Patronuma ilani ask ettim

Odasına girmeye çabalamama gerek yok fatura raporu vermek zorundayım. Buan bir şey yapamam. Banada olmayacak gibi geliyor acı çekmeye başladım artık. Buna bi son vereceğim bi kaç ay sonra. Ama o zamana kdar yaralanmaya devam.
Bu kez istifamı ik birimine vermiş bi şekilde ona bunu açıklarım. Yani eyleme dökmeden bir şey söylemem.

Bence sizi bu kadar oyalamasına ve hala beni bekliyor diye düşünmesine izin vermeyin. Evet o sizin patronunuz, çoğu patron bu konuşmanın ardından işinize son verebilirdi, yanlış anlamayın sizde bir hata olduğundan dolayı değil, iş yerinde böyle durumlar istemediği için. Ama bu iyi niyette bir çelişkiye sebep olmamalı. Bu sizin hayatınızı etkiliyor, size tam olarak bir hayır yada evet deseydi sizde yolunuzu ona göre çizerdiniz. Eminim şuan ortada bir netlik olmadığı için, ne yapıcağınızı ve geleceğe dair nasıl bir adım atacağınızı bilmiyorsunuz ve çok haklısınız. Bence yapabiliceğiniz iki şey var, birincisi o ilk başta gösterdiğiniz cesareti tekrar gösterip, adamın yanına gidip ne hissettiğini, artık bir şeyler söylemesi gerektiğini söylemek, ikincisi ise istifa edip (şartlarınız buna müsade ediyorsa), farklı bir iş yerinde, farklı bir ortamda yeni bir başlangıç yapmak. Eğer bir şeyler olucak olsa olurdu diye düşünüyorum, bence bu yaptığınız kendinize eziyet. Artık daha net ve kendinden emin adımlar atmalısınız. Beklediğiniz yeter.

Bencede ümit vardı,bende öyle düşünüyordum ama 10-12 gün olmuş. Bi imada bile bulunmuyor hep iş konuşuyoruz. Gayet güleryüzlü ve sakin davranıyor ama herkese karşı öyle. Sadece arada bakışını yakalıyorum o kadar.
Bildiği halde yüzüne baka baka çalışmak çok zor,bir de eğer olmayacaksa niye kendmi bu kadar zorluyorum diyorum gidip evimde aşkımı içime gömüp ağlayıp sızlasam daha iyi olur ama mecburen bir kaç ay dayanmam lazım.
Çıktığım zamanda istifamı vermiş bi şekilde bhnu ona açıklarım aslında o personelle çok ilgilenmiyor ben sadece veda amaçlı bilgilendirme yaparım ona.

Banada çok bir zamanmış gibi geliyor biliyor musunuz. Özür dlemedim sonra kendi bir şey sordu normal muhabbet devam etti iş hakkında. Baktım bozulmamış bende normal davrandım hiç konuyu bile açmadım.

Yok be iyidir boşver.. Ne oldu ki şimdi demiştir içinden..

Aynen ne diye gideyim her gün, arkadaşın işleri bana devroldu bende mecbr onun işi için gidip rapor veriyorum,fatura götürüyorum.

Hatta bak bi detay var; bugün direk faturayı arayıp benden istemek yerine asistanına söylemiş asistanı aradı beni o istedi götürürmüsün x beye diye.
İsteseydi arayamazmıydı, geçtiğimiz akşam bir şey istemek için aramıştı mesela ama bugün aramadı asistanına söylemiş.

Ya adam ne yapacağını şaşırmıştır bu durum karşısında. Birde işkolik bi tipse ofis içinde aklına gelmiyordur.
Yada belkide şuan bu flörtleşme hoşuna gidiyordur. Kalbin , aşkı hissetmenin yaşı yok. Tanımıyoruz adamı ama sonuçta olgun bir karakter bile olsa kalbi çarpınca keyifleniyordur.
Sizde yazdıklarınızdan okuduğum kadarıyla aklı başında bir kızsınız.
Biraz bekleyin ama bence flört etmekten kaçınmayın. Bakış, gülüş,evrak verirken ufakcıkta olsa elinizin değmesi vs kıvılcım olur.
Cıvıtmadan , iğreti etmeden .

Takipteyim.

