Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hehehhe gulme kısss napıyım ah bır ogrensemm dahada ıyı adapte olucam hıc bole sıtelere gırmedım ki nerden bileyim tatlm /QUOTE yazan yerı kaldırmassam bu seferde cok kısa yazmısın dıyo bana :))))))))))))))
[/QUOTE] canım bu ksıımla başlayan ve bitan yerin arasına hiçbir şey yazmayacaksın.. eğer cevap vermek isteiğin sadece bir bölüm ise sadece yazıları sil ..[/QUOTE] olan kodları silme..[QUOTE.]...........[/QUOTE] ve bu aralığa yorum yazma . bitimine yorumunu yaz tatlım

Son düzenleme:
cvr canım benım tşk ederım inşallah olur 1 gun surdu adetım. adet olsamda hala umudum var Eki Görüntüle 384241 nisandan cok umutluydum ya neyse darısı mayısaaaa sizlerın dualarıyla eminimm bizimde bebişlerimiz gelicekkkEki Görüntüle 384242

bende nisandan umutlu değilim aksine mayısı bekliyorum deli gibi

filiz doktordan gelince bana özel mesajla atarmısın ne yaptıgını

canım bu ksıımla başlayan ve bitan yerin arasına hiçbir şey yazmayacaksın.. eğer cevap vermek isteiğin sadece bir bölüm ise sadece yazıları sil ..[/QUOTE] olan kodları silme..[QUOTE.]...........[/QUOTE] ve bu aralığa yorum yazma . bitimine yorumunu yaz tatlım[/QUOTE]

yeşil sende olmasan ne yapcaktım ben ya ogretıcımm benım :)))))))) nede olsa ogretmensın canım ogretcen tabii bizeee dimi Eki Görüntüle 384271 Eki Görüntüle 384272

çatlak patlak yusyuvarlak... TUNCSS özledim kız hepinizi.. sendne ne haber .. yumoşlarından ne haber? ...

cvr 123m
yeni hamişler sizleri çok öpüyorum.. 123m senin kontrolun ne zaman keseyi gödünüz mü?

canımmmm benim..
çok çalışma bak gözlerin bozulcak :KK9::KK9:
arada gel yaz böyle özletme kendini..
yumoşları akşam 5de görmeye gitcez bakalım ne durumdalar..
sen de daha adet olmamışsın.. benim eski doktorum 40 gün bekle eğer gelmezse söktürücü iç derdi hep.. :KK34:

kızlar benim sonuçlarım
LH:6.5 Estradiol:25 Prolaktin:17.12 TSH:1.63 FSH:4.82 Serbest T3:3.26 Serbest T4:1.15
bunlardı ben hala anlamış değilim benim neyimde sorun var doğum kontrol hapı verildi kullanmıyorum.
söktürücüyle 17 sinde hastalandm 24 ü bitti. sonra tekrar 26 sında kanamam oldu 31 inde bitti.(uçağa binmiştim 26 sında indiğim anda gariptir kanama oldu )
nedir bu bendeki durum anlayamadım lütfen yardımcı olun.

yok canım ıstemedı doktorum acele etmeyelım dedi . sanmıyorum ya alıcagımı gıdıcem gunluk ıgnelere gecıcez sanırım hayırlısı.. canım senın adett kacındaydıkı gectıyse yapsana testını merak edıyorumm inşallahh sende 123m, cvr arkasından gelırsınnnnnnnnnn inşallahhhhhhhhhh Eki Görüntüle 384219
anladım canım o zaman dene tabi iğneli tedaviyi ama neden adetin 1 gün sürdüğünün bilgisini de al doktorundan hayırlı olsun tedavin....

canım benimmm.. evet gelsinler artık.. ben topiğe geleli 1 yıl oldu.. her ay yepyeni umutlarla başladım çalışmalara.. Allah'ım şu mübarek günde saatte duy sesimizi.. göbişlerimiz bebişlerle dolsun.. amiiiinnn
amin Yarabbim duy bizi...hepimize sağlıklı evlatlar nasip et.....
tez zamanda.....

kızlar benim sonuçlarım
LH:6.5 Estradiol:25 Prolaktin:17.12 TSH:1.63 FSH:4.82 Serbest T3:3.26 Serbest T4:1.15
bunlardı ben hala anlamış değilim benim neyimde sorun var doğum kontrol hapı verildi kullanmıyorum.
söktürücüyle 17 sinde hastalandm 24 ü bitti. sonra tekrar 26 sında kanamam oldu 31 inde bitti.(uçağa binmiştim 26 sında indiğim anda gariptir kanama oldu )

sonuçların normal..... ultrason görüntün de normalse ilaca gerek olmayabilir zaten kilon da yoksa herşey düzelir...

