zamam kazandiriri.
Hayır cnm cıktı ıkı gın once aldık bız pazardan en kotu kurusubu bul bn kurusuyla ıkı ay ıdare ettm

Canim mutlaka bul valla ben antibiotiksiz filAn geldim buralara bide dut kurusu suyu kandaki enfeksiyona iyiymis onu da dene canim

Canim mutlaka bul valla ben antibiotiksiz filAn geldim buralara bide dut kurusu suyu kandaki enfeksiyona iyiymis onu da dene canim

Simdi Eminonune gittiler buldular ikisinden de aliyorlar 2 avuc 2 bardak suya kaynatsam.olur mu acaba internete baktim düzgun bir tarif bulamadim da bilen varsa yazarsa cok sevinirim

Simdi Eminonune gittiler buldular ikisinden de aliyorlar 2 avuc 2 bardak suya kaynatsam.olur mu acaba internete baktim düzgun bir tarif bulamadim da bilen varsa yazarsa cok sevinirim
Cnm komposto gobı yaptık bız hanı 3 bardak suya bır bardak kızılcık cokta gelebılır bır kaynatıp bakın ıstersenız bende annemlr yapıyo bakmadım hıc

Ay cok sukur MasAllah kyzuciga Yok teyzesi Yusufun 40 inin cikmasina 7 gun var daha cok sukur sonunda aldi memeyi zorluklarla filan pes etmedim simdi hem meme hem mama iciyor cok sukur
Iyiyim canim sukur. 6 aylik oldu bile, ek gida denemeleri malum
Sen halledebildin mi sut isini ? 40i ciktimin fistigin?

Canim yapabilirsin canim istersen seker karistr istersen sekersizde kullan 2 avuca 1 litre 1 bucuk litre su kullan canim bol.bol alsaydin canim buzdolabina koysatdin kaynattiktan sonra meyvalarinida ye canim

Canim yapabilirsin canim istersen seker karistr istersen sekersizde kullan 2 avuca 1 litre 1 bucuk litre su kullan canim bol.bol alsaydin canim buzdolabina koysatdin kaynattiktan sonra meyvalarinida ye canim

Simdi bulduk 1.5 kilo Eminonunden aldik geldi dut kizilcik tarcin karanfille sekersiz kaynattik tadi harika oldu bu arada bir cay bardagi ictim druma da bir sorayim dedim adam.bana yok oyle bir sey sakin icme dedi biz sok olduk acaba antibiyotik kullaniyorum o yuzden mi istemedi anlamadim ne yapacagimi sasirdim.

Ay cok sukur MasAllah kyzuciga Yok teyzesi Yusufun 40 inin cikmasina 7 gun var daha cok sukur sonunda aldi memeyi zorluklarla filan pes etmedim simdi hem meme hem mama iciyor cok sukur
Ya pardon sen hani kiz olcak gibi diuordun hamileyken, erkek oldu ya ama aklimda kizin var gibi kaldi ksuura bakma canimmmm
3uncu ayda da meme reddi olabilio zmn zmn, ama sonrasinda mama da alsa, hep meme istiyolar. Ins yusuf pasa da ole olcak merak etme. Sifa olsun ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…