Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım Allah yardımcın olsun zor bi durum sıkıntı yapma kendi haline bırak 6 yıldır bekliyorsun ... bal çörek otu tarçın denedinmi veya incir kürü

teşekür ederm dediklerini duydm ama yapmadm kilo fazlam var balda kilo yapar diye denemedm

canım adetinle beraber başlasaydın adaçayına,diğer türlü gebeliği atabilir.adetinle başlayıp ilk 14 gün içip bırakabilirisn şifa olsun inşallah.

Canım ben soğan kürünü saraçoğluna sormuştum çalışan bir bayan iseniz ilkini akşam eve gelince 7 gibi diğerinide gece yatmadan önce hazırlayıp içebilirsin demişti.eğer çalışmıyorsan sanırım sabah akşam dı sen yine sitesine gir bak orda yazyor

canım saraçoğlunun pko için kendi kürlerinden mi aldın gebe kalmasaydım çünkü bende onlardan almayı düşünüyordum.saraçoğlu kendi kürlerini kullanarak en fazla 6 ay süre tanıyor 6 ay sonunda gebelik olacağını söylüyor.adaçayı şöyle . Ben ve buradaki bir arkadaşımız daha var wool ikimizde gebe kaldığımız ay adetimizle beraber başlayıp sabah akşam 14 gün adaçayı içmişiz sanırım gebeliğe etkisi olmuş olabilir diye düşündük.ayrıca metforminde kullanıyoruz tabiki.

hadi yaaa canım ben adetımın 2.gunu basladım.bak bunu soledıgın ıyı oldu. Gercı 2 gunde bıtti adetim ya neyse Eki Görüntüle 385535 yumurtlama gunum bu ay erken sanırım doktora bu ay ara verdım 1 ay gıtmıcem ama yumurta takıbınden hıc anlamıyorum onu nasıl yapıcam bılmıyorum netten yumurta hesaplayıcıdan yaptım inşallah dogrudur Eki Görüntüle 385535

hadi yaaa canım ben adetımın 2.gunu basladım.bak bunu soledıgın ıyı oldu. Gercı 2 gunde bıtti adetim ya neyse Eki Görüntüle 385535 yumurtlama gunum bu ay erken sanırım doktora bu ay ara verdım 1 ay gıtmıcem ama yumurta takıbınden hıc anlamıyorum onu nasıl yapıcam bılmıyorum netten yumurta hesaplayıcıdan yaptım inşallah dogrudur Eki Görüntüle 385535

tatlım mutlaka ara ver yumurta takibi yapmaaa ben bu ay resmen oluruna bıraktım ateş filanda ölçmedim (ateş ölçerek yumurta takibi yapabilirsinn) hani o akıntı geldiğinde aaa acaba yumurtlamamı var dedim ama inanki o 2 günde 1 ilişki filan olmadı hatta bazen 4-5 günde bir oldu aaaa yumurtlama oluyorsa çok geç oluyor ilişki diye düşünmüştüm sonra içimden aynen şu geçti Allah ol dediyse 1 defalık ilişkide bile olur takmayacam dedimm Allah a emanetim dedimm.

bide adete 8-9 gün kala hiç ama hiç ilişki olmadıı.yani toplasan anca 4-5 kez ilişki ya oldu yada olmadııı yaniii.ama olanlardada hiç bebek düşünmedim istediğimiz için olduuu aman yumurtlama günü filan demedim hiçççççççç.geçen aylardaki gibi kurulu saat gibi değildik yaniiii.
TABİ İNŞALLAH BEBEĞİN KESESİNİ VE KALP ATIŞINI DUYARIM.DAHA TAM NET DEĞİL HAMİLELİK AHKAM KESİYOR GİBİ OLDUMM RESMENN.

