Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet tam da kendi layığını buldu. Tam da dediğiniz gibi cidden onunla kendisini değerli hissetmiş.

Size uzuldum ama ohhhh iyi ki attirmissiniz isten cok sevindim..pislikler surunsunler ..o is gizli sakli zevkli olur iki culsuz sorunlar baslayinca yesinler birbirlerini
Aynısını dedim.
Bana diyordu ki "seni sevmiyorum artık. "
Bundan bosanmak istiyorum filan da diyordu ama net değildi. Sevmediğini nasıl anladın demiştim.
O da bana heyecan ve kalp atısı hissetmiyorum diye yanıt vermişti..
İtiraf ettiği gün ona dedim ki
Yasak ilişki her zaman heyecan verir. Simdi anladım heyecan ve kalp atısı dediklerini dedim. Tokatı bastım.

Geçecek bu günler. Devran dönecek. Ama sonraki pişmanlığa da çok anlam yüklememenizi tavsiye ederim. Neden pişman olacağını biliyorsunuz.
Biliyorum.
Pişman olduğunu görmek bile üzecek belki ama benim çocuklarımın üzerine mutlu olsunlar istemiyorum ama bana da çocuklarıma da değmesinler dokunmasınlar.
Allah bildiği gibi yapsın onları Allaha havale ediyorum. Belalarını bulduklarında da diyorum duama ekleme bana ve cocuklarıma aileme zarar gelmesin.

Bu arada sizde anne gibi davranmışsınız eşinize.Her ağlamasında avutup,her yanlış davranışında teselli eder tarzda.O da yeni yetmeler gibi her bunalımda bir size koşmuş, bir sizden kaçmış.
Evet buna katılıyorum. Ben anne o ergen çocuktu sanki. Aile geçmişi, çocukluğu çok kötüydü. Travmalar var... Bundan dolayı da üzülürdüm. Ama güçlü bir adam olmasını çok isterdim o da her seferinde daha çok naz niyaz ağlamalar vs vs...
Tartısmalarda konu hiç bşr zaman adam akıllı kapanmadı. Hep ağlar sonra bosver der normale dönerdi. Keşke dönseymiş normale dönmemişte... Biriktirmiş hepsini...

Sen calisiyo misun? Nasil geciniceksin? 2 tane cocuga 500 lirayla nasi bakacaksin? Neden anlasmali bosaniyosun, ben olsam kanitlarim aldattigini, alirim tazminat, bi sure maddiuat dusunmem en azindan, paralari olmayinca gorururm heyecani, kalp atisini, bilmemkimin sucu ne die bi dizi vardi, abisi hafiften gerizekaliydi, esini onun aldatan versitonuna benzettim, azicik zeka ozurlu olabilir mi? Neydi dizinin adi gari?

Evlilik fobim olusuyor böyle görünce, tek üzüldügüm nokta sizi 7 ay bir de vicdan azabıyla bas basa bırakmıs olması...
Benimde en çok üzüldüğüm yer orası oldu. Hamile halimle o kadr çok ağladım ki... Onu haketmiyorm neler yapmısm ben ona diye sürekli kendimi sucladım.

Dizileri hiç bilmiyorum
Ben öğretmenim...
Çekişmeliye dönsün hiç istemiyorum.
Aldattığı kanıtlı şahitler var.
Nafaka anlamında istediklerimi verse yeter.
Sonra Allahından bulsun.
Pişman olacaksa da ben boşanınca olsun.

Bebegi baktirabilecegin biri var mi calisirken? En azindan isten attirmissin ikisini de, oh canima degdiResmen sinir oldum kocana

Bebegi baktirabilecegin biri var mi calisirken? En azindan isten attirmissin ikisini de, oh canima degdiResmen sinir oldum kocana
Sinir olmayan kalmadı ki bir de benim ailem buna seferber olmustu. Psikolojisi bozuldu diye kendisini sevmiyor diye ne çok yanında olmaya çalıştılar.
Bebeğime annem bakacak zaten eskiden de annem bakıyordu...

Ben yazdıklarınızdan işlerin tek taraflı olmadığını anlıyorum. İlk cümlenizde bile eşinizin maaşının düşük olmasını buna rağmen evlendiğinizi vurgulamışsınız keza son cümlelerinizde öyle tipi yok işsiz parasız vs. aslında adamı ezik görmüşsünüz kendinizce. Şimdi asıl hayret ettiğiniz vazgeçilmez olduğunuzu görmek üzgünüm

Sinir olmayan kalmadı ki bir de benim ailem buna seferber olmustu. Psikolojisi bozuldu diye kendisini sevmiyor diye ne çok yanında olmaya çalıştılar.
Neyse cehenneme direk olmasini umuyorum kendilerinin, umarim da sen de cocuklarinla cok cok mutlu yasarsin bundan sonra

Benim kocamın böyle psikolojisi bozulsa ailemin umru olmaz, biz demiştik derler, boşa bunu gel uğraşma derler. Belki de sorun buradadır, siz neyse de aileniz ne oluyor? Her umduğu ayağına gelmiş bu adamın, burda sizi suçlu buldum. O yaptıklarınız nasıl da yapmasaydın oldu değil mi? Bir dahaki sefere lütfen kendinize eş seçin, büyütmeye çocuğunuz var zaten.

Hayır maasın düşük olmasını ve diğer mevzuları vurgulama sebebim halihazırdaki kadının neye geldiğini anlamamıs olmamdı.
Malum günümüzde para iş statüye geliyor 2.kadın gül yüze değil.
Ayrıca ben evlendiğimde eşimden hiç bir sey istemedim.
Sadece mutlu olmaktı hayalim. Ne takı seti ne esya anlamında bir sey. Sadece merhamet vicdan ve kalbini sevmiştim.
Elbette her evlilikte sıkıntılar karsılıklı dır. Ben buna katılıyorum ama burada farklı bir olay var. Bir kez daha okumanızı istiyorum. Ya da diğer yazılarıma bakın...
Hiçbir zaman vazgeçilmez olarak görmedim kendimi... Emin olabilirsiniz. Ben kendimle olan kısımla sadece psikolojik baskı kısmına üzüldüğümü dile getirdim. Aldatma kısmı sizin için vazgeçilme anlamı tasıyor olabilr benim için ADİ bir karakter örneği.

Doğru söze ne denir ki.... Psikolojisi bozuk sandığımız adam içten içe aldatma mevzusunda dolayı vicdan yapıyormus. Biz depresyonda sanıyoruz.

Eski konularınızı bilmiyorum okuduğumda bana geçen his buydu. Sizi yorumumla üzmek istemem yanlış anlaşılmakta istemem
Aldatmak tabiki karaktersixlik mesela son zamanlarda deniyor ya kocanızın size karşı sorumluluğu var o kadının yok diye ben buna dahi katılmıyorum. Hayır o kadında sorumlu. Evli olduğunu bile bile adamla ilişki kuran kadında karaktersiz.
Her şeyden önce çocuklarınız için umarım olaylar istediğiniz şekilde gelişir ve sonuçlanır sevgiler

Fatmagül'ün suçu ne

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…