Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlendiler mi merak ettim. Haber alıyor musunuz?
Annesiyle konuştuk bugün.
Neden hemen bosadın ki süründürseydin bu ikisini belki bunun o süreçte aklı basına gelirdi kızda bırakırdı bunu diyor. 😅
Ömrümü çürüteceğim bu iki ahmak için oldu.
Adamın bana itiraf nedeni belli 7aydır uğradığım psikolojik şiddet malum.
Daha ömrümü bu adam ile çürüteceğim.
Her neyse bir de sunu söyledi.
Öyle mutlu heyecanlı nereye evlenecek ddi.

Beni ilgilendirmiyor artık bundan sonraki onların metres ile ilişkisi...
Allaha havaleler....
Benden ve çocuklardan uzak olsunlar.
Ama ben buraya gelip kendim ile alakalı ve onun pişmanlığı ile alakalı kısımları yazmaya söz vermiştim onları yazacağım 🙏🏿😊

Neden hemen bosadın ki süründürseydin bu ikisini belki bunun o süreçte aklı basına gelirdi kızda bırakırdı bunu diyor. 😅

Allaha havaleler....
Ama ben buraya gelip kendim ile alakalı ve onun pişmanlığı ile alakalı kısımları yazmaya söz vermiştim onları yazacağım 🙏🏿😊
Maşallah çok güçlüsünüz. Hep mutlu olun inşallah. Çocuklarınız sizin gibi bir anneleri olduğu İçin çok şanlı

Maşallah çok güçlüsünüz. Hep mutlu olun inşallah. Çocuklarınız sizin gibi bir anneleri olduğu İçin çok şanlı
Çok teşekkür ederim 🙏🏿 😊
Çok sağ olun... Ben tüm hüznümü acımı 7ayın içinde bıraktım hamile halimle günlerce saatlerce ağlarken....
Çok şükür bu günüme o günler kadar zor değil.. Rabbim evlat ile sınamasın o çok zor.

Hep böyle düşünün hep böyle kalın lütfen tebrik ederim gerçekten👍

Allaha havaleler....

En çok o manipülasyonlara üzüldüm desem...7ay boyunca bosanma sebepleri üretti durdu kimseyi ikna edemedi beni de kendisini de...
Netten okuud durdu. Herkes diyor aldatma bosanma sebebidir diye Baska bir sey olamaz mı mutsuzum evliliğinde filan diyordu.
İlla aldatma mı olması lazım diyordu.
Bana soruyordu senin için evliliğin bitme sebebi nedir diye bende aldatma diyordum. O zamanlar itiraf edip defolup gitmedi.. 7ayı bana zindan etti. Amacı beni suclu gösterip ayrılmaktı muhtemelen rabbim onu bu hale getirdi. Eline yüzüne bulastırdı.

Aynısını dedim.
Bana diyordu ki "seni sevmiyorum artık. "
Bundan bosanmak istiyorum filan da diyordu ama net değildi. Sevmediğini nasıl anladın demiştim.
O da bana heyecan ve kalp atısı hissetmiyorum diye yanıt vermişti..
İtiraf ettiği gün ona dedim ki
Yasak ilişki her zaman heyecan verir. Simdi anladım heyecan ve kalp atısı dediklerini dedim. Tokatı bastım

Baskasının yaptığını kendi yaptığı gbi anlattığını, kendi yaptığını baskası yapıyor gbi anlattığını...
Arkadaslarına kendini acındırarak, ağlayarak, sızlayarak bu durumu hafifletmeye çalıştığını..
Evliliğimiz hakkında inanılmaz abartılı düşüncelerle insanlara aktarımda bulunduğunu...
Evimizin içindeki olayları patronuna kadar duyurduğunu....
Herkese kendisini haklı çıkarmak için beni sucladığını... Yalanlar uydurduğunu.
Kafasunda ayrı bir dünya yaşadığını...
Olumsuza odaklanıp her seyi olumsuz gbi görüp vicdanını rahatlatarak bu sürece girdiğini...
İntihar, ölüm, hastalanma gbi ifadeleri kullanıp bunlar olsun artık diye ağlayarak kendisini bana ve annesine arkadaslarına acındırdığını...
1senedir bosanmayı düşünüyordum ama son 7ayda cesaret edebildim demeyi hak gördüğünü...
(kadının varlığından bahsetmeden)

Sürekli bir de siz mutlu olun 3ünüz için dua ediyorum filan diye ağlardı. Bende kendini de kat duaya derdim. Kızardı bana...

