Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Yok canım henüz belli değil
Ama kek ve kurabiyeler nasıl olur diye konuşuyoruzListeye alayım mı seni

bu bölüme girmeye korkuyorum valla her an listeye alnacagım diye
evet evet kurabiyeler olsun hep yemek nereye kadar

Son düzenleme:

bu bölüme girmeye korkuyorum valla her an listeye alnacagım diye
evet evet kurabiyeler olsun hep yemek nereye kadar

Bizde öyle konuştuk yemeklere ara verelim tatlıya geçelim
Yok yok korkma Sen sohbete katıl bir bakmışsın tarif arıyorsun:89:Sonra bir bakmışsın resimleri düzenleyip konu açmaya çalışıyorsun

Ahhh canım sen yeter ki iste çelmez miyimÖzelden ve bulunduğun her yerden peşinde gezerim
hahahah nerelere kaçsam
Bizde öyle konuştuk yemeklere ara verelim tatlıya geçelim
Yok yok korkma Sen sohbete katıl bir bakmışsın tarif arıyorsun:89:Sonra bir bakmışsın resimleri düzenleyip konu açmaya çalışıyorsun

ay nevoş senin için her topiğe yazan potansiyel yarısmacı dimi itiraf et

Kekler yerine kurabiyeler olsa :44: Isındığın bir kurabiye yok mu adracım ? Bana bu ara çeşit çeşit kurabiye tarifleri lazım da
Kekler ve kurabiyeler birlikte yarissa.İsteyen kek yapsin isteyen kurabiye.Ama tek tarif.Cok yapmak istiyorum o keki.Ahim şahin değil ama ben etkilendim.Büyük bir ask yasiyoruz onunla.Gerçi seklini tutturabilir miyim meçhul.:44:

Son düzenleme:

aa linkle olur mu hiç canlı canlı görmesi lazım

yok yok yapmaz şaşırtmaz
Önce biz bir görelim sonra mahçup olma kk onayından sonra müstakbel damadımıza yemeklerini tattırırsın
Kekler ve kurabiyeler birlikte yarissa.Çok yapmak istiyorum o keki.Ahim şahin değil ama ben etkilendim.Büyük bir ask yasiyoruz onunla.Gerçi seklini tutturabilir miyim meçhul.:44:

Ayyy ben buna çok sevindim 1. olan arkadaşı ikna edelim kekler olsun kategori

Son düzenleme:
Öyle mi oldu
Yok canım kaçma her zaman bekliyoruzEn azından kategoriler ve istekleriniz hakkında yorumlarda bulun Bunu herkes yapmalı bence:13:

bu topik beni acıktırıyor cok fena. dişlerimi fırcaladım bir de gidip yiyemem de
yemeklere bakıp doysam keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…