Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

radyasyon her tarafta canım onu niye dert ediyorsun.zaten çok kısa sürüyor ve bebek olmayacağı zaman yani adet bitiminde yapıyorlar
evet ozelde fiyatlar oyle maalesef:KK43:

busmai canım ozelde olsa gene ii 200 doktorumun ozel muayenesı var oraya gıdıyorum ben hastaneyle alakası yok 450 bıde esımden sperm tesı ıstedı 200 de o cok pahalı geldı banada acıkcası bu ay erteledım bırını yaptırıyımda bıdakı aya cekıtırıyımmm Eki Görüntüle 385221

filizzzzzzzzzzzzzzz korkma canımmm çek o filmi ben çektim ve çok rahatım tüplerde sorun yok artık kafam rahat eşimdede sorun yok yani olmayacak hiçbişi yok sadece kist var o kadar bak güzel düşün ve çektir korkma istanbulda oturuyorsan radyomarda çektir 370 tl çektiriyolar ve hiç hiç acımıyormuş onların makineleri heryerde yokmuş anladınmı radyomarda çektir..

canımmmmmmmmmmmmmmmm cokm korkuyorum ama ama ama yaa cektır demesı kolay Eki Görüntüle 385222

radyomar nerde canım 370 verdıkte sonta kendı doktorumda cekıtırırım. benım doktor profosor canım ondan pahalı tüpler tıkalıysa acıomus ayy ınsallah tıkalı deıldırde acımaz .. bıdakı aya yaptırcam bu ay esıme yapalımda ama ben yumurta takıbını nasıl yapıcam

tatlım başka özel hastanelerdende fiyat alsana her yerin fiyatı çok değişiyor çünkü canımmm.iyi bir yer olmasıda önemli sürekli yapan deneyimli bir doktorsa kapalı ise bile açarmışş.mesela dizleninki kapalıymış doktor açmışşş

canım pkolularda yumurtalamayı sağlıyor indslin direnci kırıldığında yumurtalama gerçekleşiyor böylecee.

bişey soracammm şu glifor acaba içerde olan küçük kistleride harkete geçirip büyümesini sağlıyor olabilirmi canımmm

tüplerin açıksa ağrı olmuyor.ama ben ve biçim gibi tüplerinde sorun varsa evet ağrı oluyor hatta diyorsunki neden anestezili yaptırmadım

yaaa biçim yaaaaa ben hala nedense umutluyum yaaa.ki bu ay sen korunmuştunnnn.içimde senle ilgili olumlu duygular varrrr yaaaa.kanama geldimiii canımmmm.
gelirsede hazır rahim filmi çektirmişin geçen ay bence 1 hafta daha soğan kürü yapsana canımm.sadece 1 hafta zaten geç yumurtluyorsun adetten hemen sonra 1 hafta yap.hani pko görüntüsünü kaybettirmişti ya soğann belkide bu sefer hamileliğe hazırlar.son kez 1 kere daha denesene tatlımmmm.

bu RADYOMARI heryerde duydum bennn hiçte acı olmuyormuş.istanbul da bir yermiş.filiz buranın methini çok ama çok duydum dicle haklı burayıda araştır benceee.

evet radyomarı arastırcam ama canım 370 tl oda benım doktorda profosor sımdı gıdıp orda yaptırsam doktoruma ayıp etmıs olurum cunku onu cok sevıyorum ve guvenıyorum . of agrı kesıcı ıcıyım bıdakı aya erteledım ve bu ay tedavı yapmıcam hıc bır sekılde sadece ada cayı ıcıyorum .. adetım 2 gun surdu ve bıttı ama cok sukru bu ay kistim bişeyim yokmuşş canım sana bısey sorucam cokmu oluyorum bılmıyorum ama:)) yumurtlama takıbınden hıc ama hıc anlamıyorum nasıl yapıcam takıbını Eki Görüntüle 385234

