Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canımm ınsallah yaaa agzındAN Bal damlıo valla Eki Görüntüle 379581 metformını mutlaka sorucamm vallahı cvr yazılarını goruyorum ama benım yazılarıma burda bı tek sen cvp verıosun yenıyım dıye sanırım Eki Görüntüle 379582 cvr acaba bunun yanında bıtkısel bısey kullanmısmı ki benım yumurtalıgım catlamadı ıgne oldugum halde canım 3 cm oldu ıcıne kanamıs olabılır dedı doktor ondan cok korktum anlıyacagınn Eki Görüntüle 379583
topik iyi gününde değildir canım.. yoksa bu topiğin tüm hanımları çok şeker .. yabancılık çekmene hiç gerek yok.. ne merak ediyorsan sorabilirisin.. cvr gelsin sorarız ya da bak sana topiğin listesinin linkini vereyim oradan cvr nin hikayesini okuyabilrisn .. http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2894.html

ve seni de bu listeye ekleyelim..

örnek format :

1-Rumuz.........:
2-Yaş-Kilo-Boy-Durum:
3-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):

topik iyi gününde değildir canım.. yoksa bu topiğin tüm hanımları çok şeker .. yabancılık çekmene hiç gerek yok.. ne merak ediyorsan sorabilirisin.. cvr gelsin sorarız ya da bak sana topiğin listesinin linkini vereyim oradan cvr nin hikayesini okuyabilrisn .. http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2894.html

örnek format :

1-Rumuz.........:
2-Yaş-Kilo-Boy-Durum:
1-Rumuz.........: filiz86VİRÜS
2-Yaş-Kilo-Boy-Durum:26 - 61 - 1.68VİRÜS
3-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler): bekarlıgımda cok adet duzensızlıgım vardı dogum kontrol hapları kullanırdım 3 ay sonra duzene gırerdı fakat tekrardan duzensızlık olurdu. 2 senelık evlıyım ,1 senedır korunmuyoruz fakat bebişimiz olmadI 3 aydır tedavı asamasındayım ve doktorum VİRÜShemen anladı pko oldugumu klomen hapla catlatıcı ıgneler kullandım 3 aydır bır faydası olmadı. bırde rahım duvarım ınceymıs onun ıcınde estrofem kullanıyorum. ıdrar yollarımdada cok ıltıhap var doktorum o yuzdende etklıyor dedı fakat ılac veremedı eger hamıle kalamassam bu ayda ıltıhap ıcın bırseyler yapıcaz hepımız gıttıgımız doktora guvenelım ve en onemlısı 1 tane doktorumuz olsun arkadaslar.... Rabbım ısteyen herkeze elleri ayakları düzgün saglıklı bebişler nasip eder inşallah arkadaşlar ..

canım ben yazdım ama oraya yazamıyorum msjınız cok kısa dıyor neresı kısaysaEki Görüntüle 379598
sen ekleyebılırsen sevınırımmEki Görüntüle 379599

örnek format :

1-Rumuz.........:
2-Yaş-Kilo-Boy-Durum:

1-Rumuz.........: filiz86
2-Yaş-Kilo-Boy-Durum:26 - 61 - 1.68
3-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler): bekarlıgımda cok adet duzensızlıgım vardı dogum kontrol hapları kullanırdım 3 ay sonra duzene gırerdı fakat tekrardan duzensızlık olurdu. 2 senelık evlıyım ,1 senedır korunmuyoruz fakat bebişimiz olmadI 3 aydır tedavı asamasındayım ve doktorum hemen anladı pko oldugumu klomen hapla catlatıcı ıgneler kullandım 3 aydır bır faydası olmadı. bırde rahım duvarım ınceymıs onun ıcınde estrofem kullanıyorum. ıdrar yollarımdada cok ıltıhap var doktorum o yuzdende etklıyor dedı fakat ılac veremedı eger hamıle kalamassam bu ayda ıltıhap ıcın bırseyler yapıcaz hepımız gıttıgımız doktora guvenelım ve en onemlısı 1 tane doktorumuz olsun arkadaslar.... Rabbım ısteyen herkeze elleri ayakları düzgün saglıklı bebişler nasip eder inşallah arkadaşlar ..

