Pişmanım, ruhsal acı çekiyorum

Peki nasıl bilgiler almak için cinsellik konuşuyorsunuz bende onu anlamadım yani nasıl Bilgi
Ya o kadar karışık ki gerçekten. Ya bilmiyorum insan sevdiği zaman sanırım tüm algıları mı kapanıyor bir aptal gibi. Sanki sevişirmişçesine konuşuyordu resmen kendini nasıl güvendirdi bilmiyorum ama o anda bir şeyler demek aklımın ucundan geçmedi bir aptal gibi sustum demesine her şeyine razı oldum bunları ciddi ciddi söylüyor musun diye sorduğum zaman hayır elbette dalga geçiyorum diyordu bir aptalım gerçekten aptalın vücuda bürünmüş haliyim müstehak bunlar bana izin vermemeliydim, güvenmemeliydim ciddi değilim demesine Allah kahretsin yapamadım işte lal kalsaydım ölseydim yine de izin vermeseydim

Bu kadar abartmayın ya tamam olmuş bitmiş birde gerçekte yaşasaydın o zaman sen kendini kesin öldürürdün heralde? Sakin ol biraz.

Sakin ol,gazozuna ilaç katmış gibi konuşuyorsun.Altı üstü sanal alemde birşeyler yaşamışsınız.

Amannnn tecrübe de geç
Tamam sevişircesine konuştuğunu anladım da bilgi ne bilgi sizle konuşarak adam neyi öğrenmeye çalıştı sanal da sekk nasıl yapılır mı sizde tecrübe edinip başkalarına mı gitti acaba aklıma takıldı şimdi

bilgi değilde soru sormuştur bence
Üstünde ne var ? Hımmm onun altında ne var?

bilgi değilde soru sormuştur bence
Üstünde ne var ? Hımmm onun altında ne var?
Gerçekten komik değil, ne yapmam gerek diyorum aptal yerine koyuyorsunuz büyüklerim olarak ben ne yaptım ne yapmalıyım diyorum dalga geçiyorsunuz. Bazı şeyler ağır gelmiş bana demek ki.

Bide konusurken bunu farketmeyip sonradan kafayı duvarlara vurmak da aafagahha. Çok rahatsizsin madem ne diyorsun sen gerzo der çekilirsin yani pofff

İçten edilen bütün tövbeler kabul olur Allahın izniyle. Bir dahaki sefere nefsinize daha çok sahip çıkın

Gerçekten komik değil, ne yapmam gerek diyorum aptal yerine koyuyorsunuz büyüklerim olarak ben ne yaptım ne yapmalıyım diyorum dalga geçiyorsunuz. Bazı şeyler ağır gelmiş bana demek ki.
Ne yapacaksin arkadasim adamı engelleyip yallah diyeceksin. Bir de bayıl istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…