Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım alıntı yapmayı unutmuşum.. adetinin gelmesine sevindim.. stres yapma olur mu adet söktürücüler mutlaka söktürür.. 10 gün beklemek gerekli telaşa kapılmak için.. ne geliyorsa başımıza hep stresten rahat ol..çok öpüyorum :KK54:

rahim filmi için de adet bitiminde giidliyor canım bildiğim kadarıyla.. 5 gün sonrası değil

Son düzenleme:
aramıza yeni katılan arkadaşlar pko adına hikayelerimizi paylaşıyoruz her cumartesi günü de yayınlıyoruz.. güncel haline buradan ulaşabilrisiniz..http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2894.html

topiğimize yeni gelen hanımlar sizleri de davet ediyorum...

örnek olarak linki ziyaret edebilirzsiniz benzer bilgileri bana yazıp yollarsanız llisteye eklerim sizleri de...

en son er_ca hamile kaldı.. başka bir değişiklik var mı hanımlar ben hatırlyamadım ya da durumunu güncellemek isteyen ?

canım ben hiç söktürücü kullanmadım 40 günü geçtiğinde dahi.
hem çatlama sonrada olabilir bak benimki 22. gü
nde oldu.
bir defasında kendiliğinden yumurtlasmıştım o taa 28. günde olmuştu hoş çatlamadı ama olsun:)
yani zaten anormal oluyor bizde yumurtlama o yüzden ben bekle derim.
ilaca alıştıkça vücut ister durur habire. ayrıca 13. gün erken keşke 16 17 de falanda gitseydin kontrole.
benim degeçen ay 12. gün bişi yoktu 4 günde olmuşlardı.
bu ay daha da geç oldular mesela.
sabret canım bi 28 29 gün olsun adetten sonra.
ondan sonra başlarsın söktürücüye

Yeşil canım,
bakalım inşallah etkisiz olur yoksa hamile sanır millet valla beni bir de gel anlat nasıl anlatırsan:KK70:

evet çok acele ettim ama pişman oldum 45gününe kadar bekliycem gelmezse adetim gitcem 1tane içtim bişey oılmaz herhalde dimi

canım alıntı yapmayı unutmuşum.. adetinin gelmesine sevindim.. stres yapma olur mu adet söktürücüler mutlaka söktürür.. 10 gün beklemek gerekli telaşa kapılmak için.. ne geliyorsa başımıza hep stresten rahat ol..çok öpüyorum :KK54:

rahim filmi için de adet bitiminde giidliyor canım bildiğim kadarıyla.. 5 gün sonrası değil

sağol canım, ben onu kesın ogreneyım de ona gore randevu alayım.Benım dr.cok yogun oluyor hep ulaşamıyorum ne zaman ıstesem.

kişiden kişiye değişiyor canım benim yumrtam çatladığını gördüm 2 nisan da adet olurum.. yani toplam 49. güne denk geliyor. buna da çok şükür ilaçsız 3 aya gidedi adet olmam.. bicim benden daha iyi gelişmeler gösteriyor inşallah daha da güzel olur.. yavaş yavaş düzene girecek inşallah.. sende bekle derim bundan sonra heemen söktrücüye başlama.. 1 tablet almayla bir şey olmaz..

katılıyorum lepi.. yumrta takibi 12. güün başlıyor normali 14. gün çatlaması ama bizde zor oluyor.. bende bekle derim ecrin..