Erkekler hoşlanırsa bir kadından senin açılmanız beklemz, istersen kaf dağının sultanı ol bir şekilde belli ediyorlar. Bu adamdan bir tepki görmeden açılmak ve sonrasında beklenti içinde girmekle kendinizi üzüyorsunuz.

Gerçekten eziyet olmaya başladı biliyor musunuz acı çekiyorum onu görmek istiyorum soğukkanlı olacağım diye yüzüne bakmıyorum resmen aynı ortamda olduğum adamı özlüyorum. Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ama bence niyeti gerçekten kötü değil,hissediyorum. Bu sonsuza kadar böyle devam edemez.
Bir ay daha sabredicem burda sonra ya istifam onaylanmış bi şekilde gidip ona veda edicem yada dedğiniz gibi bi gün bi imada bulunup karşılık vermezse habersiz bi şekilde ayrılıcam.

O da sana taktik mi yapıyor acaba? Ben bile mana aramaya başladım iyi mi? Çok optimist gördüm kendimi..

Yeter ya her gün konuyu aktif görünce girip okuyorum gelişme var diye bir şey olacaksa olsun..

Aslında var ya adamı alıştıracaksın seni her gün görmeye sonra zınk diye çıkacaksın o olacak.. Direk vedalaşmaya git. Tabi bunun için baya bir süre dayanman lazım..

Ne yaparsan yap, ne hissedersen hisset, ne düşünürsen düşün her zaman kendin özünde neysen o kişi olmaya çalış. Karşı taraf ne düşünür değil, sen nasıl hissedersin ona bak

sizin yerinizde olsaydim coktan basmistim istifayi nedenini ona tekrar soylerdim. ben bu belirsizlikle yapamıyorum hakkinizi helal edin der kapıyı cekip cikardim. .hakkinizda hayirlisi

Canım konunu takip ediyorum , senin gidip imada bulunman bence yanlış olur zaten başta söylemişsin o çalışanını kaybetmek istememiş gibi geldi bana. Çok güzel yaşadığın duygu fakat daha fazla göz göre göre üzme kendini maddi anlamda bir ay sonra rahat edeceksen direk ik’ya istifanı vermeni tavsiye ederim. Göz görmeyince gönül katlanır,duyguların daha fazla karmaşık hale gelecek. Tabi umarım yanılırım.

Acaba niye istemedi belki cekindi, belki senin cekindigini bildigi icin, yada o an asistani yanindaysa oylesine isteyivermistir. Bence 2 hafta uzun bi sure degil, adamin yapisini bilmiyoruz, zamana birak benve cok fazla dusunmemeye calis..

Sevgili Ceylin; günlerdir konuyu takipteyim. Genç kızlığıma döndüm sanki. Aşk romanı okur gibi heyecanlanıyorum. Sonu olumlu olacak gibi hissediyorum. (Belki de öyle olmasını istediğim için öyle geliyor.) Sanırım ben bu kadar cesaretli olup duygularımı itiraf edemezdim. Reddedilmekten korkardım. Özgüven eksikliği olsa gerek. Hoş, hiçbir zaman kendime güvenim tam olmadı, muhtemelen bu nedenle itiraf edemezdim. Cesaretin benim nazarımda takdire şayan. Sabret ve sanki hiç aranızda bu konu konuşulmamış gibi elinden geldiğince normal davranmaya çalış. Eminim ki çok zordur, anlıyorum ama eskisinden farklı davranırsan karşı tarafa itici gelebilir diye düşünüyorum (hatta endişe ediyorum resmen). Bence şu an seni gözlemliyor. 'Olumlu gelişme' haberlerini bekliyorum.. Konuyu hala takipteyim.. :)

Bu yaşta bir adamla aşk meşk işleri zor.eger bir ilişkiye başlasaniz bile çok zor olucak gibi.neyse sen istifa etmeden birşeyler olur inşallah.valla k.k. hatunları eli yüreğinde bekliyor.

Hic reaksiyon yok mu adamdan gun icinde ? Bir cift laf,bir ima vs ?
Valla bir dün şey dedi; naber nasıl gidiyor dedi bende iyi x kişi yok artık toparlamaya çalışıyorum dedim siz varsınız dedi bende onun yeri dolmaz dedim gülerek oda baktığın zaman kimsenin yeri dolmaz dedi.
Böyle bi diyalog oldu aramızda. Onun dışında bugün hep iş konuştuk sakin ve güleryüzlüydü o kadar. Bir ima da bulunmuyor şuanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…