Patronuma ilani ask ettim

Eger olacagi varsa bir sekilde olur, suan icin patron hic bir adim atmiyor ne olumlu ne olumsuz bu sizi yipratir daha ne kadar bekleyeceksiniz ki.
Cesaretinizi de ayrica tebrik ediyorum kolay degil yaptiginiz.

Bir grup
çok teşekkür ederim güzel enerjiniz ve yorumunuz için:) tanımadan etmeden böyle güzel dileklerde bulunmanız benim için ne güzel ..
Sabretmeye gayret ediyorum,gerçekten zor. Ama hiç yoktan dediğim gibi istifam onaylandıktan sonra gidip minik bi içten veda konuşması yapar beni anlamasını rica ederim.
basitmi olurum ağır mı olurum çok önemli değil, birine gönül verince gerçekten gurur murur tırtmış yani.. en pişman olmadığım şey duygularımı açmaktı..

canım hayatta hersey var burada bazı bayanlar cok olumlu yorumlar yapıyorlar sagolsunlar ama yinede kendini kaptırma olursa olur olmassa hayırlısı dersin.

bilemessin belki senin için hayırlı olmayacak bilemessin belki ilerde bir baskası cıkacak ve iyiki olmamıs diyeceksin .

Konuyu ve son yorumları okudum. Daha Ekimin sonunda olmuş konuşma. Çok aceleci değil misin? Yaş kaç bilmiyorum ama. Zamana bırakmak lazım. Ayrıca biraz da ağırdan almak. Erkeklerin fıtratı belli. Fazla üstüne düşmemek lazım.

Ve kesinlikle işinde başarılı ve zekice hareketler etmeni öneririm. Ben olsam işi devraldığım kişi için asla 'Onun yeri dolmaz' gibi bir cümle kurmazdım.

Yok ya arada öyle bi bakış bi gülüş işte :))
Odada konuşuyoruz filan ama doğal olarak iş dışında diyalogumuz yok.
Onun odası full camla kaplı.Akşam çıkarken hava karanlıktı ve ışığını açtığı için içerisi görünüyordu. Masanından bana doğru baktığını farkettim. Ama öylesine bakmıştır muhtemelen biride bana ilgsini söylemiş olsaydı bende onu görünce ara ara bakardım.

Bence iyi yapmışsın açılarak. Kaybedecek bir şey yok ki sonuçta. Yalnız adam amma laf yapmış ya.. bir öyle demiş, bir böyle demiş. Olumlu mu olumsuz mu söyle be adam, iki saat hayat dersi vereceğine.... Adamı kanser eder böyleleri. Adamın dediklerinden bir anlam çıkaramadım. Ama ben olsam karşımda iki saat laf geveleyen, kafa karıştıran adamdan o an soğurdum. Hiç rengini belli etmiyor, ne şiş yansın ne kebap der gibi. Sana sabır diliyorum beklemende, ne diyeyim.

Birkaç sayfa okudum. Bir yorum daha yapmak istiyorum. İş başka, aşk başka arkadaşım. Adama aşıksın diye garip atarlar yapman, birlikte çalışırken senin deyiminle suratının mahkeme duvarı gibi olması, atarlı giderli cevaplar vermen cidden saçma. İşini duygularından ayrı tutmalı ve profesyonel davranmalısın işle ilgili dialoglarında. Arabeskleştirme olayı yani. İşini ve bu adamla olan dialoglarını eskiden neyse öyle sürdür. Adam sana cevap vermedi diye buz gibi soğuk davranman, veya açıldın artık diye sıcak davranman gerekmiyor. Orada çizgiyi aşmamalısın. Orası bir iş yeri, ve bu adam her şeye rağmen senin patronun. Dediğim gibi, iş başka, aşk başka.

şu hayatta bu kadar duyguların esiri olmamak lazım, sen stratejik davranıp her gün bakımlı ve yerine göre sexy, kadınsı kıyafetlerle işe gitseydin, cool bir görüntü ile onunla iletişimi sürdürseydin emin ol ki o senin peşinden koşmaya başlardı,
kaçan kovalanır bunu hiç unutma..
sen şimdi onun için elinin altında bir sevgili gibisin, kötü günlerde kullanırım diye düşünüyor ama mantıklı ve stratejik hareket etseydin böyle seni elde ettiğini düşünemezdi..