canım ben oraya yazamıyorum msjınız cok kısa dıyorEki Görüntüle 379601 sana zahmet eklersen cok sevınırım canımEki Görüntüle 379602

canım çok haklısın ama burdan okuyunca hamiş belirtilerini ve ilk kez yaşayınca insan elinde olmadan acaba diyor çok ümitli değilim zaten bekliyorum zamanını eskisi gibi zaten hiç üzülmüyorum Rabbimin vardır bir bildiği napalım bekliycez :KK16:
gyaman aynen canım işte ben sana göğüs ucu belirtisini yazmasaydım bile sen zaten beyinde umutlanmışsın mümkünmü umutlanmamak zaten umut olmasa yaşayamayız .biz ne kadar konuşsakta veya konuşmasakta sonuç hiç bir zaman değişmeyecek,dolayısıyla çok haklısın insanın elimde değil canım hayı

bende öyle cnm arkadaşımın bebeğiyle ilgileniyorum dün gittik topuk kanını aldırmaya kucağımda hemşirenin karşısında bebekleydik ama bayılıyordum az daha öyle çok ağladıki yavrum canı çok yandı içime fenalık geldi o bağırdıkçaa rüyama giriyor bebek habire sanırım çok ilgilendiğim için
canım sen bu bebeği anlattıkça gözlerim doluyor zaten çok duygusalım,Allahım avatarındaki gibi bir bebek nasip etsin sana:KK16:

busmai bişey soracağım sana hamile kaldığın ilk dönemlerde gerçi sen rahme düştükten sonra bebeğini doktordan öğrenmiştin,
kasığında sancılanmalar oluyormuydu yani çok erken dönemde.... batma gibi.... regl ağrısı gibi...
benim bu ay hamile olma olasılığım yok denecek kadar zayıf ama kasıklarım her aykinden fazla ağrıyor ve adetime de çok var... 9nisan adet tarihim... üşüttüm mü acaba yine iltihap olmasında...
tatil öncesi artık doktora gitmek istemiyorum....
:KK52:

bu arada geç çatladı yumurtam 26. günümde biz korunuyorduk ancak korunmadığımız gün de olmuştu...
canım batma ani harekette kramp gibi hissetme ve kasık ağrısı çok fazla oluyor,özellikle batma.

selam tatlım pek bi değişiklik yok geçen yazdıklarımdan bu yana.
hamile arkadaşlarımız

biricik(uzun zamandır oda gelmiyor gerçi),busmai,cvr,yasmin bebkleri hep iyi durumda şükür cvr yeni kalp atışlarını dinledi.er-ca da hamile ama bir kez yazdı ondan haber kesildi.
ben,gyaman,biçim ve yeşil adet bekliyoruz ilginçtirki hepimizin adeti gelecek hafta olacak.inşallah ben biçim ve gyamn adet olmayız inşallahhhhh.
ecrinin hala yumurtası çatlamadı sanırımmm, ve bundan dolayı morali bozuk.
bubenimistenin bütün testleri iyi çıkmış düşükle alakalı testler.bir testi kalmış pıhtılaşma ile ilgili...sanırım ama oda dinlenme sürecine girecek.
canım bayılıyorum senin şu özetlerine HARİKASIN SEN YAAA:KK1:

Allah'ın izniyle göreceksin canm merak etme maşallah kalp atışınıda duymuşsun.banada kalp atışından sonraki 1ay geçmek bilmemişti ama sonraki aylar çabuk geçiyo inan.Allah hepimizin bebşini hayırlı eylesin inşallah.
AYYY canım benim sen bana umut oluyorsun vallahi şeytan beynime girip sürekli beni vesvese içinde bırakıyor canım yaaa iyimi yaşıyormu acaba bebek diye ,bu arada kalp atışlarını duyduğumuz halde bize hala ilişki yasak siz ne yapmıştınız bu durumu ? bu arada ben progestan 200 mg kullanıyorum.bu kadar yıl bekledik bebeğimiz olsun diye şimdi içimizde ama bu seferde başka türlü endişeler ayy vallahi anne oluyorsan endişe hiç bitmiycek canım.doğsada farklı problemler.:KK1:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy herkez avatar değişmiş bende nefis bi avatar var onu yapcam tam benlik kızlar beğenen beğen butonuna tıklasın bi bakayım kaç kişi beğencek :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
eski avatar hoşçakallll:KK55::KK55:
Avatarına bayıldım:KK1:Allah hepimize böyle tatlı sağlıklı çocuklar nasip etsin:nazar::KK16:
canım senin o zaman normalde ateşin çok düşüktür o yüzden 36ıya sabitlemiş olabilir öyle ateş tabloları görmüştüm ama normalde düşük ateşle oluyor

