Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlendiler mi merak ettim. Haber alıyor musunuz?
Annesiyle konuştuk bugün.
Neden hemen bosadın ki süründürseydin bu ikisini belki bunun o süreçte aklı basına gelirdi kızda bırakırdı bunu diyor.
Ömrümü çürüteceğim bu iki ahmak için oldu.
Adamın bana itiraf nedeni belli 7aydır uğradığım psikolojik şiddet malum.
Daha ömrümü bu adam ile çürüteceğim.
Her neyse bir de sunu söyledi.
Öyle mutlu heyecanlı nereye evlenecek ddi.

Beni ilgilendirmiyor artık bundan sonraki onların metres ile ilişkisi...
Allaha havaleler....
Benden ve çocuklardan uzak olsunlar.
Ama ben buraya gelip kendim ile alakalı ve onun pişmanlığı ile alakalı kısımları yazmaya söz vermiştim onları yazacağım

Maşallah çok güçlüsünüz. Hep mutlu olun inşallah. Çocuklarınız sizin gibi bir anneleri olduğu İçin çok şanlı

Maşallah çok güçlüsünüz. Hep mutlu olun inşallah. Çocuklarınız sizin gibi bir anneleri olduğu İçin çok şanlı
Çok teşekkür ederim
Çok sağ olun... Ben tüm hüznümü acımı 7ayın içinde bıraktım hamile halimle günlerce saatlerce ağlarken....
Çok şükür bu günüme o günler kadar zor değil.. Rabbim evlat ile sınamasın o çok zor.

Hep böyle düşünün hep böyle kalın lütfen tebrik ederim gerçekten

eşiniz şerefsizin önde gideni ama allah aşkına siz neden bunlara rağmen kendinizi aldattırana kadar uğraştınız
kadın olmadan da zaten evlilik yokmuş ortada kendinize neden bu kötülüğü yaptınız
tren resmen bağıra bağıra geliyormuş şu adamdan daha ne bekliyordunuz ki aldatmasına şaşırdınız

Buradan daha fazla detay var...
Ve olayın içinde iken net bir sekilde göremiyorsunuz.
Ha su an gördüklerimi söyleyeyim. Çok güzel acıma duygumu kullanmış.
Yalanxı imiş ama vallahi Allah sahit ya asla yalan söyleyexeğini düşünmezdim. Normal zamanda bile o her zaman dürüsttür(!)
Birisinin arkasından hele bi konusun hemen uyarır.
Karıncayı bile öldürmez alır dısarı atar..
Daha ne anlatsam adam bana öyle bi iyi insan modeli çizmiş ki kendime hayret ediyorum.
Bu sizin alıntıladıklarınız benimde olay sonucu görüşlerimdi. Dısarıdan baktım bakabildim.

Psijologum da bu kişide kişilik bozukluğu olduğunu söyledi.
Bizlerin manipüle olması zaten olasıymıs.
Ki bu manipülasyonlaır inanın anlamıyorsunuz bile...
Allah kimseye yaşatmasın.

Yorumunuz için teşekkürler

her şey gönlünüzce olsun bundan sonra

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…