Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmiş olsun , çok şükür aklanmışsın bu durumdan . Etrafınızdaki insanlar artık kimin evliliği bitirdiğini iyice öğrenmiştir .
Allah doğrunun yanında.“doğru ağaç eğilir ama kırılmaz “ gibi bir atasözü vardı sanki . Sizinki de o hesap olmuş .
Zaman her şeyi gözünüzün önüne serecek , o sünepenin perişanlığını , o kadının sefaletini her şeyi. Yuva yıkanın yuvası olmaz. Bunu yaşayarak göreceğiz.
Evlatlarınla birlikte nice mutlu, güzel, sağlıklı , huzurlu yılların olsun inşallah💕💕💕
Çok aklı başında bir kadınsın . Nafaka , tazminat vs hepsini al . Senin ve çocukların için çalışsın dursun artık .

Bak ne zaman sessizce boşanilir bence biliyor musun ? Adam hatasını kabul eder , sessizce boşanilir sonra defolur gider. Sizin durum çok farklı. Adam sana hamile iken eziyet etmiş , seni suçlayarak vicdaninla oynayıp kendini haklı çıkarmaya çalışmış. Yetmemiş bir de gitmiş seni orda burada haksız göstermeye çalışmış. Orada duracaksın. Herkese layigi ile davranacaksin. Böyle arsizlarin hakkından öyle gelinir çünkü. Tabi ki ermişvari durmayacaksın. Karşında ki kişiliksiz çünkü. Bak kendi aklından neler geçirmiş. Niye böyle birine iyi davranacaksin ki ? Boylelerin canı yanmalı anca öyle adam olurlar çünkü. Ablanın ki gibi mantıklı açıklama yapsin canımı yesin yukarda ki arkadaş. Ama saçma şeylerin arkasına sığınıp hakaret eden aynı karşılığı görür , görmelidir.
Kesinlikle öyle... Siz beni o kdar iyi anlamışsınız ki... İnşaallah hayatınız boyunca sizi doğru ve iyi anlayanlarınız çok olur. Çok teşekkür ederim 🙏🏿