doktora gitmeden yumurtlama takibi
1.ATEŞ ÖLÇME İLE
2.AKINTI TAKİBİ İLE
3.TÜKÜRÜK TESTLERİ VAR MİKROSKOBA TÜKÜRÜK KOYUYORSUN ÖYLE ANLAŞILIYOR BENDE VAR.BU AY 2 DEFA GÖRDÜMM AMA ONDADA BİRAZ KARIŞIKLIK VAR TAM OLARAK GÜNÜ GÜNÜNÜ ANLAYAMIYORUMM AMA TAHMİNİ ANLAŞIYORR.95 LİRA YA ALMIŞTIM.

tatlım mutlaka ara ver yumurta takibi yapmaaa ben bu ay resmen oluruna bıraktım ateş filanda ölçmedim (ateş ölçerek yumurta takibi yapabilirsinn) hani o akıntı geldiğinde aaa acaba yumurtlamamı var dedim ama inanki o 2 günde 1 ilişki filan olmadı hatta bazen 4-5 günde bir oldu aaaa yumurtlama oluyorsa çok geç oluyor ilişki diye düşünmüştüm sonra içimden aynen şu geçti allah ol dediyse 1 defalık ilişkide bile olur takmayacam dedimm allah a emanetim dedimm.

Bide adete 8-9 gün kala hiç ama hiç ilişki olmadıı.yani toplasan anca 4-5 kez ilişki ya oldu yada olmadııı yaniii.ama olanlardada hiç bebek düşünmedim istediğimiz için olduuu aman yumurtlama günü filan demedim hiçççççççç.geçen aylardaki gibi kurulu saat gibi değildik yaniiii.
Tabi inşallah bebeğin kesesini ve kalp atışını duyarım.daha tam net değil hamilelik ahkam kesiyor gibi oldumm resmenn.

Doktora gitmeden yumurtlama takibi
1.ateş ölçme ile
2.akıntı takibi ile
3.tükürük testleri var mikroskoba tükürük koyuyorsun öyle anlaşılıyor bende var.bu ay 2 defa gördümm ama ondada biraz karışıklık var tam olarak günü gününü anlayamıyorumm ama tahmini anlaşıyorr.95 lira ya almıştım.

canım benım ne demek daaha tam hamıle deılım ahkamlıkla alakası yok bılgılerını paylasıyorsun buda herkezı cok mutlu edıyordur eminim .. Bebegının kalp atısınıda kesesınıde goruceksn eminim buna tüm dualarımız senınle ... Bende aslında bu ay ara verdım bakalım hıc takmıcam bu ay napıyım dedıgın gıbı allahım ol dedıkten sonra oluyor .1 ay sonrada rahım fılmını cekıtırırm kurtulurum bu ay ıltıhapım var onlar ıcın hap alıyorum onlarda bıtsınde öyle ugrasmaya devam ederım. 1 ay mola

Son düzenleme:
:KK50:
ben de adet oldum:KK43:
sabah ateşimi ölçmüştüm yüksekti halbuki...
yumurtlama günü salı görünüyordu 2 hafta sonrası olmam gerekiyordu yani bu salı ama erken oldum.
bu ayda gitti yitti bitti:KK43:
üzülmicem bu ay diyordum ama üzüldüm gene...

soğan kürü yapmak istiyorum bu ay kızlar.
tam tarifi nedir
bugün mü başlamam lazım içmeye.
biriniz yazabilir mi

:KK50:
ben de adet oldum:KK43:
sabah ateşimi ölçmüştüm yüksekti halbuki...
yumurtlama günü salı görünüyordu 2 hafta sonrası olmam gerekiyordu yani bu salı ama erken oldum.
bu ayda gitti yitti bitti:KK43:
üzülmicem bu ay diyordum ama üzüldüm gene...

tam tarifi nedir
biriniz yazabilir mi

canım benımde bu ay erken oldu 7 sinde olmam gerekırken 5'inde oldum napalım allahımızın taktıri.. bu ay kendı halıne bıraktım ben 1 ay gıtmıcem doktora ara verdım . sogan kuru 1 bucuk bardak klorsuz suya 1 tane orta boy sogan 4 de bolup at sabah aksam taze olcak ama her seferınde yenı yapıcaksın 14 gun boyunca ıcılıyor .bende denıcektım ama rahım duvarım ınce benım eger ole sorunun varsa deneme canım. yoksa dene .. belkıde erken olmamızda bişeye delalettirr hayırlısı mayısaaaa artık .

