Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

benim de karartılar geliyor gözüme ve beynim uyuşuyor :KK43: of ya....
evdede yalnızım şimdi bişey olmam inşallah.... tuzlu ayran mı ne yapsamki

aaaa kısa sürmüş
nedenki başka bişey olmasın.... adaçayını da ilk 14 gün iç bir fincan günde yeterli ve kaynar suda 3 dk dan fazla bekletme.....

Canım neoldu hayır olsun inşallah:44:Kendine dikkat et uzan dinlen yorma kendini:KK16::KK54:

bilmıyorum canım cok kısa surdu cok uzuldum sıkıntı stres yaptım belkıde ondan erken oldum ama 1 gun surdu sabah hıc bısey yok:KK43: bugun gıdecem 3 de doktoraaa yerlesme kanaması olurmus bide Eki Görüntüle 384212 ama sanmıyorumm parca parca dustu bıseyler cunku
kız hemen doktora git ya düşükse ALLAH KORUSUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

İlk olarak sakin ol çünkü stres hiç yaramıyor, işyerinde azıcık canım sıkılsa etkleniyorum, kese 4 haftada görünürmüş, kalp atışı ise 6. haftada duyulurmuş ve bebeği de görürmüşsün...
Kese ilkin boş oluyormuş, 6. hafta inşallah sağ sağlim kendini de görürsün kalp atışını da duyarsın....

ÇOK SAĞOL CANIMMM.bunlar bilmek iyi geliyor banaaaaa

benim de karartılar geliyor gözüme ve beynim uyuşuyor :KK43: of ya....
evdede yalnızım şimdi bişey olmam inşallah.... tuzlu ayran mı ne yapsamki

aaaa kısa sürmüş
nedenki başka bişey olmasın.... adaçayını da ilk 14 gün iç bir fincan günde yeterli ve kaynar suda 3 dk dan fazla bekletme.....
evet benimde 9 a 6 çok düşük ama normalmiş başım dönüyor sürekli BİÇİM sen testini geciktirme canım ona göre önlem alırsın

ne istersen sor bu gün biraz kötüyüm adet yakında ondan ya da bir ihtimal hamilelik olabilir bilmiyorum... ama uygun zamanımda cevaplarım...:KK34:
inşallah hepimiz anne olacağız....
tedavin hayırlı olsun

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM..artık topiğe girerim sık sık.. daha doktora gitmem zaman var sende kendini iyi hissedince konuşuruz olmazsa... İNŞALLAH HAMİLESİNDİRRR :)

2 ay daha soğan yap canım rahimde siyah kan gitsin hemeennn.bu arada kan testi yaptırdın demi hamile değilsin düşük tehlikesi yok yani değilmiii

tamamm bu reglim bitsin yine başlayım o zamann.. inşallah olumlu sonuçlar alırız...

KORKMAAAAAAAA.tuzlu limon ye ben gibiiiiiiiiiiii
tuzlu limon mu emin misin :)
ben ayran yapayım en iyisi.... sağol canım
bilmıyorum canım cok kısa surdu cok uzuldum sıkıntı stres yaptım belkıde ondan erken oldum ama 1 gun surdu sabah hıc bısey yok:KK43: bugun gıdecem 3 de doktoraaa yerlesme kanaması olurmus bide Eki Görüntüle 384212 ama sanmıyorumm parca parca dustu bıseyler cunku

rahim filmi çektirmişmiydin mutlaka çektir onu belki rahimle ilgili durum var canım.... kontrolünde inşallah müjdeli haber alırsın ama kandan bakmadan gebeliği anlayamaz yerleşmenin olduğu gün gebelik anlaşılmaz... ben ondan beklemedeyim test yapmak için....

Hanımlar soğan kürü regl olmamıza yardımcı ve çok doğal bir yöntem ancak üst üste 3 aydan fazla uygulamayın rahim duvarı inceliğine sebep olabiliyormuş,bu nedenle tedavi olalım derken kendimizi tehlikeye atmayalım

Canım neoldu hayır olsun inşallah:44:Kendine dikkat et uzan dinlen yorma kendini:KK16::KK54:
şimdi uzanacağım ne yaptıysam düzeltemedim...
evet benimde 9 a 6 çok düşük ama normalmiş başım dönüyor sürekli BİÇİM sen testini geciktirme canım ona göre önlem alırsın

tamam canım yarın sabah idrardan bakacağım bende çok korktum...

