Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kızlar geldımm doktordan şimdi 3cm kıstım yok olmus ona cok sevındım.glifor dedım bana dedıgı sen ılerı derecede pko hastası deılsın dedi..bır zararı olmaz tabıykı dedı kullanmanda ,ama daha var suan ıcın onu kullanma dedi..vee en onemlısı rahım filmi istedi bendende tüplerime bakıcakmıs ama cok korkuyorum ben ve fıyat olarak 450 tl cok pahalı geldı bana gıttıgım doktor ozel oldugu ıcın sıgortada gecmıyor .. sizler ne kadara yaptırdınız asagı yukarı bılgım olsun sölersenız sevınırım kızlarrr
canım mesaj atmışsın buradan yanıtlayım...10 dk lık cevap hakkı var ya sınırlı ondan burdan yazabiliyorum....
31 yaşındayım ve rahim filmini doktorlar çektir dediği için çektirdim ve ben ssk dan çekildim yani para vermedim sadece ilacın bir kısmını 30 tl sanırım ödedim o kadar....
eğitim ve araştırma hastanesinde devlette bakıldığımdan eşimden sigortalıyım ve hiç bişeyi özelden yaptırmıyorum ne diye para vereyim ki onlara... 5 dklık bir işlem rahme sıvı verip filmini çekiyorlar tüpler açıkmı bakıyorlar....
rahim şekli de çıkıyor bana perdeli ya da çift rahim dendi....
normal çıkmadı benimki....
özelde pahalı anestezili 55o tl anestezisiz 300 tl falan özelde.... o parayı niye veresin ki... ben hep devlete gidiyorum... hem gittiğim hastanenin tüp bebek merkezi de var...
Ben de pazartesı cekılcem, merak edıyorum senın gıbı ne kadar acaba? :44:

Son düzenleme:
canım mesaj atmışsın buradan yanıtlayım...10 dk lık cevap hakkı var ya sınırlı ondan burdan yazabiliyorum....
31 yaşındayım ve rahim filmini doktorlar çektir dediği için çektirdim ve ben ssk dan çekildim yani para vermedim sadece ilacın bir kısmını 30 tl sanırım ödedim o kadar....
eğitim ve araştırma hastanesinde devlette bakıldığımdan eşimden sigortalıyım ve hiç bişeyi özelden yaptırmıyorum ne diye para vereyim ki onlara... 5 dklık bir işlem rahme sıvı verip filmini çekiyorlar tüpler açıkmı bakıyorlar....
rahim şekli de çıkıyor bana perdeli ya da çift rahim dendi....
normal çıkmadı benimki....
özelde pahalı anestezili 55o tl anestezisiz 300 tl falan özelde.... o parayı niye veresin ki... ben hep devlete gidiyorum... hem gittiğim hastanenin tüp bebek merkezi de var...

ya canım ben 26 yasındayım ve korkuyorum filmden bide radyosyon yani sonucta .. özel hastane deıl gıttıgım yer ozel muayene doktorun kendı yerı o yuzden özeldende pahalı 450tl şok oldum bide eşimden tekrar sperm testı ıstedı olucak 650 tl offfffffffffff ben ıstanbuldayım 2 kere devlete gıttım pko oldugumu hıc anlamadılar o yuzden hıc guvenım kalmadı hep dogum kntrol hapını verdıler adet oldum okadar adetımı duzene soktular başkada bısey yok ..gunluk ıgnelere gecıcektık bugun ama film cekılelım öyle dedi doktorum ..

Ben de pazartesı cekılcem, merak edıyorum senın gıbı ne kadar acaba? :44:

canım pazartesı cektırdıgın zaman bana yazarmısın özelden fıyatını ayy bana 450 dedi şoklardayım gıttıgın yer devletse ucretsizde özelse sıgorta karsılıyor bırazını ..yaşın kaç senın canım bnım 26 ama korkuyorum erkenmı daha

canım çok sağol arkadaşımmm.baharcım i.saraçoğlu tere yi öneriyor tiroit yüksekliğine karşı hatta bir kür vermiş onu okusanaaa

amin canımmm ama sırayla geliyor hamiş haberleriii benceeeeeee

tatlım ben bu ay ateş ölçmedim ama son 10 gün ölçtümm.5 gün ateşim 36.5 ti 5 günde 36.6 dı sabitlendiii yani.bence 36.5 düşük değil yaniii.

