Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hmm o zaman bıttıkten sonrakı 5 gun ıcınde dıyebılırız? :44: hemencık cevap gelse de randevu alsam ona gore:KK9:

evet canım bende 5. günü çektirmiştim daha doğrusu dr kanamanın kesildiği zaman gel demişti çünki yumurtlama olmadan çekilmesigerekiyo rahim kanallarına ilaç gönderiyolar çünki :) inşallah hayırlısı ile çektirirsin canım...

ben çıkıyorum kızlarrr hepinize iyi akşamlar çok yorumdum bugun gidip bi dinleneyimmm öptüm hepinizi yarın grss:KK16::KK16:
sana da canım iyi akşamlar.. :KK16:

Kızlar bendede kılo 75 boy 1 60 51 kg olmam lazımmıs 60 ken kendılıgımden olmaya baslamıstım salak gıbı kılo aldım hepten kesıldı:26:
pınar canım pko için vücut kitle oranı gerek.. yani ( bel bölge çevresi/kalça çevresi ) bunu bir hesapla bakalım bu oranın 0.8 den küçük olması gerekiyor.. eğer büyük ise pko nun dirençli olduğunu gösterir..

pınar canım önceki sayfa da yayınladım bir listemiz var bilgileirni yazarsan seni ekleyeyim

link burada http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2894.html

ilginç gerçekten, ama yağlı göbekler engel oluyor diye duymuştum evet, maalesef bende de var ondan, nasıl erir bilmem, gerçi doktor bana zayıfla filan demedi, git , olmazsa 4-5 ay sonra gel dedi. bakalım hayırlısı artık.. bence senin de normal kilon. ama her zaman için fit olmak iyidir , keşke ben de verebilsem biraz. :KK34: ne zamandır bebek istiyorsunuz? klomen filan hiç bilmiyorum ben , soğan suyu içiyorum şimdilik :KK1:

vesdeniz seni de listeye ekleyelim istersen canım.. birbirimizi buradan takip ediyoruz.. listemiizn güncel hali http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2894.html linkte.. formatında bilgilerini bana yollarsaan eklerim hemenn .. cumartesi yayınlanma günü..

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız.ben çok sık giremiyorum bil.başında fazla durunca başım ağrıyo hemen oyüzden geçmişi okuyamıyorum girdiğimdede.umarım herkes iyidir.bizim bugün kontrolümüz vardı bebişimiz iyiymiş çok şükür.cinsiyetini de öğrendik oğluşumuz olacak Allah'ın izniyle.biz kız hissediyoduk öyle sevmeye başlamıştık bile erkekmiş.hayırlısı olsun hiç farketmez cinsiyeti yeterki sağlıklı olsun.hiç isim düşünmedik daha önce hiç aklımızda da bişey yok hoşunuza giden isimler varsa yazın bana.ben erkek ismi olarak kayra ismini beğenirdim ama onuda kuzenim verdi.ben çok kararsız biriyim zaten doğuma kadar karar veremezsem şaşırmam yani.

neyse siz napıyosunuz?bicim,123m moreliniz nasıl daha iyisinizdir inşallah.

cvr,bebişin nasıl kalp atışlarını duydun mu?

busmai,sen nasılsın bebişin nasıl.bebişinn cinsiyeti neydi unuttum.tetanoz aşımı nisan 15gibi olcakmışım inşallah ateş felan yapmaz bende.

yeşil,tuncs,bahar,ecrin,bubenimişte,gyaman sizler nasılsınız?

123canm bana herkesin durumunu özetlesene yine:)

selam tatlım pek bi değişiklik yok geçen yazdıklarımdan bu yana.
hamile arkadaşlarımız

biricik(uzun zamandır oda gelmiyor gerçi),busmai,cvr,yasmin bebkleri hep iyi durumda şükür cvr yeni kalp atışlarını dinledi.er-ca da hamile ama bir kez yazdı ondan haber kesildi.
ben,gyaman,biçim ve yeşil adet bekliyoruz ilginçtirki hepimizin adeti gelecek hafta olacak.inşallah ben biçim ve gyamn adet olmayız inşallahhhhh.
ecrinin hala yumurtası çatlamadı sanırımmm, ve bundan dolayı morali bozuk.
bubenimistenin bütün testleri iyi çıkmış düşükle alakalı testler.bir testi kalmış pıhtılaşma ile ilgili...sanırım ama oda dinlenme sürecine girecek.