hepinize teşekkür ederim çıktım

tuzlu limon mu emin misin :)
ben ayran yapayım en iyisi.... sağol canım

rahim filmi çektirmişmiydin mutlaka çektir onu belki rahimle ilgili durum var canım.... kontrolünde inşallah müjdeli haber alırsın ama kandan bakmadan gebeliği anlayamaz yerleşmenin olduğu gün gebelik anlaşılmaz... ben ondan beklemedeyim test yapmak için....

yok canım ıstemedı doktorum acele etmeyelım dedi . sanmıyorum ya alıcagımı gıdıcem gunluk ıgnelere gecıcez sanırım hayırlısı.. canım senın adett kacındaydıkı gectıyse yapsana testını merak edıyorumm inşallahh sende 123m, cvr arkasından gelırsınnnnnnnnnn inşallahhhhhhhhhh Eki Görüntüle 384219

Hanımlar soğan kürü regl olmamıza yardımcı ve çok doğal bir yöntem ancak üst üste 3 aydan fazla uygulamayın rahim duvarı inceliğine sebep olabiliyormuş,bu nedenle tedavi olalım derken kendimizi tehlikeye atmayalım

evet canımm mesela ben hıc kullanmadım kullanamamda rahım duvarım ınce zaten :)

Kızlar bende çıkıyorum ev işi beni bekler:KK1:Kendinize iyi bakın.Hayırlı Cumalar Allah dualarımızı kabul etsin görüşmek üzere:KK16::KK3:

canlarım sizin 2 hamileliğiniz salak salak soru sorabilirim kusura bakmayın.bebek görünmedi ya yani kese nerde peki şimdiiii.çok salakça soru demi..
bide şimdi kan değeri 2 ye katlandı yaa artık DIŞ GEBELİK RİSKİM YOK DEĞİLMİ. TEK RİSK VAR bebeğin kesesi görünmeli bide kalp atışı duyulmalı şu sıralar değilmiiii.ayyyy cumaya kadar zaman nasıl geçecekkiiii..offffff YARRABBİMMM OL DEDİN OLDU ÇOK ŞÜKÜR SANAAAAAA.SAĞLIKLI VE HAYIRLISI İSE BENİMLE KALMASINI SAĞLA ALLAHIMMM.BENİM MUCİZEMMM BU BEBEK VE BENİM BU MUCİZEYE İHTİYACIMMMM VARRRRRR
canım benim hiç takmıyosun şimdi kafana değerin 2 ye katlandı çok şükür sabırla bekliyceksin evet çok zor geçiyor ama bebeğin için bekliyceksin kese göründükten sonra birde bebeği görmek için bekliyorsun.bu değerle kese görünmez bana öyle demişti doktorum kendisi görüneceği günü hesapladı ,tam dediği gün gittiğimde kesem görünüyordu .

aaaaaaaaaaaaaa.... :KK52::KK52::KK52::KK52:
gözlerim ağrıdı okumaktan yahu.. bi daha ben yokken bu kadar çok yazışmayın.. altı üstü 12 saattir gelmiyorum bi sürü sayfa olmuş :KK9:
bak şimdi ben geldim herkes yok oldu ortalıktan.. bööö size :KK35::KK35:
neyse bakalım.. :KK51:

hehe canımmm valla hıc sakın olamıyorum bugun cok asabıydım adetım erken geldı bu ay cok umutluydum cunku Eki Görüntüle 383993 anladım anladımmm benım doktorum 2 ay kullandırdı bana bunun yanında rahım duvarımda ınce onun ıcınde hapm var prolaktınımde var 3 hap cok agır geldıgı ıcın ve doktorum 2 klomenden sonra daha fazla yuklenmeyelım dedi.gunluk ıgnelere gecelım dedi yarın konuscaz bakalım..

senın ıgneler yaramadımı Eki Görüntüle 383996
aşılaman ınsallah tutar canım sende bebişini alırsın kucagınaaaa inşallah yarabbımmm anneme sızler ıcınde ettırıyorum dua hergun meryem suresının tamamını okuyor

sakin ol sakin.. bu hastalığın sabıra ve sakinliğe ihtiyacı var..
ben klomeni 5 ay kullandım.. ama hep aralıklarla.. son klomen denememde 10cmlik kistim oldu ve bi daha da doktor da kullandırtmadı ilacı..
ben şu an sadece metformin içiyorum.. birde iğnelerim var işte..
iğneler çok şükür işe yarıyor.. yumurtalar hareketlendi baya bakalım bugün kontrolde aşağı yukarı belli olur herşey.. Allah razı olsun dua edenden bin kere.. Rabbim herkesin dileklerini kabul etsin..