canım arkadaşım.. nasıl da detaylı anlatmışsın bildiklerini.. aşılama ile ilişki arasındaki farkı elbette biliyorum ama bi anlık şüphe uyanmıştı içimde.. ama şimdi bildiklerimi bir kez daha pekiştirdim sayende ve böylece aşılamanın benim için en doğru karar olduğunu anladım.. inşallah eşimin spermleri de iyi olur da sıkıntısız atlatırız bu işlemi :KK9::KK9:
Allah inşallah yüzümüze güler gönüllerimizden geçen her şey bizimle olur..
eşimin öyle içine doğma huyları filan pek yoktur ama bakalım bu sefer ne olacak :KK9::KK9::KK9:
bu arada geçen gün kaynanacığım aradı, rüyasında görmüş beni güyaaa.. ben doğum yapıyormuşum bi bakıyormuş buzağı doğmuş.. ama organları filan eksikmiş.. olsun üzülme üzülme bi dahaki tam olur diyormuş bana.. içimden dedim beni deniyor, her gün iğneye gittiğimi biliyor.. ama ben idrar yolu enfeksiyonu olmuşum antibiyotik vuruluyorum dedim.. sanırım şüpheleniyor ağzımı aramaya çalıştı herhalde.. ya da bilmiyorum belki de gerçekten görmüştür rüyasında, hayır olsun bakalım :KK9::KK9:

teşekkür ederim arkadaşım :KK16::KK16:
şimdi bak benim cuma günü kontrolde 15 mm idi yumurtam, pazar sabahı saat 10da da çatlatma iğnemi olacağım. yani pazar günü ortalama 18-19 mm olmuş olacak dedi doktorcuğum.. iğneden de ortalama 36 saat sonra çatlayacağını düşündüğünden dolayı, pazartesi saat 18.00 de aşılamamı yapacak.. yarım saat kırk dakika yatırıcam seni dedi.. sonra günlük yaşantına devam edebilirsin dedi.. aynı işlemi salı günü yine 18de tekrarlayacak.. ve normalde yumurtaya asla bakmıyorum ama seninkine aşılama öncesi muhakkak bakacağım dedi.. inşallah sıkıntı çıkartmaz yumurtacığım da sağlıkla çatlar ve bize bebek olarak geri gelir..
çok heyecanlıyım sanırım.. pek belli etmemeye çalışıyorum bastırıyorum hislerimi ama içim içimi yiyor.. emeklerimizin karşılığını almak istiyorum artık..
sabah eşimle de konuştuk eğer aşılama başarısız olursa ( ki bu ihtimali şuanda düşünmek istemiyorum bile) yaz sonuna dek kendi halime bırakacağım.. metformine devam ederek bekleyeceğim.. hem de bünyem dinlenmiş olur..
şimdiii ıslak hamburgere geleyim bi de.. bozma diyetini.. sen koklasan bile yemiş kadar olurum ben.. burda var bi ıslak hamburgerci ordakinin neredeyse aynısı oluyor.. ben haftaya oraya gider yerim :KK9::KK9: ben diyet filan yapmıyorum iyice saldım kendimi ama çok şükür öyle kilo filan da almıyorum. ama bu durum geçici sadece kendime biraz zaman vermek istedim.. bir kaç haftaya toparlanırım..

tekrar tekrar teşekkür ederim iyi ki varsın canım arkadaşım :KK16::KK16:
seni çok seviyorum.. Allah seni her fırsatta pozitif enerjinle bizi rahatlatmak için göndermiş buraya :KK9::KK9::KK9:
öperim çok çok, görüşürüz..
sen de çok iyisin ve ben sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum canım :))