Son düzenleme:
canımmmm benim..
çok çalışma bak gözlerin bozulcak :KK9::KK9:
arada gel yaz böyle özletme kendini..
yumoşları akşam 5de görmeye gitcez bakalım ne durumdalar..
sen de daha adet olmamışsın.. benim eski doktorum 40 gün bekle eğer gelmezse söktürücü iç derdi hep.. :KK34:

tuncss canım inşallah biri 17 diğerleri 18mm falan olmuştur da iğneni yapar hemen... :nazar:

ben de adet görmedim :KK43: yarın 38. günüm regli günüm test yapacağım sabahtan....:KK1:

Son düzenleme:
tuncss canım inşallah biri 17 diğerleri 18mm falan olmuştur da iğneni yapar hemen... :nazar:

ben de adet görmedim :KK43: yarın 38. günüm regli günüm test yapacağım sabahtan....:KK1:

o kadar olmamıştır daha zannetmiyorum.. hem zaten olmuşsa da erken değil mi? daha adetimin 10. günündeyim..
ayyy bi an hesapladım da 16-17 civarı kesin olmuşlardır.. ayy aşılama günü iyice yaklaşıyor.. çok heyecanlıyım çooook...
bence sen bi an önce testi yap.. ama ilk idrarla yap bence.. eğer gebelik varsa yeni yeni hcg yükseliyordur.. off hadi inşallah arkadaşım seninde göbişde bebek olsun. hemen arkasından bende geleyim 123m sen ben cvr hepbirlikte doğuralım peşi sıra :KK9:
yalnız bak kendimi de iki dakkada hemen hamileler kervanına koyuverdim çaktırma :KK51:

o kadar olmamıştır daha zannetmiyorum.. hem zaten olmuşsa da erken değil mi? daha adetimin 10. günündeyim..
ayyy bi an hesapladım da 16-17 civarı kesin olmuşlardır.. ayy aşılama günü iyice yaklaşıyor.. çok heyecanlıyım çooook...
bence sen bi an önce testi yap.. ama ilk idrarla yap bence.. eğer gebelik varsa yeni yeni hcg yükseliyordur.. off hadi inşallah arkadaşım seninde göbişde bebek olsun. hemen arkasından bende geleyim 123m sen ben cvr hepbirlikte doğuralım peşi sıra :KK9:
yalnız bak kendimi de iki dakkada hemen hamileler kervanına koyuverdim çaktırma :KK51:

inşallah canım yaaa....
canım zaten kendini hamile hissedeceksin ki gerçekleşsin çağıracağız mucizemizi, inanacağız geleceğine başka türlü olmaz olmuyor bu iş.... :KK9:
hepberaber hamile olsak bence de süper olur :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
evet sabah ilk idrarla yapacağım.... bişey çıkmazsa ve regl olmazsam daha sonra tekrarlarım testi... ama yarın sabah çıkmalı diye düşünüyorum....
senin iğneli tedavide erken gelişebilir yumurtalar diye düşündüm de ondan öyle yazdım canım bakalım 17 de belli olacak....

gelir gelmez yaz bize canım....
ben çıkıyorum netten görüşürüz öptüm :KK1: hep moraller yüksek unutma....

Son düzenleme:
inşallah canım yaaa....
canım zaten kendini hamile hissedeceksin ki gerçekleşsin çağıracağız mucizemizi, inanacağız geleceğine başka türlü olmaz olmuyor bu iş.... :KK9:
hepberaber hamile olsak bence de süper olur :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
evet sabah ilk idrarla yapacağım.... bişey çıkmazsa ve regl olmazsam daha sonra tekrarlarım testi... ama yarın sabah çıkmalı diye düşünüyorum....
senin iğneli tedavide erken gelişebilir yumurtalar diye düşündüm de ondan öyle yazdım canım bakalım 17 de belli olacak....

gelir gelmez yaz bize canım....
ben çıkıyorum netten görüşürüz öptüm :KK1: hep moraller yüksek unutma....

aslında kandan baktırsan daha garanti ya hadi neyse :KK9::KK9:
sabah yapar yapmaz bize de yaz canım.. merakta bırakma..
öyle ters zamana denk geldi ki aşılama.. arabamız yok, paramız yok :KK9: ama içimizde umudumuz var.. Allah en zorlu günlerimizde hep yanımızda yardımcımız oldu... bunda da öyle olacak deyip inancımızı hiç yitirmiyoruz.. herşeyin hayırlısı hepimiz için..
ben şimdi çıkıyorum canım ortalık toplamadım bugün hiç.. biraz toparlanayım doktor için hazırlanırım sonra.. kendine dikkat et.. öpüyorum çok :KK16:

sonuçların normal..... ultrason görüntün de normalse ilaca gerek olmayabilir zaten kilon da yoksa herşey düzelir...