evet benim tüpüm tane kapalıydı açıldı ben çok acı çektim açarken 200 tl verdim ama değdi şu an tüpümde açık radyomarda çektir derim hem 450 tl değil 370 tl çekiyorlar canım filizcim korkma herşey bebişler için napalım buda imtihan diyelim .. doktorum bana iğne vermedi filmi çekene kadar
bu ay hamile değilsem iğnelere başlıcazz çok pahalıya mal olacak onun için ay dinleneceğim üst üste tedavi zararlıymış.. o bir ay içinde metformin ve soğan kürü uygulayacağım kızlar dua edin artık dayanamıyorumm

benımde bu ay fılm cekılseydım ıgnelı tedavıye gecıcektıkk ama korkumdan erteledım 1 ay korkumu yenıyımde:)) canım senın dedııgın ıgne cok paahalı ama ya 1.500 bahsetmıstın bana doktorum hıc demedı o kadar para verdıkten sonra asılama yaptırırım daha iii:)

benımde bu ay fılm cekılseydım ıgnelı tedavıye gecıcektıkk ama korkumdan erteledım 1 ay korkumu yenıyımde:)) canım senın dedııgın ıgne cok paahalı ama ya 1.500 bahsetmıstın bana doktorum hıc demedı o kadar para verdıkten sonra asılama yaptırırım daha iii:)

filiz sen soğan kürünü denedinmi?

canımm görmemişim yazını..
prolaktinim normal seviyelerde.. inciri de yumurtlama olana dek yiyorum.. sonra bırakıyorum.. ayrıca incirin delisiyim ben, tazesi çıksa da bol bol yesem diye gün sayıyorum resmen :KK9::KK9:
doktorda 1 tane de olsa sağlıklı olması önemli olan deyip duruyor.. ama ben 2-3 taneye kesin gözüyle bakıyordum.. buna biraz canım sıkıldı.. bi de aşılamanın normal ilişkiden pek de fark yok fikri feci şekilde beynimi kurcalıyor.. o nedenle acaba aşılama yaptırmasam da kendimiz mi çalışsak ki demekten kendimi alamıyorum.. ama eşim de en azından aklımızdan çıkar biz aşılama da yaptırdık deriz diyor.. o zaten çok istiyor bu aşılama olayını.. onun hatrına yaptıracağım Allah inşallah yüzüme güler..
bu arada doktor aşılamayı yapalım dedi.. yani eşim ve doktorum 2-0 bana karşı öndeler :KK9::KK9: onlar ne derse o..
dua edin bana.. :KK16:

benim prolaktinim normal seviyelerdeydi sonradan çok yükseldi ben yediklerime bağladım canım o yüzden yine de dikkat etmelisin....
sevsende günde 2 incir bile bazen çok gelebiliyor....hamile kal da canım sonra ye istediğin kadar....
ama önce hamileliği garantile...

bi de eksik bildiğin bişey var aşılama ile normal ilişki arasında çok fark var aşılamada tüm spermler ileri hızlı hareketli sperm özelliğini taşıyorlar çünkü aşılama olmadan ilişki ile 24 saatte kat edecekleri yolu (ki bu yolda yarısından fazlası ölüp gidiyor) doktor aşıladığından 2 sn de kat etmiş oluyorlar ve hepsine tüm spermlere şans tanınıyor... yani arada çok fark var bunu nasıl atladınki sen?
ben de normal yolla olmazsa aşılama yaptıracağım ki eşimin değerleri gayet iyi buna rağmen.....
dua ediyorum hepimize canım öptüm :KK54:
eşin de diyorsa içine doğan bişey vardır mutlaka :)

