Patronuma ilani ask ettim

Bundan sonra ne olur bilmiyorum ama cesaretinize hayran kaldim demeye geldim
Bir cok kisi yaptiginizi yapamaz sahsim adina platonik kalirdi yani
Erkekler veya kadinlar kim olursa olsun ilgiye kaygisiz kalamaz hosuna gider bu bir gercek Patronunuz 42 yasinda artik bazi seyler oturmustur duygusu olmayip profesyonellik cercevesinde sizi rahatlatmak icinde konusuyor isteki verimliliginizden memnundur (iyi bir calisansinizdir) kontrollu bir samimiyet kuruyor olabilir ilgisi olup is cevresinde bunu yasamak istemedigi icin kontrol cercevesindede tutuyor olabilir
Bu saatten sonra karsisina gecipte ben duygularima karsilik alamadim minvalinde bir konusma hadi eyvallah demek bana cok israrci ve zorlama cig geliyor illa yapamiyorum ayrilicam diyecekseniz bunu ayni profesyonellikte yapin is arayin bulun o zaman karsisina gecip daha uygun bir teklif aldim evime yakin vs vs (daha yuksek maas degilde calisma saati azligi yol yakinligi kariyer gibi nedenler gostererek) zaten son konusmamizdan sonra birazda huzursuzdum boylesi cok daha munasip olacak hersey icin cok tesekkur ederim yeni elemaniniz gelene kadar herturlu yardimda bulunup kendisinide ise alistirip ayrilacagim deyin

Bir duygusu ilgisi varsa ayrildiktan sonra beklediginiz kahve teklifini alirsiniz yoksada orada kalip acabalarla uzulmezsiniz
İs bulmadan ayrilmayin simdi ask icin magdur da olmayin issizlik fena diye bir dipnotta belirtmek isterim
Şuan için işe ihtiyacım yok o yüzden bu kadar rahat çıkarım diyorum. Belki iki ay evvel olsa diyemezdm.
Ben duygularıma karşılık alamadım değilde, istifamı verdikten sonra(diğer abileri çıkmamı istemiyor,geçen çıkan arkadaştan sonra sende buradasın deilmi iş aramıyorsun biz seninle uzun düşünüyorıuz sorun yok dimi diye sordular yok demiştim bende) son faturalarımı götürüp vedalaşırım sebebini kesin soracak; bende son konuşmamızdan sonra belirsizliğin iyi olmama sebep olduğuna hiçbir şey olmamış gbi yüzüne normal bir şekilde bakamadığımı söyleyeceğim,bazı şeyler kısmet demiştiniz kısmette varsa benim işte olmadan bunu beklemem kendi psikolojim açısından daha hayırlı olduğunu söyleyeceğim. İster zorlama dursun ister çiğ şuan karşılık bulmadan benim o odaya gitmem filan zaten heps aynı düzeyde şeyler benim için. Ama sizin fikirlerinizde çok değerli benim için..

Canım bence çok arabeskleştirme durumu.Zaten tüm açıklığıyla olabildiğince ifade ettin. Bu şekilde olmuyor, kendim için en doğrusunun bu olduğuna inanıyorum, biraz dinlenmek bana iyi gelecek falan filan de yani,çok uzatmadan. İtici olma aynı şeyleri söyleyerek, bol şans :super:

bence işten çıkacaksan bile bu konuyu tekrar dile getirmemen gerekiyor kendisi zaten bir adım atmak istese atardı uzun bir süre geçti. tekrar konuyu açmak gerçekten de çiğ durur. arabeskleştirme olayına katılıyorum kendi kendine aşık olup türk filmlerindeki gibi karşılıksız aşk mağduru gibi davranma lütfen 30 yaşında kendi ayakları üzerinde duran kadınsn ama 18 yaşında gibi düşünüyorsun. bu da 20 yaşında heyecanlı ergen erkek değil 42 yaşında yaşını başını almış bir adam öyle aşk oyunları ile uğraşmaz

bir de adam normal işini yaparken surat asıp trip atman da çok çocukça yani o sana herhangi bir asılmada bulunmamış ümit vermemiş, bu hisleri taşıyan sensin hem de işinden olmanı da istememiş nazikçe reddederek seninle seviyeli bir iş ilişkisini sürdürmeye devam ediyor. kendince küsüp trip atman seni onun gözünde önemsiz kılar. tam tersi cool güleryüzlü ve mesafeli olmalısın bu saatten sonra.