İste karakter ve kisilik burada devreye giriyor icinde bulunduğunuz hal ne olursa olsun cizgini bozmamaktan geciyor nasıl ki ailede iyi seyleri dışarı yaymıyoruz kötü olanları da, yaymamak gerekir... Size karsı tutumum diye bisey yok, sizi tanımıyorum tutumum olsun, ben ne olursa olsun eşlerden biri hata yapmıs ise dahi, bu calıstıgı is yeri arkadasları vs sakız gibi anlatılmamalı.. sizce böyle düsünen bi kadının öfkesi olabilir mi? Ama sizin belli ki aşamadığınız duygu dalgalanmalar olmus, bakın bir boşanma avukatından duymuştum kazanma ihtimalimi arttırsa bile, ilerde çocukların okudugunda ebeveynlerinden utanacağı hic bir bilgiyi koymuyorum... aradaki farkı anlayabildiniz mi? Omurgalı durusu? Hayata, kendine öfkesi olan kim simdi sizce? Kimsenin ekmeğiyle oynamayın, bosanın, tazminat alın, vs vs ama es olmanız size bu hakkı ver-mez. Yarın bir gün cocuklarınız bunu öğrenince ne düsünecek sizin icin, düsündünüz mü?
Bir avukat olarak söylüyorum. O avukat arkadaşın yaptığı omurgalı bir duruş değil, müvekkiline karşı hukuki sorumluluk doğurabilecek bir mesleki hata. Bir avukatın görevi müvekkilinin çocuklarının psikolojisinin gelecekteki durumunu düşünmekten ziyade , müvekkilinin haklarını sonuna kadar almasını sağlamak ve bunun için elindeki tüm delilleri keyfi olmadan hukuka uygun bir şekilde mahkemeye sunmaktır. Başarılı ve müvekkiline ve iş ahlakına saygılı hiç bir avukatta yapmaz bu dediğinizi. Zira kişilerin bu kadar aile içi bir durumuna ahkam kesmek ve bizi ilgilendirmeyen konulara burnumuzu sokmak bir avukatın haddi değildir, çocuğun psikolojisini ve geleceğini anne babası her durumda bir avukattan daha çok düşünmek zorundadır ve kişinin yaparken evladını düşünmediği ve utanmadığı şeyi, kendi müvekkilini zor duruma sokmak pahasına göz ardı etmek meslek ahlakına uyan bir durum değildir. Bunun kararını verecek haddi ben hiçbir zaman kendimde bulamam zaten. Kaldı ki bu tür gayri ahlaki ilişkiler hem devlet memurları kanunu kapsamında disiplin sorumluluğu; hem de iş kanunu uyarınca işverene fesih hakkı veren kanunda yer alan bir durum. Yani bir kişi işe başlarken böyle davranışlarda bulunmayacağının garantisini veriyor çalıştığı kuruma, o kendi işini ve ekmeğini düşünmemişken , başkasından bunu beklemek saçmalık değil mi? Kaldı ki konu sahibide gidip iş yerinde kızın saçına yapışmamış gayet medeni bir şekilde iş vereni haberdar etmiş ve işverende tercih hakkını kullanmış. İlerde çocuklar ne düşünecekler sizin hakkınızda demişsinizde sizce ne düşünecekler, adam kadına psikolojik şiddet uygulamış, aldatmış, aldattığı kadın pişkince konu sahibine eşinin onu sevdiğini ve onların evliliğinin bittiğini söylemiş. Konu sahibide yasal haklarını kullanarak boşanmış ve gene kanunda yeri olan bir yasal hakka dayanarak iş yerinde yaşanan bu gayri ahlaki durumu haber vermiş, öyle bir anlatmışsınız ki sanıyorsun kadın ikinci kadına iftira atmış.
Hani diyorsunuz ya omurgalı duruş diye, acı çekip, aldatılmış , yeni doğum yapmış tanımadığınız bir kadın hakkknda, hiç suç unsuru olabilecek bir şey yapmadan, sırf kanundaki yasal haklarını kullanarak canını yakanlarla hesaplaştı diye karakteri hakkında atıp tutmak, çocukları ile ilgili ahkam kesmek ne kadar omurgalı ve ahlaki bir duruş sizce.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun , çok şükür aklanmışsın bu durumdan . Etrafınızdaki insanlar artık kimin evliliği bitirdiğini iyice öğrenmiştir .
Allah doğrunun yanında.“doğru ağaç eğilir ama kırılmaz “ gibi bir atasözü vardı sanki . Sizinki de o hesap olmuş .
Zaman her şeyi gözünüzün önüne serecek , o sünepenin perişanlığını , o kadının sefaletini her şeyi. Yuva yıkanın yuvası olmaz. Bunu yaşayarak göreceğiz.
Evlatlarınla birlikte nice mutlu, güzel, sağlıklı , huzurlu yılların olsun inşallah💕💕💕
Çok aklı başında bir kadınsın . Nafaka , tazminat vs hepsini al . Senin ve çocukların için çalışsın dursun artık .
İnşallah 💕 çok teşekkür ederim 🙏🏿
BOŞANDIM Anlaşmalı şekilde.... Hepsini de kendi isteklerim doğrultusunda ayarladım yine de onu zorlamadım.
Amin inşallah rabbim sağlıklı nice yıllar nasip eder yavrularımla...
Size de çok teşekkür ederim 🙏🏿