bendeki tatlı yeme isteğide kaybolmuştuuu.canım kese göründükten sonra sanırım ilaç yazıyorlar düşük önleyici değilmi

canım soğan yaparken bendede kan gelmedi akıntı geldi bol bolll.ama sonra bir adet oldum aman yarabbi çok fazla idiii ve akıntılı idi kistleri temizledi resmen.siyah adette içini temizliyor demek.2 .ayındada yap mutlaka tatlımmm.

dün doktor artık hamilesin kilona tansiyonuna bakalım dedi.ben zaten 1 haftadır noktacıklar görüyordum.tansiyon 10 a 6 çıktııı düşük yani.hamilelikte düşük olurmuş ilk 3 ay dedi.

canlarım sizin 2 hamileliğiniz salak salak soru sorabilirim kusura bakmayın.bebek görünmedi ya yani kese nerde peki şimdiiii.çok salakça soru demi..
bide şimdi kan değeri 2 ye katlandı yaa artık DIŞ GEBELİK RİSKİM YOK DEĞİLMİ. TEK RİSK VAR bebeğin kesesi görünmeli bide kalp atışı duyulmalı şu sıralar değilmiiii.ayyyy cumaya kadar zaman nasıl geçecekkiiii..offffff YARRABBİMMM OL DEDİN OLDU ÇOK ŞÜKÜR SANAAAAAA.SAĞLIKLI VE HAYIRLISI İSE BENİMLE KALMASINI SAĞLA ALLAHIMMM.BENİM MUCİZEMMM BU BEBEK VE BENİM BU MUCİZEYE İHTİYACIMMMM VARRRRRR
ayyy ben bu ay umutlu değilim yok bence ama adet olmadığım için üzülüyorum bari zamanında olsaydım size çok seviniyorum yaaa allahım inşallah bebeğinizi size bağışlar
canımmm ne güzel inşallh bebeğin sana aımaıkı tutunacak :)
ya canım ben 26 yasındayım ve korkuyorum filmden bide radyosyon yani sonucta .. özel hastane deıl gıttıgım yer ozel muayene doktorun kendı yerı o yuzden özeldende pahalı 450tl şok oldum bide eşimden tekrar sperm testı ıstedı olucak 650 tl offfffffffffff ben ıstanbuldayım 2 kere devlete gıttım pko oldugumu hıc anlamadılar o yuzden hıc guvenım kalmadı hep dogum kntrol hapını verdıler adet oldum okadar adetımı duzene soktular başkada bısey yok ..gunluk ıgnelere gecıcektık bugun ama film cekılelım öyle dedi doktorum ..

canım çektir bende 26 yaşındayım 120 tl ye çektirdim özel hastanede bana da çok geldi senin fiyat ...

ayyy ben bu ay umutlu değilim yok bence ama adet olmadığım için üzülüyorum bari zamanında olsaydım size çok seviniyorum yaaa allahım inşallah bebeğinizi size bağışlar
canımmm ne güzel inşallh bebeğin sana aımaıkı tutunacak :)

canım çektir bende 26 yaşındayım 120 tl ye çektirdim özel hastanede bana da çok geldi senin fiyat ...

evet canım ya banada cok geldı nasıl yapıcam bılmıyorum özel hastanede daha uygun tabi ama benım doktorumun ozel muayenesı var kendı yeri ondan pahalı baska yerde cektırsemde olmaz bu ay erteledım valla :KK43:

gerçekten heee biz geliyoz bunlar kaçıyoooo :KK20::KK20:
:KK1::KK1::KK1:

hahahahahah koptum yaa kıss valla hee $hýh.gif Eki Görüntüle 384548 glin burayaaaa kaçmayınnnnn canmm sen nerde oturuosun 26 yaş ıcın erken geldı bana ne bılıyım korktum cok doktorum sunu ekledı eger cekılırsen gebe kalmak ıcın sansın artar cunku kac kısıye cektıysem bı cogu hamıle kaldı dedı tuplerını acıyoruz dedi

tatlım güzel haberlerini bekliyoruz.. bahar geldi güzel güzel haberler dolduruyor topiği darısıı başına .. çok öpüyorum seni:KK54:

geldim canımcım.. haberler çok güzel değil.. 3 yumurtadan sadece 1i büyümüş.. buna biraz canım sıkıldı.. aşılama yaptırmasam mı acaba diyorum.. gidip bol bol çalışma yapsam mı ki diyorum.. off off yeşilim offf.. kafam allak bullak oldu..

