Pişmanım, ruhsal acı çekiyorum

Gerçekten komik değil, ne yapmam gerek diyorum aptal yerine koyuyorsunuz büyüklerim olarak ben ne yaptım ne yapmalıyım diyorum dalga geçiyorsunuz. Bazı şeyler ağır gelmiş bana demek ki.
Büyüklerin olarak abarttn diyoruz ohh diyip rahatlayabilirsin mesela 🤷
Bide konusurken bunu farketmeyip sonradan kafayı duvarlara vurmak da aafagahha. Çok rahatsizsin madem ne diyorsun sen gerzo der çekilirsin yani pofff😂
Yok o an kızımızın da kan beyne değil hormonlara gidince düşünemmis ne diyorsun diye sormak 😅

Yani bir saattir bunu anlatmaya çalışıyoruz ama dalga geçtiğimiz falan düşünüyor😒.
Güzel ablacığım, kafayı yiyeceğim diyorum anlamıyor diyorsunuz. Astım hastası insana nefes alsana, nefes almak ne kolay çek burnundan havayı diyorsunuz. Bu kadar basite indirgese tüm bunları benim vicdanım, kafam ve ruhum buraya yazar mıyım?

Göremezsiniz tiye alıp durduğunuz için. Her neyse sağolun.
Valla tiye alan yok gayette yardimci olmaya calisiyoruz ama gerçekten anlamada bir problem var galiba. Bizi de biraz zaman gecince anlarsiniz diye ümit ediyorum zira adamin niyeti de geç anlamissiniz.

Güzel ablacığım, kafayı yiyeceğim diyorum anlamıyor diyorsunuz. Astım hastası insana nefes alsana, nefes almak ne kolay çek burnundan havayı diyorsunuz. Bu kadar basite indirgese tüm bunları benim vicdanım, kafam ve ruhum buraya yazar mıyım?
Canim benim,bu çocuk kimbilir günde kaç kişi ile yapıyor bunu.Belki adını bile hatırlamıyor senin.Takılma diyoruz,bir daha kimseye bu şekilde güvenip özelini açma diyoruz.Heryerden engelle diyoruz.Eğer çok rahatsız olmaya devam edersen tedavi bile görebilirsin.Daha yaşayacak çok güzel günlerin var,genceciksin.Biz neden senin kötülüğünü isteyelim ki?

Sonradan rahatsızlık duydum demek ki? Ayıp gerçekten yaptığınız.
Hatalar insanlar için. Önemli olan ders çıkarıp bir daha aynı hataya düşmemek. Bazen gerçekten insan hiç yapmam dediği şeyleri yapabilir, geriye dönüp ben bunu nasıl yapmışım diyebilir… herekese olur bu. Şöyle düşünün, daha kötüsü de olabilirdi. Buluşup somut şeyler yaşayıp şuan çok daha fazla pişman da olabilirdiniz. Yine şükredin ki sadece lafta kalmış ve siz de bundan ders çıkarabilmişsiniz.

Hatalar insanlar için. Önemli olan ders çıkarıp bir daha aynı hataya düşmemek. Bazen gerçekten insan hiç yapmam dediği şeyleri yapabilir, geriye dönüp ben bunu nasıl yapmışım diyebilir… herekese olur bu. Şöyle düşünün, daha kötüsü de olabilirdi. Buluşup somut şeyler yaşayıp şuan çok daha fazla pişman da olabilirdiniz. Yine şükredin ki sadece lafta kalmış ve siz de bundan ders çıkarabilmişsiniz.
Teşekkür ederim az da olsa hatanın herkese mahsus olduğunu düşünmek huzur veriyor

O zaman derler ki bu kadar basit değilse neden yaşadınız? Ne oldu 2 günde düşünce tarzınız değerleriniz mi değişti?

Abartmayın isterseniz.
Adamla cinsellik konuşuyorsunuz ve amacının cinsellik olmadığını düşünüyordunuz öyle mi?
Aslında amaç kutuplardaki ısı artısının icebergleri eritmesi sonucu oluşabilecek tehlikeleri önlemekti anlamıyor musun?

X