protein diyetiyle 3 ayda 76 dan 58 e düştümm

Tebrikler canım :)) Çok büyük bir başarı bu.

Örnek verdiğin menüde hergün böyle mi beslendin yoksa değişiklik var mıydı? Farklı şeylerde varsa yazar mısın?

hayır spor yapan herkes kulanabilir .sakınca yok yandaş hastalığın yoksa.iştah üzerinde en ufak bir etkisi yok spordan yarım saat önce alıyorsun spordayken ter içinde kalıyosun

Başlıkta 76'dan 58'e düştüm demişsiniz, yazıda 83'dan 58'e demişsiniz. Hangisi acaba ??
enson tartıda 83 tüm.evde naptığımı bilmeden 76 düşmüştüm.76 spora ve diyete basladıktan sonra rahat kilo verdim.dukan diyetiyle aynı olabilir ama ilk sayfalarda protein diyetini kopyaladım

Tebrikler canım :)) Çok büyük bir başarı bu.

Örnek verdiğin menüde hergün böyle mi beslendin yoksa değişiklik var mıydı? Farklı şeylerde varsa yazar mısın?

protein diyetını ilk sayfalarda kopyaladım.ve bu kopyadan bana uyan bi şekilde liste yaptım sadece .ve kendime göre menü yapıp diyete uygun malzemelerle yedim.hergün errsin.fakat kendinize yemek saatleri koyun ve bu saatleri gecmeyin.
ben 10 kadar kahvaltı
1 kadar öğlen
6 kadar aksamı yer 6 dan sonra agzıma lokma sürmezdim

özelden mesaj atabiliyorsanız markasını verirmisiniz
msj hakkım yok canım özelden fakat marka mı bilmiyorum ama burda avmden gnc ürünleri satan mağazadan l-carnitin istiyorum dediğinde herseyi acıklıyorlar.gittiğim spor yerinde herkes kullandı yaşlısı genci.zararı yok bir sağlıkçı olarak yandas bı hastalığınız yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz

bakalım bugün 58.6 güne basladım .gerci regl olcagım için şişkinlikler var.1 marta kadar kaç olucam görecez.protein diyetıne devam.menumu aksam yazarım ki tamamlatım

bugünkü menum
sabah 3 yumurtayla omlet cok az peynır 1 dilim kepek ekmeği
2 bardak acık çay
öglen tavuklu salata
aksam azıcık yogurtlu bezelye
2.5 lt su

evet bugün 58.2 geldim. 400 gr gitti bile aksam menümü verrim.1 nisanda bakalım nolcak 7 gün skendime sınır verdim .ben 56 olurum diyorum .bakalım

tebrikler canım
güzel kilo vermişsin.hiç ara öğün yapmıyormusun meyve filan yemiyormusun hiçç.:44:

iraden için sabrın için tebrik ederim seni....

bende yıllardır çok diyet yapmaya çalıştım ama en fazla 1-2 kilo verip dayanamayıp bıraktım..hep kiloluydum...

protein diyeti uyguluyorum bende 2 aydır ve spor da yapmamama rağmen 7 kilom gitti nerdeyse...yürüyüşle sporla desteklesem eminim çok daha fazla gidecekti...
bu beslenme tarzı çok eylenceli....

ennnnnn güzel tarafıda hiç aç kalmıosunnnnn ilk hedefim 63 sonrada 59 inşallah....

tebrikler canım
güzel kilo vermişsin.hiç ara öğün yapmıyormusun meyve filan yemiyormusun hiçç.:44:

protein diyetınde ara öğün yok canım bakın yarın yine gr olarak kilo gidecek bundan eminim çünkü hemen yazrım buraya kac gr oldugunu

canım benim gercekten cok zevkli .sakın bırakma gercekten hergun gr lr gidiyor.bunu ben yasadım 25 kilo verdim ya sporla verdim evet.suan 58 oldugum için artık sporu bıraktım.evde platese devam zaman zaman.

sabah diyet usulu menemen 1 tarcınlı acık cay 1dilim kepek ekmek
öglen tavuklu salata
1 acık cay
aksam 2 köfte bolca salata
2.5 lt su

200 gr.gitti ve 58.0 geldim.ama kızlar bugun malum bahar dısardaydık
menum
sabah 2 haslama yumurta 1kepek ekmek cok az peynır
öğlen ton balıklı salata 2 dilim kepek ekmeği
1 armut
1 avuç fıstık
1 avuc antep fıstıgı
2 ayran
aksam ton balıklı salata

tebrik ederim seni canım çok güzel kilo vermişsin.bende 3 kilo verip 5 alanlardanım. bırakınca fazlasıyla geri alıyorum.arada bi spor yapıyorum oda düzenli değil.canım bu ara çok sıkkın ve galiba yemek yiyerek mutlu oluyorum Fazla kilom yok nasıl olsa derken; kilolar aldı başını gidiyor.68 kilo oldum ve karnımda sanki kocaman bi yastık var.hamileliğimde bile necfazla 67 yi görmüştüm. Bilmiyorum nasıl toparlıyacağım irademi.

tebrik ederim ne güzel vermi$sin, banada umut verdin! benim acilen 10 kilo vermem lazim yani en geç 3 ayda vermeliyim bu hafat dikkat ettim ama kalori ayimiyla veremedigimi anladim, bende protein agirlikli beslenmeye karar verdim ancak balik fazla yememeliyim migrenimi azdiriyor, kirmizi et çok kabiz ediyor, geriye tavuk ve yumurta kaliyor, bakalim yarin bende ba$layacagim in$allah i$e yarar

bende yediklerimi azaltıp spor yaparak 5 kilo vermiştim ama kilo vermem durdu şu anda moralim bozuk

protein diyeti yaparsam hızlanır değl mi? :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…