Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar en son bu mesajı yazmışsınız size mesaj atacaktım ama kapalı sanırım.Elazığ Medical Park hastanesinden memnun kaldınız mı?Arkadaşım için soruyorum mesaj atabilir misiniz

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır burayı takip ediyorum fakat yazmaya bir türlü cesaret edememiştim. 2 seneye yakın evliyim ve evlendiğim günden beri hiç korunmadık ama hala çocuğumuz olmadı tedaviye basladım hsg çektirdim tüpler açık bir problem yok dedi doktorum 4 kere klomen kullandım hepsinde olumsuz sonuç aldım eşimin testinde de bi problem çıkmadı bu ay dinlenmeye karar vermiştik adet olunca ilk aşılamamızı deneyecegiz fakat hala olamadım 2 gün geçti ve test yaptım ovülasyon çok koyu çıktı ama gebelik çıkmadı sormak istediğim adet geçmesine ragmen ovulasyon nasıl bu kadar koyu çıkabilir ?

Eklentiler

• IMG20220815090105.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba durumunuz nedir:)

Merhaba.
Ovulasyon testin bu kadar koyu ise gebelik testini kan ile mi verdin vermedin ise kan ile netleştir derim.
Çünkü benim de adetime daha varken ovülasyon da koyu görünce gebeliğimi öğrenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…