Özel Gün

Bazen ışıkları kapatalım mum ışığında kitap okuyalım diyorum o neden diyor bana

Hakikaten neden denmeyecek gibi değil :)
Mum ışığında şarap yudumlayalım, mum ışığında sevişelim gibi şeyleri anlarım da mum ışığında kitap okumak romantik de değil, birlikte yapılan bir eylem de değil ki. Adam tabi sorar neden diye..
Sürrealist bir paralel evrende yaşıyor gibisiniz :)
Ha bu yanlış mı hayır tabiki değil. Bu da sizin hayattan zevk alma biçiminizdir. Ama karşınızdaki belli ki sizin gibi bakmıyor sizin gibi düşünmüyor. O yüzden işiniz zor.

Ay yok artik ya
Adamlarin ben eslerinden korktuklarini ve o yuzden boyle sacma gunleri de kutladigini dusunuyorum artik. Kesin diyordur adam siparisi verirken "vereyim 80-100 lira alayim sunu da basim rahat etsin"
Çok uzun süre güldük zaten biz bu sıradışı yıldönümüne "Huzur parası " denilir bu tür vereyim kurtulayım harcamalarının adına...

Çok uzun süre güldük zaten biz bu sıradışı yıldönümüne "Huzur parası " denilir bu tür vereyim kurtulayım harcamalarının adına...
Ahahah huzur parasi iyiymis. Aciyorum valla erkeklere, evlenmek istemeyenlere de sonsuz hak veriyorum cidden bazi heemcinslerim cekilecek gibi degil.

Kına gecesinin yıldönümü mü
Elf gözlerim daha neler görecekti

Konu sahibine eşi 5 sevgi cümlesi kursa, 6.sı nerede diye üzülür bence.

Valla ben sana hak verdim hayatım. Kebapçı nedir yaaa sanki normalde gidilmeyen bir yer kebapci.
Benim esimde evlenmeden önce daha guzel organizasyonlar yapardı pahali hediye alırdı
Ha hala pahalı hediye alıyor o huyu değişmedi
Biraz ensesi kalın kodaman
Ama boyle sacma yerlere goturme huyu çıktı bende sinir oluyorum.
Evlenince bunlara bir haller oluyor sanırım.
Dogumgunumde restoranta götürdü balik kebap restoranı. Deniz kenarında. Ben bekledim ki daha lüks bir mekan olsun. Pastami da guzel yaptırmış karicim mutlu yillara vs ama olsun yinede sinir oldum
Bu dogumgunumde umarim akli başına gelir
Bende beklentiye girerim ta 1 ay evvelinden
Isin kötüsü adama bir saat alamadım su hayat kargasasi ve pahalılığında kendime ceyrek alıyorum ona bir saat alamadım. Eger bu doğumgünümü guzel kutlarsa saati hak eder
Sende gitmicem demissin oh iyi oldu ona soyleseydin gidicek baska yer mi kalmadi memlekette diye 2 dirhem bir cekirdek giyin gösterişli bir yere götürsün seni

Ben nişan yıldönümü diyorum

benim oyum tanışma yıldönümüne:))

Teşekkür ederim ilk fırsatta okuyacağım

Evet doğru diyorsun. Sevgili dönemindeki gibi değiller sanırsam ben de onu bekledim

Mum ışığında kitap okumak bir örnek sadece. Ben nasıl onunla her hafta sonumu maçlara l, maç özetlerine ayırıyorsam ondan da incelik olarak onu beklerim. Ayrıca tavsiye ederim çok güzel oluyor, vücut çok dinleniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…