Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Icli kofte de cok guzel gorunuyor. Nasil gozumden kacmis. :26: Iki oyum olsa otekini ona kullanirdim ama en azindan degerlendirme yapabildim (10 point).

Icli kofte de cok guzel gorunuyor. Nasil gozumden kacmis. :26: Iki oyum olsa otekini ona kullanirdim ama en azindan degerlendirme yapabildim (10 point).

yaaaaaaaa yaaa yaaa banane küstüm bu şimdi mi denir
ühüüü
kimsede beğenmemiş zatii :18:

ablişkom birinicliği aldın gidiyon

bari sonuncu olamyım ühüüüüüü

Yok tatlım ya patates dolması var önümde koskoca , aaa dur daha ilk günden hiç belli olmuyor o işler , tecrübelerime güven yarın bir bakmışsın oy patlaması yaşamışsın

kendimin haricinde de beğenilmesi diyecektim aman siz anldınız işte o nasıl saçma bi cümle kurmuşum

yaaaaaaaa yaaa yaaa banane küstüm bu şimdi mi denir
ühüüü
kimsede beğenmemiş zatii :18:

Ben öleyim o zaman.6.katilisim ve doğru dürüst oy almiyorum.Ama bak önümüzdeki kategoriyi düşünüyorum.

Yok tatlım ya patates dolması var önümde koskoca , aaa dur daha ilk günden hiç belli olmuyor o işler , tecrübelerime güven yarın bir bakmışsın oy patlaması yaşamışsın

ahahha malesef ablacım ben hiç hayalperest olamıyorum tablo belli

zaten benim olmam saçma olur senin civcivler cıyaklarken resmen ben burdayım diyo menüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…