Patronuma ilani ask ettim

Hevesini kırmak istemem ama sanmıyorum bir sey olacağını işini neden birakasin ki? Bu belirsizlik de degil ayrica umut
Bende sanmıyorum biliyor musunız olmaması içinde sebepler var zaten. Onu çok seviyorum ve o artık bunu biliyor. Odasına girip hiç bir şey yokmuş gibi konuşamam ki. Resmen acı çekerim ben. Düşünsenize olmayacağını bile bile odaya girip iş hakkında istişare edeceğiz. O an aklından neler geçecek kiö bilir ne düşünecek. Hem çekiniyor hem geriliyor hem üzülüyor olurum.

Walla ceylin kimler nelere katlanarak çalışıyor. Tamam senin durumun çok farklı ama eğer işe ihtiyacın varsa da çalış derim ben. Ekmek parası neticede. Zamanla neler unutuluyor

Her akşam yeni bir haber var mı diye konumuza bakıyorum Allah gönlümüzdeki hakkınızda hayırlı eylesin
Bence işi bırakmayın yeni iş bulmak alışmak vs siz de takdir edersiniz ki zor
Haklısınız daha geçen aya kadar işe ihtiyacım vardı borçlarım vardı çünkü hepsini temizledim bi süre beni idare edebilecek paramda var aslında.

Ama beni anlamaya çalışın lütfen o odaya girmek,yüzüne bakarak konuşmak çok zor. Hislerimi biliyor acaba ben konuşurken ne düşünüyor ne hissediyor diye düşünmekten sıyırıcam şimdide. Sabır diyorum sadece. Hiçbir şey hissetmiyorsa ve hissetmeyecekse,yaş farkı önemliyse onun için ve hala onun yanında yakınında çalışmak üzücü benim için. Yaptım bir şey bedelinide ödemem lazım tabi. Keşke onun o günkü konuşmalarına aldırış etmeyip ayrılsaydım. Ne bileyim ümitlendim ama ümitlenmem için resmen uğraştıda. Bana bir çok reddetme yolu var gibi geliyor böyle olmamalıydı reddetmesi.

İnsanlar nelere alışıyor.yaptiginiz davranış ayıp değil duygunuzu açtınız doğru olanı yaptınız şimdi yine doğru davranım askinizi kalbinize gömüp işinize odaklanin.parasizligi da görmüşsünuz.Ask sevgi vs çok güzel tabi hayatın da gerçekleri var geçim zorluğu gibi.Epey zor olacak sizin için çok yakınsıniz acı cekeceksiniz ama unutulur neler neler unutuluyor..Yeni bir iş bulmadan çıkmayın derim.

Ben konu sahibinin cidden aşık olduğuna inanıyorum. Yaşı itibariyle de aptal aşık olacak ya da kendisini gönül eğlencesi yapacak bir adama pabuç bırakacak değil. Az çok yazdıkları da gösteriyor bunu aklı başında bir genç hanım.

Aşk neden aptallıkmış ya da acizlikmiş gibi lanse ediliyor anlamıyorum. 16 yaşında kız çocuğu değil ki konu sahibi.

Ben yine söylüyorum tüm kalbimle güzel bir yere gitmesini isterim bu olayın.

Ve lütfen istifa için acele etmeyin. Panik yapmayın, kaybetme korkusuna yenilmeyin. Bunalr size hata yaptırır.

Sizin duygularınız onun hoşuna gitmiş ki ;işten çıkmanıza da engel olmuş.
Üzgünüm duygularınızın karşılığı yok.
Yerinizde olsam hiç onun egosunu yükseltmezdim.
Yaptınız madem daha da bi adım atmayın
Bekleyin...

Ceylinceylinbjk hayatın ne getireceği belli olmaz. Bence istifa etmeden bir daha düşünün. Çünkü böyle bir olayı farklı bir zamanda ve mekanda yeniden yaşamayacağinız ne malum. Her baş edemediğimiz durumda çekip gidemeyiz ki. Şu olayın hayırlısı ile neticelenmesini istiyorum. Allah sizi aydınlığa çıkarsın...

Daha atacak adımım yok zaten ne adımı atabilirim ki?
Bekliyorum sadece, bir süre sonrada minik bi veda ile işten çıkarım.

