protein diyetiyle 3 ayda 76 dan 58 e düştümm

tebrik ederim seni canım çok güzel kilo vermişsin.bende 3 kilo verip 5 alanlardanım. bırakınca fazlasıyla geri alıyorum.arada bi spor yapıyorum oda düzenli değil.canım bu ara çok sıkkın ve galiba yemek yiyerek mutlu oluyorum Fazla kilom yok nasıl olsa derken; kilolar aldı başını gidiyor.68 kilo oldum ve karnımda sanki kocaman bi yastık var.hamileliğimde bile necfazla 67 yi görmüştüm. Bilmiyorum nasıl toparlıyacağım irademi.
canım bu senın elınde dur demeyı bılmezsen sonu kotu olur.kendını topla ve zayıfladıgın gunlerın hayalını kur bıde

tebrik ederim ne güzel vermi$sin, banada umut verdin! benim acilen 10 kilo vermem lazim yani en geç 3 ayda vermeliyim bu hafat dikkat ettim ama kalori ayimiyla veremedigimi anladim, bende protein agirlikli beslenmeye karar verdim ancak balik fazla yememeliyim migrenimi azdiriyor, kirmizi et çok kabiz ediyor, geriye tavuk ve yumurta kaliyor, bakalim yarin bende ba$layacagim in$allah i$e yarar
canım emın ol bu dıyetı yap ve kendı gözlerınle gorurusun hergun gr.verdıgını.bu dıyetle vermeyenı görmedım

bende yediklerimi azaltıp spor yaparak 5 kilo vermiştim ama kilo vermem durdu şu anda moralim bozuk :KK43:

protein diyeti yaparsam hızlanır değl mi? :44:
proteın dıyetı nettede arastır bırcok yer hızlandırmak ıcınde önerilir.ben hızlandırmaktan zıyade hayata felsefe olurak beynıme oturttum bu dıyetı dıyebılırım.3 gun dene hergun tartıl farkı sen gor benm bu dıyetle verdım canım benım

Bu diyeti en fazla 7 gün uygulanmalı diyor ama...
Bence sürekli yapmak sağlıklı değil gibi..
Arada sebze de ekleyip tekrar devam edilebilir.

bende istiyorum bu diyetten :)
okulda oluyorum çoğu zaman dışardayken neler yiyebilirim acaba buna yakın salata yesem 2 dk sonra acıkıyorum ben:KK1::KK1::KK1:

Bende aynen anlattıklarınızı yaptım,yaptığımın protein diyeti olduğunu bilmiyordum,muzaffer kuşhan diyeti diye bi başlık vardı,1hafta kadar yaptım,aç kalmadığımı ve zayıfladığımı farkettim.sonra diyetin mantığını anladım,listeye uymaktan vazgeçtim.sadece sabah 1dilim kepek ekmeği yedim,başka öğünde ekmek yemedim.her öğünde yağsız sınırsız salata ve yanında haşlama tavuk,balık,yumurta et yedim.geceleri acıkınca biraz yoğurt azıcık ekmek yedim,günde 2,3kez yarım yağlı sütle yapılmış neskafe içtim,bazı günler kendime izin verdim arkadaşlarım geldi börek çörek yedim ama abartmadan.hiç spor yapmadım,hiç aç kalmadım doyana kadar yedim ve 1buçuk 2ayda 8kilo verdim.birde havalar soğuktu,küçük çocuğum var diye hep evdeydim,şimdi birden dışarı çıkınca her gören ne yaptın diye soruyor

Son düzenleme:
bende istiyorum bu diyetten :)
okulda oluyorum çoğu zaman dışardayken neler yiyebilirim acaba buna yakın salata yesem 2 dk sonra acıkıyorum ben:KK1::KK1::KK1:
canım dısardayken ton balıklı salata,tavuklu salata yıyebılırsın.cafeyemı gıttın sade sodanıın ıcıne limon koydur iç.sen acıktıgını dusunuyorsun bence bunu beynıne yerleştırme