bendeki de dişi hayatım ama avcı kedi sineklerin bile peşinden koşuyor dün bir arabanın yan tarafında kuş gördü nasıl atladı anlatamam saniyeyle kurtuldu kuş yazık :KK1::KK1: valla inşallah gebe kalmaz eşim kısırlaştıralım dedi ama bilmiyorum şimdilik kalsın zaten daha küçük sayılır

saolasın cnm benim dualarını kabul etsin Rabbim bizde patır patır hamiş kalalım dimi :KK1:

oyyy kedişlerinizi mıncıklamak isterdim..
kısırlaştır derim kedini biran önce.. belediyelerin veterinerlik hizmetleri oluyor, barınaklarda filan ücretsiz kısırlaştırma işlemi yapılıyor eğer çok para vermek istemezseniz.. bi araştır derim yoksa kesin çok yakında hamile olarak gelir kedin..
dişi kedilerin bir özelliği vardır, çiftleşmeden kızgınlıkları geçmez :KK9::KK9:
ayrıca dişi kediler tahminen 7-8 aylık gibi ilk kızgınlıklarını yaşıyorlar.. ve bu dönemde hamile kalırsa onun için sıkıntılı oluyor.. eğer hiç kızgınlığa girmeden kısırlaştırırsanız sağlığı açısından en iyisi olur..
bu kadar şeyi nerden mi biliyorum :))) meşhur bir hayvan sitesinde yaklaşık 5 yıla yakın editörlük yapmıştım :KK9:

kızlar geldımm doktordan şimdi 3cm kıstım yok olmus ona cok sevındım.glifor dedım bana dedıgı sen ılerı derecede pko hastası deılsın dedi..bır zararı olmaz tabıykı dedı kullanmanda ,ama daha var suan ıcın onu kullanma dedi..vee en onemlısı rahım filmi istedi bendende tüplerime bakıcakmıs ama cok korkuyorum ben ve fıyat olarak 450 tl cok pahalı geldı bana gıttıgım doktor ozel oldugu ıcın sıgortada gecmıyor .. sizler ne kadara yaptırdınız asagı yukarı bılgım olsun sölersenız sevınırım kızlarrr

süper kistinin gitmiş olmasına sevindim.. bende ileri pkolu değilim ama doktorum direk şeker hapına başlattı.. bence sende içmelisin.. bu ilaç bizler için mucize, yumurtlamaya destekleyici.. rahim filmi bende çektirdim. eylül ya da ekim ayıydı hatırlamıyorum şimdi.. kendi doktorum yaptı işlemi ve 400 tl ücret ödedim.. anestezili yaptırmadım. doktorum anesteziye gerek yok demişti.. öyle de oldu gerek olmadı..

kız hemen doktora git ya düşükse ALLAH KORUSUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

gidicem canım 3 de randevum bugun zaten ben hamıle kalsamda dusuk tehlıkem cok yuksekmiş rahım ıncelıgınden dolayı Eki Görüntüle 384217

bize yaz diyecektim yazmışsın canımmm.bendede çok ileri boyutta değildi ama glukofen kullan tabi dedi.rahim filmin yüksekmiş benimkide az değil gerçi 200 tl verdim

canım benim hiç takmıyosun şimdi kafana değerin 2 ye katlandı çok şükür sabırla bekliyceksin evet çok zor geçiyor ama bebeğin için bekliyceksin kese göründükten sonra birde bebeği görmek için bekliyorsun.bu değerle kese görünmez bana öyle demişti doktorum kendisi görüneceği günü hesapladı ,tam dediği gün gittiğimde kesem görünüyordu .

canım hesapladığı gün 10 gün sonramıydı tatlımmm

çatlak patlak yusyuvarlak... TUNCSS özledim kız hepinizi.. sendne ne haber .. yumoşlarından ne haber? ...