anladım canım anladımmm valla ben bu konularda tecrubelı deılım cok sızlerden ogrenıyorum iştee napıyımmmmmmmEki Görüntüle 384001 300 gene ıyımişş yarın benımde rabdevum 3 de inşallah hayırlı haberlerını alırsın sende canımm bende bidaki aya inşallahhhh

ii gecelerrr teşekkur ederımmm cevapların içinnEki Görüntüle 384002

canım bizde öğreniyoruz buralardan.. ben araştırıp duruyorum sabahtan akşama.. doktorumla resmen iki doktor gibi konuşuyoruz.. hep tıbbi terimler kullanıyor doktorum konuşurken ben de ona aynen cevap veriyorum sonra gülüşüyoruz.. :KK9::KK9:
ilaç 300 tl ama bir kutusu.. belki yetersiz gelirse bir kutu daha almam gerekebilir.. ki ben düşük doz kullanıyorum.. okuyorum kimisi 150 dozla başlıyormuş iğneye.. yani bir tedavi sürecinde 2-3 hatta 4 kutu bile kullanmak gerekebiliyormuş.. inşallah bizde öyle olmaz da.. çok paralar harcamayız bu ilaçlara..
doktordan gelince yaz hemen bize de..

tuncss canım avatarın çok güzel olmuş...:KK34:

çağıralım da gelsin bebişlerimiz de mi ama

canım benimmm.. evet gelsinler artık.. ben topiğe geleli 1 yıl oldu.. her ay yepyeni umutlarla başladım çalışmalara.. Allah'ım şu mübarek günde saatte duy sesimizi.. göbişlerimiz bebişlerle dolsun.. amiiiinnn

merhabalarrrr herkese ii geceler nasılsınız güzeller yeni hamişler varmı benim koca ayaklım 7 hafta sonra geliyo bi sürpriz yapmazsa hayırlısı Rabbim isteyen herkese nasib etsinn

bende dün seni düşündüm.. iyi olmanıza sevindim.. sağlıkla doğsun yavrucuğumuz..

İnşallah sende güzel haber verirsin canım.Kyınvaldenide takma kafana inan stres tüm dengemizi bozuyor oyüzden onun cahilliği o yakında hamile olunca yüzüne nasıl bakacak acaba:KK47: boşver yaa kendi sağlığına bak:KK34::KK16:

saol canım benim.. takmayım diyorum da olmuyor işte.. :KK9:
hamile olunca da bebek doğunca da hiç umursamayacak biliyorum.. kızının çocuğu var.. onu bile umursamıyorlar.. onu umursamayan benim bebeğimi hiç umursamaz..
amaaan neyse dediğin gibi işte.. kendime bakayım ben.. çok sevdiğim bir söz var ''ne edersen kendine, edersin kendi kendine''.. herkes kendine ediyor.. bugünün yarını var onu kimse düşünmüyor..

ben anladımmmmmmmm klomen yerine kullanılacak gonalf iğneler ammaa çok pahalıymış

şu klomene çok kızıyorum ya işe yarasaydı nolacaktı sankiii:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

evet canım klomen yerine iğne kullanılacak ve iğneler sonunda da çatlatma iğnesi olunacak yine.. karınlarımız delik deşik olacak :KK9::KK9::KK9:
benim ki elek gibi oldu vallahi.. her iki yanı da delik delik.. :KK9::KK9:

doktora gidecekmişsiniz hayırlı heberleriniz olsun inşallah:KK16:

canım inşallahhhh iyi haberlerle gelirim.. yumoşlar ne oldu bakalım..
sol yumurtalığımda özellikle basınç hissi oluyor.. zaten 2 yumoş da orda.. büyümüşlerdir inşallah..

yeşilcimm canım hşg bızı bıraktın gıttın arada gel aramza şu bılgılerınleee bize cvp verıyordunnn ii oluodu Eki Görüntüle 384218 özletme kendını canımmm

canım inan çok yoğunum.. sen nasılsın ? bende adetimi bekliyorum ama gelmedi hala :2: yolculuk ettim sanırım o etkiledi... cevap yazmıyorum ama okuyorum paylaşımlarınızı...bu arada topiğe iyi adapte olmuşsun canım.. :KK36:
alıntı yapamıyorsun hala az gülmüyorum canım :KK1: /QUOTE.. li başlayan ve biten bölüme hiç elleme.. bundan sonra yazacağını yaz..

bicim canım mesaj kuutum dolmuş ondan mı cevap yazamadın ? boşalttım şimdi ...