mesela bir örnek hamile ateş tablosu
35,9
35,9
35,7
35,8
35,6
--
--
35,9
36,1
35,2
35,8
35,7
35,2
35,6
35,9
36,3
35,7
36,1
36,2
---
---
---
36,1
---
36,4
36,4
35,9
36,1
---
36,0
36,5
36,1
---

bize onlar ne ballı gelirler bir düşün neler çekiyoruz dimi onlara ulaşmak için :KK16:

ay be göğüs ucum ağrıdı die hemen hamile havasına girmek istemiyorum çoğu kez havamı aldım çünkü :KK1::KK1:
bir kaç gün geçsin bakalım bu ateş böle sabitlenirse en azından bir kan testi yaptırırım ama daha erken cnm yaa :44:
Yani hemde ne ballı olurlar:KK1:Gözümüzden sakınırız eminim çünkü kolaylıkla sahip olamıyoruz.Allah yardımcımız olsun:KK16:
bu arada kızlar çok şükür ki :nazar: maşallah diyorum bana metformin yarıyor.... yine 40 güne adetim gelecek belirtileri başladı.... beni bu ilaçla sizler buluşturdunuz özellikle de biricik35 arkadaşım.... önceleri 3 ay adet göremiyordum.... :KK9: :KK53: :KK54:
bu düzenli 4. ayım olacak inşallah hep böyle gider.... teşekkürler öneren herkese....
hep tok karnına ve aynı saatlerde sabah akşam içiyorum....
Allah iyi etsin canım sevindim işe yaramasına:KK16::KK34:
tamam canım .. bende bu topik sayesnde tecrübe kazandım çoğu.. çünkü topikte tedavi gören sonuç alan ve her birimizin farkl doktorları var.. sana da tavsiye ederim.. ne zaman doktora gideceksin ?

anladım busmai.. o arkadaşımın davranışından sonra daha kimseye de anlatmadım.. iyi ki bu topiği bulmuşum kimseye anlatmama gerek kalmıyor.. ne varsa ne yoksa burada anlatıyorum pkolu hanımlar en iyi beni anlıyor..

tam kişiye sormuşsun bngl33 123m hemen özetler sana .. ben de aynı okul ev arası mekik dokuyorum.. oğluşun olacak emi ne güzel.. nedendirbilmem ben de kız olacak gibi hissediyordum.. eee şimdi isim telaşına girersiniz:KK16:

hemen metformine başla derim canım..

evet gelmiyorsun daha bahar topiğe.. nazardan her şey olur.. derler ya kız neyini nazar ettiler bende merak ettim neyini nazar ettiler.. :KK9:

canım bence stres ediyorsun.. ben duphastonla söktürürdüm o da kuvvetli söküyor.. tarlusalı hiç denemedim ama iyi biliyorum onu da.. şaşırdım durumuna.. :2: yarın mı gideceksin doktora?

yesil bunu çok beğendi... bicim şimdi hangi gün adet olacaksın ? benimki 2si ya da 3 de gelir nisanın...

lepi her insanda yan etkiisni göstermez.. sen de göstermemisnin nedeni düşük dozla başladığındandır.. ben artist gibi ilk günden sabah akşam 850mg metformini almaya başlamıştım ölüyorum sandım onu diyebilirim. sonra bırakmıştım bir doktora sordum dozu azaltarak başlamamı önerdi.. sonra alıştım şimdi var mmı yok mu hayatım da belli değil..7 gün sonra sende normal doza geçersin...