Son düzenleme:
canımmmm arkadaşım.. moral bozukluğu yok asla ama asla.. herşeyin hayırlısını vaktini saatini Rabbim biliyor.. bizim için en uygun zamanda gelecek miniklerimiz gör bak.. bir gün bize de sıra gelecek, bizde haykıracağız göbişlerimizde bebek var diye..
test rahatlatıyor insanı ve adet hemencecik geliyor.. öteki türlü bekle bekle insanın stresi artıyor ve adet gecikiyor.. hem sen şimdi İstanbula da rahat gideceksin.. orda da aklın rahat olacak.. bol bol gez.. bizim yerimize de.. hatta taksime gidersen ıslak hamburger ye benim için :KK9::KK9: bayılırım bayılırıııımmmm, hmmm olsa da yesem şimdi.. :KK9::KK9:
öpüyorum çok çoooookkk..
bu arada yolculuk pazartesi değil mi? benim aşılamam da pazartesi akşam 6 gibi yapılacak.. sen olmayacaksın.. ama geri döndüğünde ben 1 haftayı devirmiş olacağım.. ve son 7 sayacağım.. 12. günden sonra kanda bakılıyormuş öyle okudum.. ama ben 14 gün bekleyip kanda baktıracağım bu sefer aklım rahatlasın diye..

:KK54:
ne güzel yazmışsın iyiki varsın bence de o zamanı bekliyoruz canım
ben diyetteyim yaaaaaaaaaaaaa ıslak hamburger dedin öldürdün şimdi beni :KK43:(((((((
olmaz bozman diyeti.... kilo vermeye başladım azar azar.... senin için yemek isterdim.... yolculuk salı gecesi inşallah oraya vardığımda senin için de gezeceğim fotoğraflar çekeceğim...lale bahçelerini de eklerim buraya resimlerini....
anadolu yakasında olacağım......
aşılama yaptıracak olmana çok sevindim çünkü dediğim gibi arada çok fark var aşılamadan sonra doktor yatıracaktır seni sakın hemen kalkma çünkü o dk lar çok önemli... hele birde yumurtanın çatladığını görüp aşılamayı yaparsa neredeyse kesin gözüyle bakabiliriz döllenmeye....aşılamasız, normal ilişkiden sonraki 24. saat önemliyken aşılamadan sonraki o dklar hemen döllenme olacak ya inşallah (yumurta çatladıysa) çok önemli yat kalkma....
14 gün bekle canım için rahat bekle dediğim gibi... aşılamada spermin yumurtayı bulması çok kolay dier türlü çok daha zor... bu sebeple çok olumlu bak tamam mı? :KK9:

bir de canım çatlatma iğnesinden sonra doktoruna üşenme sık git ve tam çatladığı zamanlarda ya da 12-24 saat öncesi gibi aşılama olursa yumurta hücresininde en kaliteli zamanını yakalamış oluyor o zaman sperm.... ayy ben bu konuları okuya okuya uzman olmuşum... :)) bu kadar bilmek de iyi değil....tabiki en önemlisi şu Allah isterse ve nasipse gelecek bebeğin... ama içimde güzel hisler var seninle ilgili bekleyelim görelim.....

pazartesi akşamı senin için çok önemli yumurtanın çatladığını aşılamadan önce doktor sana söylerse döllenme o gece olacaktır bilgin olsun dua edelim de tutsun.......

bak bu yazıyı senin için buldum :KK66:
"Aşılama aslında spermle yumurtanın buluşma şansını arttırmak üzere fizyolojiyi desteklemek amacıyla yapılan bir işlemdir. Kadına verilen hap ya da iğnelerle her ay kendiliğinden oluşan bir adet yumurtanın sayısı iki ya da üçe çıkarılırken, erkeğin spermleri de özel bazı yöntemlerle yıkanıp hazırlanır. Böylelikle spermlerin hareketli olanları küçük bir hacimde yoğunlaştırılmış olur. Verilecek çatlama iğneleri ile yumurtaların çatlama zamanı da ayarlanarak hazırlanmış olan spermler rahim içersine özel bir plastik borucuk vasıtasıyla bırakılır ve böylelikle gidecekleri yol da kısaltılarak yumurta ya da yumurtalara kolayca ulaşmaları sağlanır"

Son düzenleme:

benim prolaktinim normal seviyelerdeydi sonradan çok yükseldi ben yediklerime bağladım canım o yüzden yine de dikkat etmelisin....
sevsende günde 2 incir bile bazen çok gelebiliyor....hamile kal da canım sonra ye istediğin kadar....
ama önce hamileliği garantile...

