özel mesaj bölümünden olmuyor :D

canım adet oldun mu (inşallah olmamıssındır)

neyse cnm uzme kendini hayirlisi olur insallah ( yok ya ben daha adey olmadim bu sabah kan verdim yarin belli olacak :))

yok yok üzülmüyorum zaten demiştim ya ramazandan dolayı hiç bir çalışma yapmadık diye :)) ayy senin kan sonucun için dua ediyorum inşallah pozitif çıkacak içime öyle doguyor cnm :)) bu arada kanamam bitsin senin doktoruna gidecegim güler yüzlü demiştin dimi ümmühan hanımmıydı?

valla cnm bizde ramazanda fazla calisma olmadi ama kadir gwcesinde cook dua etmis esimde bende ettim o gun olsun diye :)) yok cnm ummugulsum hanim doktorun adi. cnm ya midem sabahtan beri cok yaniyo neden acaba

valla cnm bizde ramazanda fazla calisma olmadi ama kadir gwcesinde cook dua etmis esimde bende ettim o gun olsun diye :)) yok cnm ummugulsum hanim doktorun adi. cnm ya midem sabahtan beri cok yaniyo neden acaba

hayatım yediğin bişey dokunmuş olabilir yada içtigin bişey yada stresste olabilir talcid varsa iyi gelir yan etkiside yok

yokki o ilactan neyse gecer insallah doktora gitceksen adetinin 3. gunu falan git hormon tahlili yapar belki

ohooo o testleri çook yaptırdım ben sıkıntı yok ben çocuk için diil yumurtalık ağrısı için gidicem tatlımm bu arada talcid yoksa 2 yudum süt iç oda geçirir

ohooo o testleri çook yaptırdım ben sıkıntı yok ben çocuk için diil yumurtalık ağrısı için gidicem tatlımm bu arada talcid yoksa 2 yudum süt iç oda geçirir

:)).. içtim cnm süt ama o an gecmedi simdi iyiym cok sukur yumurtalıkların neden agrıyo gecmiş olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
:)).. içtim cnm süt ama o an gecmedi simdi iyiym cok sukur yumurtalıkların neden agrıyo gecmiş olsun

bilmiyorumki tatlım dünyanın doktoruna gittim çözüm bulamadım işte kanamam bitsin senin doktora sorucam bende yumurtalıgım neden bir senedir bu kadar şiddetli ağrıyor diyee bide tatlım muayene ücreti ne kadar?

37 tl cnm ama memur indirimi oluyodur belkı esin memursa sor cunku benımde arkadaslarımın esleri polis onlara indirim yapmışlar ben gıttıgımde haberim yoktu normal ucret odedim yoksa bende indirimli giderdim ama acemilik bu indirimin sadece polislere mi yoksa butun memurlara mı oldugunu bılmıyorum öyle işte cnm :) diger hastanelere gore pahalı ama ne yaparsın hersey bebiş için bu arada cnm duana ihtiyacım var test sonucu negatif cıkar dıye cok korkuyorum :18: inş. pozıtıftır hayırlısıyla

Son düzenleyen: Moderatör:

çok merak ediyorum ayşenur kaç gündür sana dua ediyorum inanki sonucu ögrenir ögrenmez hemen yaz

çok merak ediyorum ayşenur kaç gündür sana dua ediyorum inanki sonucu ögrenir ögrenmez hemen yaz

ayy cok tesekkur ederim tamam cnm haber veririm tabı cıkarım bende ama saglık ocagında ögle arası oldugu için doktor daha yoktur az kaldı cnm sen nası oldun elif daha iyisin dimi

ayy cok tesekkur ederim tamam cnm haber veririm tabı cıkarım bende ama saglık ocagında ögle arası oldugu için doktor daha yoktur az kaldı cnm sen nası oldun elif daha iyisin dimi

iyiyim cnm daha iyiyim biraz yumurtalıgım yine (her zamanki gibi ) ağrıyor ama kanamam bitsin gidicem doktora ama çook daha iyiyim yarın yine konserve işine devam hattaa ayy inşallah iyi haberle gelirsin çok umutlandık inanki çok üzülürüm

ben cıkıyorum cnm dua et cok heyecanlıyım anlatamam gelınce haber veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…