cvr 123m
yeni hamişler sizleri çok öpüyorum.. 123m senin kontrolun ne zaman keseyi gödünüz mü?
canım haftaya cuma günü için randevu verdi bakalımmm.ayyy bir göresekte sonra kalp atışını duysakk iyi olurdu

kızlar benim sonuçlarım
LH:6.5 Estradiol:25 Prolaktin:17.12 TSH:1.63 FSH:4.82 Serbest T3:3.26 Serbest T4:1.15
bunlardı ben hala anlamış değilim benim neyimde sorun var doğum kontrol hapı verildi kullanmıyorum.
söktürücüyle 17 sinde hastalandm 24 ü bitti. sonra tekrar 26 sında kanamam oldu 31 inde bitti.(uçağa binmiştim 26 sında indiğim anda gariptir kanama oldu )
nedir bu bendeki durum anlayamadım lütfen yardımcı olun.

bendede canımm hormonlar çok kötü değildi ama pko görünümü vardı sende benim gibisin.metformine başla sende canım benceee

o kadar olmamıştır daha zannetmiyorum.. hem zaten olmuşsa da erken değil mi? daha adetimin 10. günündeyim..
ayyy bi an hesapladım da 16-17 civarı kesin olmuşlardır.. ayy aşılama günü iyice yaklaşıyor.. çok heyecanlıyım çooook...
bence sen bi an önce testi yap.. ama ilk idrarla yap bence.. eğer gebelik varsa yeni yeni hcg yükseliyordur.. off hadi inşallah arkadaşım seninde göbişde bebek olsun. hemen arkasından bende geleyim 123m sen ben cvr hepbirlikte doğuralım peşi sıra :KK9:
yalnız bak kendimi de iki dakkada hemen hamileler kervanına koyuverdim çaktırma :KK51:
tabikiii katacan kendini ve biçimiii.sizden çok yakın zamanda iyi haberler bekliyorum canımmm

hahahahahah koptum yaa kıss valla hee Eki Görüntüle 384547 Eki Görüntüle 384548 glin burayaaaa kaçmayınnnnn canmm sen nerde oturuosun 26 yaş ıcın erken geldı bana ne bılıyım korktum cok doktorum sunu ekledı eger cekılırsen gebe kalmak ıcın sansın artar cunku kac kısıye cektıysem bı cogu hamıle kaldı dedı tuplerını acıyoruz dedi

evet tatlım rahim filminden sonraki ay hamile kalan çok kişi var ben filmden 3 ay sonra hamile kaldımmm.

hoşgeldin tatlımm.ya sen bu arada incir havuç kürü yapsana canımmm.iyice gelişirler belkiii.

hoşgeldin tatlımm.ya sen bu arada incir havuç kürü yapsana canımmm.iyice gelişirler belkiii.

canım benim valla kür mür görmüyo gözüm..
3 yumoşla başladık başlangıçta 1e düştük..
içim içimi yiyor.. aşılama yaptırmasam mı acaba diyorum.. aşılama yerine kendimiz mi çalışsak ki..
eşimde getirme aklına kötü şeyler olacak deyip duruyor..
Rabbim inşallah yüzümüze güler.. dualarınıza çok ihtiyacım var..
bu arada ben her gün 3 adet incir yiyorum.. kür olarak yapmıyorum ilaçlarla etkileşim filan olursa diye korkuyorum..

** kızlar bi yandan yemek yapıyorum o nedenle geldim ama ancak yavaş yavaş cevaplayabildim.. :KK34:

geldim canımcım.. haberler çok güzel değil.. 3 yumurtadan sadece 1i büyümüş.. buna biraz canım sıkıldı.. aşılama yaptırmasam mı acaba diyorum.. gidip bol bol çalışma yapsam mı ki diyorum.. off off yeşilim offf.. kafam allak bullak oldu..

oyyy kedişlerinizi mıncıklamak isterdim..
kısırlaştır derim kedini biran önce.. belediyelerin veterinerlik hizmetleri oluyor, barınaklarda filan ücretsiz kısırlaştırma işlemi yapılıyor eğer çok para vermek istemezseniz.. bi araştır derim yoksa kesin çok yakında hamile olarak gelir kedin..
dişi kedilerin bir özelliği vardır, çiftleşmeden kızgınlıkları geçmez :KK9::KK9:
ayrıca dişi kediler tahminen 7-8 aylık gibi ilk kızgınlıklarını yaşıyorlar.. ve bu dönemde hamile kalırsa onun için sıkıntılı oluyor.. eğer hiç kızgınlığa girmeden kısırlaştırırsanız sağlığı açısından en iyisi olur..
bu kadar şeyi nerden mi biliyorum :))) meşhur bir hayvan sitesinde yaklaşık 5 yıla yakın editörlük yapmıştım :KK9:

süper kistinin gitmiş olmasına sevindim.. bende ileri pkolu değilim ama doktorum direk şeker hapına başlattı.. bence sende içmelisin.. bu ilaç bizler için mucize, yumurtlamaya destekleyici.. rahim filmi bende çektirdim. eylül ya da ekim ayıydı hatırlamıyorum şimdi.. kendi doktorum yaptı işlemi ve 400 tl ücret ödedim.. anestezili yaptırmadım. doktorum anesteziye gerek yok demişti.. öyle de oldu gerek olmadı..