Bir avukat olarak söylüyorum. O avukat arkadaşın yaptığı omurgalı bir duruş değil, müvekkiline karşı hukuki sorumluluk doğurabilecek bir mesleki hata. Bir avukatın görevi müvekkilinin çocuklarının psikolojisinin gelecekteki durumunu düşünmekten ziyade , müvekkilinin haklarını sonuna kadar almasını sağlamak ve bunun için elindeki tüm delilleri keyfi olmadan hukuka uygun bir şekilde mahkemeye sunmaktır. Başarılı ve müvekkiline ve iş ahlakına saygılı hiç bir avukatta yapmaz bu dediğinizi. Zira kişilerin bu kadar aile içi bir durumuna ahkam kesmek ve bizi ilgilendirmeyen konulara burnumuzu sokmak bir avukatın haddi değildir, çocuğun psikolojisini ve geleceğini anne babası her durumda bir avukattan daha çok düşünmek zorundadır ve kişinin yaparken evladını düşünmediği ve utanmadığı şeyi, kendi müvekkilini zor duruma sokmak pahasına göz ardı etmek meslek ahlakına uyan bir durum değildir. Bunun kararını verecek haddi ben hiçbir zaman kendimde bulamam zaten. Kaldı ki bu tür gayri ahlaki ilişkiler hem devlet memurları kanunu kapsamında disiplin sorumluluğu; hem de iş kanunu uyarınca işverene fesih hakkı veren kanunda yer alan bir durum. Yani bir kişi işe başlarken böyle davranışlarda bulunmayacağının garantisini veriyor çalıştığı kuruma, o kendi işini ve ekmeğini düşünmemişken , başkasından bunu beklemek saçmalık değil mi? Kaldı ki konu sahibide gidip iş yerinde kızın saçına yapışmamış gayet medeni bir şekilde iş vereni haberdar etmiş ve işverende tercih hakkını kullanmış. İlerde çocuklar ne düşünecekler sizin hakkınızda demişsinizde sizce ne düşünecekler, adam kadına psikolojik şiddet uygulamış, aldatmış, aldattığı kadın pişkince konu sahibine eşinin onu sevdiğini ve onların evliliğinin bittiğini söylemiş. Konu sahibide yasal haklarını kullanarak boşanmış ve gene kanunda yeri olan bir yasal hakka dayanarak iş yerinde yaşanan bu gayri ahlaki durumu haber vermiş, öyle bir anlatmışsınız ki sanıyorsun kadın ikinci kadına iftira atmış.
Hani diyorsunuz ya omurgalı duruş diye, acı çekip, aldatılmış , yeni doğum yapmış tanımadığınız bir kadın hakkknda, hiç suç unsuru olabilecek bir şey yapmadan, sırf kanundaki yasal haklarını kullanarak canını yakanlarla hesaplaştı diye karakteri hakkında atıp tutmak, çocukları ile ilgili ahkam kesmek ne kadar omurgalı ve ahlaki bir duruş sizce.
Kanundaki yasal haklarını kullandı ? Ben burada aldatan pis bir zihniyeti savunmuyorum, is yerlerine kdar gidip anlatılmasının rezilliklerin dısarı cıkma taraftarı değilim sadece, ayrıca sizin avukat olduğunuza malesef inanmıyorum sebebine gelince ise ; bosanma asamasında hangi kanuni hak esini isinden attırmayı desteklemis ? Böylesi bir kanun yok yandas kazanmak adına yanlıs bilgilendirme yapmayın, yada sicil numaramızı paylasın.. eğer paylasmıyorsanız ise yalan yanlıs bilgi vermeyin yada o kanun maddesini gönderin :)

