Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
Eve gelip zili çalacaktım nerdeyse canım 🥹neyse ,geç de olsa hosgeldin😍
Yaa çok teşekkür ediyorum güzelciğimm çocukla taşınma hengamesi işte aklıma da geldi geçenlerde yeni evde şurada sunumlar yaparım burada tarifler çekerim falan diye ama siteye giremedim 🤭🤭🤭 şimdi yazayım bakalım sultanıma belki tarif kaldıysa elinde temsili olarak katilayim.

Ahh jennaamm ben taşınma aşamasındaydım ondan uğrayamadım buralara 🥹🥹
Merhaba, acaba hiç hazır kesim üçgen yufka denediniz mi ? Yeni bir paket aldım tamköy diye bir markanın buldum, normal yufkaları keserken çok beceremediğim için deneyim diyorum ama kötüyse eğer önemli misafirlerim gelecek onlara yapmayım ne diyorsunuz :') ?

Yaa çok teşekkür ediyorum güzelciğimm çocukla taşınma hengamesi işte aklıma da geldi geçenlerde yeni evde şurada sunumlar yaparım burada tarifler çekerim falan diye ama siteye giremedim 🤭🤭🤭 şimdi yazayım bakalım sultanıma belki tarif kaldıysa elinde temsili olarak katilayim.
Yeni evinizde huzurla oturun inşallah canım 😍 vardır mutlaka ,hemen yaz 🫶🏻

Merhaba, acaba hiç hazır kesim üçgen yufka denediniz mi ? Yeni bir paket aldım tamköy diye bir markanın buldum, normal yufkaları keserken çok beceremediğim için deneyim diyorum ama kötüyse eğer önemli misafirlerim gelecek onlara yapmayım ne diyorsunuz :') ?
Merhaba bim a101 tarzı yerlerden alıp denemişliğim var markalarını hatırlamıyorum, sizi yanlış yönlendirmek istemem ama normal yufkalara göre bir tık kuru gelmişlerdi bana açıkçası 🤭

Hanımlar merhaba nasılsınız ❤️Ben iyiyim yeni evime taşındım, yerleştim sayılır🤲🥰🤗
Uzun bir aradan sonra yeniden yarışmalarımıza başlıyoruz.
Kolay bir kategori olacak 😁
1 Eylül Pazar Akşamı saat 20.00-21.00 arasında hepinizi yeni kategorimize bekliyorum. Umarım kimseyi unutmadım❤️🙈Sadece yarışmaya katılmak için değil sohbetleriniz konumuza dahil olabilirsiniz🥰😍❤️

Jenna16 Jenna16
@Kukrim
@yasminsay
@C A N O
@Margaret Hale
@ASSOSyal
@JOYz
Blue_Peri Blue_Peri
@Oriana
@pearlshine
@ordinary
@Jou
@sweetgirlcandy
@Eslinna
@Nane Limon Kabugu
@MssPARE
@Hksu
WunderLost WunderLost
@Bllossom
@sedagaziantep27
@yenGEnC
@tolin
@Minnosprenses
@deynepnaz
@Zekta1
@Begonya2
@Dahliadivin
@Hayalkuran
@Tenceresiz kaldim anne
@FusRam
@RedGirl
@Honkiponkitorino
@Oydar
@Hemsirecik
@AriaBlue
@mybiglove
@alsem
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
@HAbibte
@Bal0ncuk
@60kiloyum
Günaydın nevoşcum güle güle sağılacakla oturun yeni evinizde herşey gönlünüzce olsun :KK200: :KK74:

X