canım tşk ederım evet kistım gıtmıs .. ıltıhap oldugu ıcın hap verdı bu ay birde film işte 450 bana cok geldı ya sasırdım özel oldugu ıcın sanırım bide bır zararı varmıdır tuncss yaşım 26 cok korkarım ben öyle seylerdende :KK43: şeker hapına gerek yok dedı bana vermedı kullanmanda sakınca yok fakat vucuduna bulantı kusma halsızlık yapar dedi suan ıcın hap zaten cok ıctın uygun gormuyorum dedi allahım rahım fılmını ben cektıremem ki yaa panik yapar bayılırım anesteziye gerek yok dedı banada sadece ılac sıkarken acıomuş okadar oda cok fazla deil dedi 400 cektırmısın seninde pahalıymıs:)) özel sanırım

canım tşk ederım evet kistım gıtmıs .. ıltıhap oldugu ıcın hap verdı bu ay birde film işte 450 bana cok geldı ya sasırdım özel oldugu ıcın sanırım bide bır zararı varmıdır tuncss yaşım 26 cok korkarım ben öyle seylerdende :KK43: şeker hapına gerek yok dedı bana vermedı kullanmanda sakınca yok fakat vucuduna bulantı kusma halsızlık yapar dedi suan ıcın hap zaten cok ıctın uygun gormuyorum dedi allahım rahım fılmını ben cektıremem ki yaa panik yapar bayılırım anesteziye gerek yok dedı banada sadece ılac sıkarken acıomuş okadar oda cok fazla deil dedi 400 cektırmısın seninde pahalıymıs:)) özel sanırım

evet canım özelde çektirdim bende.. ben devlet hastanelerine bi türlü ısınamadım.. fazla ilgi bekleyen bi yapım var sanırım ondan..
geçen akşam yumurta iğnemi vurulmak için yakındaki bir devlet hastanesine gittim sinirden çatlayacaktım.. kadın, sen hey geç karnını aç çabuk ol gibi ukala ve emir cümleleri kurup durdu.. sinir oldum.. hiç hoşlanmam bu tavırdan.. kendi doktorum da pek bi tatlı.. işlem 5 ila 10 dakka arası bişey.. tüplerimde sıkıntım olmadığı için çok şükür kolay geçti benim filmim.. sonucu da temizdi.. her şey yolundaydı.. ama tüplerde tıkanıklık olan kişiler biraz ağrılı ve sancılı olduğunu söylüyorlar.. ama yinede anestezi almaya gerek yok bence..
yine de sen bilirsin tabi.. doktorunu seviyorsan ona güvenmelisin..

bize yaz diyecektim yazmışsın canımmm.bendede çok ileri boyutta değildi ama glukofen kullan tabi dedi.rahim filmin yüksekmiş benimkide az değil gerçi 200 tl verdim

canım hesapladığı gün 10 gün sonramıydı tatlımmm

canım haftaya cuma günü için randevu verdi bakalımmm.ayyy bir göresekte sonra kalp atışını duysakk iyi olurdu

bendede canımm hormonlar çok kötü değildi ama pko görünümü vardı sende benim gibisin.metformine başla sende canım benceee

tabikiii katacan kendini ve biçimiii.sizden çok yakın zamanda iyi haberler bekliyorum canımmm

evet tatlım rahim filminden sonraki ay hamile kalan çok kişi var ben filmden 3 ay sonra hamile kaldımmm.