yok son 2 adetim böyle oldu ben gününde adet olurdum.Geçen ay doktora gittiğimde yumurtalıklarımda pko belirtisi gördü işte. Tüylenme bu sene başladı fena halde göbek ve bacaklarımın iç kısımlarında tüylenme var.Şimdi bu ila.lar furtual gibimi acaba hormon testinde dediğiniz gibi kendi hormon dengem çıkar dimi ilacın etkisiyle başka bişi çıkmaz?Çok gerildim adet olamıyorum diye sinirliyim sürekli artık olmam lazım ama belirti adına hiç bir şey yok o yüzden gidemiyorum doktora tekrar

hamile olmayasın.bekar mıydın yoksaa.

maşallah herkesin de oğlu oluyor canım oğlanlar arttı benimde gönlümde kız var ama sağlıklı olsunlar da inşallah ben de bir gün bu duyguyu tadacağım....
:nazar:.

biçim Allah günah yazmasın sağlıklı olsunda ne yalan söyleyeyim bir kızım olsun o kadar istiyorumkiiii.

anladım teşekkür ederim yardımın oldu çok canım kafayı yiycem eşime de diyemiyorum bişey zaten geç geliyor ağrı muhabbeti yapmak istemiyorum....
içim içimi yiyor... hiç geçmezse kontrole giderim sağol tekrar
:nazar::KK1: öpüyorum seni ve miniğini....

sorma tatlım ya geçen hafta 4-5 bıçak ağrısı yarabbim ölecem sandım acaba dış gebelikmi oluştu filan demeye başladım ağrıdan geçti şükürr.bu haftada 4-5 gündür karnımda ağrılar var sanki adet olacakmışım gibi ama gelen giden yok ki adetim daha gelecek hafta şimdiden bu ağrılar neyin nesi bilemedim.bende bu tarz ağrılar hiç olmazdı sadece gergin sinirli olurdumm.

Rahım fılmı cektıren arkadaslar, ne zaman fılm cekılmeye gıdılır? :44:

adet bitiyor ya 7. gün.ondan sonraki 4-5 gün içinde yapılıyor rahim filmi.

canım iltihap için bir şey vermedi mi doktorun ? soğan kürü rahmi köklü olarak temizler.. yapanlar adet olduklarında küçük küçük et parçacıkları bile görmüştü.. ben şu an metformin kullanıyorum ilaç aldığım için yapmamayım dedim kendimce.. ama yapanlar var..
prolaktinin yüksekse tsh t3 t4 hormonlarına baktırmanı tavsiye ederim..

canm vermedı dokor klomen kullandıgım ıcın bıde prolaktın ıcın kullanıyorum ayrıca bır hap daha kullanıyorum oda rahım duvarımı kalınlastırıyor içip içip duruyorum hap tsh baktırdım hepsı normal sadece prolaktınım yuksektı sogan kurunu denıycem acaıp ıltıhap var cunku soledım doktora ama bu ay bebek olmazsa verıcem dedı $umursamaz.gif

Yok bekarım hamilelik olayı yok:KK14: Dokor hiç ilaç vermedi adet ol gel dedi ama ben olamıyorum işte hala acaba yenidenmi gitsemki bilemedim son adet tarihim 27 ocaktı:26:

evet canım bende 5. günü çektirmiştim daha doğrusu dr kanamanın kesildiği zaman gel demişti çünki yumurtlama olmadan çekilmesigerekiyo rahim kanallarına ilaç gönderiyolar çünki :) inşallah hayırlısı ile çektirirsin canım...
teşekkür ederim canım,inş.

tamam canım,teşekkur ederım.Yarın randevumu ayarlayım o zaman :KK54:

tahmin etmiştim canım gelmediğini.ne habar tatlımmm.bak özetleme yaptım bngl33 nasıl omuş kaçırdığım bişeyler var mı sence:KK1::KK1::KK1:
123m canım şu an mesleğini diyemiyorum ama sen ajan ya da gazeteci olmalıydın .. gün gün senden almak gerek haberleri.. diğer mail işi ise doktor ciddi anlamda yoğun bir doktor maili görürse cevap veriri bundan şüphem yok çünkü.. nette o doktora tüp baba demeye başlamışlar haberleini takip ediyorum özelden istersen ismini yazayım sana :KK3:

canm vermedı dokor klomen kullandıgım ıcın bıde prolaktın ıcın kullanıyorum ayrıca bır hap daha kullanıyorum oda rahım duvarımı kalınlastırıyor içip içip duruyorum hap tsh baktırdım hepsı normal sadece prolaktınım yuksektı sogan kurunu denıycem acaıp ıltıhap var cunku soledım doktora ama bu ay bebek olmazsa verıcem dedı Eki Görüntüle 379492
filiz canım çok hap kullnıyorsun Rabbim şifasını verir inşallah.. du bi tam anlayamadım 1. klomen 2. prolaktin (bunun için ne kullanıyorsun ?)3. rahim duvarı için kalınlaştırmak demişsin rahim duvarın ince mi senin ? sık mı adet oluyorsun ?