haklısın canımmm bende kendımı normal insanlar gibi sandım birdennn 45günüme kadar bekelrim gelmezse doktora gidrim bellimi olurrr belkide hamıle jkalırım dimi hata yaptım malesef ama bidaha yapmam

tabi canım eşin bilsin de saat başı bir bardak su getirsin sana...içmenin en kolay yolu bu... su içmek alışkanlık içtikçe içesin gelir...içmezsen vücut aramaz ve tehlikeli olur...
bu gece ilişki olursa şansın var canım 24-48 saat ömrü olan yumurta hücresini yakalama şansın var son dklarında :KK34:

benim 4 ay önce göğüslerimin uçları acıyordu ama hamile değildim... :KK43:(
herkeste belirti farklı benden sana tavsiye çok düşünme gyaman canım sonra işte olmayınca duygusal boşluğa düşüyoruz...ama olursa da çok sevineceğiz az kalmış zaten bırak zamanında belli olsun o zaman sevinelim ya da fazla üzülmeyelim tamam mı?
:KK54: çok koca kafalıyım been hiç söz dinlemiyorrum sinir oldum kendımee çok sabırsızımmm

ama acele etme dedim ben sana içmeye başladıysan da bırakamazsında şimdi... 5 gün içeceksin mecbur...

ben 26. günümde yumurtlayıp 40. günümde regl oluyorum bazen denadir olarak 1 kere oldu 24. günümde yumurtladım ve 38. günümde geçen ay regl oldum elbette bekleyeceksin... bak yeşil daha geç yumurtlaması oldu benden ama bekledi içmedi söktürücü... 45 güne kadar bekle de kendini tanı ne zaman yumurtanın çatladığını bil....belki de çatlamıştır ama sen stres yaptın farketmedin bunu inşallah çatlamıştır diyelim canım adetten sonra mutlaka kontrol ettir...

canım benim 22 martta yumurtlama akıntım başladı ancak yumurta 26 sında çatladı yani ben 9nisan gibi adet olacağım....

göbekten acımıyor canım.... kalçadan çok acıyor yakıyor ilaç....
göbekten vurul....:KK9:

haklısın canım çok acele ettim çok strese girdim bu aay hemen adet olayımda yenı aya geçeyim dedim ama yanlış yaptım kendımı bilmem lazım ne zaman adet oluyorum ne zaman yumurtluyorum ilçsız diyee neyse daha içmem birtaneden bişey olmaz yaa dimi içmiyeyim daha zaten 45gününe kadar olmazsam doktora giderim olursamda adet bitimi giderim artk:KK17::KK17:

Son düzenleme:
aramıza yeni katılan arkadaşlar pko adına hikayelerimizi paylaşıyoruz her cumartesi günü de yayınlıyoruz.. güncel haline buradan ulaşabilrisiniz..http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2894.html

topiğimize yeni gelen hanımlar sizleri de davet ediyorum...

örnek olarak linki ziyaret edebilirzsiniz benzer bilgileri bana yazıp yollarsanız llisteye eklerim sizleri de...

en son er_ca hamile kaldı.. başka bir değişiklik var mı hanımlar ben hatırlyamadım ya da durumunu güncellemek isteyen ?

benim durumu güncelle canım aaynen söyle yazıyorummm hanı su beklentim vardı yaa o kısmı sil kocamın istemediği aynen syle ekle.

artık kocamda çocuk istiyorr allahıma şükürler olsun.şubatta klomen kullanıp aşılama için tedavıye başladım günde 1klomen ama yumurtlama olmadıgı için aşılamada olmadı.marda yineee klomen kullandım bu sefer günde 2tane 5gün içtim yine yumurtlama olmadıgı için kaldı doktorum demesine göre zayıflamam lazımmıs zayıflayınca adetlerim düzene gircek yumurtlamam olcakmıs şimdi zayıflamayı taktım kafama 60 kılodayım 58 kılo falan olunca yada 55 kılo tekrar doktora gitcem daha fazla dayanamazsam mayıs ayında tekrar doktora gidip aşılama için tedaviyee başlıyacam hemde iğneli tedavi isteyecem çünkü ben kılomene cevap veremiyorum.hakkımızda hayırlısı olsun allahım isteyen herkese nasip etsin içinde banada.umut her zaman varrrr umudumuzu kaybetmeyelim kızlar :)))

