Pınar'ın Günlüğü

Sadece yürüyüş yaparak kilo verildiğinde göbek de erir mi?

• Evet göbek de erir ve karın sıkılaşır

• Hayır çok fazla erimiyor öylece kalıyor göbek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
image.jpeg

Günaydın kızlar,
200 gram gitmiş; bu hafta neler yaptım peki?
Yediğime içtiğime dikkat ettim doydum ama biraz daha yiyebilirim düşüncemi zihnimden attım, bunun yerine doyduktan sonra yemek yok düşüncesini oluşturdum zihnimde, su da aynı şeklde saymadım bol bol içmeliyim diye düşündüm. Akşam saat 19 sularına alarm kurdum her gün, günün son yemeğini ye diye alarm çalıyor telefonumda. Böylece akşam saat 20.00 olmadan günün son yemeğini yemiş oldum genelde. Uyku düzenim çok iyi değildi bu hafta malesef... Egzersiz olarak da 25 dk yürüyüş yaptım normal yürüme hızımda...
image.png

image.jpeg
Muhtemelen özel günümde olduğumdan dolayı böyle oldu. Tabi yediklerime dikkat edip bol su içtim+ev işlerine yoğunlaştım.
Cuma:82.4
Pazartesi:81.9

image.png
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar -600 ile güne başlamak çok güzel :)
Neler yaptım?

-Yediğime içtiğime dikkat ettim akşam 20.00den sonra hiç yemedim genellikle. Bunun için de günün son yemeğini ye diye alarm kurdum saat 19.00'a çok işime yaradı bu alarm.

- Bol bol su içtim.

- Daha çok yürüyüş yaptım. Tahmini 105 dk yürüyüş yaptım :KK66:

Sevgilerimle

Kilo vermek isteyen herkese RABB'im başarılar nasip eder inşALLAH :KK66: :KK66: :KK66:

image.png

Merhaba kızlar herkese hayırlı bayramlar nasılsınız iyi misiniz
Geçen pazartesi:81.9
Bugün:80.2
Fark:1.7 kg

bu hafta ben de bu kadar çok kilonun gitmesine şaşırdım açıkçası ama bu hafta neler yaptım onlardan bahsedeceğim...

-Bu hafta özel günün on gün sürdü muhtemelen bunun etkisi çok büyük olmuştur kilo kaybında

-bunun haricinde yediklerime hep dikkat ettim

-ekmeği olabildiğince az yemeye çalıştım

-suyu olabildiğince çok içmeye çalıştım

-akşam saatlerinde yememeye özen gösterdim

-yürüyüş yapmak için yaptığım yürüyüşte toplamda bu hafta 105 dakika yürüdüm

-sürekli oturmak yerine bol bol ne kadar hareket edebilirsen kârdır diye düşünerek daha hareketli olmaya çalıştım

-Bir de bu hafta yemeği yerken çok çiğnemeye özen gösterdim sık sık çatalı elimden bırakarak uzun uzun çiğnemeye çalıştım Buda baya doymam da etkili oldu

-Bir gün boyunca neyi ne kadar yedim diye düşünmedim sadece o anki öğünde ne kadar yemem daha ideal olur diye düşündüm

-olabildiğince şeker yememeye özen gösterdim nadiren de olsa yedim ama bazen canım çok şeker yemek istedi o zaman da şu düşünce sistemi bana yardımcı oldu ben bunun tadını biliyorum zayıfladıktan sonrada yiyebilirim bu beni durduran cümle oldu zihnimde bu cümleyi düşündükçe yeme isteğimi baskılayanbildim

Ve

-tabii ki son olarak inanç benim için çok önemli RABB'imin izniyle kilo verdiğime inanıyorum RABB'ime ebedi şükürler olsun :KK66:

-kilo verdikçe insanın motivasyonu artıyor

-inşALLAH sizler de güzel kilolar verirsiniz kızlar

--Bu arada cuma günü köye gidip pazar günü döndük O arada dikkat edince de yürüyüş etkisini bu günlerde göstermiş olmalı

image.jpeg
Bugünkü mutluluğum :))) ELHAMDÜLİLLAH :)))
RABB'im isteyen herkese nasip etsin :KK66:
Bugün hariç pazartesiden bu yana 150 dk yürüyüş yapmış bulunmaktayım :KK66:

image.jpeg
Bu hafta neler yapmıştım?
- haftanın ilk günleri yememe içmeme her zamanki gibi dikkat ettim bu hafta toplamda 210 dk yürüyüş yaptım fakat haftanın son günleri yürüyüş yapmadım ve yememe içmeme dikkat etmedim yine de buna rağmen bu hafta 300 gr vermiş bulunuyorum ALLAH'a ebedi şükürler olsun :KK66:

image.jpeg
Geçen pzt: 79.9
Bu pzt: 80.2
Fark: +300 gr

Ben bu hafta neler yaptım 105 dakika yürüyüş yaptım haftanın ilk günleri oldukça az su içtim son günlerine doğru içtiğim su miktarını artırdım ve su içmenin kilo verme sürecindeki önemini böylece bir kez daha anlamış oldum
Bu haftada pazartesi günü göz doktoruna gittiğim için gözüme çok damla damlatmışlardı onun etkisinden kurtulayım diye çokta beslenmeme dikkat etmedim ama çok su içmeye çalışıyorum bakalım bu pazartesi durumum ne olacak ozamana kadar bol hareketli olup dikkatli beslenip bol su içebilecek miyim bakalım bu hafta 300 gram alarak haftayı kapattım...
Sevgilerimle mutlu kalın ... :KK66:

X