yazdım yazdım canımmm valla 200 olsa gene razıyım ya 450 bıde esımden tekrar sprem testı ıstedı 650 gozden cıkıcam bu ayda offffff ay bende karar veremedım cektırıyım mı cektırmesem mı yaa yaşım erken diye korkuyorum zararlıdır die korkum cok fazla radyosyon sonuctaa:KK43: doktorumda ole dedı hamıle kalan cok oluomus filmden sonra gunluk ıgnelere filmden sonra gecebılırım dedi ancak

evet canım özelde çektirdim bende.. ben devlet hastanelerine bi türlü ısınamadım.. fazla ilgi bekleyen bi yapım var sanırım ondan..
geçen akşam yumurta iğnemi vurulmak için yakındaki bir devlet hastanesine gittim sinirden çatlayacaktım.. kadın, sen hey geç karnını aç çabuk ol gibi ukala ve emir cümleleri kurup durdu.. sinir oldum.. hiç hoşlanmam bu tavırdan.. kendi doktorum da pek bi tatlı.. işlem 5 ila 10 dakka arası bişey.. tüplerimde sıkıntım olmadığı için çok şükür kolay geçti benim filmim.. sonucu da temizdi.. her şey yolundaydı.. ama tüplerde tıkanıklık olan kişiler biraz ağrılı ve sancılı olduğunu söylüyorlar.. ama yinede anestezi almaya gerek yok bence..
yine de sen bilirsin tabi.. doktorunu seviyorsan ona güvenmelisin..

tatlım doktorumu cok sevıyorumda fiyatını hıc sevmedımm450 Eki Görüntüle 384583 bende cok kızıyorum aslında devlet hastanelerı daha guvenılır onu bılıyorum ama tavırlarını hıc sevmıyorum her gıtmemde kavga eder cıkarım kendılerını cumurbaskanı sanıolar Eki Görüntüle 384586 ıslem toplamında 10 dk suruyor dedi ben cok panıgım o yuzden nasıl dayanırım bılmıyorum anestezıyle alakalı bısey zaten hıc demedı .

yazdım yazdım canımmm valla 200 olsa gene razıyım ya 450 bıde esımden tekrar sprem testı ıstedı 650 gozden cıkıcam bu ayda offffff ay bende karar veremedım cektırıyım mı cektırmesem mı yaa yaşım erken diye korkuyorum zararlıdır die korkum cok fazla radyosyon sonuctaa:KK43: doktorumda ole dedı hamıle kalan cok oluomus filmden sonra gunluk ıgnelere filmden sonra gecebılırım dedi ancak

sperm testi çok pahalı 200 tl.. biz özelde 60 tlye yaptırmıştık.. başka klinikte de yaptırabilirsiniz sperm testini..
rahim filmi için de endişe etme.. hiçbir zararı yok.. doktorunun dediği gibi de film sonrası 3-4 aylık süreçte hamile kalan çok oluyor.. ve yine dediği gibi ileri tetkikleri yapmadan iğneli tedaviye geçilmiyor..

tatlım doktorumu cok sevıyorumda fiyatını hıc sevmedımm450 Eki Görüntüle 384583 bende cok kızıyorum aslında devlet hastanelerı daha guvenılır onu bılıyorum ama tavırlarını hıc sevmıyorum her gıtmemde kavga eder cıkarım kendılerını cumurbaskanı sanıolar Eki Görüntüle 384586 ıslem toplamında 10 dk suruyor dedi ben cok panıgım o yuzden nasıl dayanırım bılmıyorum anestezıyle alakalı bısey zaten hıc demedı .

bende fiyatı sevememiştim ama bebişler için mecbur katlandık işte..
Allah'ım hayırlısını versin.. bende öyle her seferinde illa bi atışırım.. bu gittiğim klinikte bile sekreterlerden biri yeni işe başlamış geçen, ilk defa karşılaşıyoruz düşün.. ayy canım sen odaya gel benle hadi çıkart altını yat uzan ben seni hazırlıcam dedi.. döndüm siz yeni başladınız sanırım dedim.. evet dedi.. belli oluyor dedim.. ben kendim hazırlanırım siz çıkabilirsiniz dedim.. mosmor oldu.. ne gerek bu kadar samimiyete.. canım cicim sen gel bilmem ne.. hoşlanmıyorum böyle şeylerden.. düşün ki evleneli 3 yıl olacak nerdeyse.. hala kayınvalideme bile sen diye hitap etmemişimdir.. siz derim her zaman.. ve dışarıda toplumda da böyle olmalı bence.. umumi bir yer ne gerek laubali davranışlara..
tamam ben gıcığım biraz biliyorum :KK9:

X