biliyorumki aşılaman çok iyi geçecek ve doktorun dediğim şekilde yakından takip edecek ben % 80 olur gözüyle bakıyorum bu ay için senin hamileliğine...
hem 2 gün aşılama yapacak öyle anladım hem de yumurtayı kontrol edecek süper ya....
yediklerine hamileliğinde dikkat edersin şimdi rahat ol canım kafan da çok rahat olsun....
kayınvalden merak etmesi normal aslında benimki de benim durumlarını merak edip soruyor ama bunu iyi niyetle yaptığını biliyorum hiç yanlış anlamıyorum onu... hem annelerin duaları iyidir... biliyorum ki dua ediyor kendi annem gibi... yani bir sorunum varsa bunu söylemekten kaçınmam ben ama anne babalar dışında benim durumu kimse bilmez arkadaş dost diğer uzak akrabalar bilmez yani.....
bu arada ben regl oldum dün gece normal geliyor şükür metformin sayesinde...biliyorum ki bebeğime adım adım yaklaşıyorum.... sen bu ay olacak diye düşün ya olmazsa falan diye kurma şimdiden.... bence olacak doktorun da sen de eşin de mucize yaratacaksınız bu ay :KK34: :KK9: her şey süper gitsin canım benim yarın ve salı inşallah bebeğinin ilk oluşumu için adım atılmış olacak.....:nazar: :KK9:

canım benim böyle hissetmene çok sevindim bende artık adet olduğuma üzülmemeye başladıktan 2 ay sonra hamile kaldım.seninde böyle pozitif düşünmen çok sevindirdi beni .metformini sanırım 2 ye çıkarmıştın baş dönmelerin ve mide bulantının sebebi bu olabilir.adetin zamanında gelmesi çok önemli .kaç kere ilişki oldu bilmiyorum ama bu ay zaten korunmuştuk çok fazla olmadı demiştin .evet arkadaşım her geçen günün ardından bebeğine kavuşmaya dahada yaklaşıyorsun :KK16:

aynen öyle canım dün gece gayet normal regl oldum ve bebeğime her gün 1 adım daha yaklaşıyorum çok şükür glifor bana yaradı :nazar:
sen nasılsın? :nazar::emir_bebek: 9. haftadasın çok güzel çok seviniyorum 123m için de senin için de.

tam tarifi nedir
biriniz yazabilir mi
[/B]

ben de adet oldum sıkılma gelecek bir gün bebeklerimiz...
adet gününe 15 gün kala 15 gün günde 2 kere bildiğimiz yemeklik soğandan yapabilirsin... sıcağa yakın ılık içeceksin kaynayan suya atıp 5 dk kapalı kaynat canım,,
yarar inşallah öptüm bununla hamile kalan çok :KK9:
ilk 14 gün de yani yumurtlamaya kadar olan süre günde bir fincan sadece 3 dk kaynar suda bekleterek adaçayı içebilirsin ama yumurtlamadan sonra sakın içme yumurtlamadan sonra soğan kürüne geç....
tüm içini temizleyecek

Son düzenleme:
Sabah ilk idrarımla test yaptım ben sonuç negatif çıktı....
Ama aklım rahatladı yani düşündüğüm tahmin ettiğim gibi bu defa hiç üzülmedim...
hamile miyim değil miyim düşünceleri bilinmezliklerde silinmiş oldu kafamdan....rahatladım...
Cvr haklıymışsın canım testi yaptıktan sonra adeti beklemek daha rahat ve kolay oluyormuş....
Çok şükür Allah a ki zamanında adetim gelecek bu da benim için çok önemli bişeydi :nazar:....

Hepinizi öpüyorum ve iyi hafta sonları diliyorum kızlar....
Benden güzel haberler Artık diğer aylara inşallah... :KK9: ama ben gayet iyiyim...
Umudumu da hiç kaybetmedim aksine sanki daha da arttı çünkü çok yaklaştığımı hissediyorum hamile kalabilmeye.....
:KK34:
İnşallah bu nisan ayı Tuncss ve gyaman sizlere çok uğurlu gelsin.... :KK8: ve tabiki bekleyen diğer arkadaşlarımıza....
topiğimiz aynen böyle şenlenmeye devam etsin...

