Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamen aynı şeyleri yaşamışız inanamıyorum üstüne bir de cinsel soğukluğu isteksizliği var mıydı.

Boşver canım kimse yaşattığını yaşamadan ölmez senle meslektaşız hem bir erkek için üzülmeye değmez

Sakin kendinizde o kadina gore bir eksiklik aramayin cunku marifet kadinda degil kocaniz cok pısırık oldugu icin ekstra marifetlere gerek yok kandirilmak icin. Iki teselli etmistir sizi kotulemistir tamam bitti gitti

Bırakın ne halleri varsa görsünler. Bir de vicdanım rahat demiş. Karnına çocuğu koyduktan sonra onu da aldatmaya başlardsa o zaman görürüm ben onun vicdanını. Cok yakın çevremde gördüm yuva yıkanın düzgün bir yuvası olmuyor. Çocuklarınla mutlu ve huzurlu bir hayatın olur inşallah. Allah yardımcın olsun

Suçu size atarak olayı gozunde meşrulaştirmis aklinca.Klasik aldatan erkek davranisidir karsindakini suçlamak.Aciz insan işte

Tamamen aynı şeyleri yaşamışız inanamıyorum üstüne bir de cinsel soğukluğu isteksizliği var mıydı.
Cinsel hiçbir sıkıntı yoktu... Hatta bana aldattığını demeden 6gün öncesinde nerdeyse her gün birlikte olıyrıduk. O 6günlük süreçte ise ben regl dim ondan olmadı..
Bu kızla da cinsellik olmamıs hiç yemin etti ama bilmiyorum.

Ay akıttığı gözyaşları timsah gözyaşlarıymış .Hamileyken aldatmak üstelik ortada bebek var yazık ya .Bu erkeklerin uçkur sevdası bir sürü yuvayı batırıyor.Neymiş vicdan azabı çekiyormuş .Hı hı ne demezsin .Kadının konuşmalarıda ne kadar rahat normal kim bilir ne şekilde sizi evliliğini kötülediki kalkmış kadında gerile gerile benim vicdanım rahat beni seviyorsan boşan dedim laflara bak .Gerçekten üzüldüm sizin adınıza .Evlensinler çok mutlu olacaklarını düşünmüyorum .Bu tarz ilişkiler kaçamakken tatlıdır .Her şey resmileşince büyüsü kaçar merak etmeyin .Belki yalvarmaya gelir affet beni diye .Dik durun aldatan yine aldatır bırakın sürünsün .Allah’a havale edin .

Genelde böyle ergen ruhlu histerik adamlar en ufak şeyden etkilendim diyip ilişki istemiyorlar o yüzden sordum. Benim eşim öyleydi ufacık bir sıkıntı olsa cinselliğine yansıyordu bahane olarak onu sunuyordu

Ay bi de zir zir aglayan adam bana cok antipatik geldi, 1 2 tamam da her gun aglayandan afakan basardi bana, kedi yavrusu gibi miymiy
Ağlamasına laf diyorum diye de suclu olurdum ben... Neyine elestiri getirsem suclu olurdum.
Hemen adım dalga geçiyor olurdu.
Onu anlamıyor beğenmiyor olurdum.
Hayatımda en cok ağlayan insan o olmuştur.

Genelde böyle ergen ruhlu histerik adamlar en ufak şeyden etkilendim diyip ilişki istemiyorlar o yüzden sordum. Benim eşim öyleydi ufacık bir sıkıntı olsa cinselliğine yansıyordu bahane olarak onu sunuyordu
Hamileyken de istiyordu. Bebek için risk olduğunda istemedi.. Bir de sanırım vicdan yaptığı zamanlar oldu sanırm o zaman istedi.
Bir ara istemediği zaman da oldu o zamanlar yeni doğum yapmıstım annem vardı.
Sizn eşiniz ne yaptı bosandınız mı son durum nedir

Ay bi de zir zir aglayan adam bana cok antipatik geldi, 1 2 tamam da her gun aglayandan afakan basardi bana, kedi yavrusu gibi miymiy
Ay aynen ya. Kimse kusura bakmasın bu konuda cinsiyetçiyim. Erkek olarak bile göremem öyle adamı, buz gibi soğurum. Ağlamanın adabı var, sevdiğin biri vefat eder hasta olur ağlarsın, ama ne bu herşeye zırıl zırıl.

Aklınızı başınıza alın, çekişmeli uğraşmayacak ne var. Hazır elinizde deliliniz var her hakkınızı sonuna kadar alın. Tazminat ödeyecek gücü olmasa bile, taksitle icra yoluyla söke söke alırsınız, nafaka deseniz gene öyle, o kadar tazminat borcunun altında kalınca görürüm onların aşkını, her mahkemeye gitmek zorunda değilsiniz, tutarsınız bir avukat geçersiniz, bir iki celse görünseniz yeter. İki gün sonra tazminat olmadan, üç kuruş nafaka ile boşandığınızda eski eşinizin size çok gördüğü kazandığı parayı o kadına düğün dernek yapmak için saçtığını gördüğünüzde çok üzülürsüniz. Gerekirse o paraya hiç dokunmazsınız ama o para evladınızın geleceği olur olur yatırım yaparsınız. Ayrıca evlilik içinde alınan taşınmaz ve aracınız varsa onunda yarısının bedeli üzerinde hakkınız var.
Eşinizin 7 aylık süreçteki halleri için çok masum düşünüyorsunuz, adam size numara yaparak nafakasız tazminatsız boşanmak için uğraşmış ne vicdan yapması. Belli ki kız buna baskı yapmaya, tehdit etmeyen başlamış veya bir şekilde bu olayon sizin kulağınıza gideceğine emin olmuş o zaman dökülmüş, bu kadar iyi niyetli olmayın.

Kız baskı ve tehtit etti ise ne ala kendisi baskıya gelemeyen bir insan görsün o zaman gerçek yüzünü... Demek ki o da buna kendisini değerli hissettiremeyecek beyefendiye...
Çekişmeli olmadan istediklerimi alarak anlaşmalı sekilde boşanmaya çabalıyorum.

tazminat neden istemiyorsunuz. adam sizi aldatıp psikolojik şiddetin kralını uygulamış bunun bir bedeli olmayacak mı?

Bence eşiniz ergenlikten çıkamamış.
yeni ve özgür hayatınızda çocuklarınızla mutluluklar dilerim. Darısı isteyen herkesin başına..
Bende aynısını düşünüyorum.
O gün bana itiraf etiiğinde de dedim siz ikinizde ergen misiniz dedm evcilik mi oynuyorsunuz ddm... İşinden gücünden oldular su korona da bir de evleneceklermiş.
Tazminatta nafaka da anlasmıyor.
Bende, benim sevgilim yok kendisi evlenecek madem çekişmeli de uğrassın dursun yıllarca dedim bi an evvel kabul etsin ve bosanalım diye... Ayrıca isteklerim farazi seyler de değildi. Çekişmeli de daha çok sey alabiliyorum.

tipik suçluluk psikolojisi.. vicdanlıymış namazda ağlıyormuş turp sıkayım onun vicdanına.. lohusa karısını geçtim kırkı çıkmayan çocuğunu düşünmeyen baba mı vicdanlı?? ailesi ne diyor bu durumlara? şu an annesiyle mi kalıyor..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…