Bende aynen anlattıklarınızı yaptım,yaptığımın protein diyeti olduğunu bilmiyordum,muzaffer kuşhan diyeti diye bi başlık vardı,1hafta kadar yaptım,aç kalmadığımı ve zayıfladığımı farkettim.sonra diyetin mantığını anladım,listeye uymaktan vazgeçtim.sadece sabah 1dilim kepek ekmeği yedim,başka öğünde ekmek yemedim.her öğünde yağsız sınırsız salata ve yanında haşlama tavuk,balık,yumurta et yedim.geceleri acıkınca biraz yoğurt azıcık ekmek yedim,günde 2,3kez yarım yağlı sütle yapılmış neskafe içtim,bazı günler kendime izin verdim arkadaşlarım geldi börek çörek yedim ama abartmadan.hiç spor yapmadım,hiç aç kalmadım doyana kadar yedim ve 1buçuk 2ayda 8kilo verdim.birde havalar soğuktu,küçük çocuğum var diye hep evdeydim,şimdi birden dışarı çıkınca her gören ne yaptın diye soruyor
cooooooooooookkkkkkkkkkkkk sukur benı anlayan oldu.bende kendıme göre liste cıkardım aynen o.salata nerdeyse leğen dolusu yedm.28 kilo verdım yaa

erkek arkadaşımda bugün söyledi bi tanıdıkları 1 hafta 5 kilo vermiş böyle kızlar bugünden basladım bende
1 yumurta kırdım çok az yağ ile kibrit kutusu kadar peynir 4 zeytin küçük domates 1 salatalık 1 dilim ekmek öğle yemeği yemiyorum yese mi acaba evdeyken aksama kadar duruyorum böyle sabah 11 de yaptım kahvaltıyı birazda psikolojik sanırım acıkmadım daha :KK1::KK1:

erkek arkadaşımda bugün söyledi bi tanıdıkları 1 hafta 5 kilo vermiş böyle kızlar bugünden basladım bende
1 yumurta kırdım çok az yağ ile kibrit kutusu kadar peynir 4 zeytin küçük domates 1 salatalık 1 dilim ekmek öğle yemeği yemiyorum yese mi acaba evdeyken aksama kadar duruyorum böyle sabah 11 de yaptım kahvaltıyı birazda psikolojik sanırım acıkmadım daha :KK1::KK1:

canım sanırım gec kalıkıyorsun eger gec kalkıyorsan öğle yapma derım valla.kendıne göre ayarla vucudunu tanı .sana nasıl tepkı verdıgını gör.ben tanıya tanıya 28 kilo verdım .

işyerinde nasıl uygulucaz ay bu diyeti :'(

canım sabah kahvaltını yap öğlende ımkanın varsa dısarda yemege tavuklu salata ton balıklı salata ye.yok işyerınde durmak zorundaysan kı nasıl bır işte calıştıgını soylersen önerıde bulunurum.valla sunu söyleyım hafta sonu bı yere gıderken bıle dısarda pıknıge vs.kapalı kutulara salata yapıp konserve balık koyup orda yıyorum.

56.9 geldım kızlar bomba gb yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

arkadaşım yazını baştan sona okudum çok tebrik ediyorum seni valla cok imrendim.
bende protein diyetinin bana çok uyacağını düşünüyorum çünkü et tavuk yemeden yaşayamam cok seviyorum sebzeyle fazla aram yok
ama benim sorunum eti pilavla ve ekmekle yemem. yaz geldi geliyo artık tam bi protein diyeti yapıp haziran sonunakadar 10 kg vermeyi hedefliyorum şuan 70 im ben 60 yada 58 olsam çok çok iyi oluyo bana.
doğumdan sonra spor ve diyetle 56 ya düşmüştüm uzun sürede korumuştum kilomu ama neysee
artık bende başlayıp burda paylaşmak istiyorum. bu şekilde daha verimli oluyo.

arkadaşım yazını baştan sona okudum çok tebrik ediyorum seni valla cok imrendim.
bende protein diyetinin bana çok uyacağını düşünüyorum çünkü et tavuk yemeden yaşayamam cok seviyorum sebzeyle fazla aram yok
ama benim sorunum eti pilavla ve ekmekle yemem. yaz geldi geliyo artık tam bi protein diyeti yapıp haziran sonunakadar 10 kg vermeyi hedefliyorum şuan 70 im ben 60 yada 58 olsam çok çok iyi oluyo bana.
doğumdan sonra spor ve diyetle 56 ya düşmüştüm uzun sürede korumuştum kilomu ama neysee
artık bende başlayıp burda paylaşmak istiyorum. bu şekilde daha verimli oluyo.

