Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bugün çok yaptım emin olmak için koyu çıkıyor ovulasyon sanırım pozitif hiç bı belirtimde yok vazgecip şans eseri bakmıştım ama eşim nöbetci 🥲 sabah ilişki olsa olurmu çok canım sıkıldı

Eklentiler

• IMG_20240613_224854.jpg
    IMG_20240613_224854.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 18
Kizlar bugün çok yaptım emin olmak için koyu çıkıyor ovulasyon sanırım pozitif hiç bı belirtimde yok vazgecip şans eseri bakmıştım ama eşim nöbetci 🥲 sabah ilişki olsa olurmu çok canım sıkıldı
Şuan yumurtalar yeteri olgunluğa uladmıs demek silikleşmeye basladı mı çatladı demek oluyor o zaman degerlendirebilirsiniz teste devam edin silikleşmeyi takip edin

Kızlar selam, pazartesi günü kan vermiştim beta hcg negatif gelmişti, çarşamba günü de doktoruma muayene oldum birkaç gün sonra adet olmazsan tarlusal kullan demişti, bugün tekrar beta verdim ve 47 çıktı, bu umut bile o kadar güzel ki, pkostan dolayı çok gergindim, buradan da paylaşmak istedim dua edin nolur 🌸

Kızlar selam, pazartesi günü kan vermiştim beta hcg negatif gelmişti, çarşamba günü de doktoruma muayene oldum birkaç gün sonra adet olmazsan tarlusal kullan demişti, bugün tekrar beta verdim ve 47 çıktı, bu umut bile o kadar güzel ki, pkostan dolayı çok gergindim, buradan da paylaşmak istedim dua edin nolur 🌸
Tüm dualarımız seninle bize çok güzel haberler ver 💞

Çatlama olmuşmu sizce şimdi yaptim

Eklentiler

• IMG_20240614_172801.jpg
    IMG_20240614_172801.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20240614_172652.jpg
    IMG_20240614_172652.jpg
    129,2 KB · Görüntüleme: 12
Hayırlı olsun inşallah yükselsin ...belirti oldumu

Yani posta böyle oluyor testler hep pozitif yada hep negatif görülebiliyor uygulama kaç gösteriyor
Yuuksek diyor şuan yumurta beyazı akintimda var şansa artık pkodan dolayı gerçekten nezaman ne olduğu anlamıyoruz🥹

Yuuksek diyor şuan yumurta beyazı akintimda var şansa artık pkodan dolayı gerçekten nezaman ne olduğu anlamıyoruz🥹
Ben testlerde pozitifi hiç görememiştim, doktorum da sen ona çok takılma demişti, ovülasyon bile olmadığını düşünüyordum o yüzden siz de denemeye devam edin bence teste canınızı sıkmayın pkosta süreç karışık oluyor anladığım kadarıyla ☺️

Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@0619🤰🏼🧿
@Smy99🤰🏼🧿
@Cukurova78🤰🏼🧿
@Bidamlaa🤰🏼🧿
@cilek gezegeni60🤰🏼🧿
@ayseaysss🤰🏼🧿
@havvagns9827 Mart1 Mayıs
@ridade2128 Mart1 Mayıs
@Ozlenenhanim12 Nisan10 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
@Fatoss0623 Nisan21 Mayıs
@zlmtnz29 Nisan28 Mayıs
@duralika1 Mayıs28 Mayıs
@annelik yolunda7 Mayıs1 Haziran
@evolievo3 Mayıs1 Haziran
@2kediannesi27 Nisan2 Haziran
@cebellato2 Mayıs2 Haziran
@Veziir7 Mayıs6 Haziran
@bodis9 Mayıs10 Haziran
@Tugce924212 Mayıs12 Haziran
@Betusslu14 Mayıs15 Haziran
MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii 14 Mayıs16 Haziran
@burciut18 Mayıs20 Haziran
@Dileekkg23 Mayıs22 Haziran
sdaak sdaak 24 Mayıs24 Haziran
@pembe kurklu29 Mayıs30 Haziran
@gzd909731 Mayıs30 Haziran
@cidooss30 Mayıs1 Temmuz
@ayb004 Haziran9 Temmuz
@ela_mommy 10 Haziran10 Temmuz
Merhaba canım oncelikle rabbim herkese hayırlı sağlıkla nasip etsin hepimizin ayrı ayrı sorunları var burada kendimizi hem rahat hemde daha kolay anlayabiliyoruz.Benim yaşım 32 defalarca donasyan yaptırdım ,4.Denemem oldu bu sene içinde bazısı boş gebelik bazısı tutmadı tutanda oldu geçen sene son ikizlerime hamile kaldım 5 aylikkken coronadan dolayı erken doğumla Kaybettim malesef.Ben normal adet olamıyorum.Kendiliginden hamile kalamiyorum yumurtam olmadığı için malesef o yüzden bu yola başvurduk bende de politistik over var.Mayis ayında son 1 adet emriyom kalmıştı malesef olumsuz sonuçlandı doktorum 3 ay sonra görüşelim dedi yazın zor olur dedi kışa doğru yapalım tekrar dedi bakalım benimde bı şekilde maddi manevî yipraniyoruz uğraşıyoruz rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah 🤲

Akıntıda varsa siz takip etmeye devam edin silikleşimce çatlamış oluyır zaten bu ara gün asırı da değerlendirebilir siniz
Dün ve bugün sabah birliktelik oldu bugünde testim böyle çatladı insallah.yada hiç yumurta yok belki testlerede guvenemiyorum

Eklentiler

• IMG_20240615_102633.jpg
    IMG_20240615_102633.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 8
Ben testlerde pozitifi hiç görememiştim, doktorum da sen ona çok takılma demişti, ovülasyon bile olmadığını düşünüyordum o yüzden siz de denemeye devam edin bence teste canınızı sıkmayın pkosta süreç karışık oluyor anladığım kadarıyla ☺️
Sizin negatif olduğunda yumrutlama ultrasonda gorndumu.bende testlere güvenemiyorum

X