Merhaba hanımlar. Daha önce bir hesabım vardı kapatalı çok olmustu oradan yazmak istemedim.
Kendim hakkında bilgi vereyim öğretmenim 4yasında kızm 4aylık bi oğlum var. Eşim ise özelde 4bin gbi bir maaşa çalışıyordu.5sene peşimde koştu 2sene sevgili olduk, 6senedir evliyiz. Her sey bundan 7ay önce başladı... Bana saçma sebeple kavga sornası bosanacam ddi o zamanlar ben hamile idim. Doğumdan sonra bosanacaktım simdi demiş oldum filan dedi. İyi git ddm gitti valizi topladı annesine. Ama işyeri arabası ile gelip kapıda duruyordu gece geri dönüyordu. Msj yazıyordu evimizin önündeyim vs diye. Sonra eve geri dönüyordu. Bu sekilde yine tartışma sonraları doğumdan sonra da dahil gitmeler gelmeler oldu kendi ailesine... Ben yemin ettiriyordum, kızımın üzerine yemin etti "kimse yok hayatımda suçunu neden baskasına atıyorsun hala" diye.... Beni sürekli geçmişteki yasadığımız hakaret küfür ve beddualardan dolayı sucluyordu. Ben durduk yere ona hep zarar vermisim kendisini değersiz hissetmiş... Hiç adam yerine koymamısım vb nelerle bana vicdan azabı çektirdi o zamanlar yazsaymısım keske buraya... 7ay boyunca uğrastım ben suclu yum zamanında bu adamın kıymetini bilemedim diye... O çok iyi bir insan diye.. Beni herkese anlatmıs neler yasadık sa kavgaları vs evin mahremiyeti diye bir sey kalmamıs. Ve sürekli ama sürekli ağlıyordu. Her seferinde her gdip gelmesinde annesinin evinde de dahil olmak üzere sürekli ağlıyordu.
Namazda hıckıra hıckıra ağlıyordu. Ben ölmek istiyorum diyordu. Keşke çcouk olsam, Ben kötü bir insanım, kendimi sevmiyorum, kendimi öldürdüm vs diyordu. Psikolojik problemleri var diye psikologa psikiyatriste hatta aile terapistine bile gittik. Psikiyatrist, depresan ilaçları verdi kontrol önerdi. B tipi kişilik bozukluğunu bir oku demiş göndermiş.
İlaçları 2hafta ancak kullandı. Kendisi bıraktı. Sonra yne bi kavga oldu annesine gitti bosanma prosedürü hazırladık filan bosanacağız diye olmuyor böyle diye sonra son kez konusalım dedm geldi... Geri dönmedi bosanmayı erteledi. Mutlu olup mutlu edeceğim bundan sonra dedi.. Ben ddi hayatımda en çok sevdiğim seni kaybetmeyi göze almısm bir daha bir seyden korkmam dedi filan ama 2 3 hfta sonra tekrar ağlamalar basladı. Doğum gününü kutladık hediyeleri açıyor ağlıyor hiç susmadan. Sonra ben haketmiyorm demeye basladı. 2 gün filan ağladı yne durup durup. Sonra bana bi gece geldi ve ben dayanamıyorum artık vicdan yapıyorm ddi ve aldattım seni diye acıkladı. İşyerinde hep şüphelendiğim birisi vardı bu 7aylık süreç o kadın geldiğinden beri baslamıstı. Kadın bekar evlenmemiş hiç benimle yasıt 31yas.
Sıcak kanli, samimi, tatlı dilli diye sevmiş. Benden ümidi kestiği için bu işe kalkışmıs ama sonra kopamamıs o kızdan onu seviyormus. Kzıı aradım zorla nosunu aldım. Kız diyor ki "benim vicdanım rahat sizin zaten sıkıntılarınız varmıs, ona ddm ki beni seviyorsan bosanırsın. " bunları söyledi kız. Sonra esimin tel ini aldım vermedim bir sey demedi çıktı gitti. Tüm işyerine duyurdum bu durumu işten atıldı ikiside. Şimdi boşanma aşamasındayz henüz 1hafta oldu. Anlaşmalı bosanmaya çalışıyorum.
Dipnot: eşimin parası yok, maaşı da ii değildi, tipi de yok sayılır, ağzı laf yapmaz, biraz onun bunun aklına da uyar.genelde çok Ağlaktır.
Bu arada evleneceklermis.
UZUN OLDU SANIRIM. DERTLEŞMEK İÇİN YAZDIM.
Sizi kaybettiği için sürünür insallah... Çok üzüldüm sizin için, o kadında Allah’ından bulsun, yuva yıkanın yuvası olmasın... Umarım bundan sonra çok güzel bir hayatınız olur 🤲🏻

Beni ağlattınız... 💛 Ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok ama çok teşekkür ederim 🙏🏿

Kanundaki yasal haklarını kullandı ? Ben burada aldatan pis bir zihniyeti savunmuyorum, is yerlerine kdar gidip anlatılmasının rezilliklerin dısarı cıkma taraftarı değilim sadece, ayrıca sizin avukat olduğunuza malesef inanmıyorum sebebine gelince ise ; bosanma asamasında hangi kanuni hak esini isinden attırmayı desteklemis ? Böylesi bir kanun yok yandas kazanmak adına yanlıs bilgilendirme yapmayın, yada sicil numaramızı paylasın.. eğer paylasmıyorsanız ise yalan yanlıs bilgi vermeyin yada o kanun maddesini gönderin :)
İşyerine gitmedim yahu. Valla siz çok dizi izliyorsunuz. 😆

İsterseniz Tc kimlik no ile ev adresimide vereyim.😁😁😁 Hadi ama size bir iyilik yapayım Devlet Memurları Kanunu 125. Maddeyi açıp okuyun. Özel iş yerleri için iş kanunu 25. Maddeyide. Zaten arama motorlarından herhangi birine bu maddeleri ve evli kişinin iş yerinde iş arkadaşı ile ilişkisi yazdığınızda kısa bir araştırma ile bunlarla ilgili emsal Yargıtay ve Danıştay kararlarınıda bulursunuz. Kaldı ki ben boşanma davasında ya da medeni kanun kapsamı ile ilgili birşey demedim. Sadece kadının eşinin ve ikinci kadının hareketlerinin Devlet Memurları kapsamında disiplin cezası , İş Kanunu kapsamında da haklı nedenle fesih kapsamında olduğunu ve bu nedenle aldatılan kadının iş verene bunu ihbar edebilme hakkı olduğunu söyledim. Söylediğiminde arkasındayım. Kaldı ki işveren kanunda yeri olmasa kıdem ve ihbar tazminatı ödemek pahasına neden işten atsın, konu sahibi kardeşi mi. Ayrıca size kendimi niye ispat edeyim zira burada zaten gereken kişilere yeterince hukuki yardımda bulunuyorum. İnanıp inanmamak sizin bileceğiniz iş.

