Pınar'ın Günlüğü

Sadece yürüyüş yaparak kilo verildiğinde göbek de erir mi?

• Evet göbek de erir ve karın sıkılaşır

• Hayır çok fazla erimiyor öylece kalıyor göbek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
BOYUM 1.63 KİLOM 67 HEDEFİM OTUZ OCAĞA KADAR BEŞ KİLO YARINDAN İTİBAREN ON SEKİZGÜNÜM VAR 62 aslında benim kilom atmış sekiz nokta üçtü altmış yediye düşüp bir kilo üç yüz gram vermiştim o yüzden dört kilo versem de olur ama garanti olsun die beş diyorum sebebi de eşimle beş kiloya iddiaya girmiştik inşallah başarıcam ben aşırı yemek yiyen biriyim günde ortalama bi kare çikolata yanına bi sürü ıvır zıvır yemek ve hareket su yok bu zayıfladım bir kilo üç yüz gramı yoğurt kürü su ve hareketle verdim Boğaz'ımı hiç kesmeden inşallah bu sefer dayanmalıyım benim için bi gün bile çok zor can çekişiyo gibiyim pert oluyorum

BOYUM 1.63 KİLOM 67 HEDEFİM OTUZ OCAĞA KADAR BEŞ KİLO YARINDAN İTİBAREN ON SEKİZGÜNÜM VAR 62 aslında benim kilom atmış sekiz nokta üçtü altmış yediye düşüp bir kilo üç yüz gram vermiştim o yüzden dört kilo versem de olur ama garanti olsun die beş diyorum sebebi de eşimle beş kiloya iddiaya girmiştik inşallah başarıcam ben aşırı yemek yiyen biriyim günde ortalama bi kare çikolata yanına bi sürü ıvır zıvır yemek ve hareket su yok bu zayıfladım bir kilo üç yüz gramı yoğurt kürü su ve hareketle verdim Boğaz'ımı hiç kesmeden inşallah bu sefer dayanmalıyım benim için bi gün bile çok zor can çekişiyo gibiyim pert oluyorum
Yememeliyim diye zihnini odaklama sağlıklı olan az yemek hem kolay sindirimi sağlar diye düşünerek beslen acıkınca ye ve doyunca bırak yemeyi tıka basa yeme bol bol su iç aralarda acıktıkça yoğurt ve meyve ye suyunu arttır bunları uygulamak bile başlı başına kilo verdirir bi de uyumadan 3 saat öncesinde yemeyi içmeyi kes buraya bu süreçle ilgili duygu ve düşüncelerini yazabilirsin ben bu hafta keki böreği abarttığımdan yarım kilo almışım malesef... Ama moral bozmak yok bugünden itibaren menülerim daha düzgün olacak inşALLAH sana tavsiyem hızlı kilo vermek istiyorsan evde yapılabilecek egzersizlere internetten bak yap özellikle evde yürüyüş videoları çok iyi onlara bak... Ben kendim tavsiyeyi veriyorum ama ben de uygulayabilirim inşALLAH... Hayırlı cumalar :KK66:

13 Ocak menüm sabah üç kaşık pişmiş yumurta bir dilim ekmek bir siyah zeytin açık şekersiz çay öğlen küçük bir kase yoğurt bir elma iki dilim ekmek üç kaşık patates yemeği iki kepçe çorba iki ya da üç tane antepfıstıklı lokum Bir mandalina akşam dört kaçık soğanlı yürek kavurması biraz yufka ekmek bir dilim köy ekmeği yeşillik yemekten sonra şekersiz çay su bir buçuk litre civarı egzersiz yok
Bugün de çok iyi değildi sırf içtiği su oranını artırarak kilo verenler varmış yarın 3 lt içmeye çalışacağım bakalım yapabilirim inşALLAH :KK66:

13 Ocak menüm sabah üç kaşık pişmiş yumurta bir dilim ekmek bir siyah zeytin açık şekersiz çay öğlen küçük bir kase yoğurt bir elma iki dilim ekmek üç kaşık patates yemeği iki kepçe çorba iki ya da üç tane antepfıstıklı lokum Bir mandalina akşam dört kaçık soğanlı yürek kavurması biraz yufka ekmek bir dilim köy ekmeği yeşillik yemekten sonra şekersiz çay su bir buçuk litre civarı egzersiz yok
Bugün de çok iyi değildi sırf içtiği su oranını artırarak kilo verenler varmış yarın 3 lt içmeye çalışacağım bakalım yapabilirim inşALLAH :KK66:
Aynen arada bozulmalar olabilir tabiki sırf suyu arttırarak da oluyormus duydum ben de