Çok teşekkür ederim güzel yorumlardan ziyade anlaşılmak ve aynı dili konuşabilmek ne güzel.. allah sizede en hayırlılarını nasip etsin.
Kim ne isterse düşünebilir tabi ama en pişman olmadığım şey duygularımı anlatmaktı ona.
Kaldığıma daha pişman oldum desem yeridr valla. Hala ümit verici konuştuğunu düşünüyorum.
Aşığım evet ama aklımda başımda çok şükür. Öyle bir şey bile olsa en azından soğumam ve hayırlı olmadığını görmem için bir vesile olur. Kısmet artık. Ara ara sabırsızlığım tutuyor engel olamıyorum kendime. :) ama itiraf edeyim bir şey olacağı yok gibi,olursa çok süpriz olur benim için.

Çok teşekkür ederm Allah razı olsun sizlerede aynı dilekleri diliyorum Tabii ki hemen çekip gitmeyeceğim ama kafam çok karışık bir sürü duyguyu bir arada yaşıyorum. Yİne iyi götürüyorum iş yerini bence :) onun karşısında son derece soğukkanlıyım şu sıralar hatta. Ama bir süre sonra karşılıklız olduğuna emin olunca devam edemem burada maalesef.

Bu kadar kadar kolay pes etmeyin bence. Siz yanlış birşey yapmadınız ki.

Adam bekarsa ve bir teklif aldıysa neden değerlendirmesin ki? Gelip boynunuza atlamasını beklemeyin, yaşının bir olgunluğu var sonuçta, mutlaka gözlemliyordur sizi. Tartıyordur, bırakıp kaçmanız kararını olumsuz etkileyebilir. Sevginizde ne kadar samimi olduğunuza bakıyor olabilir şuanda. Sabredin diyorum ben.

Yaptığın şeyin bedeli işten ayrılmak değildir..sonuçlarına katlanmak olur olsa olsa işte kalman..düşünsene belki binlerce insan iş yerinde başka bir arkadaşına duygularını açıyor ve karşılık bulamıyor, bütün bu insanlar ihtiyacı olduğu halde işlerinden mi olsunlar..yapma ceylin, bu kadar cesur yürek kıvamına gelmişsin,sonrasında olacaklarla da pekala başedebilirsin..tabi ki temennim Allah gönlüne göre versin,duygularına zeval gelmesin

Bu konuya olumlu yorum yapanlardan biriydim ama 10 gün geçti diyorsun bu artık uzun bir süre , bu zamana kadar bir atak yapması lazımdı , bir mesajında son bir konuşma yapıp istifa edeceğim demişsin ama bence istifa edeceksen konuşma yapmadan et, Senin duygularına önem vermeyen bir adama yapacağın o son konuşma onun içim cidden önemli olmaz

Her şeyin hayrlısı.
Nasip kısmet bu işler.
O sabırsızlığı bilirim. Birazcık daha mı zorlasam, şöyle mi yapsam, şunu mu desem diye yer insan kendini. Gönlünüzce olsun inşallah.

Cesaretli bayansiz herkes yapamaz bunu
Bn de sizin yasadiklariniza benzer seyler yasadim.
Duygulari aciga vurmak insani rahatlatiyor soyledim de kurtudum diyorsunuz ama
Bu rahatlama kisa sureli .
Sonrasinda uzuleceksiniz diyorum bn de suan uzulum inanin bana.
Keske itiraf etmeden konu acsaydiniz
Her erkegi duygusal acidan tatmin eder bayandan gelen bu tarz bir itiraf.
Ama simartir da
Ulasilmaz olmak bayan icin en guzel konum
Insllah surec lehinize isler enazindan ben bunu okumak ve yanilmak isterim dogrusu

Cesaretli bayansiz herkes yapamaz bunu
Bn de sizin yasadiklariniza benzer seyler yasadim.
Duygulari aciga vurmak insani rahatlatiyor soyledim de kurtudum diyorsunuz ama
Bu rahatlama kisa sureli .
Sonrasinda uzuleceksiniz diyorum bn de suan uzulum inanin bana.
Keske itiraf etmeden konu acsaydiniz
Her erkegi duygusal acidan tatmin eder bayandan gelen bu tarz bir itiraf.
Ama simartir da
Ulasilmaz olmak bayan icin en guzel konum
Insllah surec lehinize isler enazindan ben bunu okumak ve yanilmak isterim dogrusu

Eger olmayacaksa işten ayrılman sanki daha mantıklı gibi senin açından.
Sonuçta adam bekar ve hayatında birileri olursa buna şahitlik etmek seni incitebilir.

ceylin sen istifa edersin bu herif gelir senle birlikte olmak ister sonra pişman olmaz mısın gül gibi işini bırakma boşveeeer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…