bi de eksik bildiğin bişey var aşılama ile normal ilişki arasında çok fark var aşılamada tüm spermler ileri hızlı hareketli sperm özelliğini taşıyorlar çünkü aşılama olmadan ilişki ile 24 saatte kat edecekleri yolu (ki bu yolda yarısından fazlası ölüp gidiyor) doktor aşıladığından 2 sn de kat etmiş oluyorlar ve hepsine tüm spermlere şans tanınıyor... yani arada çok fark var bunu nasıl atladınki sen?
ben de normal yolla olmazsa aşılama yaptıracağım ki eşimin değerleri gayet iyi buna rağmen.....
dua ediyorum hepimize canım öptüm :KK54:
eşin de diyorsa içine doğan bişey vardır mutlaka :)

canım arkadaşım.. nasıl da detaylı anlatmışsın bildiklerini.. aşılama ile ilişki arasındaki farkı elbette biliyorum ama bi anlık şüphe uyanmıştı içimde.. ama şimdi bildiklerimi bir kez daha pekiştirdim sayende ve böylece aşılamanın benim için en doğru karar olduğunu anladım.. inşallah eşimin spermleri de iyi olur da sıkıntısız atlatırız bu işlemi :KK9::KK9:
Allah inşallah yüzümüze güler gönüllerimizden geçen her şey bizimle olur..
eşimin öyle içine doğma huyları filan pek yoktur ama bakalım bu sefer ne olacak :KK9::KK9::KK9:
bu arada geçen gün kaynanacığım aradı, rüyasında görmüş beni güyaaa.. ben doğum yapıyormuşum bi bakıyormuş buzağı doğmuş.. ama organları filan eksikmiş.. olsun üzülme üzülme bi dahaki tam olur diyormuş bana.. içimden dedim beni deniyor, her gün iğneye gittiğimi biliyor.. ama ben idrar yolu enfeksiyonu olmuşum antibiyotik vuruluyorum dedim.. sanırım şüpheleniyor ağzımı aramaya çalıştı herhalde.. ya da bilmiyorum belki de gerçekten görmüştür rüyasında, hayır olsun bakalım :KK9::KK9:

:KK54:
ne güzel yazmışsın iyiki varsın bence de o zamanı bekliyoruz canım
ben diyetteyim yaaaaaaaaaaaaa ıslak hamburger dedin öldürdün şimdi beni :KK43:(((((((
olmaz bozman diyeti.... kilo vermeye başladım azar azar.... senin için yemek isterdim.... yolculuk salı gecesi inşallah oraya vardığımda senin için de gezeceğim fotoğraflar çekeceğim...lale bahçelerini de eklerim buraya resimlerini....
anadolu yakasında olacağım......
aşılama yaptıracak olmana çok sevindim çünkü dediğim gibi arada çok fark var aşılamadan sonra doktor yatıracaktır seni sakın hemen kalkma çünkü o dk lar çok önemli... hele birde yumurtanın çatladığını görüp aşılamayı yaparsa neredeyse kesin gözüyle bakabiliriz döllenmeye....aşılamasız, normal ilişkiden sonraki 24. saat önemliyken aşılamadan sonraki o dklar hemen döllenme olacak ya inşallah (yumurta çatladıysa) çok önemli yat kalkma....
14 gün bekle canım için rahat bekle dediğim gibi... aşılamada spermin yumurtayı bulması çok kolay dier türlü çok daha zor... bu sebeple çok olumlu bak tamam mı? :KK9:

bir de canım çatlatma iğnesinden sonra doktoruna üşenme sık git ve tam çatladığı zamanlarda ya da 12-24 saat öncesi gibi aşılama olursa yumurta hücresininde en kaliteli zamanını yakalamış oluyor o zaman sperm.... ayy ben bu konuları okuya okuya uzman olmuşum... :)) bu kadar bilmek de iyi değil....tabiki en önemlisi şu Allah isterse ve nasipse gelecek bebeğin... ama içimde güzel hisler var seninle ilgili bekleyelim görelim.....

