Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Vallahi Eylül'cüm öyle yan gelip pek yatılmıyor evlenince tüm iş sana bakıyorYemek,bulaşık,çamaşır,sil,süpür,ütü,alışveriş,çocuk

dimiiiğğğ ben baba evindeki rahatlık gibi sandım da bir an

olsun çalışmaktan iyidir

walla oyle, haftada 1gun kesin icinde patates olan bir yemek oluyor... hic yapmadıgımda bile et-kofte yanına kızartmaya usendigimden hoop hemen püre

şu az yag ile kızartan fritözlerden alsak rahat edecegiz galiba ama internette yorumları falan inceleyince fırından farksız oldugunu anladım. kızartma kabında hic kek pişer mi yoksa fakat kullananlar cok memnun... :44:
fiyatı simdilik bana yuksek, gözümün donmesi lazım

buradaki tum hanımların eşleri de cocukları da sanslı... hem saglıklı beslenmeye hem de surprizlere sunumlara, hafta sonları ozel yemeklere agırlık veriyorlar. e daha ne olsun! yıllaaar sonra cocuklarınız sizi öve öve bitiremeyecekler, benden soylemesi

Son düzenleme:
dimiiiğğğ ben baba evindeki rahatlık gibi sandım da bir an

olsun çalışmaktan iyidir

Öyle sandın galibaHaklısın çalışmaktan zor değildir en azından keyfin olunca yaparsın olmayınca yapmazsın..Çalışınca mecburen yapıyorsunAma ev hanımlığı kolay değil

Öyle sandın galibaHaklısın çalışmaktan zor değildir en azından keyfin olunca yaparsın olmayınca yapmazsın..Çalışınca mecburen yapıyorsunAma ev hanımlığı kolay değil

evet kolay değil misal ben bulaşık makinesine kirlileri doldurmak temizleri yerine yerleştirmekten hiç hoşlanmam bir de sofra kaldırmaktan

diğer işleri severim ama

Patates hepimizin vazgeçilmezi
Canım onlardan bende istiyorum ama şimdilik pek yakın görünmüyor
Sağol canım elimden geldiği kadar sağlıklı,katkısız ve özenli yemekler hazırlıyorum aileme umarım faydasını ve ileride beğenilerini görürüm

Ahhh oda hiç bitmiyor
Ben de ütü yapmaktan hoşlanmıyorum

aa niye ütü benim hoşuma gidiyor ama herhalde 40 yılda bir yaptığım için olabilir

annnemde dalga geçiyor benim sevgilim kaptan olucak inşallah evlendiğimizde ; diyor onun üniformalarını da böyle ütülersin ahaha

günaydın hazallbir oy benden içli köfteyi severimmm güzel görünüyor..ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…