ben çıkıyorum şimdi sabah erkenden geldim yazdım kimseyi merakta bırakmamak için....
Sağlık olsun canım inşallah bir dahaki aya olur.Kendini rahat bırakman çok iyi zamana bırakmak gerekiyor bazen.İnşallah hayırlı günde sağlıklı hayırlı bebeklerimiz gelir :KK16::KK49:
sevgili pkos yaşayan arkadaşlar.. ben pkos olan 34 yaşında ve bebek bekleyen bir anne adayı olarak ve sizin ne hissettiğinizi, korkularınızı da çok iyi bilerek kendi formülümü ve tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum umarım yardımcı olur yazdıklarım sizlere...
bir pko lu olarak evliliğimin 6 yılı boyunca büyük bir cesaretle korunduk. tabi içimde hep korku vardı acaba korunmakla yanlış mı yapıyorum diye.. zaman zaman hap ile zaman zaman diğer yöntemlerle korunduk. adet düzenim klasik pkolulurda olduğu gibi oldukça düzensizdi. doğum kontrol hapı kullandığım zamanlar daha rahat ediyordum adet düzeni açısından.. pko için soğan kürünü duyduktan sonra ibrahim saraç oğlunun tarifinden tam olarak ve ciddi bir şekilde kürü uyguladım.. çok faydasını gördüm kür sonunda adetim düzene girdi. zaman zaman aksamalar olduğunda kürü bir ay olarak tekrarladım ve hep sonuç aldım. i. saraçoğluna çok teşekkür ediyorum bu konuda. kilo sorunum yok fakat yinede kürü yaptığım dönem işahmın azaldığını ve kilo verdiğimi gözlemledim. çocuk sahibi olmaya karar verdik ve 6 ay denedik. regl düzenim iyiydi, hormonlarım normal seviyeye gelmişti, yani lh hormonum düşmüştü. fakat 6 ay süresince olmadı ve 2. aşama olan rahim filmi ve spermiyogram verdik. netice spermiyogram iyi fakat tüplerim tıkalıymış bu sorun flm esnasında halloldu yani kendğininden açıldı tüpler. sonraki süreçte prof. canan karatay hocanın beslenmeyle ilgili kitabını aldım. çünkü bir tv programında pkos nun beslenmeyle çok alakalı olduğu ve son yıllardaki artış sebebinin beslenme olduğunu duymuştum. kitabı ciddiyetle okudum ve bu diyeti uyguladım. 2 ay içinde 5 kilo verdim ve ardından hamile kaldım şükürler olsun.. bebeğimi sağlıkla kucaklamayı diliyorum ve sizlerinde bu duyguyu yaşamanızı diliyorum.
özet olarak soğan kürü ve canan hocanın önerdiği beslenme şeklini uygulayın. eğer başka bir sorun yoksa sonuç alacağınızı umuyorum. uygulayıp fayda göremediğim kür olarak incir kürünü söyleyebilirim. çok şeker içeriyor bence pkos için uygun değil.. sağlıklı bebişler diliyorum hepinize...

Allah bağışlasın bebeğinizi:nazar::emir_bebek: darısıda bizlere olur inşallah.Tabiki sağlıklı beslenme herşeyde çok önemli bence.İnciri bende pek doğru bulmuyorum çünkü pkolrda bazen prolaktin hormonu yüksek çıkıyor incirde prolaktin için yarayışlı değil.Ayrıca kilo vermekte çok önemli bende diyet ve spor yapıyorum bakalım :KK16:Allah hayırlı zamanda nasip eder inşallah herkez için:KK16::KK34:

canım benımde bu ay erken oldu 7 sinde olmam gerekırken 5'inde oldum napalım allahımızın taktıri.. bu ay kendı halıne bıraktım ben 1 ay gıtmıcem doktora ara verdım . sogan kuru 1 bucuk bardak klorsuz suya 1 tane orta boy sogan 4 de bolup at sabah aksam taze olcak ama her seferınde yenı yapıcaksın 14 gun boyunca ıcılıyor .bende denıcektım ama rahım duvarım ınce benım eger ole sorunun varsa deneme canım. yoksa dene .. belkıde erken olmamızda bişeye delalettirr hayırlısı mayısaaaa artık .