pazartesi akşamı senin için çok önemli yumurtanın çatladığını aşılamadan önce doktor sana söylerse döllenme o gece olacaktır bilgin olsun dua edelim de tutsun.......

bak bu yazıyı senin için buldum :KK66:
"Aşılama aslında spermle yumurtanın buluşma şansını arttırmak üzere fizyolojiyi desteklemek amacıyla yapılan bir işlemdir. Kadına verilen hap ya da iğnelerle her ay kendiliğinden oluşan bir adet yumurtanın sayısı iki ya da üçe çıkarılırken, erkeğin spermleri de özel bazı yöntemlerle yıkanıp hazırlanır. Böylelikle spermlerin hareketli olanları küçük bir hacimde yoğunlaştırılmış olur. Verilecek çatlama iğneleri ile yumurtaların çatlama zamanı da ayarlanarak hazırlanmış olan spermler rahim içersine özel bir plastik borucuk vasıtasıyla bırakılır ve böylelikle gidecekleri yol da kısaltılarak yumurta ya da yumurtalara kolayca ulaşmaları sağlanır"

teşekkür ederim arkadaşım :KK16::KK16:
şimdi bak benim cuma günü kontrolde 15 mm idi yumurtam, pazar sabahı saat 10da da çatlatma iğnemi olacağım. yani pazar günü ortalama 18-19 mm olmuş olacak dedi doktorcuğum.. iğneden de ortalama 36 saat sonra çatlayacağını düşündüğünden dolayı, pazartesi saat 18.00 de aşılamamı yapacak.. yarım saat kırk dakika yatırıcam seni dedi.. sonra günlük yaşantına devam edebilirsin dedi.. aynı işlemi salı günü yine 18de tekrarlayacak.. ve normalde yumurtaya asla bakmıyorum ama seninkine aşılama öncesi muhakkak bakacağım dedi.. inşallah sıkıntı çıkartmaz yumurtacığım da sağlıkla çatlar ve bize bebek olarak geri gelir..
çok heyecanlıyım sanırım.. pek belli etmemeye çalışıyorum bastırıyorum hislerimi ama içim içimi yiyor.. emeklerimizin karşılığını almak istiyorum artık..
sabah eşimle de konuştuk eğer aşılama başarısız olursa ( ki bu ihtimali şuanda düşünmek istemiyorum bile) yaz sonuna dek kendi halime bırakacağım.. metformine devam ederek bekleyeceğim.. hem de bünyem dinlenmiş olur..
şimdiii ıslak hamburgere geleyim bi de.. bozma diyetini.. sen koklasan bile yemiş kadar olurum ben.. burda var bi ıslak hamburgerci ordakinin neredeyse aynısı oluyor.. ben haftaya oraya gider yerim :KK9::KK9: ben diyet filan yapmıyorum iyice saldım kendimi ama çok şükür öyle kilo filan da almıyorum. ama bu durum geçici sadece kendime biraz zaman vermek istedim.. bir kaç haftaya toparlanırım..

tekrar tekrar teşekkür ederim iyi ki varsın canım arkadaşım :KK16::KK16:
seni çok seviyorum.. Allah seni her fırsatta pozitif enerjinle bizi rahatlatmak için göndermiş buraya :KK9::KK9::KK9:
öperim çok çok, görüşürüz..

yok denemedım canım benım rahmım ınce oldugu ıcın deneyemedım maalesef ama bır cok arkadasım denedi ve cok memnunlar.

aa benım de rahım duvarım ınce. Ben de sogan kuru cok yaptım. acaba iyi olcak dıye sıkıntılı bır durum yaratmış olmayım :44: ne zararı varmış soğanın pekı?

