Patronuma ilani ask ettim

+1000000 katılıyorum. Akışına bırakın. Üstelik fevri kadın pesinde olan bir adam degil demek ki hemen atlamamis bekliyor. Olur yada olmaz ama takdir ettim. Her erkek bu ahlaka sahip değil.

+1000000 katılıyorum. Akışına bırakın. Üstelik fevri kadın pesinde olan bir adam degil demek ki hemen atlamamis bekliyor. Olur yada olmaz ama takdir ettim. Her erkek bu ahlaka sahip değil.
Evet sanırım bu yüzden kendisine aşık oldum çünkü kendisi çok yakışıklı bir bey değil ama karakterinin gerçekten çok düzgün olduğunu düşünüyorum.
Bu arada sizede hayırlı doğumlar şimdiden 2 gün kalmış dkkatimi çekti :))

Senin bolumun ayri benimki ayri buna ragmen varligindan memnunum diyorum.

Hatta ben cok vaktinizi aldim gidiyim artik diyince evet bir saatimi aldin dunya kadar isim var bana bir saat borclusun bi ara odersin deyip gulumsedi. Bende bunu umarim unutmazsiniz dedim. Ben hic bir seyi unutmam dedi.

Bence bu söylediklerinden yola çıkarak diyorum ki ; seni gözlemleyecek. Olumsuz konuşmamış. Şuan sana karşı duyguları yok ama bundan sonra olabilir gibi geldi bana.

Bastan beri okumustum ama hic yazmamism onu farkettim. Sonu ne olur bilemeyiz tabi ama bence karsilik alacaksin. Bir de kendini geri cekme hamlen dogru ama hic bakmamak hic gulumsememek falan cok abarti. Diger patronlara ve arkadaslara nasil davraniyorsan oyle davranman yeterli. Arada sicak bi gulumseme, kacamak bi bakis onun da aklina seni sokar. Oyle suratina bile bakmamaya calismak, kacmaya calismak cok itici durur.

Ya valla haklısınız bugün resmen çıkıştım adama.
Odasına gitmek için aradım bir şey götürecektim ben seni arayacağım dedi aradı çağırdı gittim sorular sordu ben tabi baya soğukkanlı adam hafif gülümsüyo ama benim surat mahkeme duvarı (ne yapayım ben odaya gitmesem adamın adım bile attığı yok) işle alakalı bi soruyu ikinci kez sordu diye bende böyle 'var' dedim var dedim ya der fivi bi tavırla söyledim. Şaşırmış gibiydi. Normalde odadan çıkarken falan teşekkür ederdi etmedi. Resmen saygısızca algılandı gibime geldi
Bende mal gibi pişman oldum ama anlık oyle davrandım soğukkanlı olucam derken suyunu çıkardım sanırım.
Bu hani bana aşıktı şu hareketlere bak moduna girmiştir kesin.
Ayy sabah bi olumlu enerjiyle geliyorum işe kendimi motive ediyorum ama her gün hevesim ve motivasyonum kırılmış dönüyorum moralim gerçekten çok bozuk,iyi hissetmiyorum kendimi hiç.

Bu çıkışma için odaya tekrar gidişimde telafi etmem lazım,ne söylemeliyim sizce ufak bi özür mü dilesem? Ve ne desem?
Belki takılmadı bile bana öyle geliyor ama içim hiç rahat değil,hem öyle havadan Sudan konuşmak içinde bahane olur.

Adam oranın patronu, seninle birşeyler yaşaması iş ortamında huzursuzluğa neden olacaktır. Bir kere bu bir engel. İstifa etme tabi ki diyecek, o an hem hareketin egosunu okşamıştır, hem de istifa ediyorum çıkışında saçmalama der herkes. Ama benim duygularıma karşılık vermediniz ben de artık burada duramam diye ikinci kez gidersen bence artık istifanı kabul eder.

Ayrıca konuşmanın üzerinden neredeyse 2 hafta geçmiş hala da aynı ise, ve sen çabalıyorsan onun odasına gitmeye konuşmaya üzgünüm ama değişmez

Bazen isteklerimiz bizi
Biz onu bıraktığımız zaman, umudumuzu kestiğimiz bulur
Burada diyoruz ya üstüne gitme, her zaman ki gibi davran gibilerde konuşmalar oluyor,
Burada yazılan nasihatlara, gönlün nasıl söz geçiriyor.....
Zor bir durum, sen yinede duygularını açıklamadığın dönemde davrandığın gibi davranmaya çalış

Sevgimi belli etmeyim diye doveceksin adami rahat olmaya calis, cok kacan kovalanir moduna da girme, neysen o ol oyle davran, adam diyecek suna bak taktik uyguluyor, anlamayacak mi sanki, icinden geldigi gibi davran, her zamanki guler yuzlulugun konusman olsun, sen zaten acildin duygularini zaten biliyor, boyle yaparsan sana yaklasacagi yerde iyice uzaklasir, karsinda olgun bi adam var ve zaten dedigi gibi seni begeniyor, hic umit olmasa ben boyle bi iliski dusunmuyorum gibi gibi onlarca bahaneyle gecistirebilirdi seni, gayet acik kapi birakmis cok olumsuz bakma ki fazla gerilme. Iyi dusun iyi olsun, bazen dusuncelerimiz cekiyor bizi o tarafa...

Bence hiç böyle bişey yapma çok basit duruma düşersin. Biraz ağırlığın olsun. Bundan sonra normal davran zaten unutulur gider. Sen ilk adımı attın bundan sonrasını ona bırak. Önceden nasılsan öyle ol. Gelirse zaten senindir gelmezse hiç olmamıştır:d nasip bu işler ama 2 hafta çok bir zaman değil aceleci olma

Ama begendigini soylemis konu sahibini, hatta begenmek yetmez diyince daha nolsun demis falan, bence yeterince olumlu konusmus.
Bir de keyfinden gitmiyor ki kadincagiz odasina. Rapor vermeye gidiyor, orasi is yer adam da patron, bu adim atmak degil ki:))

Katiliyorum, belki farketmemistir bile, hic acma konusunu...

Umudumu kesmeye başlıyorum artık her gün odasına gidiyorum fatura raporu için. Odasına gitmemek diye bir şey olamaz ki.. Olduğum gibi davranırsam sıcakkanlı ve güleryüzlü olurum. Buda yavşıyomuşım gibi görünür mü acaba diyorum ve bilemiyorum. Normal olmaya çalışıyorum ama afallıyorum bu da davranışlarıma yansıyor bence. Çok zoe bu şekilde çalışmak gerçekten. Az evvel yüzüne bakarken resmen acı çektim,olmayacağını bile bile niye kendine bunu yapıyosun çıkıp gitsene dedim.
Gerçekten 1 ay zor dayanıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…