sana da günaydın ecrincim.. hadi hayırlı olsun ateş tablon..
Ayy aşkolsun canım nazar değemezmi yani bana belki güzellliğime değmiştir bellimi olur:KK9::KK34:Allah korusun nazardan hepimizi:nazar:
selam kızlar birazdan overlitle iğne vurmaya gidcem ama bu iğne göbektenmi koldanmı vuruluyor bilen varmı ve çok acıyomuuu ben korkuyorumda
A.s canım hayırlısı olur inşallah :KK34:
evdeki işler yine bana bakıyor, 3 cam silinecek, yemek,ütü :KK43:
hiçmi bitmez ya bu işler :KK9:
birazdan çıkacağım netten kızlar...
Allah kolaylık versin canım.Bugün eşimle çarşıdaydık nasıl yağmur bastırdı bir anda.Bu hafta içide bende gün var.Bende öyle cam kirlendimi dayanamam silerim hemen.Biz hanımların işi bitmez:KK1::KK31:
aynen cnm ya gerçekten iyi geliyor elime alıyorum bir şişe su kulaklıklar kulağımda o suyu içiyorum ac karnına ilk iki gün belim çok ağrıyordu ama yürüdükçe geçtiğini gördüm sağlık için iyi iki senedir burda iyice hamlaşmışım
Yürümek en iyisi canım.Ben bir şey merak ediyorum.Bende hemen hemen hergün koşu bandında yürüyorum genelde akşama doğru oluyor bu.Acaba sabahlarımı yürüsem yani hangi saatlerde daha çok kalori yakılıyordur.Fark edermi?:KK8:
selam kızlar.dün ovitrelle vurundum.Rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşallah.en yakın zamanda göbişlerimiz bebiş dolsun :emir_bebek:

A.s geçmiş olsun.Allah yardımcımız olsun amin inşallah:KK16:

canımm ınsallah yaaa agzındAN Bal damlıo valla Eki Görüntüle 379581 metformını mutlaka sorucamm vallahı cvr yazılarını goruyorum ama benım yazılarıma burda bı tek sen cvp verıosun yenıyım dıye sanırım Eki Görüntüle 379582 cvr acaba bunun yanında bıtkısel bısey kullanmısmı ki benım yumurtalıgım catlamadı ıgne oldugum halde canım 3 cm oldu ıcıne kanamıs olabılır dedı doktor ondan cok korktum anlıyacagınn Eki Görüntüle 379583
canım kusura bakma sakın.ben çalşıyorum iş yerinden fazla giremiyorum hep akşamları girebiliyorum,ondada çok girince eşim istiyor o yüzden çok acele acele okuyup yazmaya çalışıyorum,yenilerede hep yazmaya çalışırım ama hepisine yetişemiyorum işte :18: yalnış anlama tatlım.sonuçta bizde günün birinde burda yeniydik ilk yazılarımız oldu hep cevap bekledik.ALLAH RAZI OLSUN biizm yeşil_87 den bizim yerimizide doldurup herkese cevap vermeye çalışıyor.

Şimdi canım sende prolaktin yüksekmiş.Ahhh ben ne çektim o prolaktinden dostinexle düşürüyorum diğer ay yine yükseliyor, emarda çektirdim bir şey çıkmadı. ,enson doktorumda dostinex in düşüklere sebeb olduğunuu söyledi.kullanırken korunmamızı istemişti.ama korunsam ne yazar korunmadığım ay prolaktin yine yükseliyor,en sonunda baktım bu böyle olmayacak son kutumu kullandım sonra iyice araştırıp hayıt hapı agnucastona başladım 3 ay kullandım. agnucaston prolaktinimi dengede tuttu yani yükselmesini engelledi.agnucaston + metformin kullandım,bitkisel kullandımı diye sormuşsun evet hayıt hapı bitkisel .

1-Rumuz.........: filiz86
2-Yaş-Kilo-Boy-Durum:26 - 61 - 1.68
3-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler): bekarlıgımda cok adet duzensızlıgım vardı dogum kontrol hapları kullanırdım 3 ay sonra duzene gırerdı fakat tekrardan duzensızlık olurdu. 2 senelık evlıyım ,1 senedır korunmuyoruz fakat bebişimiz olmadI 3 aydır tedavı asamasındayım ve doktorum hemen anladı pko oldugumu klomen hapla catlatıcı ıgneler kullandım 3 aydır bır faydası olmadı. bırde rahım duvarım ınceymıs onun ıcınde estrofem kullanıyorum. ıdrar yollarımdada cok ıltıhap var doktorum o yuzdende etklıyor dedı fakat ılac veremedı eger hamıle kalamassam bu ayda ıltıhap ıcın bırseyler yapıcaz hepımız gıttıgımız doktora guvenelım ve en onemlısı 1 tane doktorumuz olsun arkadaslar.... Rabbım ısteyen herkeze elleri ayakları düzgün saglıklı bebişler nasip eder inşallah arkadaşlar ..