merhaba canım adını bilmiyorum ama cvr sana msj gönderdim gitmedi bende pkoluyum ne kadar zamanda hamile kaldın metmorfini ne kadar süre kullandın cvp verirsen sevinirim
canım ben 2 senenin sonundaa hamile kaldım ama 1,5 sene hiç ilaç kullanmadan doğal yolla bekledim olmadı.sonrasında doktora gittim 2 kere klomen tedavim olumsuz sonuç verince dokorum metformine başlattı.bende prolaktin yüksekliğide vardı,metformin+dostinex+soğan suyu yaptım 2. kürümde hamile kaldım ama sanırım ilaçlarında etkisiyle bebeğin kalp atışları nın yavaş ve gelişiminin yavaş olması sebebi ile kürtaj oldum.sonra metformine devam ettim + hayıt hapı kullandım 5 ay sonunda yeniden hamileyim ,inşallah bu sefer sağlıkla kucağıma alırım.metformin ve hayıt hapı bende çok olumlu etki yaptığını düşünüyorum haa birde hamile kaldığım ay adetle beraber ilk 15 gün sabah akşam adaçayı içmiştim.

Sabah ilk idrarımla test yaptım ben sonuç negatif çıktı....
Ama aklım rahatladı yani düşündüğüm tahmin ettiğim gibi bu defa hiç üzülmedim...
hamile miyim değil miyim düşünceleri bilinmezliklerde silinmiş oldu kafamdan....rahatladım...
Cvr haklıymışsın canım testi yaptıktan sonra adeti beklemek daha rahat ve kolay oluyormuş....
Çok şükür Allah a ki zamanında adetim gelecek bu da benim için çok önemli bişeydi :nazar:....

Hepinizi öpüyorum ve iyi hafta sonları diliyorum kızlar....
Benden güzel haberler Artık diğer aylara inşallah... :KK9: ama ben gayet iyiyim...
Umudumu da hiç kaybetmedim aksine sanki daha da arttı çünkü çok yaklaştığımı hissediyorum hamile kalabilmeye.....
:KK34:
İnşallah bu nisan ayı Tuncss ve gyaman sizlere çok uğurlu gelsin.... :KK8: ve tabiki bekleyen diğer arkadaşlarımıza....
topiğimiz aynen böyle şenlenmeye devam etsin...

ben çıkıyorum şimdi sabah erkenden geldim yazdım kimseyi merakta bırakmamak için....
canım benim böyle hissetmene çok sevindim bende artık adet olduğuma üzülmemeye başladıktan 2 ay sonra hamile kaldım.seninde böyle pozitif düşünmen çok sevindirdi beni .metformini sanırım 2 ye çıkarmıştın baş dönmelerin ve mide bulantının sebebi bu olabilir.adetin zamanında gelmesi çok önemli .kaç kere ilişki oldu bilmiyorum ama bu ay zaten korunmuştuk çok fazla olmadı demiştin .evet arkadaşım her geçen günün ardından bebeğine kavuşmaya dahada yaklaşıyorsun :KK16:

canımm görmemişim yazını..
prolaktinim normal seviyelerde.. inciri de yumurtlama olana dek yiyorum.. sonra bırakıyorum.. ayrıca incirin delisiyim ben, tazesi çıksa da bol bol yesem diye gün sayıyorum resmen :KK9::KK9:
doktorda 1 tane de olsa sağlıklı olması önemli olan deyip duruyor.. ama ben 2-3 taneye kesin gözüyle bakıyordum.. buna biraz canım sıkıldı.. bi de aşılamanın normal ilişkiden pek de fark yok fikri feci şekilde beynimi kurcalıyor.. o nedenle acaba aşılama yaptırmasam da kendimiz mi çalışsak ki demekten kendimi alamıyorum.. ama eşim de en azından aklımızdan çıkar biz aşılama da yaptırdık deriz diyor.. o zaten çok istiyor bu aşılama olayını.. onun hatrına yaptıracağım Allah inşallah yüzüme güler..
bu arada doktor aşılamayı yapalım dedi.. yani eşim ve doktorum 2-0 bana karşı öndeler :KK9::KK9: onlar ne derse o..
dua edin bana.. :KK16:

canımmmm arkadaşım.. moral bozukluğu yok asla ama asla.. herşeyin hayırlısını vaktini saatini Rabbim biliyor.. bizim için en uygun zamanda gelecek miniklerimiz gör bak.. bir gün bize de sıra gelecek, bizde haykıracağız göbişlerimizde bebek var diye..
test rahatlatıyor insanı ve adet hemencecik geliyor.. öteki türlü bekle bekle insanın stresi artıyor ve adet gecikiyor.. hem sen şimdi İstanbula da rahat gideceksin.. orda da aklın rahat olacak.. bol bol gez.. bizim yerimize de.. hatta taksime gidersen ıslak hamburger ye benim için :KK9::KK9: bayılırım bayılırıııımmmm, hmmm olsa da yesem şimdi.. :KK9::KK9:
öpüyorum çok çoooookkk..
bu arada yolculuk pazartesi değil mi? benim aşılamam da pazartesi akşam 6 gibi yapılacak.. sen olmayacaksın.. ama geri döndüğünde ben 1 haftayı devirmiş olacağım.. ve son 7 sayacağım.. 12. günden sonra kanda bakılıyormuş öyle okudum.. ama ben 14 gün bekleyip kanda baktıracağım bu sefer aklım rahatlasın diye..
canım eşinin gönlü olsun sen kalbini ferah tut aşılamada olmasa bile bu tedavinin arkasında kendi kendine hamile kalabilme şansında yükseliyor.pazartesi demişsin o gün sana bol bol dua edicez .Allah nasip etiyse inşallah olacak canım.

evet benim tüpüm tane kapalıydı açıldı ben çok acı çektim açarken 200 tl verdim ama değdi şu an tüpümde açık radyomarda çektir derim hem 450 tl değil 370 tl çekiyorlar canım filizcim korkma herşey bebişler için napalım buda imtihan diyelim .. doktorum bana iğne vermedi filmi çekene kadar
bu ay hamile değilsem iğnelere başlıcazz çok pahalıya mal olacak onun için ay dinleneceğim üst üste tedavi zararlıymış.. o bir ay içinde metformin ve soğan kürü uygulayacağım kızlar dua edin artık dayanamıyorumm
canım soğan kürünü daha önce hiç denedinmi bilmiyorum ama denediysen kesinlikle olumlu etki edecektir.ama kürü mutlaka aksatmadan tam uygulamalısın.

aa benım de rahım duvarım ınce. Ben de sogan kuru cok yaptım. acaba iyi olcak dıye sıkıntılı bır durum yaratmış olmayım :44: ne zararı varmış soğanın pekı?

hımmm ılac vermedımı pekı doktorun ? bana rahım duvarım ınce gebelık olursa bebek tutunabılsın diye 2 ay bır ılac kullandım suan normale dönmüş şükür. sogan kuru hıc denemedım cunku rahım duvarını ınceltıyormuş canım fazla yapıldıgında benım zaten ınce o yuzden hıc denemedım hergun ada cayına basladım suan

hımmm ılac vermedımı pekı doktorun ? bana rahım duvarım ınce gebelık olursa bebek tutunabılsın diye 2 ay bır ılac kullandım suan normale dönmüş şükür. sogan kuru hıc denemedım cunku rahım duvarını ınceltıyormuş canım fazla yapıldıgında benım zaten ınce o yuzden hıc denemedım hergun ada cayına basladım suan

hayır vermedı :44: bı kere ınce dıye bahsettı sonra hıc konusu bıle acılmadı acaba buyuk sorun teşkıl edecek sekılde degıl mı kı? kafam karıstı neyse yarın sorarım ben ona. ben de zaten yapmıyorum artık sogan kuru, bıraktım

arkadaşlar selam bende pkluym saraçoglundan ilaç getirttim kullandım sogan suyuda içtim olmadı tüp denedim 3buçuk aylık düşük tekrar deneyecem normal olmuyor doktorum normal hamile kalabilirsin demişti ama 6 yıldır olmurdu düşük yapalıda 1 sene oldu ada çayı demişsinz neye iyi geliyor??????????????

