Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
bu neeeee :KK53:

ne kadan ayıp ben burda kuru bir kraker yerkeneee :KK19::KK25::KK25::KK25:
a73e98eed8bd3d969b7efc1ad0d3dd05.gif

Sana getirdim canım:KK56::KK9:
gunaydın! harika bir tabak olmus!:KK16: :KK56: her sabah boyle mi geciyor sizin evde?:KK53: :KK53:
elinize saglık! cocugunuz var mıydı bilmiyorum ama ne kadar sanslılar...
tum tarifleri incelerken iyice duygusala bagladım, bu tabak da son nokta oldu, anne evini ozledim... :KK25:
Merhaba
Sizi hayal kırıklığına uğratmak istemem ama resim alıntı:KK34:
Ama bu tür kahvaltı bizim evde sadece hafta sonları oluyor.:KK14:Ancak o zaman birlikte kahvaltı yapıyoruz:KK31: Yapması çok zor bir tabak değil patates kızartmasını görünce ekledim:KK9:

Son düzenleme:

Merhaba
Ama bu tür kahvaltı bizim evde sadece hafta sonları oluyor.:KK14:Ancak o zaman birlikte kahvaltı yapıyoruz:KK31: Yapması çok zor bir tabak değil patates kızartmasını görünce ekledim:KK9:

hiiii tmam o zaman sağol canımm :KK9::KK9:

napıyosun :KK19::KK19:

Merhaba

haftasonları ben de boyle sofra hazırlamaya calısıyorum ama patates kızartmasından sonra ocagı silme derdi yok vs oooh önüne hazır gelmis gibisinin tadı bir baska :KK53: dolayısıyla benim icin ulasılması en zor tabaklardan biri bu :KK53:
hele o pankekleri ilk başta patatesli omlet sandım :KK56: butun tarifleri ust uste oy vermek icin inceleyince... nereye baksam patates goruyorum su an :KK9:

Son düzenleme:
haftasonları ben de boyle sofra hazırlamaya calısıyorum ama patates kızartmasından sonra ocagı silme derdi yok vs oooh önüne hazır gelmis gibisinin tadı bir baska :KK53: dolayısıyla benim icin ulasılması en zor tabaklardan biri bu :KK53:
gele o pankekleri ilk başta patatesli omlet sandım :KK56: butun tarifleri ust uste oy vermek icin inceleyince... nereye baksam patates goruyorum su an :KK9:

Sizinde ellerinize sağlık:KK56:
Benim çocuklar seviyorlar ama pek faydalı olmadığı için çok sık yapmıyorum.:KK31:.Ayda 2 maxsimum 3 kez:KK9:Hafta sonları özel birşeyler yapmaya çalışıyorum:KK31:
Haklısınız kategori patates olunca birde tüm tarifleri inceleyince aklınıza patates takılmıştır:KK34:.Hatta büyük ihtimal bugün yarın evde patates yemeği pişireceksiniz:KK9:

X