bence işten çıkacaksan bile bu konuyu tekrar dile getirmemen gerekiyor kendisi zaten bir adım atmak istese atardı uzun bir süre geçti. tekrar konuyu açmak gerçekten de çiğ durur. arabeskleştirme olayına katılıyorum kendi kendine aşık olup türk filmlerindeki gibi karşılıksız aşk mağduru gibi davranma lütfen 30 yaşında kendi ayakları üzerinde duran kadınsn ama 18 yaşında gibi düşünüyorsun. bu da 20 yaşında heyecanlı ergen erkek değil 42 yaşında yaşını başını almış bir adam öyle aşk oyunları ile uğraşmaz

bir de adam normal işini yaparken surat asıp trip atman da çok çocukça yani o sana herhangi bir asılmada bulunmamış ümit vermemiş, bu hisleri taşıyan sensin hem de işinden olmanı da istememiş nazikçe reddederek seninle seviyeli bir iş ilişkisini sürdürmeye devam ediyor. kendince küsüp trip atman seni onun gözünde önemsiz kılar. tam tersi cool güleryüzlü ve mesafeli olmalısın bu saatten sonra.
Ya hem geri de dur diyorsunu hem böyle diyorsunu ben anlayamadım.
Ben aslında gerçekten yine belki normal ve heyecanlı olurdum ama burda yorumlardan gerçekten çok etkilendim vw kendimi gwri çektim.
Diyorum ya aşıkken insan saçma sapan mantığa aykırı davranıyor. Buna istesende engel olamıyorsun. Geri çekicem derken soğuk oldum,buda daha önce hiç platonik olmadığım ve bunları yaşamadığım için. Afallamam çok normal aslında ama karşı taraf bunu böyle düşünmeyebilir tabi haklısınız

Ben aslında gerçekten yine belki normal ve heyecanlı olurdum ama burda yorumlardan gerçekten çok etkilendim vw kendimi gwri çektim.
Diyorum ya aşıkken insan saçma sapan mantığa aykırı davranıyor. Buna istesende engel olamıyorsun. Geri çekicem derken soğuk oldum,buda daha önce hiç platonik olmadığım ve bunları yaşamadığım için. Afallamam çok normal aslında ama karşı taraf bunu böyle düşünmeyebilir tabi haklısınız

Bak canım konu 55 sayfa olmuş ve onlarca yorum var bunlardan fikir alabilirsin ama sonuçta biz adamı da senide tanımıyoruz .dolayısıyla konuya da çok hakim değiliz aslında.bazen bir bakış sayfalarca anlam taşır bunu da ancak sen görebilirsin.ama her ne olursa olsun içinden geldiğin gibi davran. aklı selim bir kızsın (o da öyle demis zaten)bence hayatta en sevimsiz şey taktiksel davranmaktır.hele duygusal konularda.insallah herşey beklediğin gibi olur.

aslında davranışların çok normal duygusal anlamda etkilenmiş bir insan için, ben karşı taraf için nasıl göründüğüne altını çizmek istedim. şimdi cool ve havalı durursan, duygularını gizlememiş kendinden emin bir genç kadın imajı çizeceksin ama soğuk tripçi davranıp istifa ederken tekrar aynı konuları açarsan çocukça olur. bence 1. seçenekteki kadın ol:) zaten o yaşa gelmiş maddi durumu da yerinde olan bir adam inan bana sen öyle şeyler demesen bile artık bir adım beklemeden kendisi teşebbüste bulunur yani bu saatten sonra yapman gereken tek şey doğal davranmak:)

Hah tamda bu!dogru kelime arabeske baglamamak inanilmaz bir medeni cesaret gostermissin zaten adam 42 yasinda ailesiyle bir sirketin yonetim kadrosunda profesyonel bakiyor sirket ici birine duygusal bag veya samimiyetinin aile icinde hos karsilanmamasi anlasmazlik bile olabilir bilemezsinki onun durumunu
Seninde yasin kucuk degil olmadi boyle muallakta kaldi hayirlisini sirket disinda bekleyecegim falan cocukca israrci bir sekil olur ve acikcasi bir cok kisi bu tarzdan hoslanmaz baskida hisseder kendini illa ayrilicam dersende cool ayril oldugun donemde konuyu kapatmissin hic umrunda degilmis gibi normal davran essek degilse zaten duygusu varsa bir yolunu bulur diyoruz yok amaci senin issiz kalmaman ve olgunca yaklasimi isede sende kendini cokta israrci konuma sokmadan uzaklasir unutursun

