özel mesaj bölümünden olmuyor :D

inş. olmazsın adet hamilelik dönemini ii geçir yapmak istediğin herşeyi yap snra bişey yapamıosun

bacı bi hamile kalsam bak neler yapıcamdaa zaten sevinçten tepinirken düşmezse o çocuk bi dahada düşmez yada aklımı kaybetmezsem sevinçte sen beni yönlendirirsin o zaman

iöimde ukte kalanları üşenip yapmadıklarımı yaptrıtcam sana hamileyim diyip yayılmak yok baştan anlaşalım:) nasılsın iyimisin konserve güzeli:)

amin canim benimde bir donem onceki adetim bir ay gecikti stresten olsa gerek belki yasim daha kucuk oldugu icin olmuyodur

iöimde ukte kalanları üşenip yapmadıklarımı yaptrıtcam sana hamileyim diyip yayılmak yok baştan anlaşalım:) nasılsın iyimisin konserve güzeli:)

kız bugündee 7 kilo biberi dolma yapıp attım buzluga yapmasan biberler bozulacak yapsan bel gidiyo oof of çok dertliyim bacım hahhahah sen naaptın ev işini

ayyyy kurban olurum sana bennn sen neden bu kadar küçük evlendin aşkımm ... ayrıca küçük yaşlarda hamile kalma oranı daha yüksektirr içini rahat tut çok şaşırdım yaşını okuyuncaa
esimi cook seviyorumda ondan erken oldu isteyince yok diyemedim tabi oyle cnm sen kac yasindasin sormasi ayip :)

esimi cook seviyorumda ondan erken oldu isteyince yok diyemedim tabi oyle cnm sen kac yasindasin sormasi ayip :)

2 ocakta 34 olucam aşkım yani bana göre sen daha bebeksin alınma sakın takılıyorum sana Allah mutlulugunuzu daim etsin cnm erken anne olmak eminim harika olurr beniim annemde beni senin yaşında dünyaya getirmiş harika bir ilişkimiz oldu hep hala en yakın arkadaşımdır çünkü aramızda yaş farkı çok yok ama benim bebegimle benim aramda çok yaş farkı olacak umarım beni sever

lutfen oyle soyleme senin olacak bebisin eminim seni cok sevecektir cunku sen ona cok deger verirsin eminim benim acelem yok ama insallah seninki en kisa zamanda olur. simdi sana abla demem gerekiyor degil mi :)...

kız bugündee 7 kilo biberi dolma yapıp attım buzluga yapmasan biberler bozulacak yapsan bel gidiyo oof of çok dertliyim bacım hahhahah sen naaptın ev işini

:)) ev işi şuan askıda önce eşyalar dio benim paşam bende alalım taksitle die sıkıştırıorum bi yerden başlamak lazım artık 4 sene 4000 sene gibi benim için nerde hareket orda bereket:)

lutfen oyle soyleme senin olacak bebisin eminim seni cok sevecektir cunku sen ona cok deger verirsin eminim benim acelem yok ama insallah seninki en kisa zamanda olur. simdi sana abla demem gerekiyor degil mi :)...

hayır tatlım hiç bir şey demen gerekmiyor ben kendi kuzenlerime ve eşimin minik yegenlerine bile zorunluluk getirmiyorum çünkü önemli olan nasıl hitap ettigin değil sevgiyle anmandır :))) ne dedigin değil sevmen önemli içinden ne geliyorsa öyle seslen ok anlaştıkmı

:)) ev işi şuan askıda önce eşyalar dio benim paşam bende alalım taksitle die sıkıştırıorum bi yerden başlamak lazım artık 4 sene 4000 sene gibi benim için nerde hareket orda bereket:)

aynen aynen zaten dedigim gibi hemen bütün evi döşemen gerekmiyor zamanla olur herşey şimdilik en gereklileri alırsın sonrada paşanla keyfine bakarsın

bakalım nolcak herşeyin hayırlısı bu arada 34 yaşındaymışın bende yeni 24 oldum ne zaman oldum hiç anlamadım sana abla demem baştan söliyim :) sen benim arkadaşımsın adaşımsın görüştüğüm en samimi arkadaşımda 38 yaşında yaşıtlarımla anlaşamıom ben nedense bendemi sorun var acaba:)))

tmm ben arkadas gibi olmak istiyorum cunku burada herseyimi paylasiyorum seninle abla desem araya bi mesafe girer degil mi? neyse ben daha adet olmadim bu arada insallah yarin da olmam

tmm ben arkadas gibi olmak istiyorum cunku burada herseyimi paylasiyorum seninle abla desem araya bi mesafe girer degil mi? neyse ben daha adet olmadim bu arada insallah yarin da olmam

bencede araya mesafe sokmayalım ay inşallah olmazsın inşallah bende olmam oof of sen nerdensin istanbuldamısın?

bi kere ben daha 33 yaşındayım taammı ayrıca takıntım yok bencede adaşız ve arkadaşız relaxx sorun yok hem abla ne yawwww

adetin kaçgün gecikti ben 4. günü dayanamadım test yaptım pozitif çıkmıştı inş. hayırlısıyla sizinde öle olur bende 20 yaşında evlendim:)) çok acelem vardı napımmm:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…