Her zaman bakımlı cool ve hatta seksi olduğumu düşünüyorum. Çok güzel değilim özgüvenim tavan değil ama her daim evde işte bi davette bakımlı ve şık olduğumu düşünüyorum.
Ben zaten hep böyleydim ve duygularımı açmadan evvelde tanışmak için beni odasına çağırmıştı,yani ben size katılmıyorum. Belki minik adımlar attı ama açılacağını zannetmezdim. eğer ben açıldım diye zaten beni o gözle görecekse inşallah olmaz aramızda bir şey.
Hem neden duygularımın esiri olayım bence eleştiri yaparken gerçekten olayı iyi anlamak gerekiyor. Ben duygularımı ifade etmeyi tercih ettim eğer olumsuz beni üZecek bir şey görürsem bu kezde geride durmayı hatta işten ayrılmayı tercih ederim. Esir olsaydım işten çıkmayı düşünemezdm sanırım. Sadece bende her aşık gibi heyecanlı gergin yada adı her ne olursa ondanım işte.

Haklısınız ben belirszlik yüzünden nasıl davranacağımı bilmiyorum sanırım bazen. Ama tabi öyle bariz yada aşırı da davranmıyorum bence.
Sadece dün saçma sapan bi çıkış oldu ama oda saygısızlık yada atar boyutunda değildi,sadece onunla durumumuz farklı ya herşeye takılıyorum sanırım.

Kadınlar itiraf edince erkekler maalesef ki elde ettiğini düşündüğünden içinde bir hoşlantı varsa da bunu yitiriyor çünkü erkek peşinden koşmak keşfetmek ve kendisi elde etmek ister, o yüzden bu şekilde yazmıştım yani duyguların esiri olmak derken ikili ilişkilerde fevri değil mantıklı hareket etmek gerektiğini anlatmaya çalıştım..

Son düzenleme:
Konunu okumuştum yenı açtığında. Var mı bir gelişme bısey. Patronun artık bılıyor hal ve hareketlerinde sana karşı bir degısıklık var mı

baş edebiliyorsan zamana bırakıp umut etmek yoksa istifa edebilme durumun varsa o canım

Güncelleme:
Dün bir adres konusunda beş kez teyit aldım müşteriden çünkü kendisi çok titiz çalıştığı için ufak bi hata olmaması için bile gayret gösteriyo.Bugün odaya yine bir şey götürdüm o konu ile ilgili. Yine bu adrese kesilmiş dedi evet dedim bugünde teyit aldım artık bu 6.cı oldu müşteri biraz kızdı diyip güldüm oda güldü. Hatta rüyama girdi rüyamda adresle ilgili hata oluyor tartışıyorduk dedim.
Yok artık dedi evet dedim. Böyle bişey olamaz deyip güldü. Niye dedim. Biz niye tartışalım seninle hem öyle dedyse öyle olacaktır dedi(e o zaman müşteriden niye 5 kere teyit aldırıyorsun be adam) gülümsedi. Bilmem ben fazla heyecanlı ve paniğim biraz bir şey konusunda hata yapmaltan korkuyorsam mutlaka hatayı yapıyorm dedim. Senin o heyecanı yenmen lazım biraz stabil kalman lazım ama dedi. Bilmem bende böyleyim işte deyip gülümsedim. Nasıl yani dedi siz stabil kalabiliyosunuz ama ben kalamıyordurun gibi gibi karakteristik bi huy sanırım dedm. Senin doğum tarihin ne dedi (o an çok korktum yaşımı sorup küçük olduğumu düşünecek diye,halbuki eninde sonunda öğrenir) bende sizce dedim ne bileyim canım ben sana soruyorum dedi ay olarak mı yıl olarak mı soruyosunuz dedim. Ay olarak dedi. Bende ocak dedm ne burç oluyor dedi. Oğlak dedim,oğlaklar heyecanlı mı olur diye sordu bilmem çok takip etmiyorum int te denk gelirsem bakıyorum dedm. Oda ben fazla inanmıyorum gerçi dedi. Sessizlik oluştu. Soracağınız bir şey yoksa ben gidiyim dedim. Yok tamam teşekkür ederim dedi rica edip çıktım.
Yine bir şey olmadı en sonunda aşkımdan onuda kendimi de bıçaklıcam

He bir de sordu rüyada ee noldu dedi bilmem o kadar sonra uyandım işte diyip güldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…