aynen canım 2 ayda verırısn uygularsan .bımba gb verılıyor.herzman beklrım gel

canım bende o gün sana yazdıktan sonra diyete başladım
o gün kahvaltıda çok az yağda 1yumurtadan omlet yaptım 1 ekmek kıbrıt kutusu kadar peynır 4 zeytin domates salatalık aksam ıspanak yedim

dün haslanmıs 1 yumurta 1 dılım ekmek yıne kıbrıt kutusu kadar peynır 4 zeytın salatalık domates 1 adet
sonra öğlen salata yedim aksam pizza yedım dısardaydım ama ince hamur soyledım ve 4 dılım yıyen ben 2 dılımle şiştim şimdi midem küçülüyor sanırım bol su içiyorum bu arada

bu gün küçük tost ekmeklerinden 1 tane yagsız tost yaptım onceden 3 tane yerdım oturdum mu 1 tane yaptım yıne kıbrıt kutusu kadar peynir 2 zeytin 1 adet domates salatalık
öğlen domates çorbası yağsız bol limonlu patates salatası soğanlı yeşillikli
tartılmadım ama son tartıldığımda 75 kiloydum bugün tartılacağım
belki diyete uygun değildir bilmiyorum ama en azından porsiyonları mı küçültüm az şeylede doymayı planlıyorum

canım bende o gün sana yazdıktan sonra diyete başladım
o gün kahvaltıda çok az yağda 1yumurtadan omlet yaptım 1 ekmek kıbrıt kutusu kadar peynır 4 zeytin domates salatalık aksam ıspanak yedim

dün haslanmıs 1 yumurta 1 dılım ekmek yıne kıbrıt kutusu kadar peynır 4 zeytın salatalık domates 1 adet
sonra öğlen salata yedim aksam pizza yedım dısardaydım ama ince hamur soyledım ve 4 dılım yıyen ben 2 dılımle şiştim şimdi midem küçülüyor sanırım bol su içiyorum bu arada

bu gün küçük tost ekmeklerinden 1 tane yagsız tost yaptım onceden 3 tane yerdım oturdum mu 1 tane yaptım yıne kıbrıt kutusu kadar peynir 2 zeytin 1 adet domates salatalık
öğlen domates çorbası yağsız bol limonlu patates salatası soğanlı yeşillikli
tartılmadım ama son tartıldığımda 75 kiloydum bugün tartılacağım
belki diyete uygun değildir bilmiyorum ama en azından porsiyonları mı küçültüm az şeylede doymayı planlıyorum
[/QUOTEcanım annemlerdeydım.yenı geldım.dıyete baslamana cok sevındım.devam et basaracaksın.beynıne hukmederek

200 gr.gitti ve 58.0 geldim.ama kızlar bugun malum bahar dısardaydık
menum
sabah 2 haslama yumurta 1kepek ekmek cok az peynır
öğlen ton balıklı salata 2 dilim kepek ekmeği
1 armut
1 avuç fıstık
1 avuc antep fıstıgı
2 ayran
aksam ton balıklı salata

arkadaşım tebrik ediyorum gerçekten büyük başarı bende isveç diyeti yapıyorum 4 günde 5 kg verdim ama 4.günden sonra kilo vermem durdu isveç diyetini bitirince ne diyeti yapsam diye düşünüyordum seni takip etsem iyi olacak 74 kiloydum şu an 69 kiloyum ama daha 10 kg fazlam var. :)))

ben 80 kıloyum 5 kılo almısım son tartılmamdan bende bı degısıklık yok nedense zaten arkadaslarla aynı dıyetı yaparız onlarla aynı seylerı yerız onlar haftada 2 kılo verır bende tık yok nasıl vercem ben böyle anlamadm

arkadaşım tebrik ediyorum gerçekten büyük başarı bende isveç diyeti yapıyorum 4 günde 5 kg verdim ama 4.günden sonra kilo vermem durdu isveç diyetini bitirince ne diyeti yapsam diye düşünüyordum seni takip etsem iyi olacak 74 kiloydum şu an 69 kiloyum ama daha 10 kg fazlam var. :)))

canım benım isvec dıyetıde cok ıyı proteın dıyetınede benzıyor .yaparsan zorlanmazsın yanı gel gel canım kapım acık hep bırlıkte verıcez insallah

ben 80 kıloyum 5 kılo almısım son tartılmamdan bende bı degısıklık yok nedense zaten arkadaslarla aynı dıyetı yaparız onlarla aynı seylerı yerız onlar haftada 2 kılo verır bende tık yok nasıl vercem ben böyle anlamadm

dr gıttın mı hıç herhangı bır rahatsızlıkmı var acaba diyet yapıp vermiyosan bır sorun olmalı bence

X