canım ben oraya yazamıyorum msjınız cok kısa dıyorEki Görüntüle 379601 sana zahmet eklersen cok sevınırım canımEki Görüntüle 379602
canım orada Qute yazan kısımları silmen gerekiyordu ondan kaynaklanmış.. olsun ben eklerimm.. :KK3:

Ayy aşkolsun canım nazar değemezmi yani bana belki güzellliğime değmiştir bellimi olur:KK9::KK34:Allah korusun nazardan hepimizi:nazar:
aman da aman :KK3: tü tü maşallah :nazar: amin canım... laf aramızda güzel bir hanım mısın merak ettim şimdi :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

canım kusura bakma sakın.ben çalşıyorum iş yerinden fazla giremiyorum hep akşamları girebiliyorum,ondada çok girince eşim istiyor o yüzden çok acele acele okuyup yazmaya çalışıyorum,yenilerede hep yazmaya çalışırım ama hepisine yetişemiyorum işte :18: yalnış anlama tatlım.sonuçta bizde günün birinde burda yeniydik ilk yazılarımız oldu hep cevap bekledik.ALLAH RAZI OLSUN biizm yeşil_87 den bizim yerimizide doldurup herkese cevap vermeye çalışıyor.

Şimdi canım sende prolaktin yüksekmiş.Ahhh ben ne çektim o prolaktinden dostinexle düşürüyorum diğer ay yine yükseliyor, emarda çektirdim bir şey çıkmadı. ,enson doktorumda dostinex in düşüklere sebeb olduğunuu söyledi.kullanırken korunmamızı istemişti.ama korunsam ne yazar korunmadığım ay prolaktin yine yükseliyor,en sonunda baktım bu böyle olmayacak son kutumu kullandım sonra iyice araştırıp hayıt hapı agnucastona başladım 3 ay kullandım. agnucaston prolaktinimi dengede tuttu yani yükselmesini engelledi.agnucaston + metformin kullandım,bitkisel kullandımı diye sormuşsun evet hayıt hapı bitkisel .
oyy oyy kimler gelmiş..
aynen cvr bazen bende acele acele cevap vermeye çalışıyorum.. çok iyi anlıyorum.. bu topik güzel ya .. çok seviyorum burayı .. okulda lab. da bile bi fırsat bulduğumda buraya akıyorum...
filiz için yazmışsın ya umarım görür cevabını.. seninde zor günlerin geride kaldı çok şükür..
cvr senden özel bir ricam olacak hamile olanların duası kabul görürmüş.. benim kız kardeşim ygs ye girecek ona dua eder misin ? öyle içimden yazmak geldi..

online gördüm canım seni nasılsın ? bir de canım göğüs uçların acıyordu nasıl oldun ? tuncssdan haberin var mı face den falan görüyorsun ya ondan sordum yine eğleniyor mu yoksa kerata

canım benim boyum 1,65 doktorum taktı benım kıloma zayıfla dedı bende 3-5 kılo versem iyi olur dedi 55 yada 57 olursam belkı düzenli yumurtlarmısım pkoda kılo cok önemliymişş görüneşe göre kılo yok ama göbek var onuda erıt ogle gel dedı söylediğim herkse bana gülüyorr senın neren kılollu diye ne 80-100 kılodakı insanlar hamıle kalıyorda sen niye kalamıyorsun diyorlarr işte öyle canım ama ben doktorumu değiştircem canım çünkü çok yavaş işlerletti beni bu doktorrr ben daha önce 1kez klomen kullandım ama yumurtalıklarım cvp vermedi dedi yine klomen verdi ve günde 1tane 7gün içtim dozunu yükseltmesi yada günde 2iç demesi gerekiyordu oyle yapmadı başından atargibi git zayıfla gel dedı bana deli doktorr :KK36::KK36: sende kılo yok canım boyuna göre normall bence

canım senin doktorun kafayı yemiş galiba :KK1: yahu boyum 1,65 diyorsun kilom 60 gayet normal bir kilo ben şimdi kilo aldım boyum 1,61 falan kilomda 60 beş kilo vermem lazım yani boyumla kilom arasında 5 fark olunca gayet hoş oluyor ve normal eğer 50 kiloya düşsem hortlak gibi oluyor suratım bence metformin kullanmıyormuydun sen o düzenler senin bence yumurtlamanı :44:

amin canm inşallah.evet yiğithan da güzel.canm sende adet bekliyosun sanırım.benmde hamilelik belirtim göğüs hassasiyeti acımasıydı tatlım inşallah sennde öyle olur.

