Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar nasılsınız bugün ultrasondan kontrol etti catlamıs dedi ama ben ovulasyonda pozitif göremedim hangisine inanmalıyım bu işte 2 gün önceki testler dün daha hafifti.

Eklentiler

• IMG_20240714_213137.jpg
    IMG_20240714_213137.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 22
Canım belki de 2. Teste çok yakın bı sürede catlamistir tam siliklesmemistir sen yapana kadar bence doktorun soyledigine inanmalisin MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii
Canım belki de 2. Teste çok yakın bı sürede catlamistir tam siliklesmemistir sen yapana kadar bence doktorun soyledigine inanmalisin MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii
insallah kuzum ya ben yinede devam edeyim gün asırı.bakalım.doktor bu ay belki hamilesin dedi ama ben hiç catlama belirtisi falan hissetmedim

Kizlar ovulasyon testim böyle doktor 13 üne ilişki olsun demişti bugün yumurta çatlamış dedi bu testler sizce 14-15 i pozitif olabilir mi.persembe yumurta vardı 13mm idi şimdi yumurta yok

Eklentiler

• Polish_20240716_210132646.jpg
    Polish_20240716_210132646.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@0619🤰🏼🧿
@Smy99🤰🏼🧿
@Cukurova78🤰🏼🧿
@Bidamlaa🤰🏼🧿
@cilek gezegeni60🤰🏼🧿
@ayseaysss🤰🏼🧿
sdaak sdaak 🤰🏼🧿
@havvagns9827 Mart1 Mayıs
@ridade2128 Mart1 Mayıs
@Ozlenenhanim12 Nisan10 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
@Fatoss0623 Nisan21 Mayıs
@zlmtnz29 Nisan28 Mayıs
@duralika1 Mayıs28 Mayıs
@annelik yolunda7 Mayıs1 Haziran
@evolievo3 Mayıs1 Haziran
@2kediannesi27 Nisan2 Haziran
@cebellato2 Mayıs2 Haziran
@Veziir7 Mayıs6 Haziran
@Tugce924212 Mayıs12 Haziran
@Betusslu14 Mayıs15 Haziran
MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii 14 Mayıs16 Haziran
@Dileekkg23 Mayıs22 Haziran
@duralika30 Mayıs29 Haziran
@pembe kurklu29 Mayıs30 Haziran
G gzd9097 31 Mayıs30 Haziran
@cidooss30 Mayıs1 Temmuz
@bodis8 Haziran8 Temmuz
@ela_mommy10 Haziran10 Temmuz
@ayb0021 Haziran21 Temmuz
B burciut 19 Haziran22 Temmuz
MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii 30 Haziran4 Ağustos
M Marryyj 15 Haziran
Beni günceller misin adet oldum sat 21 temmuz bat yok

Kızlar merhaba. Beni iyi dinleyin. Kurleri incirler havuclari bırakın.

1. Protein ağırlıklı beslenin
2. Gluteni hayatınızdan çıkarın.
3. Mercimek ekmeği tüketin.
4 . Spor yapın ve bol su için.
5 . İlişkiyi zevk için yaşayın.
6. Hamileyim diye göbüşünüzü sevin.
7. Multivitamin desteği alın.
8. Ceviz badem tüketmeye özen gösterin.

İleri derece pkoyum ve bunları yaparak iki defa normal yolla tamamen kendiliğinden gebeligim oldu. Bu surecte neler yasadiginizi ne hayal kirikliklari ile agladiginizi bizzat yasadigim icin biliyorum. Denemesi bedava. Tek şartım var. Gebeş olduğunuzda bana dua edeceksiniz. 😇😇😇🥰🥰🥰

Kızlar merhaba. Beni iyi dinleyin. Kurleri incirler havuclari bırakın.

1. Protein ağırlıklı beslenin
2. Gluteni hayatınızdan çıkarın.
3. Mercimek ekmeği tüketin.
4 . Spor yapın ve bol su için.
5 . İlişkiyi zevk için yaşayın.
6. Hamileyim diye göbüşünüzü sevin.
7. Multivitamin desteği alın.
8. Ceviz badem tüketmeye özen gösterin.

İleri derece pkoyum ve bunları yaparak iki defa normal yolla tamamen kendiliğinden gebeligim oldu. Bu surecte neler yasadiginizi ne hayal kirikliklari ile agladiginizi bizzat yasadigim icin biliyorum. Denemesi bedava. Tek şartım var. Gebeş olduğunuzda bana dua edeceksiniz. 😇😇😇🥰🥰🥰
saglıkla kucagınıza alın yavrunuzu pko engel degil hepimiz olacagız insallah multivitamin ne kullandınız takviyeler neler

saglıkla kucagınıza alın yavrunuzu pko engel degil hepimiz olacagız insallah multivitamin ne kullandınız takviyeler neler
Pharmqton gingseng onun dışında bir şey kullanmadım. Gebelik düşünmüyordum ama korunmuyordum da. Çünkü tedavisiz hamilelik olmuyordu. Tek amacım zayıflamaktı. Güzel olmak için yani. 0 karbonhidrat glutensiz ve sporla 25 kg verdim. Sonuç bebiş oldu 😇😇

Pharmqton gingseng onun dışında bir şey kullanmadım. Gebelik düşünmüyordum ama korunmuyordum da. Çünkü tedavisiz hamilelik olmuyordu. Tek amacım zayıflamaktı. Güzel olmak için yani. 0 karbonhidrat glutensiz ve sporla 25 kg verdim. Sonuç bebiş oldu 😇😇
Maşallah guzel vermissiniz benim çok kilom yok 172 boy 62 kiloyum ama sanırım pko için yinede vermem lazım çünkü yıllar önce bir doktor yinede kilo ver demisti nekadar verirsen okadar iyi demisti.yumurtlama olmuyor sağlıklı yumurtlama.glutensiz beslenme hiç arastirmadim ama bakacağım.masallah size azminize.yavrunuza sağlıkla kavusun

X