Patronuma ilani ask ettim

Şimdi kızlar teklif ediyor ve iki paralık değer görmüyor öte yanda bir tane daha teklif eden de var ya ondan
Bunlar medeniyet değil
Ah anlayabilseniz
Bu, bu kalıbı zerre değiştirmeden çocuk yetiştirenlerin medeniyetsizliği, aşık olduğu için değil evlenmek için evlenenlerin sorunu. Kadın bir tanıdığım sevgilisine evlenme teklif etti, ama öyle bir ilişkileri var ki, kadının mutluluğunu, nasıl sevildiğini görseniz ağzınız açık kalır. İlişkileri için ilk adımı atan da oydu. Öte yandan yıllarca erkeği peşinden koşturan, naz yapan ama evlenir evlenmez şiddetli geçimsizlikten, şiddetten, sevilmemekten boşananlar var. İnsanın karakteriyle alakalı, cinsiyetiyle değil.

Şimdi kızlar teklif ediyor ve iki paralık değer görmüyor öte yanda bir tane daha teklif eden de var ya ondan
Bunlar medeniyet değil
Ah anlayabilseniz
Teklif de yok artık abla. Biraz günümüze mi gelseniz acaba “Benimle çıkar mısın” klişesini 90’larda bıraktık çok şükür.

Bu sitede çok var eski hayatının bedelimi pahalıya ödeyenler
Büyüyünce anlarsın Evlat
Şimdi baktım yaşınıza eşimle yaşıt sayılırsınız. Yazdıklarınızı ona okudum kahkaha attı, hangi çağda yaşıyormuş dedi. Ben de aynı şeyi yazdım dedim daha çok güldü. bizi eğlendirdiniz için teşekkür ederiz

Bunlar medeniyet değil
Ah anlayabilseniz
Alakası yok. Eşime ilk ben aşık oldum. İlk ben adım attım, ben yürüdüm ona. Başıma falan da kakmadı.

konu sahibinin mesajlarını da baya okudum. Tamamen hiç reddedilmemiş, ümitlendirilmiş ama bir sonuca varmamış en sonunda iş değiştirmiş. Aralarında bir şey olmamış

Bunlar medeniyet değil
Ah anlayabilseniz
Ben de böyle hesap kitap taktik ile yürütülen ilişkilerin pek sağlıklı olduğunu görmedim. Taktik ile ömür geçmez, ister teklif etsin kadın ister etmesin. Herkes kendi olsun, içinden geleni yapsın yeter.

Ben de böyle hesap kitap taktik ile yürütülen ilişkilerin pek sağlıklı olduğunu görmedim. Taktik ile ömür geçmez, ister teklif etsin kadın ister etmesin. Herkes kendi olsun, içinden geleni yapsın yeter.
Evli adam ya da kadınlara yapışmasınlarda kim kime teklif ederse ya da ilgisini belirtirse belirtsin sorun yok. Evli adamın peşine düşmek ve adamla imam nikahı ayıp yanlış ahlaki değil sadece

Hemen bir cevap vermek yerine zamana bırakıp daha sağlıklı ilerlesin istemiş galiba. Sizinle bir çay içmeye açık ve ilginizden memnun, sanki sizinle uzaktan ilgileniyor ama bunu belli etmek istemiyor gibi geldi. Biraz bekleyin, siz sakin kalın. Uygun zamanda adım atacak gibi. Yoksa gitmemeniz için bu kadar üstelemezdi, hemen atlamamak için uygun, ağırbaşlı bir cevap vermiş, bana pek reddetmiş gibi gelmedi. Reddetseydi “senin için ayrılman daha iyi olur” derdi muhakkak. Sakin sakin bekleyin siz. Eğer güzel şeyler olursa bizi de haberdar edin

Konu 2017den. Patronundan bir karşılık alamayıp iş değiştirmiş

Bu diyalogdan bir adım atlayacağı aşikar,gayet olgunlukla karşılayıp sizi üzmeden hayır demiş zaten.

İş değiştirmiş
Yani onun rahatı bozulmuş
Adam da kendimi bi halt sanmıştır
Ben kızların ilk adım atmasını yanlış bulmuyorum biraz açıktan olmasa kızın şerefi onuru korunur en azından ne bileyim. Mesela araya birini koyup öğretir ne söliyceğini haberi yokmuş gibi davranır olumsuz olursa en azından

Ben gayet belli etmiştim kendimi. İlk mesajı atan falan ben oldum. Şerefime onuruma da bir şey olmadı çok şükür. Bu konuda kötü sonuçlanması hep öyle olacağı anlamına gelmiyor. Sırf bu kafada olduğu için 30una merdiven dayayıp hala hiç sevgilisi bile olmamış arkadaşlarım var. Birine duygulanırız varsa atak olmak yanlış bir şey değil. Sadece doğru kişiyi seçmek gerek.

Şeref ve onurla ilk adımı atmanın ne ilgisi var? Çapsız bir erkeğe aşık olup acilmayacaksin tabii ki...Siz hep öylelerine denk gelmissiniz sanırım cevrenizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…