Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
evet cnm içli köfteyi seviyorum yemesini ama yapmasını beceremiyorum ne yazıkki :KK17::KK17:zor gerçekten bana göre afferim sana güzel yapmışsın:21::21:

evet canım biraz zahmetli ama tadıyla değiyo herşeye :) sen yaparsın yaaa
canım bu arada sanırım diğer konuya vermişsin aslında buraya verilmesi gerekiyo oyunu göremedim ondan kusura bakma :KK43:

çok az kişi beğendi kimseye begenmediği için üzülmüştüm ama bi beğenene çıkınca mutlu oldum bugun :18:

evet canım biraz zahmetli ama tadıyla değiyo herşeye :) sen yaparsın yaaa
canım bu arada sanırım diğer konuya vermişsin aslında buraya verilmesi gerekiyo oyunu göremedim ondan kusura bakma :KK43:

çok az kişi beğendi kimseye begenmediği için üzülmüştüm ama bi beğenene çıkınca mutlu oldum bugun :18:

burayada verdim valla ben içli köfteyi seviyorum canım o yüzden ellerine sağlık yapmayı denedim ve yapamadım beceri istiYo ya biraz bende o beceri yok sanırım :KK9::KK9: DARMADAĞIN OLMUŞTU İÇLİ KÖFTELER YAĞDA HAHAHA HİÇ UNUTMUYOM O GÖRÜNTÜYÜ

burayada verdim valla ben içli köfteyi seviyorum canım o yüzden ellerine sağlık yapmayı denedim ve yapamadım beceri istiYo ya biraz bende o beceri yok sanırım :KK9::KK9: DARMADAĞIN OLMUŞTU İÇLİ KÖFTELER YAĞDA HAHAHA HİÇ UNUTMUYOM O GÖRÜNTÜYÜ

canım yaaa kıyamam çok teşşekkür ederim bu arada beni sevindirdi yorumun
sen ne zaman istersen söyle yapıp göndereyim sana :KK33::KK19:

Selam kızlar.Nasılsınız?:KK16:

Çikolatalı brownimle geldim.:KK56:

x8omLV.jpg

Selam :63:

Az öncesine kadar iyiydim , browni yi görünce kendimi kötü hissetmeye başladım :KK1:

Ben de senin kadayıflardan sonra kötü olmuştum.:KK1:Ama yedim ki ben ondan.:KK53:

Selam adracım:KK16:

Off olsa da yesem kahve yanın da:KK56::KK56: Ellerine sağlık canım:KK16:

Teşekkür ederin Vuslat.:KK16:Ben çayla yedim.:KK56:

vayy eline sağlık süper görünüyor:KK16::KK16:yanında acı kahve olacak ohhh gel keyfim gel:KK9:

Acı kahve deme bana.:KK25:Şekeri bırakmaya çalışıyorum ve çok zorlanıyorum.Tatlı her zaman güzeldir.:KK52:

Ellerine sağlık canım:KK56:Yine ekrana yapıştım:KK9:

Sağol canım.:KK16:

Ben de senin kadayıflardan sonra kötü olmuştum.:KK1:Ama yedim ki ben ondan.:KK53:

Teşekkür ederin Vuslat.:KK16:Ben çayla yedim.:KK56:

Acı kahve deme bana.:KK25:Şekeri bırakmaya çalışıyorum ve çok zorlanıyorum.Tatlı her zaman güzeldir.:KK52:

Sağol canım.:KK16:
cnm bende zorlandım ama çok şükür bıraktım şekeri ama tabi acı kahvenin ve şekersiz çayın yanında tatlı bişi olunca daha iyi oluyor:KK9::KK9:eşimde ne anladım ben hem çaya kahveye şeker koymuyorsun yanında tatlı yiyorsun diyor:KK9::KK9::KK9:

cnm bende zorlandım ama çok şükür bıraktım şekeri ama tabi acı kahvenin ve şekersiz çayın yanında tatlı bişi olunca daha iyi oluyor:KK9::KK9:eşimde ne anladım ben hem çaya kahveye şeker koymuyorsun yanında tatlı yiyorsun diyor:KK9::KK9::KK9:

Yok olmuyor.Altı gün içmezsem yedinci gün şekerli çaya saldırıyorum.:KK5:Tatlı birşey yersem ben de şeker atmıyorum.Nereden kısarsan kardır dimi.:KK1:Bu ara kuru incirle içiyorum şekerden zararsız diye.Ama tartı bana incirin faydalarını çok güzel bir şekilde verdi artı olarak.:KK52:

Son düzenleme:
bu arada dikkatimi çekti "içli köfte" yazısı italik mi yazılmış bana mı öyle geldi :KK60:

X