Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allahım kahroluyorum nolur bir mucize olsun inşallah dayanıyordur kızının sağlık durumu iyi mi, nerde kalıyorlar ne yapıyorlar ne yapabilirim onlar için

Allahım sen koru kolla inşallah. Yavrusuna bağışla. Allah hepimizi korusun felaketlerden. Tekrarını yaşatmasın. Sizin için yapabileceğimiz bişey var mı.elimizden geleni yplım

Allahım kahroluyorum nolur bir mucize olsun inşallah dayanıyordur kızının sağlık durumu iyi mi, nerde kalıyorlar ne yapıyorlar ne yapabilirim onlar için

Allahım sen koru kolla inşallah. Yavrusuna bağışla. Allah hepimizi korusun felaketlerden. Tekrarını yaşatmasın. Sizin için yapabileceğimiz bişey var mı.elimizden geleni yplım
Canım eşi ve bebek birlikteler. Duygunun kaynı yanına aldıonları zaten eşinin bacakları filan kırık , bloklu kırıklar var. Ameliyat lazım. Sehır dısına gideceklerdi.
Duygu hala bulunamadı çalışmalar sürüyor

Duygum gitti ciğerimi yaktın duygu
Duygu Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun O kadar konuştuk dertleştik ne zorluklarla evlat sahibi olduk bunun için mi ah hiç uğruna canlar gitti iki yakaları bir araya gelmesin inşallah…yuvalar yok oldu kahroluyorum. Allah sizi cennetinde buluştursun evladınla

Çok üzgünüm gerçekten, ah duygum, sen o kuzu için ne çok çabaladın, onu bıraktın gittin, Rabbim eşine sabır versin. Evin tek çocuğuydu yanlış hatırlamıyorsam. İnşallah annen yaşıyordur, o evladına can olur

Benimde bu geldi aklıma LaRisaCca annesi yaşıyor mu

Sosyal medyada da ekliydik, daha yeni paylaşım yapmıştı, bebeğiyle, oh kuzum ya. Son ana kadar umudum vardı
Bende bi sürü insan çıkarılıyor bugün bile sağlıkla çıktılar neden o olmasın dedim, Rabbım mekanını cennet eylesin inşallah bu saatten sonra onun için dua etmekten başka çaremiz yok.. Rabbim yavrusuna sabır versin

Duygum gitti ciğerimi yaktın duygu
Ne desem ne düşünsem artık bilemiyorum. Herşeyden her yapmaya çalıştığımdan utanıyorum.ah duygu yaktın hepimizin ciğerini. Bi umut bekledik seni. Bebeğini düşünüyorum , onu kucağına alma çabalarını hatırlıyorum. Nasip bu kadar mıydı . Ah yavrum

Merhaba,
Öncelikle tanımıyordum ama vefat eden arkadaşa ve tüm kayıplara allah rahmet eylesin, kalanlara da sabır versin.
Çok üzücü bir olaya şahitlik ediyoruz hep birlikte

Ben çatlatma iğnesi deneyenlere birşey sormak istedim. Bu ay 2. kullanışımdı, geçen ay olduktan tam 16 gun sonra, yani çatlamadan 14 gun sonra adet olmuştum.

Bu doğrultuda dun aksam olmam gerekiyordu. test yaptım negatif (hem de prefertil erken gebelik testi, birşey olsa çıkardı diye düşünüyorum)
yumurtlama olan kasığıma kramp giriyor sabahtan beri, kiste dönüşmüş olmasından korkuyorum, kiste dönüşenler bu tarz ağrı yaşamış mıydı? ve genel olarak gecikme yaşayanlar kaç gun yaşadı acaba?

Çok tesekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…