Çok iyi yapmışsınız dahasını da halletmiş o adamı inşallah tazminatsız ya da zora sokmadan yollamamışsınızdır

İsterseniz Tc kimlik no ile ev adresimide vereyim.😁😁😁 Hadi ama size bir iyilik yapayım Devlet Memurları Kanunu 125. Maddeyi açıp okuyun. Özel iş yerleri için iş kanunu 25. Maddeyide. Zaten arama motorlarından herhangi birine bu maddeleri ve evli kişinin iş yerinde iş arkadaşı ile ilişkisi yazdığınızda kısa bir araştırma ile bunlarla ilgili emsal Yargıtay ve Danıştay kararlarınıda bulursunuz. Kaldı ki ben boşanma davasında ya da medeni kanun kapsamı ile ilgili birşey demedim. Sadece kadının eşinin ve ikinci kadının hareketlerinin Devlet Memurları kapsamında disiplin cezası , İş Kanunu kapsamında da haklı nedenle fesih kapsamında olduğunu ve bu nedenle aldatılan kadının iş verene bunu ihbar edebilme hakkı olduğunu söyledim. Söylediğiminde arkasındayım. Kaldı ki işveren kanunda yeri olmasa kıdem ve ihbar tazminatı ödemek pahasına neden işten atsın, konu sahibi kardeşi mi. Ayrıca size kendimi niye ispat edeyim zira burada zaten gereken kişilere yeterince hukuki yardımda bulunuyorum. İnanıp inanmamak sizin bileceğiniz iş.
Sen sanırım okuduğunu anlamıyorsun bak sen avukat bu yüzden olamazsın, kadının esi memur değil ki sen niye google copy paste i hala yırtıyorsun kendini 🤣 kadın memur ! Avukat dediğimiz kisi okudugunu tek seferde anlaması gerekmez mi yaaa? Neyse istediğinizi söyleyin, sorun yok. Ben yasal olan herseyi desteklerim bosanma nafaka tazminat evet, aile sırları ve edebin dısarı dökülmesi cok cirkin, ve karakter baskasına göre şekil almaz, neysen o sundur sizin avukat olmadığınız halde avukat gibi yırtınmaya calısıp, her defasında bodoslamanız gibi de düsünebilirsiniz...
Her neyse, linc etmek insana kendisini ahlaklı hissettirir kisinin kendisinin yapamayacağı şeyleri baskası yapınca, asırı gazlama ortamı burası, bunu anlamamak icin akılsız olmak gerekir, zira kadınlar klübünde her aldatıldım diye baslık acab kadına kimse affet demez , bosan der ve kimse ilk aldatıldığı icin bosanmıyor istatistikler böyle söylüyor, ama kk ya sorsan hepsi hemencik bosan der / bosanmıstır.. niye cünkü icinde hırs vardır asamamıstır. Bu bos hırsları bırakın, birisi hata yapsa bile hataya hata ile karsılık vermeyin, omurgalı olun, bunların gerceklerle alakası olmadıgını cok iyi biliyoruz.. Savasta hersey mübahtır gibi
İgrenc bir davranıs olamaz, bel altı vurmak güc gösterisi değil, aksine elinden baska bisey gelmemisliğin göstergesidir... bu kadar cümle helal olan insana kafidir... Yakısanı yapmanız dileği ile