Evet maalesef.. Bizim ki de öyle çok cinselliğe düşkün değildi. Ama yinede kendisi yanasırdı. Bazende o da görev olarak yapardı.
Genelde o hep gelirdi ama..
Düzenli her hafta olan bir birliktelik yoktu zaten.
Ama sizinki ne güzel bastan mantıklı ilerlemiş olmadığı anlasılmıs.
Bzim ki ne yazık ki öyle değildi.. Ben artık bazı seyleri görmezden gelmeye başlamıştım özellikle çocuk olunca ama dediğim gibi yne de benim beklentim isteğim olduğunda çok tepkili olurdu.
Hatta bu 7aylık süreçte bu evliliğe gücüm yok, sen bana anlayıslı olsan da ben buyum devamı gelmiyor, benden beklentin olacak ben karsılayamam diyordu. Ağlıyordu.
Keşke zamanında bu konusmaları yapsak diye ağlıyordu. İş işten geçti diyordu hep. Bende anlamıyordum niye böyle diyor diye...
Sürekli bir de ben seni çok sevmiştim zamanında ama simdi sevmiyorum diye ağlıyordu. Neden o kadar güzel sevgim bu hale geldi diye ağlıyordu.
Hayallerim vardı evlilikte
diye ağlıyordu.
Anlam veremiyordum. Bundan sonrası birbirimizi anladığımız evre bundan sonrası iyi oalcak belki diyordum.
Düşününce bile içim değişik oluyor.
eşiniz şerefsizin önde gideni ama allah aşkına siz neden bunlara rağmen kendinizi aldattırana kadar uğraştınız
kadın olmadan da zaten evlilik yokmuş ortada kendinize neden bu kötülüğü yaptınız
tren resmen bağıra bağıra geliyormuş şu adamdan daha ne bekliyordunuz ki aldatmasına şaşırdınız

eşiniz şerefsizin önde gideni ama allah aşkına siz neden bunlara rağmen kendinizi aldattırana kadar uğraştınız
kadın olmadan da zaten evlilik yokmuş ortada kendinize neden bu kötülüğü yaptınız
tren resmen bağıra bağıra geliyormuş şu adamdan daha ne bekliyordunuz ki aldatmasına şaşırdınız

Buradan daha fazla detay var...
Ve olayın içinde iken net bir sekilde göremiyorsunuz.
Ha su an gördüklerimi söyleyeyim. Çok güzel acıma duygumu kullanmış.
Yalanxı imiş ama vallahi Allah sahit ya asla yalan söyleyexeğini düşünmezdim. Normal zamanda bile o her zaman dürüsttür(!)
Birisinin arkasından hele bi konusun hemen uyarır.
Karıncayı bile öldürmez alır dısarı atar..
Daha ne anlatsam adam bana öyle bi iyi insan modeli çizmiş ki kendime hayret ediyorum.
Bu sizin alıntıladıklarınız benimde olay sonucu görüşlerimdi. Dısarıdan baktım bakabildim.

Psijologum da bu kişide kişilik bozukluğu olduğunu söyledi.
Bizlerin manipüle olması zaten olasıymıs.
Ki bu manipülasyonlaır inanın anlamıyorsunuz bile...
Allah kimseye yaşatmasın.

Yorumunuz için teşekkürler 🙏🏿😊❤️

Buradan daha fazla detay var...
Ve olayın içinde iken net bir sekilde göremiyorsunuz.
Ha su an gördüklerimi söyleyeyim. Çok güzel acıma duygumu kullanmış.
Yalanxı imiş ama vallahi Allah sahit ya asla yalan söyleyexeğini düşünmezdim. Normal zamanda bile o her zaman dürüsttür(!)
Birisinin arkasından hele bi konusun hemen uyarır.
Karıncayı bile öldürmez alır dısarı atar..
Daha ne anlatsam adam bana öyle bi iyi insan modeli çizmiş ki kendime hayret ediyorum.
Bu sizin alıntıladıklarınız benimde olay sonucu görüşlerimdi. Dısarıdan baktım bakabildim.

Psijologum da bu kişide kişilik bozukluğu olduğunu söyledi.
Bizlerin manipüle olması zaten olasıymıs.
Ki bu manipülasyonlaır inanın anlamıyorsunuz bile...
Allah kimseye yaşatmasın.

Yorumunuz için teşekkürler 🙏🏿😊❤️
her şey gönlünüzce olsun bundan sonra

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X