bilmiyorum yaa hiç ümitlenme şansım bile olmadı benim ya beklediğim gün oluyorum ya da 2 gün önce.
bir kez de ümitlensem ya o bile yok
o bile uzak bana:KK43:
doktor rahim duvarı hakkında bişey demedi ben de.
ama bir daha gidersem doktora isterim özellikle baksın diye.
ama olsa derdi heralde

ben de adet oldum sıkılma gelecek bir gün bebeklerimiz...
adet gününe 15 gün kala 15 gün günde 2 kere bildiğimiz yemeklik soğandan yapabilirsin... sıcağa yakın ılık içeceksin kaynayan suya atıp 5 dk kapalı kaynat canım,,
yarar inşallah öptüm bununla hamile kalan çok :KK9:
ilk 14 gün de yani yumurtlamaya kadar olan süre günde bir fincan sadece 3 dk kaynar suda bekleterek adaçayı içebilirsin ama yumurtlamadan sonra sakın içme yumurtlamadan sonra soğan kürüne geç....
tüm içini temizleyecek

ne biliyim bicim ya
keyifsiz olurum zaten adet olunca bir de istemiosun ya olmayı
ozaman iyice depresif oluyorum ben:44:
neyse en azından yumurtaldım biliyorum
metformini ben de ikiye çıkardım.
evde adaçayı var heralde oondan bugün başliyim içmeye.
son on beşte de (tutturabilirsem tabi son 15 i:26:)
soğana geçerim
ben çalışıyorum ondan sanırım akşam eve gelince
bi de gece yatmadan içicem
çok kokmam inşallah
millet tiksinmesin benden sonra:26:
bayadır böyle ağrılı adet olmuodum yahuu
gerçekten patlattım heralde yumoşları
buna seviniyim bari:KK9:

bilmiyorum yaa hiç ümitlenme şansım bile olmadı benim ya beklediğim gün oluyorum ya da 2 gün önce.
bir kez de ümitlensem ya o bile yok
o bile uzak bana:KK43:
doktor rahim duvarı hakkında bişey demedi ben de.
ama bir daha gidersem doktora isterim özellikle baksın diye.
ama olsa derdi heralde

ne biliyim bicim ya
keyifsiz olurum zaten adet olunca bir de istemiosun ya olmayı
ozaman iyice depresif oluyorum ben:44:
neyse en azından yumurtaldım biliyorum
metformini ben de ikiye çıkardım.
evde adaçayı var heralde oondan bugün başliyim içmeye.
son on beşte de (tutturabilirsem tabi son 15 i:26:)
soğana geçerim
ben çalışıyorum ondan sanırım akşam eve gelince
bi de gece yatmadan içicem
çok kokmam inşallah
millet tiksinmesin benden sonra:26:
bayadır böyle ağrılı adet olmuodum yahuu
gerçekten patlattım heralde yumoşları
buna seviniyim bari:KK9:

canım en azından bekledıgın gun oluosun yada erken oluosun ben bazen hıc olamıyorum aslında ümitlenmek cok kotu bir duygu cıkmadıgını ogrenınce dahada cok uzuluyorsun mesela benım bu ay ole oldu nısandan cok umutluydum sogan kuru ıctıgın zaman azına naneli şeker al canım bişey olmuo arkadasım öle yapıodu kokmuodu bana :))

bugun televızyonda bir haber ızledım sabah .gebelık ıgnesi çıkmışş yaşları oldukca vardı senelerdır bebeklerı olmuomuşş yapmadıkları kalmamıs aşılama tüp bebek olmamıs ama bu ıgneyı olduktan sonra kadın hamıle kalmıs ..ama hastane ısmını alamadım yetısemedım nettende baktım bulamadım belkı bır umut olurdu bizlerede

bu arada nisandan cok umutluydum olmadı ya mayısda evlılık yıldonumumuz ıstermısınız bana en buyuk hedıye hamıle kalmam olsun off ayy hayalii bile cok güzellllllll.. ama nerdeeee bu ay gıtmıomm doktora falan oluruna bıraktım bakalım....