ultrasyon görüntüsünde pko göründü artık sizi takip etmekten bende gördüğümde direk anladım:KK1:
kilom pek yok ama bende bu senelerdir bu şekilde evlenmeden önce takılmıyordum ama şimdi her ay acaba hamilemiyim aa yoksa yinemi gecikti demekten bıktım inanılmaz bir stres:KK31:

kızlar benim sonuçlarım
canım ilk adet söktürücü kullandığımda benim de çok uzun sürmüştü ve temzilendiğimi sanıp banyo da etmiştim. meğer bitmemiş.. sende de bu durum olabilr.. ya da ikinci durum hamilesindir diyeceğim ama uzun süre kanaman olmuş.. benim gibi olmuşsun normal bir durum tatlım sıkma canını..

canım bu ksıımla başlayan ve bitan yerin arasına hiçbir şey yazmayacaksın.. eğer cevap vermek isteiğin sadece bir bölüm ise sadece yazıları sil ...[./QUOTE] olan kodları silme..[QUOTE.]...........[./QUOTE] ve bu aralığa yorum yazma . bitimine yorumunu yaz tatlım[./QUOTE]

yeşil sende olmasan ne yapcaktım ben ya ogretıcımm benım :)))))))) nede olsa ogretmensın canım ogretcen tabii bizeee dimi Eki Görüntüle 384271 Eki Görüntüle 384272
canım ama yine silmişsin yine .. alıntı ile gelen bölüme hiç dokunma . o kısmın dışına alta yaz olur mu :KK3:

Son düzenleme:
tatlım güzel haberlerini bekliyoruz.. bahar geldi güzel güzel haberler dolduruyor topiği darısıı başına .. çok öpüyorum seni:KK54:

ne güzel iyi yapmışsın canım... kedi bakıldığı yeri unutmaz zaten hem sen onu kurtardığın için sana ilgisi ondan seni de unutmaz artık... bizimde bahçede var 2 tane yaramazlar.... biri yine doğurdu... mart sonu ve nisan ayı onların doğum zamanları...sendeki dişiyse yandın çok fazla çoğalıyorlar.... :KK52:

bendeki de dişi hayatım ama avcı kedi sineklerin bile peşinden koşuyor dün bir arabanın yan tarafında kuş gördü nasıl atladı anlatamam saniyeyle kurtuldu kuş yazık :KK1::KK1: valla inşallah gebe kalmaz eşim kısırlaştıralım dedi ama bilmiyorum şimdilik kalsın zaten daha küçük sayılır

canım benim hepiniz ama hepiniz duadasınız canımm.

saolasın cnm benim dualarını kabul etsin Rabbim bizde patır patır hamiş kalalım dimi :KK1:

aslında kandan baktırsan daha garanti ya hadi neyse :KK9::KK9:
sabah yapar yapmaz bize de yaz canım.. merakta bırakma..
öyle ters zamana denk geldi ki aşılama.. arabamız yok, paramız yok :KK9: ama içimizde umudumuz var.. Allah en zorlu günlerimizde hep yanımızda yardımcımız oldu... bunda da öyle olacak deyip inancımızı hiç yitirmiyoruz.. herşeyin hayırlısı hepimiz için..
ben şimdi çıkıyorum canım ortalık toplamadım bugün hiç.. biraz toparlanayım doktor için hazırlanırım sonra.. kendine dikkat et.. öpüyorum çok :KK16:
canım bu yoklukta mücadeleler veriyoruz hepimiz Allah ım görüyor biliyorum hepimiz karşılığını alacağız....
yarın hemen cevap yazarım keşke pozitif çıksa da resim de eklesem ama biliyor musun hep negatif gördüm ya biraz korkuyorum test yapmaktan....
sen de hemen sonucunu yaz da canım merak ediyorum... hadi yolunda gitsin öptüm...

ultrasyon görüntüsünde pko göründü artık sizi takip etmekten bende gördüğümde direk anladım:KK1:
kilom pek yok ama bende bu senelerdir bu şekilde evlenmeden önce takılmıyordum ama şimdi her ay acaba hamilemiyim aa yoksa yinemi gecikti demekten bıktım inanılmaz bir stres:KK31:

hoşgeldin topiğimize o zaman
hımmm anladım o zaman ne kullanıyorsun ilaç olarak?
ya da öncesinde hiç kürler denedin mi?

bendeki de dişi hayatım ama avcı kedi sineklerin bile peşinden koşuyor dün bir arabanın yan tarafında kuş gördü nasıl atladı anlatamam saniyeyle kurtuldu kuş yazık :KK1::KK1: valla inşallah gebe kalmaz eşim kısırlaştıralım dedi ama bilmiyorum şimdilik kalsın zaten daha küçük sayılır

onların kısırlaştırılma zamanları var galiba canım araştır istersen....

