protein diyetiyle 3 ayda 76 dan 58 e düştümm

Protein diyeti listesi ile güçsüz kalmadan sağlıklı bir şekilde diyet yapabilirsiniz. Protein diyeti et ürünlerini yiyerek dengeli bir şekilde kilo verebilirsiniz. Protein diyeti listesinin güzel yanları olduğu gibi hiç hoşunuza gitmeyecek yönleride vardır. Bol bol sebze tüketebilirsiniz bu diyette, fakat Ketçap,mayonez, tuz, çikolata, şeker gibi yemek sosları ve tükettiğimiz yiceklerde kullanmamalıyız. Verceğimiz diyet protin ağırlıklı olduğu için Maksimum 7 Gün Uygulayabilirsiniz. Bu diyet sayesinde 7 günde 3 ila 4 kilo verebilirsiniz. Protein diyeti listesi’nin günlük kalorisi ise 900 Kcal’dir.

Sabah kahvaltıda 1 tabak doğal yoğurt yada 200 – 250 ml süt, 100 gram yağsız peynir, 2 parça jambon, 1 adet meyve, tatlandırıcı çay yada kahve,
öğlen 150 gram et yada 200 gram balık yağsız olması kaydı yada 4 parça pişmiş jambon yada 2 adet haşlanmış yumurta, 200 gram sebze yemeği, yeşil salata, domates, havuç, salatalık 1 çay kaşığı zeytinyağı ile tatlandırılabilir,
akşam 150 gram et yada 1 – 2 parça soğuk et, 200 gram buğulama balık yada 3 – 4 parça somon füme, 200 gram haşlanmış sebze ( patlıcan, mantar, kereviz, yeşil yada kırmızı biber, kabak, ıspanak, kuşkonmaz) bu şekilde protein diyetini uygulayıp kısa zamanda sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Önemli: 1 Günde yeterince hareket etmiyorsanız Protein diyetini uygulamayın. Protein diyeti listesi’nin yanında kolay egzersiz hareketleri ile Isınma Hareketlerini uygulayabilirsiniz. En güzel günlerde sevdiklerinizle mutlu günler geçirmeniz dileğimle sağlıcakla kalın.
işte yaptığım diyet

dr gıttın mı hıç herhangı bır rahatsızlıkmı var acaba diyet yapıp vermiyosan bır sorun olmalı bence

canım guatr var bende ondan dedi doktor sen çok zor verirsin dedi napıcam bende şaşırdım

canım guatr var bende ondan dedi doktor sen çok zor verirsin dedi napıcam bende şaşırdım

anlasıldı sımdı ımkanın varsa bır dıyetısyenle görussen olurmu.belkı sana kan degerlerıne gore lıste verrır.1 kac ay gıder formulu anlar evde kendın yaparsın

gittim canım verdi ama bi işe yaramadı inan bende napcamı şaşırdım

canım deneme yanılma yoluyla vuudunu tanıyarrak dıyet yap hangısı sana verdırırse o dıyete devam edıcen artık baska care yok spora kendını ver bıde

canım yesıllık yıyorum bol bol yagsız köfte yedım dun aksam sabah ekmek yıyorsam aksam yemıyorum 1 dılıp kepek yulaf tozunuda aldım her gun 1.5 kasık yogurtla yıyorum tok tutuyor sabah kalhvaltı maroul domates salatalık yıyorum aksamda öyle bakalım zaten zamanla vermek ıstıyorum pat diye verılen kılolar geri alınıyor malesef

canım bugune kadar hıç yulaf turu sey kullanmadım .gercekyen yulaf wc ye cıkarıyormu cok merak ettım.ayrıca yulaf tozu nedır nerden alınıyor

canım bugune kadar hıç yulaf turu sey kullanmadım .gercekyen yulaf wc ye cıkarıyormu cok merak ettım.ayrıca yulaf tozu nedır nerden alınıyor

dukan diyeti varya orada en önemli etkenmiş canım her şeye iyi geliyormuş sağlık açısından bile egzamaya çatlaklara karın el herseye
dukan da 1.5 çorba kaşığı günde tüketiyorsun felaket tok tutuyor yogurtla karıstırıyorum ben
bu gün aksam yemek yemedim mesela sadece onu yedim tokum tuvalete çıkarıyor evet düzenli bi şekilde çıkıyorsun

kızlarr banada yardımcı olun bende bu dıyetı yapmak ıstyrum 69 kıloyum ve ogrencıyım yurtta kalıyrum baska dıyetler yapark 7 bucuk kılo verdım sankı bu ara kılo vermeme durdu gıbı
dedıgım gıbı ogrencıyım yurtta kalıyorum sımdı ben bu dıyetı

sabah 1 dılım ekmek salatalık domates yesıl cay 20 gr yaglı peynır tablet seklınde