Son düzenleme:
aslında davranışların çok normal duygusal anlamda etkilenmiş bir insan için, ben karşı taraf için nasıl göründüğüne altını çizmek istedim. şimdi cool ve havalı durursan, duygularını gizlememiş kendinden emin bir genç kadın imajı çizeceksin ama soğuk tripçi davranıp istifa ederken tekrar aynı konuları açarsan çocukça olur. bence 1. seçenekteki kadın ol:) zaten o yaşa gelmiş maddi durumu da yerinde olan bir adam inan bana sen öyle şeyler demesen bile artık bir adım beklemeden kendisi teşebbüste bulunur yani bu saatten sonra yapman gereken tek şey doğal davranmak:)
Doğal olursam duygularımı yine belli etmiş olurum hatta kendimi tutamayıp imalarda bile bulunabilirim :))))

Selim karakteri içine kapanık, duygularını çok belli edemeyen, geçmişinde aldatılmış bir adamdı. Bayılırdım ona mehmet aslantuğ oynardı. Siz böyle anlatınca zihnimde o canlandı.
:KK68::KK68::KK68:

Bu adamın tebessümünde bir huzur kaynağı gizli sanki. Ben de çok seviyorum, o rolü de gerçekten çok bayılınası bir karakterdi:KK22:

elmadilimi elmadilimi
Selim'den mektup...

Konuşmanın yetersiz kaldığı bir noktada olduğum için yazıyorum Esma...Senden önce yaşadığım tek aşkta hayal kırıklığıyla bitmişti...Aldatılmıştım...Kapattım kendimi sonra,kalbime kilit vurdum.
...Ve sen çıktın aniden...İmkansız bir biçimde ve imkansız bir zamanda.Bütün iyiliğinle,sıcaklığınla hayatıma girdin.Benim bile unuttuğum bir adam vardı derinlerde,onu bulup çıkarttın.Yeniden gün ışığına kavuşturdun.Dün gece aşkımızı yeniden sınadım.Zor...Gittikçe daha zor oluyor hepimiz için...Demir'i umursamazlık edemem.O benim kardeşim...Bu yüzden senden zaman istemiştim ama zaman hiçbişeyi çözemeyecek.Ben başımıza ne gelirse gelsin savaşmaya hazırım.Yanımda ol yeter...
Yarın saat 4'de Yeşilköy sahilinde beklicem seni...
Gel...Elimi tut...Sonsuza kadar birlikte olalım.Bir kez olsun kendimiz için bişey yapalım.Gidip evlenelim...Sonrada dünyaya duyuralım...
Var mısın sevgilim?
Seni bekliyor olucam...
:KK61::KK61:

elmadilimi elmadilimi
Selim'den mektup...

Konuşmanın yetersiz kaldığı bir noktada olduğum için yazıyorum Esma...Senden önce yaşadığım tek aşkta hayal kırıklığıyla bitmişti...Aldatılmıştım...Kapattım kendimi sonra,kalbime kilit vurdum.
...Ve sen çıktın aniden...İmkansız bir biçimde ve imkansız bir zamanda.Bütün iyiliğinle,sıcaklığınla hayatıma girdin.Benim bile unuttuğum bir adam vardı derinlerde,onu bulup çıkarttın.Yeniden gün ışığına kavuşturdun.Dün gece aşkımızı yeniden sınadım.Zor...Gittikçe daha zor oluyor hepimiz için...Demir'i umursamazlık edemem.O benim kardeşim...Bu yüzden senden zaman istemiştim ama zaman hiçbişeyi çözemeyecek.Ben başımıza ne gelirse gelsin savaşmaya hazırım.Yanımda ol yeter...
Yarın saat 4'de Yeşilköy sahilinde beklicem seni...
Gel...Elimi tut...Sonsuza kadar birlikte olalım.Bir kez olsun kendimiz için bişey yapalım.Gidip evlenelim...Sonrada dünyaya duyuralım...
Var mısın sevgilim?
Seni bekliyor olucam...
:KK61::KK61:

Ahhh Ahhh dizilerdeki, filmlerdeki, aşk romanlarında kurgulanmış romantizmi, aşkı gerçek hayattada ömür boyu yaşasak.....

