Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Ben öleyim o zaman.6.katilisim ve doğru dürüst oy almiyorum.Ama bak önümüzdeki kategoriyi düşünüyorum.

ahahha dostum benim ya kader ortağım kıyamam sana gönülden 1000000000000000000 veriyorum tepe tepe kullan değil cookplus ne pluslardan hediyeller gelir

neyse kızlar size açıklayım herşeyi biz adrayla sizin gözünüzü korkutmak için katıldım önemli olan dedik yarışamya heyecan gelsin yoksa birincilik kimin umrunda

ahahha dostum benim ya kader ortağım kıyamam sana gönülden 1000000000000000000 veriyorum tepe tepe kullan değil cookplus ne pluslardan hediyeller gelir

Ooooo çok bonkormussun canim.Tesekkur ederim.

neyse kızlar size açıklayım herşeyi biz adrayla sizin gözünüzü korkutmak için katıldım önemli olan dedik yarışamya heyecan gelsin yoksa birincilik kimin umrunda

Tabiki.

Ben öleyim o zaman.6.katilisim ve doğru dürüst oy almiyorum.Ama bak önümüzdeki kategoriyi düşünüyorum.
Eğlence ve yeni birşeyler öğrenme yeterli geliyor birde umut hiç bitmiyor
Çok teşekkür ederizRenk kattınızBen hepinize 10 puan verdim

Boşver ya.Yarisma bahane yemekler şahane.

Eğlence ve yeni birşeyler öğrenme yeterli geliyor birde umut hiç bitmiyor

Çok teşekkür ederizRenk kattınızBen hepinize 10 puan verdim

ama onun dışında benim bi artım var dimi sne içli köfteyi çok seviyon komşularınada yapıyon hatta gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…