Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanundaki yasal haklarını kullandı ? Ben burada aldatan pis bir zihniyeti savunmuyorum, is yerlerine kdar gidip anlatılmasının rezilliklerin dısarı cıkma taraftarı değilim sadece, ayrıca sizin avukat olduğunuza malesef inanmıyorum sebebine gelince ise ; bosanma asamasında hangi kanuni hak esini isinden attırmayı desteklemis ? Böylesi bir kanun yok yandas kazanmak adına yanlıs bilgilendirme yapmayın, yada sicil numaramızı paylasın.. eğer paylasmıyorsanız ise yalan yanlıs bilgi vermeyin yada o kanun maddesini gönderin :)
Ne diyo la bu

Sen sanırım okuduğunu anlamıyorsun bak sen avukat bu yüzden olamazsın, kadının esi memur değil ki sen niye google copy paste i hala yırtıyorsun kendini 🤣 kadın memur ! Avukat dediğimiz kisi okudugunu tek seferde anlaması gerekmez mi yaaa? Neyse istediğinizi söyleyin, sorun yok. Ben yasal olan herseyi desteklerim bosanma nafaka tazminat evet, aile sırları ve edebin dısarı dökülmesi cok cirkin, ve karakter baskasına göre şekil almaz, neysen o sundur sizin avukat olmadığınız halde avukat gibi yırtınmaya calısıp, her defasında bodoslamanız gibi de düsünebilirsiniz...
Her neyse, linc etmek insana kendisini ahlaklı hissettirir kisinin kendisinin yapamayacağı şeyleri baskası yapınca, asırı gazlama ortamı burası, bunu anlamamak icin akılsız olmak gerekir, zira kadınlar klübünde her aldatıldım diye baslık acab kadına kimse affet demez , bosan der ve kimse ilk aldatıldığı icin bosanmıyor istatistikler böyle söylüyor, ama kk ya sorsan hepsi hemencik bosan der / bosanmıstır.. niye cünkü icinde hırs vardır asamamıstır. Bu bos hırsları bırakın, birisi hata yapsa bile hataya hata ile karsılık vermeyin, omurgalı olun, bunların gerceklerle alakası olmadıgını cok iyi biliyoruz.. Savasta hersey mübahtır gibi
İgrenc bir davranıs olamaz, bel altı vurmak güc gösterisi değil, aksine elinden baska bisey gelmemisliğin göstergesidir... bu kadar cümle helal olan insana kafidir... Yakısanı yapmanız dileği ile
Konu sahibi bu arkadaş o kadın olabilir mi ? Yorumlara yaşadığı yere vs. bak. Bu kadar paraladı kendini bana şüpheli geldi 😁

Ay yemin ederim düşünmedim değil... 😅 Ahahaha...

Görümce falan diyecem ama seninki tek çocuktu ya.
Konu sahibi bu arkadaş o kadın olabilir mi ? Yorumlara yaşadığı yere vs. bak. Bu kadar paraladı kendini bana şüpheli geldi 😁
Probleminin konu sahibi ile değil, kendi ile olduğunu düşünüyorum.

Görümce falan diyecem ama seninki tek çocuktu ya.

Probleminin konu sahibi ile değil, kendi ile olduğunu düşünüyorum.
Görümce var 2adet ama kendisi tek erkek çocuk... Hatta görümcelerden birisi aldatıldı kanıtlayamadı..
Alkol alan şiddet uygulayan bir eşi vardı.
O da çok çekti.
Annesi zamanında aladatılmıs babası neler çektirmiş kadına..
Aile çok sıkıntılı... Ama insan bunlardan ders almayı bilir, kendisi yapmaz değil mi?
Kader mi desem ne desem.. Ama hiç kaderci de değilimdir bilemedim. 🤷🏻‍♀️

Görümce var 2adet ama kendisi tek erkek çocuk... Hatta görümcelerden birisi aldatıldı kanıtlayamadı..
Alkol alan şiddet uygulayan bir eşi vardı.
O da çok çekti.
Annesi zamanında aladatılmıs babası neler çektirmiş kadına..
Aile çok sıkıntılı... Ama insan bunlardan ders almayı bilir, kendisi yapmaz değil mi?
Kader mi desem ne desem.. Ama hiç kaderci de değilimdir bilemedim. 🤷🏻‍♀️
Ailesi kızları ile de mi ilgili değil?

Ailesi kızları ile de mi ilgili değil?
Evet.. Hiç ilgilenmediler o yapayalnız Baska bir sehir de çocukların velayeti de eş kişisinde..annesi gidip bakmadı koronadan dolayı sağlık personeli olduğu için bakıcı bulamadı. Baba umursamıyor zaten. Dilde umursıyorda davransıta bir sey yok. O kızı o adama çok ezdirdiler. Benim eş kişisi de korumadı sahip çıkmadı ablam demedi. Kadının psikoloji mahvolmus durumda..

Evet.. Hiç ilgilenmediler o yapayalnız Baska bir sehir de çocukların velayeti de eş kişisinde..annesi gidip bakmadı koronadan dolayı sağlık personeli olduğu için bakıcı bulamadı. Baba umursamıyor zaten. Dilde umursıyorda davransıta bir sey yok. O kızı o adama çok ezdirdiler. Benim eş kişisi de korumadı sahip çıkmadı ablam demedi. Kadının psikoloji mahvolmus durumda..
Diğeri?

Kıza çok üzüldüm şimdi ya. Ailecek sümsük bunlar ya.

Kıza çok üzüldüm şimdi ya. Ailecek sümsük bunlar ya.
Ona ben de çok üzülüyorum. En çok aralarında onu severim.
En dobrası en açık sözlüsü o.. Her sey yolunda gbi davranmayanı neyse onu pat diye söyleyeni ama maalesef onun da imtihanı çok zor.
Hiç kimsesinin olmadığı bi şehirde yapayalnız çocuklarından kopmamak adına unutulmamak adına duruyor. Eş kişisi de hayatının tadını çıkarıyor. Evliyken de bu kadının elini avucunu yedi kendi maasına dokunmamış yıllarca biriktirmiş. Şimdi hayatındaki kadın evhanımı onu yedirip içiriyor.

Ona ben de çok üzülüyorum. En çok aralarında onu severim.
En dobrası en açık sözlüsü o.. Her sey yolunda gbi davranmayanı neyse onu pat diye söyleyeni ama maalesef onun da imtihanı çok zor.
Hiç kimsesinin olmadığı bi şehirde yapayalnız çocuklarından kopmamak adına unutulmamak adına duruyor. Eş kişisi de hayatının tadını çıkarıyor. Evliyken de bu kadının elini avucunu yedi kendi maasına dokunmamış yıllarca biriktirmiş. Şimdi hayatındaki kadın evhanımı onu yedirip içiriyor.
Çok kötü oldum. Bu ana baba müsvette mi ya ? Sahip cikmamalarinin bir sebebi(!) var mı ? İnsanın içi acır değil ki kendi evladı.

Çok kötü oldum. Bu ana baba müsvette mi ya ? Sahip cikmamalarinin bir sebebi(!) var mı ? İnsanın içi acır değil ki kendi evladı.
Onu bende bunca zaman anlayamadım... Bunları dile getirince hep fesat ve kötü kalpli oldum. Baba kendisini kedilere adamıs anne sadece tel ile uzaktan yardımcı olıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X