Sen sanırım okuduğunu anlamıyorsun bak sen avukat bu yüzden olamazsın, kadının esi memur değil ki sen niye google copy paste i hala yırtıyorsun kendini 🤣 kadın memur ! Avukat dediğimiz kisi okudugunu tek seferde anlaması gerekmez mi yaaa? Neyse istediğinizi söyleyin, sorun yok. Ben yasal olan herseyi desteklerim bosanma nafaka tazminat evet, aile sırları ve edebin dısarı dökülmesi cok cirkin, ve karakter baskasına göre şekil almaz, neysen o sundur sizin avukat olmadığınız halde avukat gibi yırtınmaya calısıp, her defasında bodoslamanız gibi de düsünebilirsiniz...
Her neyse, linc etmek insana kendisini ahlaklı hissettirir kisinin kendisinin yapamayacağı şeyleri baskası yapınca, asırı gazlama ortamı burası, bunu anlamamak icin akılsız olmak gerekir, zira kadınlar klübünde her aldatıldım diye baslık acab kadına kimse affet demez , bosan der ve kimse ilk aldatıldığı icin bosanmıyor istatistikler böyle söylüyor, ama kk ya sorsan hepsi hemencik bosan der / bosanmıstır.. niye cünkü icinde hırs vardır asamamıstır. Bu bos hırsları bırakın, birisi hata yapsa bile hataya hata ile karsılık vermeyin, omurgalı olun, bunların gerceklerle alakası olmadıgını cok iyi biliyoruz.. Savasta hersey mübahtır gibi
İgrenc bir davranıs olamaz, bel altı vurmak güc gösterisi değil, aksine elinden baska bisey gelmemisliğin göstergesidir... bu kadar cümle helal olan insana kafidir... Yakısanı yapmanız dileği ile
Bak polemik olmasın ban yemeyeyim diye susuyorum. Mesleğiniz ne bilmiyorum ama okuduğunuzu anlama sorununuz var sanırım. Zaten diğer hukukçu üyeler yazdığımı anlamışlardır. Ben orada genel bir cevap verdim başka arkadaşlarda yararlansın diye. Böyle ilişki içine giren kişi memursa devlet memurları kanunu 125. madde kapsamında disiplin suçudur. Eğer kişi özel sektörde çalışıyorsa iş kanunu. 25. Madde kapsamınsa işveren için haklı nedenle tazminatsız işten çıkarma nedenidir diye. Konu sahibinin eşi ve sevgilisi özel sektörde çalıştığı için işverene durumu bildirince o madde kapsamında işten çıkarılmışlar işte. Bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek. Ben nerede adam için memur dedim siz nasıl okuyorsunuz anlamadım ki. Siz konu sahibine hakaret ederek verdiğiniz cevaplarda kanunda bunun yeri yok diye çemkirdiğiniz için bende hem özel sektörde hemde devlet memurlarında bunun yasal düzenlemesini yazdım açıkça sadece. Zaten yazdığımda bir hukuki hata olsa bir sürü hukukçu üye var sizden önce itiraz ederlerdi. Olmadığına göre bodoslayan ben değil sizsiniz. Ayrıca nasıl bir ruh haliniz var bilmiyorum ; önce kimsenin benim kimliğimi bilmediği bir forumda taraftar toplamak için, sanki çok beğeni alanın menfaati varmış gibi avukat olduğumu söylediğimi yazmışsınız, şimdi de mesleğimle ilgili atıp tututorsunuz. İstediğinizi düşünün ama bende evli erkekle ilişkiye giren kadınları zora sokacak yasal maddeleri yazdım diye bu kadar tepki göstermenize ve kadını bu kadar candan savunmanıza bakarak sizin hakkınızda başka şeyler düşünüyorum ama burada elimde delil olmadan yazmıyorum mesela. Buda size son mesajım lütfen cevap vermeyin.

Son düzenleme:
Yaşadıkların üzüyor ama bu adam sizin sırtınızda aslında bir kambur imiş ondan kurtulunca çok mutlu olacaksınız sizin gibisini bulamaz

Ay avukat arkadaş yazmış uzun uzun ama anlamamışsınız ben çok basit şekilde söyleyeyim size ne? Her ilişkinin dinamiği farklıdır. Her aldatma da farklıdır. Belki sizin karşınızda mahçup ve pişman biri vardı sessiz sedasız boşandınız. Ya da millet duyduğunda aldatılmış kadın olmanın sizi küçülteceğini düşündünüz ondan sessiz kaldınız bilemeyiz.. ama konu sahibinin kocası aylarca kadına kendini suçlu hissettiren, boşanıp evlenme planları kuran, yüzsüzün teki olduğu için ne yapsa haketmiş. Oh iyi etmiş. Az bile etmiş. Size mi soracaktı. Piskilikler utanmamış yapmış konu sahibi mi utanacak. Hani siz yorum yapanlar için aldatıldınız içinizde kaldı ondan konu sahibinin yaptığını savunuyosunuz diyorsunuz ya, acaba siz de diğer kadın oldunuz da şikayetle işinizi mi kaybettiniz, ondan mı suçlulara bu kadar empati?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X