Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
evet cnm içli köfteyi seviyorum yemesini ama yapmasını beceremiyorum ne yazıkki zor gerçekten bana göre afferim sana güzel yapmışsın

evet canım biraz zahmetli ama tadıyla değiyo herşeye :) sen yaparsın yaaa
canım bu arada sanırım diğer konuya vermişsin aslında buraya verilmesi gerekiyo oyunu göremedim ondan kusura bakma

çok az kişi beğendi kimseye begenmediği için üzülmüştüm ama bi beğenene çıkınca mutlu oldum bugun :18:

burayada verdim valla ben içli köfteyi seviyorum canım o yüzden ellerine sağlık yapmayı denedim ve yapamadım beceri istiYo ya biraz bende o beceri yok sanırım DARMADAĞIN OLMUŞTU İÇLİ KÖFTELER YAĞDA HAHAHA HİÇ UNUTMUYOM O GÖRÜNTÜYÜ

canım yaaa kıyamam çok teşşekkür ederim bu arada beni sevindirdi yorumun
sen ne zaman istersen söyle yapıp göndereyim sana

Selam kızlar.Nasılsınız?

Çikolatalı brownimle geldim.

Selam

Az öncesine kadar iyiydim , browni yi görünce kendimi kötü hissetmeye başladım

Ben de senin kadayıflardan sonra kötü olmuştum.Ama yedim ki ben ondan.

Selam adracım

Off olsa da yesem kahve yanın da Ellerine sağlık canım

Teşekkür ederin Vuslat.Ben çayla yedim.

vayy eline sağlık süper görünüyoryanında acı kahve olacak ohhh gel keyfim gel

Acı kahve deme bana.Şekeri bırakmaya çalışıyorum ve çok zorlanıyorum.Tatlı her zaman güzeldir.

Ellerine sağlık canımYine ekrana yapıştım

Sağol canım.

cnm bende zorlandım ama çok şükür bıraktım şekeri ama tabi acı kahvenin ve şekersiz çayın yanında tatlı bişi olunca daha iyi oluyoreşimde ne anladım ben hem çaya kahveye şeker koymuyorsun yanında tatlı yiyorsun diyor

Yok olmuyor.Altı gün içmezsem yedinci gün şekerli çaya saldırıyorum.Tatlı birşey yersem ben de şeker atmıyorum.Nereden kısarsan kardır dimi.Bu ara kuru incirle içiyorum şekerden zararsız diye.Ama tartı bana incirin faydalarını çok güzel bir şekilde verdi artı olarak.

Son düzenleme:
bu arada dikkatimi çekti "içli köfte" yazısı italik mi yazılmış bana mı öyle geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…