evet cnm bekliyorum dün ucu çok acıyordu sol tarafım ama şimdi ucunda acı yok sadece göğüslerim acıyor bakalım cnm hayırlısı saolasın

gyaman aynen canım işte ben sana göğüs ucu belirtisini yazmasaydım bile sen zaten beyinde umutlanmışsın mümkünmü umutlanmamak zaten umut olmasa yaşayamayız .biz ne kadar konuşsakta veya konuşmasakta sonuç hiç bir zaman değişmeyecek,dolayısıyla çok haklısın insanın elimde değil canım hayı

canım sen bu bebeği anlattıkça gözlerim doluyor zaten çok duygusalım,Allahım avatarındaki gibi bir bebek nasip etsin sana:KK16:

umutsuz olsak nasıl yaşıycaz dimi her ay mutlaka bir şeyden umutlanıyoruz ama ilk zamanlarki gibi değil o zaman çok yıpratırdım kendimi şimdi daha sakinim
bebek konusuna gelince de insan o bebeğe bakarken kendi bebeğini hayal edyor Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın çok tşk ederim güzel dileğin için aminn :KK54:

Yani hemde ne ballı olurlar:KK1:Gözümüzden sakınırız eminim çünkü kolaylıkla sahip olamıyoruz.Allah yardımcımız olsun:KK16:

Yürümek en iyisi canım.Ben bir şey merak ediyorum.Bende hemen hemen hergün koşu bandında yürüyorum genelde akşama doğru oluyor bu.Acaba sabahlarımı yürüsem yani hangi saatlerde daha çok kalori yakılıyordur.Fark edermi?:KK8:

ballı lokma tatlılarııı :KK1::KK1:
yürümek evet en iyi ama önemli olan sabah uyandığın zaman kahvaltını yapmadan spor yapmak bol su içip. saat on gibi yürüyüşe çıkıyorum 45 dk yada 1 saat sürüyor elimde su şişesi bol bol su içip yürüyorum ve ev gelince hemen kahvaltıyı hazırlıyorum en önemli nokta bu kahvaltı yapmadan spor yapmak :KK34:

canım orada Qute yazan kısımları silmen gerekiyordu ondan kaynaklanmış.. olsun ben eklerimm.. :KK3:

aman da aman :KK3: tü tü maşallah :nazar: amin canım... laf aramızda güzel bir hanım mısın merak ettim şimdi :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

oyy oyy kimler gelmiş..
aynen cvr bazen bende acele acele cevap vermeye çalışıyorum.. çok iyi anlıyorum.. bu topik güzel ya .. çok seviyorum burayı .. okulda lab. da bile bi fırsat bulduğumda buraya akıyorum...
filiz için yazmışsın ya umarım görür cevabını.. seninde zor günlerin geride kaldı çok şükür..
cvr senden özel bir ricam olacak hamile olanların duası kabul görürmüş.. benim kız kardeşim ygs ye girecek ona dua eder misin ? öyle içimden yazmak geldi..
aynen canım yaa öyle seviyorumki sizleri acayip alıştım resmen özlüyorum konuşmayı .ve nedense hiç bir topikte burdaki lezzeti alamıyorum.

tabi dua ederim canım benim sen hiç merak etme hemde en içten şekilde.:KK16:

online gördüm canım seni nasılsın ? bir de canım göğüs uçların acıyordu nasıl oldun ? tuncssdan haberin var mı face den falan görüyorsun ya ondan sordum yine eğleniyor mu yoksa kerata

ya yok tatlım dün vardı acı bugün yok ucunda tabi göğsümde var
tuncss sanırım ailesiyle annesi babası falan alışveriş merkezinde geziniyordu yine bakıyım gerçi açmadım bugün pek facei :)