öglen ton balıkı ve yogurt bazen yanına 1 dılım kepek ekmek

aksamda ton balıgı yogurt yada onun yerıne bazen sebze yemegı

olarak uygulasam sızce proteın dıyetı yapmıs olurmuyum yanı kılo verebılırmıyım bu dıyetle ben.. lutfen banada bı yorum yaparmısınız

sadece protein yapmasanda olur öğlen akşam ekmek yeme yoğurtunu eksik tutma sofrandan inan o bile verdiyor

sabah 3 dilip küçük parmak boyunda kaşar bol domates salatalık tuzsuz yagsız 4 zeytin marul 1 dilim kepek ekmek yedim
öğlen sezar salata dedim salata bi geldi içi iceberg kıvırcık dolu kucuk salatalık dogranmıs kenarda 2 dılım domates var o 4 tane lımon koymuslar salaklar paramada yandım 5 adetta kucuk kup tavuk o kadar onu yedım
aksamda gecıktık alıs verısteydık 9 .30 geldık yemıycektım ama aclıktan geberdım salata sonra acıktırdı 2 de yemıstım birde evde değildim yemekte evde olsam yogurtla yulaf tozu yıyecektım oradada bunları hazırlamıslar bunlardan yedim
2 haslanmıs yumurta 1 dılım ekmek 3küçük parmak kasarla minik kibrit kutusu kadar keçi peyniri yedim çay içtim
spor yapamadıgım için ben proteyini kaçırmak istemiyorum 2 günde 3 günde 1 yumurta yiyorum ben haşlanmıs

metabolizmamda sorun hiç yasamadım.cok ta sıkı bir spor yaptım .fakat spor yapmadan l-carnıtın içtim 1 ay oda yrdımcı olmuştur belki .ama suan 58 57 gidip geliyorum inan kilo verdikçe daha zor veriliyor

tebrik ederim..bende diyet ve spora başladım..1 ay oldu..l-carnitine almayı düşünüüyorum..ama ne marka kaç mg almam gerek karasızım..bide sadece spor öncesi mi yoksa spor yapmadığın günlerde alınabiliyo mu?yardımcı olrsan sevinirim

bu yaptığın dukan diyeti canım... ben de geçen yaz yapmıştım ve 8 kilo verdim bu diyetle... ben 1 ay yaptım ve araya ramazan girdi diye bıraktım... 64 ten 56 ya düştüm... şimdi 60 oldum sporda yapmayınca kışın illaki alınıyor şimdi yine başlıcam kitabını da aldım harfiyen uyguluyorum ve çok rahat kiko veriyorum... sabahları ben yulaf kepeği ile kendime krep yapıyordum çok tok tutuyordu.. ve günde 2.5 - 3 litre su mutlaka tüketilmeli su olmadan olmuyo bu diyet... yanında tabiki sporla destekle mutlaka verilir fazla kilolar....

ben az yemeğe diyete devam ediyorum 6 dan sonra bır sey yemıyorum artık porsiyonlarım küçültü ama kilo veremedim hala gerçi karnım falan inmiş gözüküyor bazen aksamları ufakta olsa kosuyorum spora yazılcam ıns

merhaba kıslar.. bende dukan diyetine bu sabah itibariyle 93 kiloyla başladım.. ne kadar başarılı olabilirim bilemiyorum troid ve polikistik over hastasıyım bu 2 faktör birleşince malesef kilo vermem çok zorlaşıyor ama bebek sahibi olabilmek için bu lanet kiloları vermek zorundayım umarım bende sizler kadar başarılı olabilirim 10günlük atakla başladım gelişmeleri mutlaka yazarım sabır dileyin bana ..:))

biraz masraflı bir diyet ama olsun artık tavuk çokda pahalı bir şey değil
etin haşlanması yerine ızgara yapılmasıda daha güzel ete bir lezzet geliyor çünkü benim yeşillikle aram çok iyi ama evde 2 yaşında bir kızım var ve birde kocam var malum en büyük bebek onlar oluyorlar biliyorsunuz.
bu koşuşuturmanın içinde kendime özel yemek hazırlayamaıyorum birde çalışıyorum .
şöyle kolay ve pratik yaptınız tarifler varsa paylaşın lütfen:):2:

bende bu diyeti kafama göre ayarlayıp uygulayacağım.bugün 72,60 kg. ile başlıyorum.5 hafta sonra kuzenimin düğünü var kilo vermem lazım.:26:

sabah : 1 bardak süt, içine bir kaşık nescafe koydum. 1 minik yeşil elma yedim.

öğleyin : 2 yumurta , 1-2 dilim ekmek , domates yiyeceğim

arada : 1 meyve

akşamada : yulaf ezmeli 3 yk. yoğurt

bu şekilde 5 haftada ne kadar kilo verebilirim:44:

benceede canım sana diyete uygun ama buzdolabına görede ayarlarsan mukemmel olur.sen yap vermezsem tükür bana.umarım yandaş hastalığın yoktur

benceede canım sana diyete uygun ama buzdolabına görede ayarlarsan mukemmel olur.sen yap vermezsem tükür bana.umarım yandaş hastalığın yoktur

merhaba ezgi_18. seni tebrik ederim güzel kilo vermişsin.halaa devam ediyormusun diyete.
benim allahıma şükür astım dışında bir hastalığım yok.kaç aylardır kilo vermeye çalışıyorum ,ama hep bi ileri bi geri derken yerimde saydım durdum.5 hafta sonrada düğün var ve benim elbiselerim olmuyor.inşallah biraz kilo veririm.
diyetim hep protein olmasada ,senin listene uymaya çalışıp ,proteine ağırlık verecem bakalım nasıl olacak.bana destek olursan sevinirim canım.:13:

Bu şekil verilen kilolar geri alınmaz umarım?? alan yoksa bende başlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…