canım soğan kürünü daha önce hiç denedinmi bilmiyorum ama denediysen kesinlikle olumlu etki edecektir.ama kürü mutlaka aksatmadan tam uygulamalısın.

evet 6 gündür başladıım adetimin 15. günüydü aksatmadan yapıyorum 12. gibi ve 8.9 gibi iyimi saatler :)

arkadaşlar selam bende pkluym saraçoglundan ilaç getirttim kullandım sogan suyuda içtim olmadı tüp denedim 3buçuk aylık düşük tekrar deneyecem normal olmuyor doktorum normal hamile kalabilirsin demişti ama 6 yıldır olmurdu düşük yapalıda 1 sene oldu ada çayı demişsinz neye iyi geliyor??????????????

canım Allah yardımcın olsun zor bi durum sıkıntı yapma kendi haline bırak 6 yıldır bekliyorsun ... bal çörek otu tarçın denedinmi veya incir kürü

hayır vermedı :44: bı kere ınce dıye bahsettı sonra hıc konusu bıle acılmadı acaba buyuk sorun teşkıl edecek sekılde degıl mı kı? kafam karıstı neyse yarın sorarım ben ona. ben de zaten yapmıyorum artık sogan kuru, bıraktım

söle canım eger rahım duvarın ınceyse benım gıbı hap kullanman lazım cunku eger gebe kalırsak bebegın dusme ıhtımalı varmışş tutunamazmıs o yuzden estrofem dıye bır hap kullandım 2 ay ben

canım adetinle beraber başlasaydın adaçayına,diğer türlü gebeliği atabilir.adetinle başlayıp ilk 14 gün içip bırakabilirisn şifa olsun inşallah.

evet 6 gündür başladıım adetimin 15. günüydü aksatmadan yapıyorum 12. gibi ve 8.9 gibi iyimi saatler :)
canım ben soğan kürünü saraçoğluna sormuştum çalışan bir bayan iseniz ilkini akşam eve gelince 7 gibi diğerinide gece yatmadan önce hazırlayıp içebilirsin demişti.eğer çalışmıyorsan sanırım sabah akşam dı sen yine sitesine gir bak orda yazyor

canım saraçoğlunun PKO için kendi kürlerinden mi aldın gebe kalmasaydım çünkü bende onlardan almayı düşünüyordum.saraçoğlu kendi kürlerini kullanarak en fazla 6 ay süre tanıyor 6 ay sonunda gebelik olacağını söylüyor.Adaçayı şöyle . ben ve buradaki bir arkadaşımız daha var wool ikimizde gebe kaldığımız ay adetimizle beraber başlayıp sabah akşam 14 gün adaçayı içmişiz sanırım gebeliğe etkisi olmuş olabilir diye düşündük.ayrıca metforminde kullanıyoruz tabiki.

Son düzenleme:
canım adetinle beraber başlasaydın adaçayına,diğer türlü gebeliği atabilir.adetinle başlayıp ilk 14 gün içip bırakabilirisn şifa olsun inşallah.

canım ben soğan kürünü saraçoğluna sormuştum çalışan bir bayan iseniz ilkini akşam eve gelince 7 gibi diğerinide gece yatmadan önce hazırlayıp içebilirsin demişti.eğer çalışmıyorsan sanırım sabah akşam dı sen yine sitesine gir bak orda yazyor

canım araçoğlunun PKO için kendi kürlerinden mi aldın gebe kalmasaydım çünkü bende onlardan almayı düşünüyordum.saraçoğlu kendi kürlerini kullanarak en fazla 6 ay süre tanıyor 6 ay sonunda gebelik olacağını söylüyor.Adaçayı şöyle . ben ve buradaki bir arkadaşımız daha var wool ikimizde gebe kaldığımız ay adetimizle beraber başlayıp sabah akşam 14 gün adaçayı içmişiz sanırım gebeliğe etkisi olmuş olabilir diye düşündük.ayrıca metforminde kullanıyoruz tabiki.

evet kendi kürünü getirtyim 10 ay oldu hala bişey yok metforminde ne hiç duymadm

X