Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
anket acilmis ben anca geldimuff hepsi harika ya..aklimda 3 tarif var,netlestirip oyumu kullanacagim en kisa zamanda..

Ne haber canım

Olur mu canım benim, tariflerin hepsi de çok çok güzel
Ama kk de popülerlik yarışma da büyük etken diye düşünüyorum ben

evet ablacım haklısın ama bu ölçütle değerlendirmekte adaletsizliğe davetiye çıkarmak olur şüphesiz benim fkrim

evet ablacım haklısın ama bu ölçütle değerlendirmekte adaletsizliğe davetiye çıkarmak olur şüphesiz benim fkrim

Öyle canım, ben de her seferin de bu yüzden katılmıcam diyorum, sonra bir bakıyorum yine yarışmadayım

bitaneciğim kesinlikle hazırladığın menü 2 lik değil insanlar elinin vicdanına koyup emeğe saygıda buyursun

:13::13:

Öyle canım, ben de her seferin de bu yüzden katılmıcam diyorum, sonra bir bakıyorum yine yarışmadayım

:13::13:

Sizi burda görmekten çok mutlu oluyoruz bunu unutmayın verilen emeğin karşılığını ödememiz mümkün değil
Ama bu işler biraz kısmet biraz şans diye bakalımburda yaşanan herşeyin önünde hani hiç yapmasını tatlı yazılarınızı görmek çok güzel

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…