Çok Zor yaptım ikinci sayfayı da yollucam

Eklentiler

• IMG_0213.JPG
    IMG_0213.JPG
    51 KB · Görüntüleme: 28
Bu arada bugün yulaf ezmesi rezene çayı ve elma sirkesi aldım onlar nasıl tüketiliyor bahşeder misin yulaf esmesi yoğurt veya balla yeniyo die grmustum

Bildirimimi görüntülü paylaşıcam bakalım nasıl olcak o kadar zorlanıyorum ki allahtan haftasonu iki gün işyerınde bu kadar yapamam ayy boyutu fazlaymış küçültücem
Evet iki kaşık yoğurtla yapılan bir kürmüş açıkçası ben mideme dokunur diye yapmıyorum şimdilik
Çok Zor yaptım ikinci sayfayı da yollucam
Zorlanmandaki temel sebep öğlen yumurtanın yanında ekmek yememiş olman dolayısıyla kendini triliçe ve yuvarlak tatlıdan yerken bulmanla sonuçlanmış şunu unutma ki aç karnına tatlı yemek geçici doyum sağlar sonrasında iyice acıktırır suyun güzel olmuş bu arada ama ben içemedim yine bugün ve yarın aöf sınavım var canım dualarını bekliyorum bugünkü oldu yarınkine gireceğiz bakalım
Bu arada bugün yulaf ezmesi rezene çayı ve elma sirkesi aldım onlar nasıl tüketiliyor bahşeder misin yulaf esmesi yoğurt veya balla yeniyo die grmustum
yulaf ezmesini yemedim hiç rezene suyu kaynqtıp içine atıyosun demlenmesini bekliyosun özellikle gaz söktütücü bi özelliği var elma sirkesini sabah aç karnına bir bardak suya birkaç damla katıyosun sakın direkt içme mideni delebilir mutlaka suyla karıştır

Eki Görüntüle 1939620 Hayret nerelerdesın daha dünüme yorum yapamadan bugünümü paylaşıyorum
14 ocak hem beslenme hem egzersiz hem su yönünden güzel olmuş maşALLAH bugün pek zorlanmamışsındır diye düşünüyorum bu arada daha önce de yasdığım gibi aöf sınavım var o yüzden giremedim nete dualarını bekliyorum yarın yine var sınavım

14 Ocak menüm sabah 6-7 gibi iki haşlanmış yumurta iki dilim ekmek bir kibrit kutusundan büyük kaşar bir elma bir domates bir zeytin şekersiz yeşil çay
Ara 10-11 gibi bir kaşarlı sandviç şekersiz çay sütlü çikolata
İkindi 16-17 gibi 3-4 tane lokum 4,5 tane tavuk kebap biraz tavuk döner biraz kabak ekmek bölük pörçük tahmini 2-3 dilim gelir biraz çekirdek şekersiz çay biraz ceviz gece 23 suları biraz ceviz 3-4 tane çekirdekli siyah kuru üzüm su 1.5 lt ye yakın(tahmini)
Egzersiz bugün aöf sınavım vardı dışarda tahmini 15 dk civarı hareketli idim

Evet iki kaşık yoğurtla yapılan bir kürmüş açıkçası ben mideme dokunur diye yapmıyorum şimdilik

Zorlanmandaki temel sebep öğlen yumurtanın yanında ekmek yememiş olman dolayısıyla kendini triliçe ve yuvarlak tatlıdan yerken bulmanla sonuçlanmış şunu unutma ki aç karnına tatlı yemek geçici doyum sağlar sonrasında iyice acıktırır suyun güzel olmuş bu arada ama ben içemedim yine bugün ve yarın aöf sınavım var canım dualarını bekliyorum bugünkü oldu yarınkine gireceğiz bakalım
yulaf ezmesini yemedim hiç rezene suyu kaynqtıp içine atıyosun demlenmesini bekliyosun özellikle gaz söktütücü bi özelliği var elma sirkesini sabah aç karnına bir bardak suya birkaç damla katıyosun sakın direkt içme mideni delebilir mutlaka suyla karıştır
Açıköğretim sınavlarını geçersin inşallah hayırlısıyla evet bnm arkadaslar da sınavdaydı

X