NE kadar mantık yönümüz çalıştırsakta, hayalimizdeki, gönlümüzden geçen aşk, romantizm duyguları böyledir

Sevgili kizlar;
Konuma yapmis oldugunuz yorumlara zaman zaman sevindim zaman zaman uzuldum zaman zaman kizdim ve mutlu oldum. Kirdigim varsa onlardan ozur diliyorum. Birbirimizi hictanimadigimiz halde cok guzel dualar ve dilekler aldim,bunlar benim icin gercekten cok degerli.
Konu sayfalarca oldu ve artik son kez yazmak istiyorum buraya.konunun kapanmasini rica edecegim. Ben maalesef bugun emin oldum birsey olmayacagina,anlatacagim ne oldugunu. Ama suan gercekten inanilmaz uzgun ve aglamakliyim. Olmayacak derken bile yinede içimde ufacik bi umit vardi. Artik ay basini beklemek zulüm olacak bana orada. Keske bastan ayrılsaydım isten.
Bugun; odasina gittim fatura goturmeye acil mi sonra gelsen olur mu? diye sordu,bende yok degil olur tabi deyip ciktim. Nasilsa cagirir o beni cunku hep otle yapıyordu diye ise dalmisim.Cumartesi oglene kadar çalışıyoruz bu arada insanlar cikmaya basladi baktim bundan ses yok,hani beni gorme bahanesi olsa mutlaka cikmadan cagirirdi diye düşünüyorum ve ben Daha sonra mesaiye kalmam gerekiyordu bi kac kisi ile birlikte mesaiye kaldik. Bu arada cok sinirliydi bi ara sesi disari gelecek kadar bagiriyordu bi yoneticiye,kendisi iskolik oldugu icin hata olmamasi icin cok uğraşır,olunca da cok sinirlenir genelde.
Sonra aradan bi saat geri ben tekrar gittim cikmadan faturayı goturmeye. X bey musaitseniz sunu verip cikacagim dedim, paZartesi alsam olur mu dedi son derece soğuk bi sesle. Olur deyip hemen cikrim zaten osaya girmemistim kapidan konusuyordum.
Tabi benim moral alt ust oldu. Mutlaka bi niyeti olsa oyle davranmazdi diye dusunuyorum,hatta mesaiye kaldığımı gorup bence iki kelam etmek icin bahane bile uretebilirdi ama yapmadi.
Sonra calismaya devam ettim o moralle cunku cok isim vardi.
Saat 5 gibi cikti, bu kez sesi iyi ve guleryuzluydu. X hanim neden hala cikmadiniz dedi ust kattan bagirip. Bende cok isim var x abilerle gidecegim onlar beni birakacak zaten dedim. Onalr nerde oturuyordu diye sormus duymadim nerde oturuyorsun anlayarak su yerde dedim,orasi oldugunu biliyorum onlar sana yakınmi oturuyor sedi evet dedim. Tamam iyi tatiller o zaman deyip gulumsedi bende size de dedim guleryuzlu bi sekilde.
Bi kac dk sonra boyaci boya yapiyordu koridorda onuda alip yanina uzaktan laf atti himayene tuzu mu ne oyle birsey var dimi dedi gulerek , bende anlamadim sizi duyamiyorum diyip kalkip yanina gittim,duyuncada bilmiyorum valla deyip gulumseyip yerime dondum. Ben arkami donup gidince oda boyaci ile bi kac dakika muhabbet etti.
Sonra oda cikti zaten.
Yani diyeceğim o ki; ben bugun emin oldum bosuna bekleyecegime,isten kesinlikle ayriliyorum. Suan inanilmaz moralim bozuk ve üzgünüm. Artik ise gitmek istemiyroum ama ay basini beklemek zorundayim. Ayrica diger abileri muhtemelen isten cikmama musade etmeyecektir. Onlari nasil ikna edip cikacagim bilmiyorum. Bir seylerin anlasilmasindan korkuyorum,onu bi daha goremeyecegim icin cok korkuyorum. Parfum Kokusunu merdivenlerin basindan bile aliyordum her sabah,odada sigara ictigi icin odayi parfume bogar koku olmasin diye. Bu kokuyuda ozleyecegim. Suanda kimseyle mutlu olmak yada birini bulup onun yerine koyup onu unutmak istemiyorum,duygularimi bu yasimdayim ilk defa bu kadar kontrol edemiyorum.
Guzel enerjileriniz,yorumlariniz ve vaktiniz icin cok tesekkur ederim tekrar.
Sevgiler

geçmiş olsun üzmeyin canınızı. bence de adamda bir his yok, siz üzülmeyin diye kibarlığı bırakmıyor. ve muhtemelen de hayatında başkası var.
bu ihtimalleri de göz önünde bulundurun ve öyle hareket edin. belki de işten çıkmak iyi bir karardır.

ama bu defa yine konuşup konuşup çıkmazsanız iş iyice kabak tadı verecek, adam sizi ergen gerisi sanacaktır. net olun

X