filizzzzzzzzzzzzzzz korkma canımmm çek o filmi ben çektim ve çok rahatım tüplerde sorun yok artık kafam rahat eşimdede sorun yok yani olmayacak hiçbişi yok sadece kist var o kadar bak güzel düşün ve çektir korkma istanbulda oturuyorsan radyomarda çektir 370 tl çektiriyolar ve hiç hiç acımıyormuş onların makineleri heryerde yokmuş anladınmı radyomarda çektir..

bende orda çektirdim canım ve çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim ben bakırköy şubesinde yaptırmıştım

evet bende senin gibi oldum önemsemiyorum artık eskisi gibi, biliyorsun zaten ateş ölçmeyi de bırakmıştım... ve artık diğer ay kendimi belirtiler konusunda dinlemeyi de bırakacağım :KK34:

moralini bozma canım, değişiklik iyi gelecektir hele babanla ilgili inşallah iyi haberler aldığında daha da iyi gelecektir.... önümüzde tertemiz sayfalar var daha yazılacak....hepimizin hikayeleri var... uzun yıllar var inşallah önümüzde ve bunu en güzel şekilde değerlendirmeliyiz... yeni evine de geçeceksin....:KK1: çok mutlu ol....
herşey gönlüne göre olsun....

biz ne zaman önemsememeyi öğrenicez o zaman gelecek bebeklerimiz inşallah ve bu yola yavaş yavaş girdik zaman herşeyin ilacı zamanla sakinleşmeyi öğrendik sen salı günü istanbulda gidiyorsun bende cuma günü ikimizde güzelce moral depolayalım ve döndüğümüzde tuncssun güzel haberleriyle iyice gaza geliriz artık inşallah :KK1::KK1:

evet çok yardımcı oluyorlar.. hatta şuanda Ankarada tüm kedi köpeklerin ücretsiz kuduz aşıları yapılıyor.. muhakkak sizin oralarda da böyle kampanyalar oluyordur..
bu arada nasılsın? ne zaman İstanbula babanların yanına gidiyorsun?

evet cnm istanbuldan döneyim kedişimle ilgilenicem bu konuyla ilgili
bu arada iyiyim cnm valla cuma gününü iple çekiyorum istanbula gitmek için sıkıldım buralardan ordanda yazarım zaten seni çok merak ediyorum Allahın izniyle inşallah meleğine kavuşucaksın ve bizede umut olacaksın eşimlede konuştum yazın sonu doğru bizde aşılama düşünüyoruz eğer bir süpriz olmazsa :emir_bebek::emir_bebek:

bugun televızyonda bir haber ızledım sabah .gebelık ıgnesi çıkmışş yaşları oldukca vardı senelerdır bebeklerı olmuomuşş yapmadıkları kalmamıs aşılama tüp bebek olmamıs ama bu ıgneyı olduktan sonra kadın hamıle kalmıs ..ama hastane ısmını alamadım yetısemedım nettende baktım bulamadım belkı bır umut olurdu bizlerede

bu arada nisandan cok umutluydum olmadı ya mayısda evlılık yıldonumumuz ıstermısınız bana en buyuk hedıye hamıle kalmam olsun off ayy hayalii bile cok güzellllllll.. ama nerdeeee bu ay gıtmıomm doktora falan oluruna bıraktım bakalım....

canım hangi kanaldaydı ve hangi haberdi o kanalın sayfasından o haberleri izleyebilirsin belki :44::44:

canım en azından bekledıgın gun oluosun yada erken oluosun ben bazen hıc olamıyorum aslında ümitlenmek cok kotu bir duygu cıkmadıgını ogrenınce dahada cok uzuluyorsun mesela benım bu ay ole oldu nısandan cok umutluydum sogan kuru ıctıgın zaman azına naneli şeker al canım bişey olmuo arkadasım öle yapıodu kokmuodu bana :))

aman işte ne biliyim buna da şükür tabi...
olmasam daha kötü olur Allaha bin şükür en azından yumurta oluo gerisi de gelir inşallah
adet ben de feci etki yapıo galba hele de bebek olmadıkça:KK43:

