Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Sahi.Ama isteyen kek,isteyen cupkek,isteyen de yas pasta gibi yapsin.Benimki ortaya karisik çünkü.Tabi herkes fikrini belirtsin.Onada mi oylama acsak napsak:)

Kekler yerine kurabiyeler olsa :44: Isındığın bir kurabiye yok mu adracım ? Bana bu ara çeşit çeşit kurabiye tarifleri lazım da

Kekler yerine kurabiyeler olsa :44: Isındığın bir kurabiye yok mu adracım ? Bana bu ara çeşit çeşit kurabiye tarifleri lazım da

Aus katılacaksan kurabiyeler olsun yoksa elektrik alan arkadaşlara engel olmayalım
Canım aslında kurabiyelerde çok güzel olurBen bayılırım kurabiyeye özellikle un kurabiyesine

Aus katılacaksan kurabiyeler olsun yoksa elektrik alan arkadaşlara engel olmayalım
Canım aslında kurabiyelerde çok güzel olurBen bayılırım kurabiyeye özellikle un kurabiyesine

Doğru diyorsun nevrestem , müşteri kaçırmamak lazım , hazır adra ısınmışken bende ısınıveririm keklere ne var

Doğru diyorsun nevrestem , müşteri kaçırmamak lazım , hazır adra ısınmışken bende ısınıveririm keklere ne var

Adra ilk kez yarışma sırasında sonraki kategoriyi düşünmeye başladıBu fırsat kaçmaz
Ama bu kez kekler yaparsak sonra kurabiyeler yapalım Tabi 1.lerimiz bunları kabul ederse

Adra ilk kez yarışma sırasında sonraki kategoriyi düşünmeye başladıBu fırsat kaçmaz
Ama bu kez kekler yaparsak sonra kurabiyeler yapalım Tabi 1.lerimiz bunları kabul ederse

a aa ben çok güzel kurabiyeler yaparım hemde çıtır çıtır ağızda dağılandan

Katılımın çok olacağı kategori olsun da gerisi önemli değil bence , öncelik bu olmalı .

a aa ben çok güzel kurabiyeler yaparım hemde çıtır çıtır ağızda dağılandan

Ehh sen bunu yazdın ya kara kaplı defterine geçtin nevrestenin , kurabiyeler yarışmasında mutlaka bulur seni hazalcım

Bence iki kategoride de katılım fazla olur
Aus'cum Hazal zaten benim kara kaplı defterimde yarışma konusunun ilk satırlarını okumadın galiba

Bak aynen şöyle
Merhabalar arkadaşlar, nevoş ablanın kadrolu yarışmacısı olarak sizlere bir içli köfte yapmak şart oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…