çatlak patlak yusyuvarlak... TUNCSS özledim kız hepinizi.. sendne ne haber .. yumoşlarından ne haber? ...

cvr 123m
yeni hamişler sizleri çok öpüyorum.. 123m senin kontrolun ne zaman keseyi gödünüz mü?

/QUOTE tuncss sakin ol sakin.. bu hastalığın sabıra ve sakinliğe ihtiyacı var..
ben klomeni 5 ay kullandım.. ama hep aralıklarla.. son klomen denememde 10cmlik kistim oldu ve bi daha da doktor da kullandırtmadı ilacı..
ben şu an sadece metformin içiyorum.. birde iğnelerim var işte..
iğneler çok şükür işe yarıyor.. yumurtalar hareketlendi baya bakalım bugün kontrolde aşağı yukarı belli olur herşey.. Allah razı olsun dua edenden bin kere.. Rabbim herkesin dileklerini kabul etsin..

canım bizde öğreniyoruz buralardan.. ben araştırıp duruyorum sabahtan akşama.. doktorumla resmen iki doktor gibi konuşuyoruz.. hep tıbbi terimler kullanıyor doktorum konuşurken ben de ona aynen cevap veriyorum sonra gülüşüyoruz.. :KK9::KK9:
ilaç 300 tl ama bir kutusu.. belki yetersiz gelirse bir kutu daha almam gerekebilir.. ki ben düşük doz kullanıyorum.. okuyorum kimisi 150 dozla başlıyormuş iğneye.. yani bir tedavi sürecinde 2-3 hatta 4 kutu bile kullanmak gerekebiliyormuş.. inşallah bizde öyle olmaz da.. çok paralar harcamayız bu ilaçlara..
doktordan gelince yaz hemen bize de..

canım benimmm.. evet gelsinler artık.. ben topiğe geleli 1 yıl oldu.. her ay yepyeni umutlarla başladım çalışmalara.. Allah'ım şu mübarek günde saatte duy sesimizi.. göbişlerimiz bebişlerle dolsun.. amiiiinnn

evet canım klomen yerine iğne kullanılacak ve iğneler sonunda da çatlatma iğnesi olunacak yine.. karınlarımız delik deşik olacak :KK9::KK9::KK9:
benim ki elek gibi oldu vallahi.. her iki yanı da delik delik.. :KK9::KK9:

anladım canım tamam 3 de randevum ınsallah allahım bızede nasıp eder o duyguyu ben 2 sefer kullandım klomeni ve ıgneyi 3 cm kist oldu benımde bıraktık bu ay işte aralıklarla kullanmak daha saglıklıymıs 6 ay ust uste alınmaması gerekırmış zaten doktorun ii tecrubelıymiş ..
ınsallah 1 kutusu yeterlı olur bizede yeterınce masrafa gırıyoruz zaten her birimiz rabbm duy sesımızı bu mubarek günde saglıklı ellerı ayakları duzgun bebişler nasıp et bizleredee
tamam canım gelınce mutlaka haberdar edıcemm Eki Görüntüle 384258

Son düzenleme:
canım inan çok yoğunum.. sen nasılsın ? bende adetimi bekliyorum ama gelmedi hala :2: yolculuk ettim sanırım o etkiledi... cevap yazmıyorum ama okuyorum paylaşımlarınızı...bu arada topiğe iyi adapte olmuşsun canım.. :KK36:
alıntı yapamıyorsun hala az gülmüyorum canım :KK1: /QUOTE.. li başlayan ve biten bölüme hiç elleme.. bundan sonra yazacağını yaz..

bicim canım mesaj kuutum dolmuş ondan mı cevap yazamadın ? boşalttım şimdi ...

hehehhe gulme kısss napıyım ah bır ogrensemm dahada ıyı adapte olucam hıc bole sıtelere gırmedım ki nerden bileyim tatlm /QUOTE yazan yerı kaldırmassam bu seferde cok kısa yazmısın dıyo bana :))))))))))))))

X