ben de izledim o haberi ama ne kanala baktım ne hastane ismine.
sanırım hastanenin ismini söylemediler.
eğer öğrenemk istersen kanalı arayıp sorabilirsin belki canım
inşallah iğneye falan gerek kalmaz canım hiç birimiz için

kızlar canım çok sıkkın anlatamam çok da gerginim... adet olmayalı 2 ayı bulacak.. bu ay bende ters giden bir şeyler var.. yumurtanın çatladığını da ggördüm 14 gün de geçti hala adet olamadım.. bugün tahmini günümden de 4 gün oldu geçeli.. yarın söktürcüye başlayacağım.. uçak seyahatı falan yaptım acaba bu mu etkiledi beni kızlar ... Allah ım yardım et bizlere...

böyle bir sorunum olduğu içinde gttiğim hiç bi yerden zevk alamadım

geçmişi okuyacak kadar zamanım olmuyor kızlar sizleri çok özlüyorum .. unutuyorum sanmayın...

filizzzzzzzzzzzzzzzzz bende izledim ama tüp bebek tedavisinde kulanılıyormuş .ctesi günü trt ana haber netten bak canım

kızlar canım çok sıkkın anlatamam çok da gerginim... adet olmayalı 2 ayı bulacak.. bu ay bende ters giden bir şeyler var.. yumurtanın çatladığını da ggördüm 14 gün de geçti hala adet olamadım.. bugün tahmini günümden de 4 gün oldu geçeli.. yarın söktürcüye başlayacağım.. uçak seyahatı falan yaptım acaba bu mu etkiledi beni kızlar ... Allah ım yardım et bizlere...

böyle bir sorunum olduğu içinde gttiğim hiç bi yerden zevk alamadım

geçmişi okuyacak kadar zamanım olmuyor kızlar sizleri çok özlüyorum .. unutuyorum sanmayın...

yeşil nasıl anladın yumurtanın catladığını

Ben orarada tedavi görüyorum bu Ay adetimde başlayacam Timur gürgan gürgan Klinic atakule karşısında

bende orda çektirdim canım ve çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim ben bakırköy şubesinde yaptırmıştım

biz ne zaman önemsememeyi öğrenicez o zaman gelecek bebeklerimiz inşallah ve bu yola yavaş yavaş girdik zaman herşeyin ilacı zamanla sakinleşmeyi öğrendik sen salı günü istanbulda gidiyorsun bende cuma günü ikimizde güzelce moral depolayalım ve döndüğümüzde tuncssun güzel haberleriyle iyice gaza geliriz artık inşallah :KK1::KK1:

evet cnm istanbuldan döneyim kedişimle ilgilenicem bu konuyla ilgili
bu arada iyiyim cnm valla cuma gününü iple çekiyorum istanbula gitmek için sıkıldım buralardan ordanda yazarım zaten seni çok merak ediyorum Allahın izniyle inşallah meleğine kavuşucaksın ve bizede umut olacaksın eşimlede konuştum yazın sonu doğru bizde aşılama düşünüyoruz eğer bir süpriz olmazsa :emir_bebek::emir_bebek:

canım hangi kanaldaydı ve hangi haberdi o kanalın sayfasından o haberleri izleyebilirsin belki :44::44:

fox daydı ama bulamadım baktım ben. bakırkoyde benımde doktorum gyaman sen nerde oturuosun yakınız ozaman bakırkoyu bıldıgıne gore:) belkıde aynı doktoramı gdııyoruz orda bende cektırmek ısterım ama doktorum cekıcegı ıcın nereye gotururse artık mecburum Eki Görüntüle 385820

Ben orarada tedavi görüyorum bu Ay adetimde başlayacam Timur gürgan gürgan Klinic atakule karşısında

atakule nerede ben hıc duymadım Timur gürgan gürgan Klinicı haberlerde ama ... sadeece ıgneyı grdum kadına yaptılar sonrada hamıle kalmıs bır cok kişi hatta

X