bu arada sen nasılsın moralin nasıl?
çok takdir ettim geçen ay seni hepimize enerji verdin moralin iyiydi
:nazar: inşallah bu ayda aynı enerjiyle dolu olursun ve babandan da güzel haberler alırsın...
:KK54:
istanbuldan buraya döndüğünde de senin güzel haberlerini alırız inşallah...

bence hazirana kadar hamile olmayan kalmaz burada bizde bu enerji varken :))

Son düzenleme:
canlarım sizin 2 hamileliğiniz salak salak soru sorabilirim kusura bakmayın.bebek görünmedi ya yani kese nerde peki şimdiiii.çok salakça soru demi..
bide şimdi kan değeri 2 ye katlandı yaa artık DIŞ GEBELİK RİSKİM YOK DEĞİLMİ. TEK RİSK VAR bebeğin kesesi görünmeli bide kalp atışı duyulmalı şu sıralar değilmiiii.ayyyy cumaya kadar zaman nasıl geçecekkiiii..offffff YARRABBİMMM OL DEDİN OLDU ÇOK ŞÜKÜR SANAAAAAA.SAĞLIKLI VE HAYIRLISI İSE BENİMLE KALMASINI SAĞLA ALLAHIMMM.BENİM MUCİZEMMM BU BEBEK VE BENİM BU MUCİZEYE İHTİYACIMMMM VARRRRRR

canım merhaba,
benim ilk gebeliğimde kesem 5. haftada yani 4.hafta bitince gözüktü seninkide öyle olur merak etme, sorduğun soru hiç saçma değil dış gebelikte de ilk zamanlar değer 2 ye katlanıyor ama merak etme öyle birşey yoktur herkeste aynı oluyor benim arkadaşımın beta hcg değeri 1000 olmasına rağmen kesesi 5.hafta bitimde net olarak gözüktü...
birde kalp atışı duyulana kadar alttan muayne yapıyor benim doktorum eğer alttan yapmadıysa keseyi hemen göremez hiç merak etmeee Allahın izniyle sağ salim keseni de göreceksin kalp atışını da duyacaksın...
kendine iyi bak...

kızlar geldımm doktordan şimdi 3cm kıstım yok olmus ona cok sevındım.glifor dedım bana dedıgı sen ılerı derecede pko hastası deılsın dedi..bır zararı olmaz tabıykı dedı kullanmanda ,ama daha var suan ıcın onu kullanma dedi..vee en onemlısı rahım filmi istedi bendende tüplerime bakıcakmıs ama cok korkuyorum ben ve fıyat olarak 450 tl cok pahalı geldı bana gıttıgım doktor ozel oldugu ıcın sıgortada gecmıyor .. sizler ne kadara yaptırdınız asagı yukarı bılgım olsun sölersenız sevınırım kızlarrr

canım bu yoklukta mücadeleler veriyoruz hepimiz Allah ım görüyor biliyorum hepimiz karşılığını alacağız....
yarın hemen cevap yazarım keşke pozitif çıksa da resim de eklesem ama biliyor musun hep negatif gördüm ya biraz korkuyorum test yapmaktan....
sen de hemen sonucunu yaz da canım merak ediyorum... hadi yolunda gitsin öptüm...

hoşgeldin topiğimize o zaman
hımmm anladım o zaman ne kullanıyorsun ilaç olarak?
ya da öncesinde hiç kürler denedin mi?

onların kısırlaştırılma zamanları var galiba canım araştır istersen....

bu arada sen nasılsın moralin nasıl?
çok takdir ettim geçen ay seni hepimize enerji verdin moralin iyiydi
:nazar: inşallah bu ayda aynı enerjiyle dolu olursun ve babandan da güzel haberler alırsın...
:KK54:
istanbuldan buraya döndüğünde de senin güzel haberlerini alırız inşallah...

bence hazirana kadar hamile olmayan kalmaz burada bizde bu enerji varken :))

geçmiş olsun canım biraz da ben uyumaya gidiyorum başım ağrımaya başladı...kendine iyi bak testi de unutma:KK49:

kızlar geldımm doktordan şimdi 3cm kıstım yok olmus ona cok sevındım.glifor dedım bana dedıgı sen ılerı derecede pko hastası deılsın dedi..bır zararı olmaz tabıykı dedı kullanmanda ,ama daha var suan ıcın onu kullanma dedi..vee en onemlısı rahım filmi istedi bendende tüplerime bakıcakmıs ama cok korkuyorum ben ve fıyat olarak 450 tl cok pahalı geldı bana gıttıgım doktor ozel oldugu ıcın sıgortada gecmıyor .. sizler ne kadara yaptırdınız asagı yukarı bılgım olsun sölersenız sevınırım kızlarrr

Ben de pazartesı cekılcem, merak edıyorum senın gıbı ne kadar acaba? :44:

X