Yok bekarım hamilelik olayı yok:KK14: Dokor hiç ilaç vermedi adet ol gel dedi ama ben olamıyorum işte hala acaba yenidenmi gitsemki bilemedim son adet tarihim 27 ocaktı:26:

merhaba ,
daha önce bu topikte karşılaşmıydık canım sanki hatırlıyor gibiyim seni ? öğrenci miydin ? adet olmaıyorsan duphastona başla .. doktora gitsen de ya duphaston verir ya da tarlusal.. adetini getirir sonrasında hormon testi yaptırısın .. bu arada bende bekarım :KK16:

Bngl canim oğlun oluyormuş ne guzel cok sevindim:KK66:
Bende kiz hissediyordum ama benimde oğlum olacak
Tetanoz aşısı icin beni de 24 Nisan'da cagirdilar ama 23.
Haftaya denk geliyor sanki biraz gec gibi geldi bana
Nasil gidiyor hamilelik canim

saol canm senndemi oğliş olcak herkesin erkek gerçekten.hayırlısı olsun.sen isim düşündünmü?ben nisan 15te olursam aşımı 18.haftam felan olacak sanırım.hamileliğim iyi çok şükür canm ya bi sıkıntım yok.sennki nasıl gidiyo.öptm.

valla uzun zamandır kendimi dinlemiyorum bişiler hissetsemde regli belirtileri olduğunu biliyorum bu çok değişik bu yazıyı yazarken bile dokundum sol göğsüme çok acıdı hayatımda göğüs ucumun acıdığını bilmem böylede olunca insan acaba demeden duramıyor :)

maşalllahh oğluşunaaa :nazar::nazar: çok sevindim adına canım ya ne güzel sağlıklaa kucağna almayı nasip eder rabbim inşallahh
teyzemin kızının oğuluna kayra koydular benim arkaaşın oğlunada yiğithan şimdi kayra meşhur herkes o ismi koyuyor

canım ateş olayın ilgimi çekti nasıl 36 dereceydi ya benimde 36,4 sürekli çok düşük diyorum hamile değilimdir ama sen 36 diyosun :44::44: normalde ateşin kaçtır çokmu düşük

amin canm inşallah.evet yiğithan da güzel.canm sende adet bekliyosun sanırım.benmde hamilelik belirtim göğüs hassasiyeti acımasıydı tatlım inşallah sennde öyle olur.

Merhaba canım nasılsın sohbetler koyu güzel geçmiş yine:KK9:Duygusal olduğumuz için herhalde .Stres olunca her hastalığıda getiriyor zaten oyüzden çok stresli olmamak lazım keşke elimizde olsa dimi:KK1:Bendede bir yorgunluk halsizlik bugün dışardaydım eşim nazara gelmişsin sen dedi okudu esneye esneye bir hal oldum:18:Çok kalamıcam bugün topikte çıkarım birazdan kib görüşürüz canım:KK16::KK54:

İyi edersin canım gezmek kafanı dağıtır oraya gitmişken gez bari eğer yolun düşerse panorama 1453 e uğra biz gezmeye gitmiştik orayada uğradık çok güzeldi:KK34:İnşallah gezmen sana uğur getirir ve bebeğinle dönersin inşallah hayırlısıyla:KK16::KK34:

Bende sorucaktım Bicimede çekindim sormaya sen öncelikli davrandın:KK1:

Allah kolaylık versin canım kolay değil tabiki yaz günleri daha zor oluyor.Balkondamı yapsak ütüleri napsak:KK9:Ben hergün yapmıyrum ütü biriktirp öyle yapıyorum.:KK31:

Allah hepimize nasip eder inşallah:KK16:

Allah iyilik versin canım.Evet canım zor olabilir ama sonundada sen rahat edeceksen buna değer değilmi:KK34:

:nazar:Allah bağışlasın canım darısıda sağlıkla kucağına almana inşallah:KK16::KK49::emir_bebek:

Hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir:KK16::KK49:

Canım çok sevindim Allah iyilik versin sağlıklı hayırlı olsunda cinsiyeti farketmez bencede:nazar::emir_bebek:.Bende aynen devam aynı şeyler değişiklik yok:KK1:Sende iyisindir inşallah.Kendine ve bebeğine iyi bak. Allah'a emanet ol:KK16::KK3:

Allah hayırlı etsin canım önemli olan sağlıklı olması.Sağlıklı doğumlar dilerim.:KK16::KK34:

canım hamilesin galba :) bi an önce test yaptır tamam mı sakın erteleme bizim bebeklerimiz olsa bile narin ve gözde oluyolar sonuçta zorla hamile kalıyoz tedbiri almamız lazım yoksa bile kafana takmazsın ama varsa bence erkenden öğren ki bence var :KK52:

iyiyim canım inşah yeniden hamile kalmayı bekliyorum :) sen nasılsın oğlun olucak mış heral inşallah hayırlı ve sağlıklı bi evlat olur tatlım bize dua et :KK16:

canım öncelikle sabır ve moral önemli inanıcaksın hamile kalıvcana yada bu hastalığı yenecene sonrasında metmorfin derim :nazar:

saol tatlım sende Allah'a emanet ol.

maşallah herkesin de oğlu oluyor canım oğlanlar arttı benimde gönlümde kız var ama sağlıklı olsunlar da inşallah ben de bir gün bu duyguyu tadacağım....
:nazar:

maşallah canım ya çok sevindim....
ben nisan sonu gibi baktıracağım rahmime laparoskopi düşünüyorum kesin anlaşılıyormuş... sonra da gerekli görülen operasyon ardından da 3 ay rahmin iyileşmesini beklemek kalacak.... ben inşallah bu yılın sonlarına doğru hamile kalabilirim :))

canım maşallah oğluna....
:nazar:
hep oğlan haberleri geldi...

evet canm herkesin oğluşu oluyo.bizim gönlümüzdeki kızdı ama tabiki hayırlısı sağlıklı olsunlarda inşallah.Allah'ın izniyle sende yaşıcaksın canm bu duyguyu.

canım adetten 12-13 gün önceki ilk belirtim GÖĞÜS UCU ağrısyıdı.hatta arada tek göğüste ağrıyabiliyordu.sonra sık idrara çıkma acayip derecede ekşi yeme isteği,sık idrara çıkma ,ateş basması,baş ağrısı ,sürekli uyku hali.

evet canım duydum çok güzeldi.Ay bende senin gibi o günlere gelebilecekmiyim arkadaşım 1 ay sonra gel dedi,nasıl geçecek zaman? oğlun olacakmış Allah hayırlı evlat eylesin canım benim.

Allah'ın izniyle göreceksin canm merak etme maşallah kalp atışınıda duymuşsun.banada kalp atışından sonraki 1ay geçmek bilmemişti ama sonraki aylar çabuk geçiyo inan.Allah hepimizin bebşini hayırlı eylesin inşallah.

tamam canım .. bende bu topik sayesnde tecrübe kazandım çoğu.. çünkü topikte tedavi gören sonuç alan ve her birimizin farkl doktorları var.. sana da tavsiye ederim.. ne zaman doktora gideceksin ?

anladım busmai.. o arkadaşımın davranışından sonra daha kimseye de anlatmadım.. iyi ki bu topiği bulmuşum kimseye anlatmama gerek kalmıyor.. ne varsa ne yoksa burada anlatıyorum pkolu hanımlar en iyi beni anlıyor..

tam kişiye sormuşsun bngl33 123m hemen özetler sana .. ben de aynı okul ev arası mekik dokuyorum.. oğluşun olacak emi ne güzel.. nedendirbilmem ben de kız olacak gibi hissediyordum.. eee şimdi isim telaşına girersiniz:KK16:

hemen metformine başla derim canım..

evet gelmiyorsun daha bahar topiğe.. nazardan her şey olur.. derler ya kız neyini nazar ettiler bende merak ettim neyini nazar ettiler.. :KK9:

canım bence stres ediyorsun.. ben duphastonla söktürürdüm o da kuvvetli söküyor.. tarlusalı hiç denemedim ama iyi biliyorum onu da.. şaşırdım durumuna.. :2: yarın mı gideceksin doktora?

yesil bunu çok beğendi... bicim şimdi hangi gün adet olacaksın ? benimki 2si ya da 3 de gelir nisanın...

lepi her insanda yan etkiisni göstermez.. sen de göstermemisnin nedeni düşük dozla başladığındandır.. ben artist gibi ilk günden sabah akşam 850mg metformini almaya başlamıştım ölüyorum sandım onu diyebilirim. sonra bırakmıştım bir doktora sordum dozu azaltarak başlamamı önerdi.. sonra alıştım şimdi var mmı yok mu hayatım da belli değil..7 gün sonra sende normal doza geçersin...

sana da günaydın ecrincim.. hadi hayırlı olsun ateş tablon..