Son düzenleme:

oyy oyy kimler gelmiş..
Yani kendimi övmeyi sevmem ama yüzüme bakılmıcak gibi değilim:KK9:Şaka bi tarafada güzellik iyide kader güzelliğide olsun yanında:KK34:
canım senin doktorun kafayı yemiş galiba :KK1: yahu boyum 1,65 diyorsun kilom 60 gayet normal bir kilo ben şimdi kilo aldım boyum 1,61 falan kilomda 60 beş kilo vermem lazım yani boyumla kilom arasında 5 fark olunca gayet hoş oluyor ve normal eğer 50 kiloya düşsem hortlak gibi oluyor suratım bence metformin kullanmıyormuydun sen o düzenler senin bence yumurtlamanı :44:

evet cnm bekliyorum dün ucu çok acıyordu sol tarafım ama şimdi ucunda acı yok sadece göğüslerim acıyor bakalım cnm hayırlısı saolasın

umutsuz olsak nasıl yaşıycaz dimi her ay mutlaka bir şeyden umutlanıyoruz ama ilk zamanlarki gibi değil o zaman çok yıpratırdım kendimi şimdi daha sakinim
bebek konusuna gelince de insan o bebeğe bakarken kendi bebeğini hayal edyor Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın çok tşk ederim güzel dileğin için aminn :KK54:

yürümek evet en iyi ama önemli olan sabah uyandığın zaman kahvaltını yapmadan spor yapmak bol su içip. saat on gibi yürüyüşe çıkıyorum 45 dk yada 1 saat sürüyor elimde su şişesi bol bol su içip yürüyorum ve ev gelince hemen kahvaltıyı hazırlıyorum en önemli nokta bu kahvaltı yapmadan spor yapmak :KK34:

Hımm bende deneyim bakalım ozaman daha hızlanır belkide vermem:KK8:.Doktoru için demişsinde arkadaşa bencede kilosu çok iyi doktorun hala ver demesi çok saçma.Byuna göre normal tabi katılıyorum sana:KK42::KK34:

oyy oyy kimler gelmiş..
Yani kendimi övmeyi sevmem ama yüzüme bakılmıcak gibi değilim:KK9:Şaka bi tarafada güzellik iyide kader güzelliğide olsun yanında:KK34:

Hımm bende deneyim bakalım ozaman daha hızlanır belkide vermem:KK8:.Doktoru için demişsinde arkadaşa bencede kilosu çok iyi doktorun hala ver demesi çok saçma.Byuna göre normal tabi katılıyorum sana:KK42::KK34:

canım geçmişti o ya:KK43:
salı günü çekti çizgiyi o gün çatlamış yani.
3 gün 72 saat geçiyor üstünden ben artık bi bardak su içerim bunun üstüne:)
anladım canım hayırlısı o zaman 2-3 gün öncesinde olduysa yine tutar yoksa diğer ay dikkat edersin...

bu benim kararımmı yani göbekten istesem vururmu doktor
zaten karından kendi yaptı doktor bana bu iğneyi ben karışmadım diğerini kalçadan yapmıştı pregnly o çok yakmıştı...

Peki adet görüyor olman yumurtanın çatladığı anlamına gelmiyor mu? bebek için o ilaçları mı kullanmak gerekiyor? son olarak adeti düzensiz olanlar için hamilelik şansı değişir mi? çok sordum ama sizler tecrübelisiniz :26:
yumurta çatlamasa da ne yazıkki kanama olabiliyor...
bebek için ben sadece gilifor içiyorum sabah akşam ama yeterli gelmezse yumurta geliştiricilerde buna eklenecek...
adet düzensizse yumurtlama da ya olmuyordur ya da geç oluyordur elbette bu durumda hamile kalmak için tedavi şart...

:KK9::KK9: :KK76: ay evet stres yapıyormuşummm:21: bugun okulda tam cocukları da sınav yapıyorum sınıfta gezınemedım bıle bı agrı gırdı kı. hemen hemşireden agrı kesıcı ıstedım, meger benımkı gelıyormuş:KK1::KK1: sımdı baktım da hersey normale donmuş.yarın doktora gıdecektım gıtmem artık. bicim bu ay rahım fılmı cekılecegım ışte.regl olmamı beklıyordum.
sımdı doktorumu aradım da ıkı kez ulaşamadım,ara benı regl olunca demıştı gun verecektı fılm ıcın. Sımdı rahım fılmıne yanlış bılmıyorsam regl bıttıkten 5 gun sonra mı gıdılıyor yoksa o beş gun ıcınde mı gıdıyoruz? :44:
ayyy canım çok sevindim hayırlısı ...bana adet 9. günüme randövu verdiler yani bitimindeki 5 güne verilebiliyor canım.....
4 gün sürüyor benim 9. gün çekildi filmim... zaten o güne sen karar veremezsinki doktorun diyecek sen adetliyken doktoru arayacaksın canım....