pınar3498 kullanıcısından alıntı
tşk cnm hep beraber aşacaz insallah 1 aydır dıyet ve sabah 1 saat yuruyus yapıyrm kılo vermeye basladım seker hapımıda hıc bırakmıcam içmeye basladım sız ne kadarlık evlısınız

canım ben 2 senelık evlıyım 1 senedır olmuyor 3 aydır doktora gıdıyorum

cnm sendemı kılolusun eger oyleyse tedavını kılo vermekten basla ben basladım verıyrm kararlıyım bebek herseyden onemlı yemem olur bıter bu hasret yettı artık kaldıramıyrm :KK43:

benim durumu güncelle canım aaynen söyle yazıyorummm hanı su beklentim vardı yaa o kısmı sil kocamın istemediği aynen syle ekle.

artık kocamda çocuk istiyorr allahıma şükürler olsun.şubatta klomen kullanıp aşılama için tedavıye başladım günde 1klomen ama yumurtlama olmadıgı için aşılamada olmadı.marda yineee klomen kullandım bu sefer günde 2tane 5gün içtim yine yumurtlama olmadıgı için kaldı doktorum demesine göre zayıflamam lazımmıs zayıflayınca adetlerim düzene gircek yumurtlamam olcakmıs şimdi zayıflamayı taktım kafama 60 kılodayım 58 kılo falan olunca yada 55 kılo tekrar doktora gitcem daha fazla dayanamazsam mayıs ayında tekrar doktora gidip aşılama için tedaviyee başlıyacam hemde iğneli tedavi isteyecem çünkü ben kılomene cevap veremiyorum.hakkımızda hayırlısı olsun allahım isteyen herkese nasip etsin içinde banada.umut her zaman varrrr umudumuzu kaybetmeyelim kızlar :)))

ecrin boyun kaç, 60 kilo normal değil mi :KK17: ben de kendimi normal sanıyordum. bu pcoda kilo sınırı ne ki? benim boyum 1.68, kilom 66. benim kilo vermem mi gerekiyor?

ecrin boyun kaç, 60 kilo normal değil mi :KK17: ben de kendimi normal sanıyordum. bu pcoda kilo sınırı ne ki? benim boyum 1.68, kilom 66. benim kilo vermem mi gerekiyor?

canım benim boyum 1,65 doktorum taktı benım kıloma zayıfla dedı bende 3-5 kılo versem iyi olur dedi 55 yada 57 olursam belkı düzenli yumurtlarmısım pkoda kılo cok önemliymişş görüneşe göre kılo yok ama göbek var onuda erıt ogle gel dedı söylediğim herkse bana gülüyorr senın neren kılollu diye ne 80-100 kılodakı insanlar hamıle kalıyorda sen niye kalamıyorsun diyorlarr işte öyle canım ama ben doktorumu değiştircem canım çünkü çok yavaş işlerletti beni bu doktorrr ben daha önce 1kez klomen kullandım ama yumurtalıklarım cvp vermedi dedi yine klomen verdi ve günde 1tane 7gün içtim dozunu yükseltmesi yada günde 2iç demesi gerekiyordu oyle yapmadı başından atargibi git zayıfla gel dedı bana deli doktorr :KK36::KK36: sende kılo yok canım boyuna göre normall bence

ben çıkıyorum kızlarrr hepinize iyi akşamlar çok yorumdum bugun gidip bi dinleneyimmm öptüm hepinizi yarın grss:KK16::KK16:

Kızlar bendede kılo 75 boy 1 60 51 kg olmam lazımmıs 60 ken kendılıgımden olmaya baslamıstım salak gıbı kılo aldım hepten kesıldı:26:

canım benim boyum 1,65 doktorum taktı benım kıloma zayıfla dedı bende 3-5 kılo versem iyi olur dedi 55 yada 57 olursam belkı düzenli yumurtlarmısım pkoda kılo cok önemliymişş görüneşe göre kılo yok ama göbek var onuda erıt ogle gel dedı söylediğim herkse bana gülüyorr senın neren kılollu diye ne 80-100 kılodakı insanlar hamıle kalıyorda sen niye kalamıyorsun diyorlarr işte öyle canım ama ben doktorumu değiştircem canım çünkü çok yavaş işlerletti beni bu doktorrr ben daha önce 1kez klomen kullandım ama yumurtalıklarım cvp vermedi dedi yine klomen verdi ve günde 1tane 7gün içtim dozunu yükseltmesi yada günde 2iç demesi gerekiyordu oyle yapmadı başından atargibi git zayıfla gel dedı bana deli doktorr :KK36::KK36: sende kılo yok canım boyuna göre normall bence

ilginç gerçekten, ama yağlı göbekler engel oluyor diye duymuştum evet, maalesef bende de var ondan, nasıl erir bilmem, gerçi doktor bana zayıfla filan demedi, git , olmazsa 4-5 ay sonra gel dedi. bakalım hayırlısı artık.. bence senin de normal kilon. ama her zaman için fit olmak iyidir , keşke ben de verebilsem biraz. :KK34: ne zamandır bebek istiyorsunuz? klomen filan hiç bilmiyorum ben , soğan suyu içiyorum şimdilik :KK1:

ben çektirdim 2sene olcak nerdeyse hiç agrı hisetmedim galıba adetimin 10günü çektirmiştim yenı çektiren arkadaşlar cevap verir sana

hmm o zaman bıttıkten sonrakı 5 gun ıcınde dıyebılırız? :44: hemencık cevap gelse de randevu alsam ona gore:KK9:

evet çok acele ettim ama pişman oldum 45gününe kadar bekliycem gelmezse adetim gitcem 1tane içtim bişey oılmaz herhalde dimi
bekle bir şey olmaz inşallah..

sağol canım, ben onu kesın ogreneyım de ona gore randevu alayım.Benım dr.cok yogun oluyor hep ulaşamıyorum ne zaman ıstesem.
ben adet bitimindeki gün rahim filmi çekiliyor diye biliyorum crimson.. 123m bicim rahim filmi çektirmişti bir sor istersen..

haklısın canımmm bende kendımı normal insanlar gibi sandım birdennn 45günüme kadar bekelrim gelmezse doktora gidrim bellimi olurrr belkide hamıle jkalırım dimi hata yaptım malesef ama bidaha yapmam
mücademiz hep beraber ecrin.. eminm sende benm gibi düşünüyorsun ,, pko bizden hiç gitmeyecek gibi geliyor di mi? sabır canım sabır yeneceğiz inşallah kutlama yapacağız..

tamam ecrincim :KK3:

bekle bir şey olmaz inşallah..

ben adet bitimindeki gün rahim filmi çekiliyor diye biliyorum crimson.. 123m bicim rahim filmi çektirmişti bir sor istersen..

mücademiz hep beraber ecrin.. eminm sende benm gibi düşünüyorsun ,, pko bizden hiç gitmeyecek gibi geliyor di mi? sabır canım sabır yeneceğiz inşallah kutlama yapacağız..

tamam ecrincim :KK3:

evet cnm var ama çok az normalde de ateşinin düşük olması lazım bugün çıktı yine ateşim 36,6 ya ama göğsümün ucunun ağrıması geçti dün çoktu bugün sadece göğsüme dokununca acıyor :KK43:

canım benim bugün çıktı ateşim 36.6 ya ama göğüs ucu ağırım bugün yok üstüne yatınca acıyor yada dokununca o kadar sanmıyorum hamiş olduğumu sadece metformin işe yarıyor tutarmı tutmazmı bilmem ama bir gün mutlaka diyorum Allahın izniyle :)

dün çok ümitliydim ama bugün ucundaki ağrı yok dün neden öyle oldu bilmiyorum bir gün sürdü sanırım vazgeçti :KK1::KK1:

ateş tablom

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

tamam canım bekle bakalım hayırlısı olsun hakkında inşallah bebişin seninledir :)

X