123m özetlemiş canm saolsun.bundan sonra herşeyi ona sorcam:)hiç oğluşum olacak gibi hissetmiyodum şaşırdım hiç aklımda isim yok ben telaşa girdim şimdiden çünkü biliyorum kendimi çok kararsızımdır.

selam tatlım pek bi değişiklik yok geçen yazdıklarımdan bu yana.
hamile arkadaşlarımız

biricik(uzun zamandır oda gelmiyor gerçi),busmai,cvr,yasmin bebkleri hep iyi durumda şükür cvr yeni kalp atışlarını dinledi.er-ca da hamile ama bir kez yazdı ondan haber kesildi.
ben,gyaman,biçim ve yeşil adet bekliyoruz ilginçtirki hepimizin adeti gelecek hafta olacak.inşallah ben biçim ve gyamn adet olmayız inşallahhhhh.
ecrinin hala yumurtası çatlamadı sanırımmm, ve bundan dolayı morali bozuk.
bubenimistenin bütün testleri iyi çıkmış düşükle alakalı testler.bir testi kalmış pıhtılaşma ile ilgili...sanırım ama oda dinlenme sürecine girecek.

hamile olmayasın.bekar mıydın yoksaa.

biçim Allah günah yazmasın sağlıklı olsunda ne yalan söyleyeyim bir kızım olsun o kadar istiyorumkiiii.

sorma tatlım ya geçen hafta 4-5 bıçak ağrısı yarabbim ölecem sandım acaba dış gebelikmi oluştu filan demeye başladım ağrıdan geçti şükürr.bu haftada 4-5 gündür karnımda ağrılar var sanki adet olacakmışım gibi ama gelen giden yok ki adetim daha gelecek hafta şimdiden bu ağrılar neyin nesi bilemedim.bende bu tarz ağrılar hiç olmazdı sadece gergin sinirli olurdumm.

canm benm yine ne güzel özetlemişsinya.

oğluşun ve sen nasılsın tatlım ? nasıl gidiyor hamilelik ?

iyiyiz canm çok şükür yarın misafirim varda okuldan gelince eşimle temizlik yaptık biraz yoruldum biraz dinlendim şimdide pasta börek yapıcam.öff ne yorucu iş çok şükür eşim çok yardımcı oluyo bana.

123m canım şu an mesleğini diyemiyorum ama sen ajan ya da gazeteci olmalıydın .. gün gün senden almak gerek haberleri.. diğer mail işi ise doktor ciddi anlamda yoğun bir doktor maili görürse cevap veriri bundan şüphem yok çünkü.. nette o doktora tüp baba demeye başlamışlar haberleini takip ediyorum özelden istersen ismini yazayım sana :KK3:

filiz canım çok hap kullnıyorsun Rabbim şifasını verir inşallah.. du bi tam anlayamadım 1. klomen 2. prolaktin (bunun için ne kullanıyorsun ?)3. rahim duvarı için kalınlaştırmak demişsin rahim duvarın ince mi senin ? sık mı adet oluyorsun ?

canımcım evet cok kullanıyorum ınsallah verır tek temennımız zaten ..evet canım klomen olıvtre ıgne oldum 2 ay denedık olmadı.. prolaktınım yuksek onun ıcınde dostınex kullanıyorum... 3süde rahım duvarım ınce oldugu ıcın gebelık tutması ıcın doktorum estrofem kullanmamı söledı tatlım kısaca böle