anladım canım .. benim toplam döngüm 49 bu ay .. büyük ihtimal böyle 35.gününde yumurtam çatladı.. 2-3 nisan da adet olurum inşallah.. 49 gün bile ne güzel gerçekten yılda 3-4 kere adet olurdum önceleri :2: inşallah metformin herkesinde benim de yüzümü güldürür..
inşallah canım...hepimizin ...:KK9:
bu arada resmine bayıldım :)

haklısın canım çok acele ettim çok strese girdim bu aay hemen adet olayımda yenı aya geçeyim dedim ama yanlış yaptım kendımı bilmem lazım ne zaman adet oluyorum ne zaman yumurtluyorum ilçsız diyee neyse daha içmem birtaneden bişey olmaz yaa dimi içmiyeyim daha zaten 45gününe kadar olmazsam doktora giderim olursamda adet bitimi giderim artk:KK17::KK17:
canım ilacı içtiğin için devam etmen gerekebilir bünye iyice şaşırır sonra....ama sen bilirsin sana bırakıyorum dediğin gibi de yapabilirsin.......

yine ben geldim sen kaçtın :))
canım tuncs u bende merak ediyorum....
hayırdır inşallah bi de aşılama tedavisi görecekti bu ay tuncss...

canım batma ani harekette kramp gibi hissetme ve kasık ağrısı çok fazla oluyor,özellikle batma.
bende bu ay bunlar var canım... neyse yakında belli olur ne olduğu....
yaklaşık 5 gün oluyor yumurtam çatlayalı... :KK9: herşeyin hayırlısı...kafam öyle dolu ki bişey düşünecek halim kalmadı :44: dua ediyorum sadece hepimiz için...

Allah iyi etsin canım sevindim işe yaramasına:KK16::KK34:

Allah kolaylık versin canım.Bugün eşimle çarşıdaydık nasıl yağmur bastırdı bir anda.Bu hafta içide bende gün var.Bende öyle cam kirlendimi dayanamam silerim hemen.Biz hanımların işi bitmez:KK1::KK31:

sağol canım hepimizi....
bu arada ben cam silmeyi hiç sevmem her işi desinler bana yapayım ama cam demesinler evlenince mecbur kaldım silmeye :KK50: neyse temiz oldular bide panjur var beyaz esas onlar çok kirlenmiş....

keşke buraya da yağmur gelse...
gerçekten biz ev kadınlarını maaşa bağlamaları gerekli...hatta çalışan ev kadınlarına çift maaş :))

anladım canım tşk ederım cevabın ıcın benım prolaktınım cok yuksek deılmıs 57 de ole dedı doktorum dostınex 2 aydır kullanıyorum suan hala devam bende sütü patolojıye yolladım temız cıktı ılk geldıgınde ne oldugunu bılemedım cok korktum maalesef basımıza aılede ole bır olay gelmedıgı ıcın anlamadık korkkuma patolojıye bıle yollattım :) allahıma sukurler olsun temız cıktı genel cerraha kontrolde oldum yaşımdan dolayı mamagrofıde cekmedıler.anlıyacagın suan ıcın doktorum prolaktının dusmustur dıyor ..ama gel gorki pko yenemıyorum 3 aydır yumurtalarım buyumedı buyudu catlamadı klomen ıgne falan fılan anlıyacagın hıcbır ıse yaramadı rahım duvarımda ınceymıs hamılelık olsada tutunamaz dıyor doktor suan ıcın gunluk ıgnelere gecelım dıyor ama burdakı butun kızlar metorfını kullanmıs gebe kalmıs ınsallah doktorum verır kullanmak ıstıyorum hayıt hapını aktardanmı alıcamm sogan kuru kullanmaktan korkuyorum prolaktın ıcın acıkcası aslında kullansam ıyı olur cunku ıltıhapda cok fazla var anlıyacagın benımde durumum böylee

X