Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Duygum gitti ciğerimi yaktın duygu
Larimm başımız sağolsun çok üzgünüm. Evladına kavuşmak için nasıl çabaladığını daha dün gibi hatırlıyorum Tam kavuştu özlemine demiştik ki gittiği yerde de evladına kavuşacağı günü bekleyecek inşallah en güzel yerdedir

Çok üzgünüm gerçekten Duygu için 3 depremi de 18. katta yaşadık bebeğimle.. öleceğimize kesin emindim.. ilk depremde hemen annemi aradım bütün Adana yıkıldı sandım o kadar kötüydü
Çok geçmiş olsun size de, şimdi nasılsıniz

Selamlar kızlar çoook zaman oldu yazmamıştım çok şeyler yaşanmış buralarda. Çok dertleştim buradaki arkadaşlarla eşliden tedavi sürecinde. Herkese çok teşekkür ederim tedavi süreçlerinde kimsenin seni anlamadığı zamanlarda derdini paylaşabildiğin birileri olması çok iyi gelmişti. İki olumsuz transfer ve bir olumsuz aşılama sonrası doğal yolla hamile kaldım ve bir kızım oldu. Burada olan olmayan herkese çok teşekkür ederim manevi destekleriniz için. Özellikle LaRisaCca sana teşekkür ederim cansın Birde Depremde kaybı olan zarar görmüş herkese geçmiş olsun dilerim. Allah tekrarını göstermesin.

çok olmuş yazalı ama benimde ilk gebeliğimde doktorum şüphelendi ama septum mu bıkornis mi bişey diyemedik 8. haftada kalbi durduğu için kürtaj oldum. doktorum laparoskopi ve histeroskopi yapacak ayrımı yapabilmek için ama ne mr ne de ilaçlı rahim filmi istedi. hatta neredeyse emin ikisinden biri olacağına bikornisi net olarak laparoskopi ile görürüz dedi çünkü size tanı nasıl kondu acaba? hamile kaldınız mı doğum yaptınız mı bilgilendirir misiniz

Kuzum seni görmek iyi haberlerini almak çok iyi geldi. Allah analı babalı büyütsün adına çok sevindim her zaman uğra , mutlu oluruz

Canım selam. Histeroskopi işlemi yapan doktorların polikliniklerindeki ultrason cihazları ultra lüks ve orada bile farkediyor işin piri olanlar. Hsg filmi çekilmesi yeterli. Orada net olarak anlaşılıyor. Benimki de hsg ile görüldü ve bahsettiğim ultra teknolojik cihazlardan biriyle bakıldığında hsg çekiliyormuş gibi netti herşey. Histeroskopi oldum perde alındı. Sonra ben doğal gebe de kalabiliyordum ama çok yıpranmıştım tüp yaptık ikiz hamile kaldım şuan 18 aylıklar doğum şeklim sezeryan

Baldan tatlı o ikizleri bu arada isirmamak elde değil

Hanımlar doktorum yumurtam 13 mm ken akşamına çatlatma iğnesi ol dedi. 1 buçuk gün sonra da aşılama yaparız dedi. Ben aşılamadan vazgeçip kendim denemek istedim . Doktorum yumurtan iyi dedi ama . Sizce 13-14 mm küçük değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…