iyiyiz canm çok şükür yarın misafirim varda okuldan gelince eşimle temizlik yaptık biraz yoruldum biraz dinlendim şimdide pasta börek yapıcam.öff ne yorucu iş çok şükür eşim çok yardımcı oluyo bana.
bende diyordum bu kız onlne gözüküyor ama neden cevap vermiyor.. meğer geçmişi okuyormuşsun :KK3: bngl33 canım sana sözüm var bebişine bir örgü sözüm vardı.. ozman mavi renklere bakayım.. yazın öreceğim şimdi okul yoğun oluyor tatilde daha rahat olurum.. :KK16: yetiştiririm doğumuna inşallah ..
canımcım evet cok kullanıyorum ınsallah verır tek temennımız zaten ..evet canım klomen olıvtre ıgne oldum 2 ay denedık olmadı.. prolaktınım yuksek onun ıcınde dostınex kullanıyorum... 3süde rahım duvarım ınce oldugu ıcın gebelık tutması ıcın doktorum estrofem kullanmamı söledı tatlım kısaca böle
canım cvr ve bahar da dostinex i kullanıyor.. cvr hamile kaldı hem de daha yeni.. o bunun yanında metformini de kullanıyordu.. ümidini eksik etme senin bebişinin de kulağındadır eli tez zamnada gelecektir inşallah :KK16:

merhaba ,
daha önce bu topikte karşılaşmıydık canım sanki hatırlıyor gibiyim seni ? öğrenci miydin ? adet olmaıyorsan duphastona başla .. doktora gitsen de ya duphaston verir ya da tarlusal.. adetini getirir sonrasında hormon testi yaptırısın .. bu arada bende bekarım :KK16:

merhaba. evet karşılaştık ilaç önermiştiniz sanırm benim yorumumu görmediniz bende hormon testinde bu ilaç yüzünden hormonlar farklı çıkarmı diye sormuştum. Bu ilaç furtual gibi birşeymi acaba? Kaç gün kullanılıyor biraz bilgi verirmisiniz. Doktor ilaç vermedi bana sadece adet ol gel dediği için bende ilaç alımında tereddütte kaldım:26: ama ilaçsız adet olacağımı sanmıyorum belirti falan yok çünkü:KK31:

merhaba. evet karşılaştık ilaç önermiştiniz sanırm benim yorumumu görmediniz bende hormon testinde bu ilaç yüzünden hormonlar farklı çıkarmı diye sormuştum. Bu ilaç furtual gibi birşeymi acaba? Kaç gün kullanılıyor biraz bilgi verirmisiniz. Doktor ilaç vermedi bana sadece adet ol gel dediği için bende ilaç alımında tereddütte kaldım:26: ama ilaçsız adet olacağımı sanmıyorum belirti falan yok çünkü:KK31:

görmemiş olabilrim canım kusura bakma.. bu ilaçdan dolayı hormon değerlerin farklı çıkmaz.. hatta doktorlar adet olmasını beklemez bazı kadınların . duphaston veya farlutal verirler adet oldururlar.. hemen yarın başla o zman.. duphastonu sabah akşam 5 gün tok karına iç.. ilacı bıraktıktan sonra gecikmiş adet old için 3. 4. günler gelir.. rahatlıkla kullanabilrisin..

Son düzenleme:
görmemiş olabilrim canım kusura bakma.. bu ilaçdan dolayı hormon değerlerin farklı çıkmaz.. hatta doktorlar adet olmasını beklemez bazı kadınların . duphaston veya farlutal verirler adet oldururlar.. hemen yarın başla o zman.. duphastonu sabah akşam 5 gün tok karına iç.. ilacı bıraktıktan sonra gecikmiş adet old için 3. 4. günler gelir.. rahatlıkla kullanabilrisin..

çok teşekkür ederim yarın ben başlim dediğiniz gibi ozman bu ilaca:KK42:

bende diyordum bu kız onlne gözüküyor ama neden cevap vermiyor.. meğer geçmişi okuyormuşsun :KK3: bngl33 canım sana sözüm var bebişine bir örgü sözüm vardı.. ozman mavi renklere bakayım.. yazın öreceğim şimdi okul yoğun oluyor tatilde daha rahat olurum.. :KK16: yetiştiririm doğumuna inşallah ..

canım cvr ve bahar da dostinex i kullanıyor.. cvr hamile kaldı hem de daha yeni.. o bunun yanında metformini de kullanıyordu.. ümidini eksik etme senin bebişinin de kulağındadır eli tez zamnada gelecektir inşallah :KK16:

canımm ınsallah yaaa agzındAN Bal damlıo valla Eki Görüntüle 379581 metformını mutlaka sorucamm vallahı cvr yazılarını goruyorum ama benım yazılarıma burda bı tek sen cvp verıosun yenıyım dıye sanırım Eki Görüntüle 379582 cvr acaba bunun yanında bıtkısel bısey kullanmısmı ki benım yumurtalıgım catlamadı ıgne oldugum halde canım 3 cm oldu ıcıne kanamıs olabılır dedı doktor ondan cok korktum anlıyacagınn Eki Görüntüle 379583

X